AKINCILAR[KAN] İTTİFAKI SAVAŞ VE YAĞMA RAPORLARI

• bu füzeleri basmak için gereken odun ve sülfür yani kaynak miktarını da hesaplasin.

Füzeleri boşta bırakan kişinin acemiliği her ne kadar komik olsa da 92,5k füze yaklaşık olarak 2,6 milyon general puanı yapıyor. Ve eski bilgilerim beni yanılmıyorsa yine 92,5k füze şehirdeki düşücüler hesaplama dışında bırakıldığında yaklaşık 130 milyon kaynağa basılabiliyor. Kısacası bahsedilen kaynak miktarı sanıldığı kadar da çok değil. Ayrıca serverdeki ittifakların general puanlarını da düşünürsek 2,6 milyon general de çok değil.

Tabi cetrion'a hak verdiğim konu ise bu miktarda kaynağın yağmadan çıkamayacağı. Full gemi kapasitesi ile 1400 kadar yağma yapılması gerekli 130 milyon kaynağı rakipten almak için. Bu yağma sayısı da en azından şu anda bu durgun geçen delta için biraz zor sanki.

Billy yine zeka küpü gibi. ;)

Haftada bir güncelleme getireyim mi bilgisayarına?
    Çipliyim mi seni?
    Yedireyim mi yapay etlerini?
    Ne yapacan, Elon ile Mars'a mı kaçacan :D

Atı yem koşturur
    Bilgisayarı RAM coşturur

Bill GATES

• cetrion tek atmis diyosun yani =)

bak billy dude =) bu sayfada asılan yağma raporları som isinlayarak yani her birinde ambrosia harcanarak yağma atmaya gidenler var. verdikleri emek ve maddi kayıpları var.

ben hamallikla ugrasmam kendimi yormam yani aman yagma delisi yapmalıyım bunlari demem. cunku kan ittifagi tek basina hicbir zaman delta gucu ittifagina rakip olamaz. onlar hissettikleri eziklik hissini ve hazımsızlıklarini bastırabilmek icin yagma atmakla ugrasirlar. geçen bi yagmaya çıktım pat hesapları patladı. çok isterdim 2 kelime etmelerini çünkü ne mazeret sunacaklarını merak ediyordum. ama sessiz kalmaları az da olsa gururlarinin oldugunun göstergesi... bu attıkları yagmalar da oksanilan gururlarini teselli etme ihtiyacı hissetmeleri =)

tebrik ederiz guzellerim sizi böyle aktif ve boş sehirlere yağma atmak için 3 erli 5 erli somler isinladiginizi görmek beni çok duygulandırdı

iyi ki varsınız =)

Adsız_19.png

• Ufak bir düzeltme yapmak istiyorum 92.5 k füze 88m malzeme yapıyor.

• Düşüncen bence yanlış. Aksiyonun her türlüsünü daima tebrik etmişimdir. Yağma yapmak, asker kesmek kadar rakipten birim çalmak da bir aksiyondur. Ama göze yeterince hoş gelmiyor...

Bunu şu şeklide açıklayayım zamanında Yunanistan'ın 2004 yılına Avrupa şampiyonu olması gibi her türlü başarı tebrik edilmeye değerdir ancak sadece savunma yaparak kazanılan bir kupa sürdürülebilir değildir. Bu füze muhabbeti de onun gibi. Sürdürülebilir değil, anlık moral bozar ama rakibe baskı kurmaz, sana ve ittifakına çok da bir şey kazandırmaz. Her zaman oyunun hakkını veren ve mücadele ederek rakibini zor durumda bırakan daha çok göz önünde olur.
    Seyir zevki yüksek olur yani ^^

Çipliyim mi seni?

Atı yem koşturur
    Bilgisayarı RAM coşturur

Bill GATES

• Bendeki bilgiler çok eski ve ezberim de pek iyi değildi. 1400 kaynak lazım diye hatırımda kalmış tek füze için. Hatta 200 odun 1200 sülfür olması lazım. Şehirde düşürücü yoksa tabi ki.

Çipliyim mi seni?

Atı yem koşturur
    Bilgisayarı RAM coşturur

Bill GATES

• Eğer yüzün gülecekse bi 100k füze de ben hediye edeyim Ali

nasıl olsa savaşta öyle veya böyle bir şekilde bize geliyor o gemiler ;)

A K I N C I L A R [K A N]

giphy.gif

• yukarıdaki mesajimda da belirttiğim gibi ne zaman tek başlarına bir başarı elde ederler o zaman tavrımız farklı olur.

rakip yapar bos şehre yağma atmış derler kendisi yapar şu kadar yağma yaptik derler. başkası da bu bir başarı der. bir tane ileri zekali kan uyesi de bize karsi savasamaz der..

sanki ben gelip som atmışım yanıma da kendim gibi birini almisim, 50k odun yagmaladigimda adam üzerime çökmüş ikimizi de kendi somumuze kistirmis once rodos basmışım sonra tekrar saldırı olduğunda gemilerim askerlerim kesilmesin diye 100k uzeri gpyi kendi elimle kovmuşum. Bu forumda yüzüme çarpılinca da yaw rodos vurdular da on saf gemilerim azaldı diye komik ama yalan bir mazeret sunmusum.. baskı dediğin böyle olur. tekmeleye tekmeleye geldiği yere gonderirsin gemilerini de askerlerini de kendi elleriyle kovdurursun.

92.5k füze gemisi şu kadar bu kadar kaynak yapar... ben o yönüne bakmam, bir savaşta kac cephede kac raund götürür ona bakarım ona dikkat ederim. rakibim gider bos şehirlere yağma atar kendini bununla teselli eder. yoksa onların saldırı yaptığı bölgeye şehir isinlayip karsilik vermek zor birsey degil, rakibim som atip istediği anda (kuyruğu sıkışınca) asker ve gemilerini kovup somu yıkıp kaçacağı için ona bile tenezzül etmiyorum. düşmanımı çok iyi tanıyorum çünkü. ayrıca bu füze konusunda o kadar da büyük birsey degil diye düşünenler olabilir. bunlar bizden birine bilmem kaç balon aksiyonu yapıp bilmem kaç füzenin kesince biz şu kadar füze kestik diye forumda basari gibi lanse ediyorlardı. biz 92.5k fuzeyi alarak kulaklarını cekmis olduk. Bu kesim olarak hesaplansa alınan füzenin 2 katini hesaplamak lazim bunu kime göre neye göre yorumlamaliyiz onu malı kaptirana sormak lazım... ben bunları her halükarda her turlu zaten tokatlıyorum. kime göre başarı kime göre başarı değil ama etkisini kan uyelerinin kendi davranışlarından kendi sözlerinden ve karşımda söz soyleyememelerinden de görebiliyorum.

çok şeker değiller mi sence de? =)

Adsız_19.png

• Eğer yüzün gülecekse bi 100k füze de ben hediye edeyim Ali

nasıl olsa savaşta öyle veya böyle bir şekilde bize geliyor o gemiler ;)

Falla Askerden geldi mi babus?

anladın sen onu =)

benim yuzum hep guler. ama sen böyle acimadi ki acimadi ki der gibi karsimda 100k da ben fuze hediye edeyim dersen bunu bir soz olarak kabul ederim. maximoff a ticaret at 100k fuze satisa koy da ne kadar sozunun erisin ne kadar adamsin butun server gorsun.

karşımda konuşabilmek için bos keseden sallamak kan üyelerinde aliskanlik oldu zaten. ama bu şekilde beni haklı çıkarmayın. kendi kendinizi rezil etmeyin. rakip de olsanız severim sizi her turlu severim hem de =)

Not: hediye edeyim demissin. sanki chief hediye etti füzeleri. komik çocuk seni =)

Adsız_19.png

• Aliyi tebrik ederim 92k füze için.
    Ayakları yere basmıyor, senin yerinde bende olsam sevinirdim lakin anlayıpta anlamamazlıktan geldiğin bir mesele var.

Bizim en karamsarımız sedattır, ordan bela çıkar, burdan şu kadar gemi almıslardır diye bizi şişirip durur.

Ama bak o yukarıda Gates in yazısının altına demiş ki ''Bizimle savaşamazlar''. Diğerlerinin özgüvenini gel kendin düşün.

O 92k füzeyi kullanamadıktan sonra ne yapacaksın. Var mı kafanın içinde bir plan. Yok.

Her defasında aynı şeyi söylüyorsun.

Karışan eden olmicak, gelebilir misin.

Gelemezsin.

Oyun hayatın boyunca bize karşı galip gelmişliğin yok, çıktığın her yerde seni böyle konusturup konusturup tatile gönderdik.

Yine gel yine göndeririz, biz seviyoruz tavukları :D

Chiefe gelince, bize çok savaş kazandırdı. Sayfaları karıstırırsan yaptığı alev aksiyonları ile senin aldığın generalin fazlasını eritmiştir :D

Savaş zamanında böyle al verler oluyor, denk geldiğinde biz de alırız. Ama Sizin gibi bir şeylerin denk gelmesini beklemiyoruz.

Senin için mama mamadır, önüne o mamayı kimin attığının pek bir önemi yok :)

O yüzden isimlere çok takılma sonuca gelelim.

Özetle 90k füze kimsenin gücüne güç katmaz.

Ben senin üyelerinin içindeyim, hergün onlarca kişiyi tatile gönderiyorum. Engellebildiğin kadar güçlüsün ali.

Boş insanlar dediğin kişilere savas zamanı gidip altın istemesini biliyorsunuz :)

Boş olmayan insanları da yağmaladık.

Bana bu sene yağma yemeyen bir yönetici gösterebilir misin.

Gösteremezsin ama iyi kıvırırsın :)

Bu arada sizin hayaleti yine yalnız bırakmışsınız, öteki de korkusundan ittifaktan cıkmıstır şimdi 2 3 ay oyunu bıraktım diyip hesabı silinince gelip burdayım diyecektir :D

Ben hayatımda bu kadar korkup bu kadar boş konusan insanlar görmedim.

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• 92k füzeyi biz 2-3 günde çıkartabiliyoruz ali, ortalamaya vurunca belki sürmüyordur bile

Peki binlerce TL harcayıp aldığınız milyonluk depolara altınlara rağmen kaybettiğiniz savaşı ve o büyük kayıplarınızı kim nerden çıkartabilir? Hepsi sizin içininiz de büyük bir yara olarak kaldı ve kalacak telafisi olmayan şeyler yaşadınız şimdi gelmişsin kendini 2.5m gp ile avutuyorsun ^^

Bu oyunda ambrosia alan insanlar ışın atarak rakiplerine baskı kurarak, onları oyundan soğutarak veya üstünlük sağlayarak bir amaç uğrunda oynarlar, bir ittifakın liderini veya bir üyesini stratejik bir konumda yağmalamak için attığın ışının hesabını yapılmaz oyunda itibar veya bir üstünlük kazandığın için böyle şeylerin hesabına kitabına girilmez giriyorsan zaten her daim kaybeden sen olursun ;)

Kendini bu kadar saçma sapan düşünceleri olan bir insan yerine koyma be ali, senin mantığınla yola çıkarsak paranın konuştuğu binlerce TL harcanan savaşların kazananı sana o gpyi altını satan tüccardır.

Bizim attığımız yağmaların girdiğimiz çıktığımız yerlerin haddi hesabı yok bu oyunda yapılabilecek her şeyi üzerinizde yaptık ve denedik ÖTESİ YOK sen gelip burada benim ışın atmak için çektiğim ambrosiaya giden paranın hesabını yapma grandcım parayı ben kazanıyorum ben harcıyorum onun hesabını ben yapayım bir zahmet ;)

Ha diyorsan ki hesap kitap işine girelim ben varım kim ne kadar kazanmış kim ne kadar kaybetmiş hesaplayalım 8)

Binlerce TL harcayıp korsan uğruna kurduğunuz anlamsız ve büyük kalelere ne oldu grand hadi onları da hesaplayalım hesap kitap işlerine girebilecek en son kişi sensin ali, abaküs kurtarmaz ona göre ;)

Son olarak şunu eklemek istiyorum devrik içişleri bakanınız telefonda bu savaş için 10 bin TL topladık, bu sefer KANın işi bitti serverdan sileceğiz dediği savaşın KAYBEDENİ ve SİLİNENİ siz oldunuz nerede o para ali? Hadi 92k füzeyle kıyaslayalım :)

cxd4nv9.png

☾✫ ORDULARLA YENİLMEZ BİR GAYIZ VAR KANIMDA ✫☽

• önce Thomas Shelby vedatımın söylediklerine bi teker teker cevap vereyim.

misyoner şevketim biraz beklesin bu kez öncelik vedatımın, ,

adam misyoner şevket gibi ikariam tüccarı değil ''zoraki ittifak lideri sonucta'' =)

Aliyi tebrik ederim 92k füze için.
    Ayakları yere basmıyor, senin yerinde bende olsam sevinirdim lakin anlayıpta anlamamazlıktan geldiğin bir mesele var.

bak şevket aşağıda kıyaslamalar yapmış... sen tebrik etmişsin etmemişsin cok da umurumda değil.

benim ayaklarım her daim yere basar, bazen altında hanginizin oldugunu şaşırıyorum ayağımın altından biri cıkıyor diğeri geçiyor. iki dk yerinizde duramıyorsunuz bir de bana kıvırıyorsun diyorsunuz =)

sen bu 92k füzeyi aldıktan sonra whatspp gurubumuzda da attıgım sesli mesajları dinleseydin keşke..

sevinmek o kadar çok olmadı ama elimin içi ağrıdı tokat öyle bir tokatdı cünkü =)

Bizim en karamsarımız sedattır, ordan bela çıkar, burdan şu kadar gemi almıslardır diye bizi şişirip durur.

Ama bak o yukarıda Gates in yazısının altına demiş ki ''Bizimle savaşamazlar''. Diğerlerinin özgüvenini gel kendin düşün

konuyu sedata nerden bağladın anlamadım... herkesi kendiniz gibi görüyorsunuz. o da böyle yapmıştır diye kıvranıp duruyorsunuz sonra cıkıp sedat bizi sisiriyor diyorsunuz =)

O 92k füzeyi kullanamadıktan sonra ne yapacaksın. Var mı kafanın içinde bir plan. Yok.

Her defasında aynı şeyi söylüyorsun.

Karışan eden olmicak, gelebilir misin.

Gelemezsin

C H I E F in üzerindeki altınları cekerken bu 92k füzeyi kullanmadınız mı? kafamın için de bir çok plan var ama sizin gazınıza gelip de yaş tahtaya basmam siz kıvranın kıvranın durun =)

karışan eden olmayacak diyorsun kendine bu kadar güveniyorsun madem o zaman gel kardeşim adresim belli kordinatım belli,

elinizi kolunuzu bağlı tutan mı var yoksa benim daha önce de belirttiğim gibi saldırı savası yapacak hele ki bunu 1 ay sürdürebilecek kapasitenizin olmadıgının sen de farkında mısın? =)

Oyun hayatın boyunca bize karşı galip gelmişliğin yok, çıktığın her yerde seni böyle konusturup konusturup tatile gönderdik.

Yine gel yine göndeririz, biz seviyoruz tavukları :D

oyun hayatım boyunca size karşı galip gelmişliğim olmadıgını söylüyorsun. niye o zaman tırsıyorsunuz bak 4-5 kişi gidip boş sehirlere yağma atarken cesaretiniz oluyor madem tek ittifak olarak kendinize güveniyorsunuz rodostan mı korkuyorsunuz bizden mi korkuyorsunuz yoksa benden mi korkuyorsunuz?

bu kadar adamsınız (?) birbirinizden de mi cesaret alamıyorsunuz hadi beni dövdü en azından arkadaşlarım arkamı korur kollar diyemiyorsunuz???

ben burda sorular soruyorum ama hepsi havada kalacak. cunku cevap veremezsin kardeşim hemen konu değiştirirsin...

müneccim değilim sadece daha önce senle ilgili ne söylediysem hepsinde haklı cıktım.

neymiş neymiş biz seviyoruz tavuklarıymış.

tavukları ben de severim ama karşındaki tavuk olsa bu kadar korkmazdın be gülüm...

4-5 söm ışınlar gelirdiniz. sen burda acını belli ederken istediğin kelimeleri kullanabilirsin ben rahatsız olmam.

Chiefe gelince, bize çok savaş kazandırdı. Sayfaları karıstırırsan yaptığı alev aksiyonları ile senin aldığın generalin fazlasını eritmiştir

ben direkt olarak CHIEF boş bir oyuncu demedim ki niye simdi reklam yapma gereği duydun?

kaç kere dedim yahu konuyu (suyu) bulandırmak için boş muhabbet yapma diye =)

zaten CHIEF alev aksiyonu yaparken onun alevler kesilmiyordu. sadece bizim gemilerimiz kesiliyordu.

senin de oyun/savas bilgin bu kadar. vedat denilince ilk aklıma gelen abaküs olur anca hesap eder diye =)

92k füze gemisini kesmek için bi 92k füzen daha kesilecek.

kafa kafaya bir deniz savası oluyorsa eğer...

anladın? yok vazgeçtim boş ver ne dediğimi =)

kime ne anlatıyorum zoraki ittifak lideri vedatcıgım..

murti yani esas KAN ittifağı lideri, eski hesabını sana devredince lider oldun.

neyin lideri oldun sen simdi? =)

Savaş zamanında böyle al verler oluyor, denk geldiğinde biz de alırız. Ama Sizin gibi bir şeylerin denk gelmesini beklemiyoruz.

Senin için mama mamadır, önüne o mamayı kimin attığının pek bir önemi yok :)

O yüzden isimlere çok takılma sonuca gelelim.

yahu 92k füzenin alınma saatine bak... oyun saati ile 11:00 civarında olmuş...

ne yani pc başında oturmuşum aman CHIEF satışa 92k füzeyi koysun da alayım mı demişim.

gerçekten sizin akıl sağlığınız artık paranoya yapacak kadar bozulmuş.

halisülasyonlar görmeye beyninizin içinde kurguladıgınız seyleri doğruymuş gibi yorumlamaya başlamışsınız.

sen değil senin kralın benim önüme birsey atamaz. ne atarsa kafasında paralarım =)

yaparım bilirsin hep öyle olmuştur... geçen geldiniz rodoslar söm sökmeler elinizdeki gemileri askerleri kovmalar tozu dumana katmalar hepsini hatırlıyorum.

istersen bir daha asarım hatırlamana yardımcı olurum.

isimlere cok takılma sonuca gelelim demişsin, bizim bölgeye gelince arkanıza bakmadan kaçtınız, bunun acısını hafifletmek için boş sehirlere yağma atabilmek için 4-5 li gruplar halinde yağma raporları alıp bunu forumda eklemeyle teselli buluyorsunuz.

isimlere olaylara takılmıyorum nedeni de sonuc da ortada cunku =)

Özetle 90k füze kimsenin gücüne güç katmaz.

Ben senin üyelerinin içindeyim, hergün onlarca kişiyi tatile gönderiyorum. Engellebildiğin kadar güçlüsün ali.

Boş insanlar dediğin kişilere savas zamanı gidip altın istemesini biliyorsunuz

92k füze kimsenin gücüne güç katmaz ama senin burda kıvrandıgın gibi de az buz birsey değil.

zaten bunu bildiğin için mesajın ilk paragrafında tebrik ettin yavrucum. hatırlatayım dedim, malum mesajın sonlarına doğru senin kafa gidiyor utanmasan omikron tarihine kadar gidecen... bizim ittifağımızda her üyemiz savascı değildir öyle olsa zaten ikariam tr ye hükmederdik. bu halimizle bile sizi yani KAN ittifağını tek başına DELTA GÜCÜ ittifağına karşı savasamama durumuna sokuyorsak bu nokta sözün bittiği yerdir. sen bir yerden laf edecen DELİ ittifağı lideri gelip seni yağlayacak, o bir laf edecek sen ve avanelerin gelip yağlayacak. bu durum ikariam tr de KAN ittifağının tüm geçmişinde de böyle olmadı mı ne zaman tek başınıza bir ittifağa karşı savasabildiniz, omega da CADDE ittifağına dayılandınız yok korsanda bitireceğiz dediniz, MSS den destek almak için murti lideriniz orda MSS ittifağına girdi sirkülerden destek talep etmedi mi, hatta sizin merkezinize gelip siz karşı koymak için kıvrandığınızda hesaplarınızı tek tek tatile cekmediniz mi? simdi omegada KAN ittifağının durumu nedir? engelleyebildiğin kadar güçlüsün demişsin, sen varolabildiğin kadar güçlüsün vedatım.

omegada rezil kepaze oldunuz cünkü yanınızda bir ittifak daha olmadan bir hiçsiniz.

hepiniz birbirinizin yüzüne bakarsınız ne yapacağız diye.

delta serverinde de DELİ ittifağı olmasa foruma giremezdiniz suanda. gerçi gurur ile alakalı siz savas kaybettiğiniz de de utanmadan gelip şu şöyle oldu böyle oldu deyip kaç defa ittifak ismi değiştirdiniz kaç defa ittifak TAG ınız değişti de bugune gelip KAN ittifağı TAG ı kullanabilir duruma geldiniz...

AKINCILAR KAN ittifağı savas raporları bölümünde 1.sayfada 1.post da asılan raporda Thomas Shelby Vedatımın ittifak TAG ında ATA yazdıgı gibi bu görünen... görünmeyenleri saysam deltada ittifak kalmaz =)

bu paragrafın sonunda boş insanlar dediğiniz insanlar demişsin.

boş insan bizim ittifağımızda olmaz kardeşim.

seni keklemişler, sen aynaya bakacaksın kendi cebini karıştıracaksın =)

boş değil kardeşim, ciftci diyoruz biz o insanlara.

ikariamı herkes savasmak için oynamıyor.

yıllardır bizimleler. aslında sizin şu anda boş sehir yağmalarınız benim de olmasını istediğim bir durum.

çünkü saldırmak savunmak savasarak öğrenilir. kimse kimseye öğretmez (ben hariç) Admiral sedatım naber?

anladınız mevzuyu =)

bizim hayaleti ve öteki dediğin kişiyle ilgili söylediğin sözlere de şu sekilde cevap vereyim.

benim yarım kadar size düşman olamamışlar onları kendinize benim kadar düşman edememişsiniz.

her iki tarafın da hatası var ben kendi payımı kabul ediyorum. =)

bir önceki paragrafa verdiğim cevapta söylediğim gibi...

hem bize korkak diyorsun, hem omegada size destek olan olmayınca kendizi talan ettirip komple tatile kaçıp ittifağınız dağılıyor.

bir kere de dediğim çıkmasın, dediklerimden birisi eksik ya da yanlış olsun.

zaten öyle birsey olsa mesajlarımın içinden cümle değil kelimeleri cımbızlayıp yorum yapabilir duruma gelebilirdiniz.

simdilerde anca boş konusuyorsunuz. aynen boş sehir yağmalamakla uğraştıgınız gibi.

elinde sopa olanı görünce korkuyorsunuz... sebebi ne acaba? =)

Adsız_19.png

• 92k füzeyi biz 2-3 günde çıkartabiliyoruz ali, ortalamaya vurunca belki sürmüyordur bile.

Merhaba sevgili misyoner sevket nasılsın canım =)

KAN ittifağının 92k füzesini çarptım ses senden çıktı hayırdır?:S

multici oldugunu da tasdiklet onaylat bari 92k füzeyi 2-3 günde çıkartabiliyoruz demişsin,

kaç serverde kaç hesapta 2-3 güne çıkartıyorsun bir hesaplarmısın quantum misyoner şevketim benim =)

lütfen rica ediyorum 92k füzeyi 2-3 günde çıkartmak için kaç hesap gerekiyor.

abartı dedikleri bu olabilir aslında, kişinin canı yanınca canını yakana abartı yoluyla cevap verme ihtiyacı...

yok GRAND ÇEKEMEMEZLİĞİ de olabilir bu, akıl mantık kenarda kalıyor

adama kendi eliyle saçma sapan sözler söyletiyor.

aşağıda bir paragrafta yazmışsın abaküs de kurtarmaz diye.

sen quantum bilgisayarlar ile ya da multi hesaplarına girmek için kullandıgın sistemle hesaplamayı dene...

ama bak o quantum bilgisayarının da geçenki gibi beyni sulanır kasma yaşar

30 hesabın multi kullanımdan kapatılır

sonra o bilgisayarın kapasitesi sadece yalvar yakar ana hesabını kurtarmada sana yardımcı olabilir...

öyle de olmadı mı zaten =)

Peki binlerce TL harcayıp aldığınız milyonluk depolara altınlara rağmen kaybettiğiniz savaşı ve o büyük kayıplarınızı kim nerden çıkartabilir? Hepsi sizin içininiz de büyük bir yara olarak kaldı ve kalacak telafisi olmayan şeyler yaşadınız şimdi gelmişsin kendini 2.5m gp ile avutuyorsun ^^

kardeşim sen savaşta varmıydın? yoktun da burda karşımda konuşabilmek için illa taraflı konusup acını belli etme...

diyeceksin ki neyin acısı... ben KAN ittifağına vurdum ses senden geldi? sebebi ne olabilir bence bu 92k füzeyi sen basıp sattıgın depodan cektiler. ucuz vermeseydin bari depoyu bunlardan ne kadar tüğ koparırsan o kadar kardır =)

bi savas olmuş karşı tarafı keserken kendin de kesileceksin ki bu da öyle oldu.

sen bana sordugun soruyu farkında olmadan KAN ittifağına da sormuş oldun,

gerçi onların cevabı hazır bizim hiç gemimiz kesilmedi diyecekler.

ya da cevap vermezler bak bu sözünü görmezden gelirler ne oldu hayırdır diye birbirlerinin yüzüne bakarlar...

anlamsızca ve mantıksızca... ne gemimi??? diye bile soran olabilir aralarında =)

ayrıca senin gibi onlarda da abartı denilince kimseye meydanı bırakmazlar...

ben 2.5m gp ile kendimi avutmuyorum ki avutulmaya ihtiyacım yok.

bi tokat attım acısını ölcüyorum ateş ölcer gibi =)

benim bu 92k füze ile ilgili burda konusmamın sebebi siz kaç yagma raporu asarsanız 92k füze basabilecek kaynak elde edebilirsiniz demekti...

zaten adamlar kaynakları denize döküyor. çiftci adam gemi de basmaz zaten denize dökülse ne depoya girse ne =)

Bu oyunda ambrosia alan insanlar ışın atarak rakiplerine baskı kurarak, onları oyundan soğutarak veya üstünlük sağlayarak bir amaç uğrunda oynarlar, bir ittifakın liderini veya bir üyesini stratejik bir konumda yağmalamak için attığın ışının hesabını yapılmaz oyunda itibar veya bir üstünlük kazandığın için böyle şeylerin hesabına kitabına girilmez giriyorsan zaten her daim kaybeden sen olursun

mevzu zaten söm ışınlayıp ambrosia harcamaları değil ki?

geçende Thomas Shelby ve WilliamWallace 2 söm ışınlayarak geldiler. 1 yagma ile 50k odun almışlar casperden..

sonra ne olmuş kaç kez anlatmam lazım yazmam lazım bilmiyorum ama artık söylemekten de yoruluyorum doğrusu,

sen whatsap dan yaz bunlara sor ne oldu diye bakalım anlatmaya gururları müsade edecekmi..

rodos vurmalar tekrar saldırı geldiğini görünce 100k üzeri asker ve gemiyi kovmalar sömleri söküp kaçmalar.

vs vs vs anladın sen onu =)

Kendini bu kadar saçma sapan düşünceleri olan bir insan yerine koyma be ali, senin mantığınla yola çıkarsak paranın konuştuğu binlerce TL harcanan savaşların kazananı sana o gpyi altını satan tüccardır.

yok be kanka ne alakası var =)

ama haklı oldugun bir nokta var o da kazanan sensin. cunkü sen ikariam tr nin en profesyonel multicisi ve altın hesap ve gp tüccarısın.

fb da ilanına bile sahit oldum ş.TAR olarak yazıyor orda 100TL ye 1m gp hazırlanır diye. canım ya cok şirinsin ama benim böyle şeylerle işim olmaz. sen KAN ittifağına yanaş diyecem de zaten adamların kaportası olmuşsun haberin yok =)

hani bir söz vardır ya iyi yere dükkan açmışsın.

harbiden öyle misyoner tüccar şevketim =)

Bizim attığımız yağmaların girdiğimiz çıktığımız yerlerin haddi hesabı yok bu oyunda yapılabilecek her şeyi üzerinizde yaptık ve denedik ÖTESİ YOK sen gelip burada benim ışın atmak için çektiğim ambrosiaya giden paranın hesabını yapma grandcım parayı ben kazanıyorum ben harcıyorum onun hesabını ben yapayım bir zahmet

ben senin kadar multi hesapla oynayabilseydim neyse birsey demiyorum reklamımı yapmayı sevmem =)

normal bir ikariam oyuncusuyum ben...

ama burda dikkatimi ceken bir sözün var...

sen gelip burada benim ışın atmak için cektiğim ambrosiaya giden paranın hesabını yapma grandcım parayı ben kazanıyorum ben harcıyorum onun hesabını ben yapayım bir zahmet demişsin... yani sen karışma sanane diyorsun. ama en alttaki paragrafında yazdıgın mesajda bizim harcadığımız paranın hesabını soruyorsun ama? niye aynı mesajda yazdıgın farklı paragraflarda kendinle celişiyorsun güzelim sen?

karşımda konusurken postu gönder e tıklamadan önce bi ne yazdım ben diye bi kontrol edip öyle postu gönderin. sonra kendinizle çelişiyorsunuz milleti kendinize güldürüyorsunuz. yok ben düşmanımın aşağılanmasından rahatsız olurum. lütfen rahatsız olmama imkan yaratma şevketim senin yazdıgın mesaja like atan da okumamıştır ya da kendinle celiştiğini farkedememiştir... bak bak kapasitelerine bak şunların =)

Ha diyorsan ki hesap kitap işine girelim ben varım kim ne kadar kazanmış kim ne kadar kaybetmiş hesaplayalım

kardeş hesap kitap, kim ne kadar kazanmış ne kadar kaybetmiş hesaplamaya girsen neyin hesabını yapacaksın, KAN ittifağının ikariam tr de kaç tane gp deposu olan ittifak varsa onlara yalvar yakar para karşılıgı gp deposu satın aldıgını da hesaba katacak mısın? biz onlar kadar gp depo satın almalarla uğraşsaydık sağımızda solumuzda kim varsa savası kazanabilmek için yüzüne tükürmeye tenezzül etmeyeceğimiz adamların elini öpseydik savasın galibi biz olurduk. ben KAN ittifağına bu yüzden diyorum tek başınıza savasamazsınız en az 2 kat fazla gpniz olması lazım ki savas meydanına cıkmaya cesaretiniz olsun diye...

adamlar malı gördü kendi kapasitelerinin de farkında.. =)

forumda yagladıgın adamların kesilmesine de dayanamazsın

sonucta senin sorunun benimle GRAND ÇEKEMEMEZLİĞİ hiçbir hastalığa benzemez

bir ömür süründürür tedavisi de yoktur =)

Binlerce TL harcayıp korsan uğruna kurduğunuz anlamsız ve büyük kalelere ne oldu grand hadi onları da hesaplayalım hesap kitap işlerine girebilecek en son kişi sensin ali, abaküs kurtarmaz ona göre

eskiden kale mi vardı şevketim? eskiden nasıl oynuyorduk ikariamı adamıza söm geliyordu saldırı olunca da karsılık veriyorduk.

sen bi adamıza sehir taşımıştın, slowdown diye bir hesap yanlış hatırlamıyorsam...

bu hesabı önce tatilde tuttunuz bir gece ansızın hesaba girip sehirlerimize yagma deniyordunuz hatta bu sekilde atılmış bir yagmanın raporunu da utanmadan gerile gerile foruma asıyordunuz. yalan mı? biz karşı saldırıya gecince adam yagma icin saldırdıgı sehirde savas devam ederken hesabını tatile cekiyordu.

bu nasıl bir ezikliktir? onu da geçtim, bu hesabın 33 seviye belediyesi olan tamamen düzenlenmiş bir sehir iken bizim adada olan sehrini komple yıkıp yerine söm atmanızı gerektiren sey neydi? kim ayaklarına prangalar ellerine kelepceler takmış da sehri silmek zorunda kaldınız?

gerçi bizim hesapları çalınca sehirlerini yıkarken bunun sizde alışkanlık yapacağını da tahmin etmiştim.

artık bol bol sehir yıkarsınız =)

hesap kitap işlerine girebilecek en son kişi değilim de ortalarda felanımdır yani.

senin gibi tüccar kafası yok bende, hesap altın ve gp satarak ikariamdan ekmeğimi kazanmıyorum.

hatta kendi hesabını bile pazarlamışsındır sen, sizin için savasırım aylık masrafım maaşım budur diye =)

Adsız_19.png

• Grand seni defalarca tokatlamışız hatta öyle tokatlamışız ki ilk sunucu birleşmesinde korkudan Omegaya gelemedin.

Sonra bi cahillik yaptın bir savaşa dahil oldun yedin şamarı oturdun.

Yıne bir cahillik yaptın Deltaya geldin yine yedin şamarı oturdun.

Delta gücü diyorsun onada bastık şamarı oturttuk.

Biz bir kere şamarladığımızı tekrar şamarlamıyoruz.

Savaşmaya değmezsiniz ancak böyle sürülecek bir tarlasınız. Basarız yağmayı geçeriz.

Ha ama kendinize güveniniz yerine gelir uğrarsanızda öyle tatilleyip kaçmayız.

Basarız şamarı yine yollarız bu mevzu bu kadar basit.

Sen kendini böyle füzelerle avut. Sen kendini avuturken biz tarla sürmeye devam ediyoruz.

• Bu tavuğa gülmek ölüyorum kendi kendine hesaplar açıp forumda konuşuyor .

Madem büyüksünüz neden savaşmıyorsunuz adres belli dediğin yere kaç defa geldik ya rodos vurdunuz yada tatile aldınız inkar edecek değilsin herhalde raporlar ortada bakabilir herkes ayrıca senin aldığın gemileri biz savaş zamanında 20 milyon kadar aldık zaten 4-5 milyonunu rahmetli kespırdan iyi bilir kendisi ona sor:)

birde kendi kendinize depo patlattınız şifre paylaşamından dolayı oyüzden pek umursamıyoruz grandcım. Rahmetli kespırı gönderdim sıra sende :D

3OZ5j0.png?fbclid=IwAR14XGsCtvKtNJmgxU65pdcjr-IwomYR2Ubjn1Vs7QUnVLj86DRKvXCQDk8

• tutuştu 53 muhammet kardesim sen tokadı da şamarı da Thomas Shelby liderin ile WilliamWallace melihime soracaksın tokadı nasıl yediniz şiddeti şamar derecesinde miydi yoksa daha mı ağır geldi de, somlerinize saldırı olunca once rodos basıp sonra tekrar saldırıldiginda her ikisinin elindeki toplam 100k lik asker ve gemiyi KENDI ELLERIYLE kovmaya neden olan şamarın etkisi geçti mi yoksa halen sızlıyor mu diye sormalisin... gerçi bu size göre gayet normal bir durum. yüzsüzlük denince yalan denince nedense sizden başkası aklıma gelmiyor. siz de iyi biliyorsunuz ki bana saldirabilmek için bile en az 5 kisi olmanız lazım. şamarı da tokadı da iyi hatırlıyorsunuz çünkü =)

ilk server birleşiminde omegaya gelmeye korktugumu söylemişsin. sizden korkan sizin omegada savaşıniz olduğunda niye gelip karşınızda savaşsın. aynen burdaki savaş gibi savaş başlamadan Admiral sedat nasıl whatsap dan yalakalik yapmak için Ali abim nerdesin sen ya valla bu oyunda idolum sensin savasmayi senden ogrendim diyerek kendi saflarında savaşa dahil etmeye çalışmadı mi, bunu kendisi de itiraf etmedi mi burda, tek bilmediği şey benim zaten delta gucu uyesi olmamdı, onu öğrendikten sonra zaten whatspp grubunda bi sessizlik oldu selam bile vermemeye başladı. ben oyuna pek zaman ayiramiyordum ama aynen omikron zamanında Bulut ittifagi sizi bicerken wart ittifaginda iken nasıl size destek olduysam burda da aynı şeyi yapacağımı sandiniz. canım admiral sedatim şimdilerde zoraki ittifak liderinin kuzeni olunca kendine pek güvenir pek cesaretli konuşur olmuş.

sen git liderin değil esas aga babaların gelsin.

delta da geçen bi saldırı yapmıştın onda da arkanıza baka baka kaçmış, rodos vurdunuz diye hüngür hüngür ağlıyordunuz. zaten forumda kendinizi lanse ettiğinizin yarisi kadar cesaretli olabilseniz ve savaş bilgisinden yoksun olmasanız rodos diye zirlamazsiniz. siz de rodos vurdunuz karşınızda sizin kadar rodos muhabbeti yapmadım çünkü bu mazeret sizin tutunacaginiz tek daliniz =)

geçende de Thomas Shelby liderin askerleri gemileri kovup somu de sökerek kaçmasına rodos vurdunuz da on saf gemilerim dagildi diye yalan bir mazeret sunuyordu. esasında rodos yok ortada, olsaydı aha rodos vurdular bu da raporu deyip gözümüze gözümüze sokardiniz raporu. Her yeriniz içiniz dışınız yalan olmuş utanmadan karsima gecip bir de şamardan tokattan bahsediyorsunuz.

gecende içinizden biriyle sohbet ediyorum whatsap dan "Abi" sen olmasan o savaş çoktan bitmişti hem getirdiğin gp depoları ile hem de savaş meydanında kurduğun baski ile savaşı kazanma noktasına kadar getirdin ama bizimkiler gp deposu alip durumu değiştirdi sizinkiler gp deposu bulabilseydi bizimkilerin dayanacak güçleri kalmamıştı zaten savaşların cephelerin neredeyse tamamı kendi sehirlerimizdeydi ona rağmen artık sıkıntılar çatlak sesler çıkmaya baslamisti demişti... ki savaş biter bitmez içinizdeki arma ittifagi üyeleri sizin ne mal olduğunuzu anladı ayrıldılar kendi ittifaklarina döndüler. Bu ağız aslında bizim Admiral sedat in ağzına benziyor önce abi diyor sonra karşıma geçmiş utanmadan tavuk diyor. senin aile terbiyen ve saygisizligin zaten bizim ittifaktan ayrılıp kan ittifağına gittikten sonra başladı. ama whatpp grubundaki hitap şekli Abi olunca seni adam yerine koydum da cevap yazdım. Harun bana benim Grand Ali abimle konusmam lazim mutlaka beni görüştür demeseydi zaten o zaman da kaale almazdım. ayak takımından kimse ile muhattab olmam herkesin bir haddi olmalı, hadsiz seni =)

Adsız_19.png

• Grandcım sen tavuksun bizde horoz ağlama artık yeter :)

ailen sana terbiye verememisse bunu forumda kanitlamana gerek yok, ayrica bir oyun icin ne kadar küçük düştüğünüzü ne kadar adileseceginizi kendiniz burda herkesin içinde kanitliyorsunuz bu benim için yeterli.

yoksa sen ben bana edilen hakareti umursamam cunku kendi acınızı belli ediyorsunuz kendi ayaginiza sıkıyorsunuz =)

Adsız_19.png

• Grandcım sen tavuksun bizde horoz ağlama artık yeter :)

ailen sana terbiye verememisse bunu forumda kanitlamana gerek yok, ayrica bir oyun icin ne kadar küçük düştüğünüzü ne kadar adileseceginizi kendiniz burda herkesin içinde kanitliyorsunuz bu benim için yeterli.

yoksa sen ben bana edilen hakareti umursamam cunku kendi acınızı belli ediyorsunuz kendi ayaginiza sıkıyorsunuz =)

Yukarıda yazdıklarının hepsine bire bir uyman ne kadar trajikomik

Bir oyun için kendi ittifak arkadaşına ana avrat söven bir çocuğun kısmen haklı olduğunu bile söyleyebilecek kadar alçalan kimdi ?

Senin deyiminle bu "adileşmek" değil mi ?

Ne rapor assak gelip sayfalarca mesaj yazıyordunuz yaverlerin ile ;

Şimdi yaşa uygun hareket etmekse mevzu senin yapman gereken tebriği edip geçmek midir yoksa bir kılıf uydurup çamur atmak mıdır ?

Yağma atarız ; Boş Şehir

Savaş kazanırız ; Savunarak

Yahu bir kere de tebrik etmesini bil bir kere de elinize sağlık demesini bil be yaşına göre hareket et ali

Bak bizim için hiç problem değil ama sen kendini burda herkesin içinde küçük düşürüyorsun yapma :)

A K I N C I L A R [K A N]

giphy.gif