פוליטיקה ומה שמסביב

• אני מאוד מודע לעניין שהתהליך אינו מסוכן בכלל(כמובן שיש אדם מוסמך שעושה את התהליך ולא סתם משהו) זה ממש לא כמו ניתוח אלה דבר פשוט יותר בסיבות פשוטות שאותו דבר אינו חלק חשוב ונצרך בגוף

• למה לא תראה בשטח הרי הם יהודים כמוני כמוך הדבר היחיד ששונה זה שיש להם תורה בחיים זהו זה הכל וזה הדבר היחיד שיכול לגרום להבדל

כי חרדי הוא מת לעשות את מה שבחוץ פי טריליון מחילוני שראה ועשה כבר הכל

ובלי התורה כל חרדי מבית יכול להפוך לבהמה הכי גדולה שיש הרבה יותר מחילוני

אבל זהו שהוא לא עוזב ומי שעוזב...בוא נחסוך במילים הוא פשוט מתחרע על העולם

• בפעם הבאה תחלק את התשובה שלך לכמה דפים למה אני לא הולך לקרוא ספר שוב מספיק אני לומד כל היום

אני דיברתי בקשר לסמים על נזק מוחי אלכוהול עושה יותר נזק בכללי אבל המוח לא נפגע רק הכבד ואולי גם הלב למי שמערבב אבל סמים בין קלים ובין קשים עושים נזק מוחי כל פעם מחדש

בתנ"ך אין שום סיפור על עץ שהופך לנחש נשמה עבדו עליך יש נחש ויש עץ לא קשורים יותר מדי פיזית

http://www.up2me.co.il/imgs/5963760.jpg5963760.jpg

מספיק הוכחה לענקים שלך מהתורה? זה גוליית נשמה

אחי בקשר למיניות אתה מקרה אבוד 1 ילד לא צריך לדעת על מיניות נקודה למה? אני לא הולך להסביר

אם אתה רוצה תקבל לא רוצה לא הכרחתי אותך

שוב לא אמרתי כלום רע על הומואים

אבל ידידי הומו יוצא אדם לא בריא למה העולם נברא שגבר דופק אישה כדי להביא ילדים זאת המטרה כן כן אני יודע שלא ידעת אבל זאת הסיבה עכשיו למה יש משיכה מינית בעולם כדי שהעולם יתקיים אז הבורא ברא באדם טבע שהוא נמשך לאישה

עכשיו בקשר להומואים שנולדו ככה זהו שלא ממש זה עובד ככה כי אם עד גיל מאוחר הוא לא יידע מה זה מיניות הוא לא ידע שהוא הומו כי הוא לא יודע מה זה משיכה שיהיה גדול שיבחר את הזהות שלו בתור בוגר

לא בתור ילד שמאכילים אותו שיש אפשרות לזיין גבר והעולם יתקיים בטבעיות לא אין חיה כזאת אחשלי

ושוב תמיד שאני מדבר עם מישהו על נושאים תמיד מכניסים דברים שלא אמרתי

להיות הומו זה לא בסדר? אשמת אותו גבר\אישה שהם נולדו עם נטיות שונות?

זה מה שכתבתי ברור לך !!!! תקרא בפעם הבאה את מה שאני כותב בפועל ואל תנבא מה כתבתי נביאים יש רק בתורה שאתה כלכך לא פתחת לנסות להבין בחיים שלך

אם מישהו נולד הומו זה בסדר הוא לא אשם אבל שאתה מלמד ילדים בני 4-6 שלדפוק גבר בתחת זה טבעי ובסדר?!

אני לא השופט אגב זה הבורא ואם היה מותר הייתי בודק כל הומו אם הוא קיבל בתחת מקל כי הוא היה מקבל נפילה מקומה 4

לא אני הבורא אמר

ואם לא בא לך זה לא אומר שזה לא נכון לעשות את זה

כשיש קוצים בשדה לא משאירים אותם נכון?? עוקרים אתם תראה את כמות ההומואים היום ותבין למה היה צריך לעקור אותם וגם את החרדים שבהם כן אלא שכל היום עם הגרוסעילך בדיוק אלה וגם כל הרבנים שמצאו פדופילים עלק רבנים זה עמלק והם צריכים ליפול מקומה 4 בדיוק כמו אותו אחד שחיי בתאוות

בקשר לברית מילה זה לא דבר שאסביר לך אתה תבין אם תפתח תנ"ך עם רש"י כפשוטו ספר כחול יפה כזה

וסקילה זה לא דבר רע כמו שאמרתי כמו שאם מישהו הרג היית רוצה שימות והתורה נותנת את זה על חשבון הבית ולא כלא כי יש דין ויש דיין

בקשר לבנות אני אגיד לך רק דבר אחד תבין ממנו הכל

כל אדם היה רוצה שאחרי שהוא התחתן הוא יקבל בן שלו ולא גם שלו

ואצל החרדים הסיכויים זה יקרה קלושים נקודה

ואני חלול עלק

בקשר לסרקזם שלך לא יצא מצחיק בכלל לא ולך תתחיל לחפש חברים שלא יזרקו אותך על כסף ובנות ועוד

מסכן אני מרחם עליך תשאר בזבל אבל דבר אחד כן כואב לא אכפת לי מכל החרא בחוץ שיהיה אבל דבר אחד כן כואב כסכין שאתם לא מנסים לבדוק אפילו תבוא לישיבת אור החיים לשבת או לרב שי פרי בחיפה

ואז דבר איתי למה אני ניסיתי את כל הזבל חוץ מאישה וסמים כי אני לא מוריד את עצמי לרמה הזאת אני לא בורח מהעולם עם 100 שקל ולא מאבד את הערכים שקיבלתי בשביל 30 שעה שאני נהנה 4-5 פעמים ל10 שניות בתוכם

תחפש כמה שתרצה רבנים אבל הכמות של החילונים פי מיליון וכמו שאני לא אומר שכל החילונים פדופילים אתה אל תגיד שכל החרדים פדופילים יפה כי אם תרצה מלחמת כתבות אני מנצח בקל חיים שלי

ובפועל העולם החרדי גדל אני רואה את הכמויות של הבחורים שבאים לשבתות ונשארים 3 כל שבת

לכל החיים בד"כ אם לא קשה להם והם נופלים אבל בראש הם בָאמת

מה זה "גוטה" למה אני משני צידי הסבים והסבתות

אסולין ,אסייג,טולדאנו,ובן ז'ינו

אז חפש למי לומר גוטה

Edited once, last by Mr.Wolf ().

• הוא קרא לך שקרן? אני לא רואה שהוא קרא לך

די לתסביכים תקרא או תלמד לקרוא

• אין שום סיבה בריאותית שמצדיקה ברית מילה...

לעורלה יש תפקיד חשוב בהגנה על הפין(מניעת שפשופים) ויש בה הרבה עצבים שמגבירים את ההנאה המינית.

זה אמנם מקום שמצטברים בו חיידקים אבל אין שום סיבה שאדם שחי בישראל בשנת 2019 לא יוכל להתקלח פעם ביום... ישמור על המקום נקי ויקיים מין מוגן.

ברית מילה זה פשוט השחתת גוף של תינוק חסר אונים ששנים אחר כך לא יוכל לעשות כלום בנוגע לזה. הנזק כידוע בלתי הפיך.

אגב זה מנהג ברברי שמקורו בכלל לא ביהדות.

• אני כל כך צוחק שאין לי כוח להגיב לך על ערימת השטויות הזאת, אולי בהזדמנות אחרת.

מציע לך לעשות בדק בית על המקור של התמונה ותבין לבד למה אני צוחק. די נו, אתה רציני שאתה חושב שזה אמיתי?

• מקווה בשבילו שהוא טרול..

הוא מתלונן על זה שמלמדים על מיניות בביה"ס (לא שבאמת מלמדים) , לפי איך שהוא יצא הבעיה היא כנראה הרבה יותר גדולה.

-Eden-

דיווחתי ואתם לא מטפלים.. לבנבן בבקשה;)

• ציפיתי לתשובה יותר משכנעת נו טוב זה מה שקורה כשאין לך מה לענות

• אגב זה מנהג ברברי שמקורו בכלל לא ביהדות.

ויקרא יב' ג' "וביום השמיני ימול בשר ערלתו" מצחיק אתה אין דברים כאלה

• אין שום סיבה בריאותית שמצדיקה ברית מילה...

לעורלה יש תפקיד חשוב בהגנה על הפין(מניעת שפשופים) ויש בה הרבה עצבים שמגבירים את ההנאה המינית.

זה אמנם מקום שמצטברים בו חיידקים אבל אין שום סיבה שאדם שחי בישראל בשנת 2019 לא יוכל להתקלח פעם ביום... ישמור על המקום נקי ויקיים מין מוגן.

ברית מילה זה פשוט השחתת גוף של תינוק חסר אונים ששנים אחר כך לא יוכל לעשות כלום בנוגע לזה. הנזק כידוע בלתי הפיך.

אגב זה מנהג ברברי שמקורו בכלל לא ביהדות.

https://healthy.walla.co.il/item/2736407

השטות הראשונה שראיתי באינטרנט וזה בלי לבדוק בכלל בעיון אני בטוח שאם תחפש לעומק תמצא יותר היתרונות על החסרונות

• אז כתוב בתורה...

הרבה מצוות ומנהגים ביהדות הושאלו מדתות אחרות, עזוב את זה שעם ישראל לא באמת הפסיק לזבוח לאלילים אחרים ושבבית המקדש היו אינספור פסלי אלילים, בתי בושת ומה לא.

לא טוהרה ולא קדושה.. אולי רק קדשה

אבי זה שטויות... אם תחתוך את יד ימין גם לא יהיה לך סרטן ביד ימין.

זה באמת מקום מועד לזיהומים אבל אין שום סיבה לחתוך עורלה, מי ששומר על היגיינה ומקיים מין מוגן בין כה וכה לא יקרה לו כלום.

לעורלה כמו שאמרתי תפקיד חשוב במניעת שפשופים, בסיכוך ובהגברה של ההנאה המינית.

אגב פשוט מצחיק כמה שהכתבה מגמתית:

"כמו שיש מתנגדים לחיסון תינוקות, יש מתנגדים למילת בנים, אבל הטיעונים שלהם הם רגשיים ולא מדעיים, כך שהמסקנה היא שלא ניתן להסכים איתם".

פשוט אירוניה.

נרחיב בכל מקרה..

בתורה כידוע לך לא כתוב כלום על "היתרונות הבריאותיים" של ברית מילה.

הסיבה היא נטו דתית וזה מיותר להצדיק את האקט הזה באמצעות עטיפה בריאותית כביכול.

בכל אופן ברית המילה הייתה נהוגה בעוד עמים ואלה אנחנו שאימצנו את המנהג ולא להפך.

לא סתם חותכים את העורלה... זה סמלי אתה פוגע באיבר הזכרי וכך מראה את עוצמת הקשר בין האדם לאל.

Edited once, last by Rani ().

• גם אם הרבה מצוות הושאלו מדתות אחרות לא אומר שהם לא מצוות נכונות אם עם אחר לא גונב זה אומר שאנחנו מעתיקים מהם?

זה שהיה עבודה זרה בסדר חטאו ועדיין חוטאים

אני אישית לא חושב שזה שטויות אומנם יש מצוות שלא הכי מסתדרות לי אבל מי אני? בנאדם קטן בכול היקום הזה במיוחד כשאני חושב שהרבה מצוות טובות לאדם ושיש להם טעם

בנוסף התירוץ של להוריד את יד ימין הוא דבר שקורה לפעמים שאין בירה קוטעים איברים אם איבר ידבק יורידו אותו בזמן הכי טוב

את שאר הדברים שאמרת עליו אין לי מושג באמת שלא חקרתי את הנושא לעומק וזה בהמשך לדבריך שהכתבה מגמתית אני לא קראתי אותה רק תכותרת וזה הספיק לי להעתיק אבל כמו שאמרתי אתה תמצא הרבה יותר היתרונות מחסרונות והכתבה בשבילך נמצאה תוך 0.37 שניות וזה מהאינטרנט בפאלפון אז בהצלחה לך

• זה אמור להיות מאד בעייתי מבחינתך..

כי לפי האמונה שלך ה' הוא שנתן את התורה.

ואם אנשים הם אלה שאימצו את המצוות האלה ורק אחרי מאות שנים נכתבה התורה אז זה די הורס את הנרטיב.

יד ימין הייתה בדיחה..

הנקודה היא שאין שום סיבה בריאותית לחתוך את העורלה, זה לא איבר פגום/חולה שחייבים לכרות ויש לה תפקיד חשוב בהגנה על איבר המין, בסיכוך בזמן אקט מיני, פרט לכך שבעורלה יש הרבה עצבים שמגבירים את ההנאה..

אין סיבה לגעת ולהרוס את מה שאין בו פגם. אם אתה מאמין בכיף תעשה לתינוק שלך מה שאתה רוצה... אבל זה סתם ניסיון לגרום לחילונים לחשוב שיש סיבה רפואית לחתוך שם..

• אני לא מבין איך זה שיש מצוות שאנשים פעלו לפיהם קודם צריך לערער את האמונה שלי. אם אתה לא גונב זה אומר שאתה עושה את מצוות ה'? אם אתה לא רוצח אתה חי לפי חוקי התורה? או האם מדינת ישראל מדינת הלכה כי אסור לרצוח? לא! זה שיש דברים שאתה עושה כמו אנשים אחרים גם אם הם עשו אותם לפניך לא אומר שאתה חי לפי אורך חייהם או מאמין בכול דרכיהם אתה מאמין שחלק ממה שהם עושים נכון. אפשר להגיד בהרבה דרכים שאתה מעתיק מאחרים את אורך חייהם ובזה יכול לערער אותי אמונית אם הייתי חושב שמשהו העתיק מהם למרות שאני לא חושב ככה אז הכול טוב.

• איזה תשובה משכנעת רצית כשהטענה שלך זה תמונה של משהו מפוברק שאתה מאמין שהוא אמיתי? אחי תבדוק את המקורות שלך לפני שאתה מנסה לשכנע אותי עם משהו שהוא מזוייף

• אזהרות ובאגנים חולקו

נא שימו לב לשפה, יש גם ילדים קטנים בפורום.

בשלב הבא אתחיל למחוק תגובות לא ראויות.

-Eden-

GO|Smod

since 2009

-With great power comes great responsibility-

[âIMG]

• Mr.Wolf

כתבת: "בתנ"ך אין שום סיפור על עץ שהופך לנחש נשמה עבדו עליך יש נחש ויש עץ לא קשורים יותר מדי פיזית""

והרי כתוב שמות ד' ב'=ד'

.

ד,ב וַיֹּאמֶר אֵלָיו יְהוָה, מזה (מַה-זֶּה) בְיָדֶךָ; וַיֹּאמֶר, מַטֶּה.
    ד,ג וַיֹּאמֶר הַשְׁלִיכֵהוּ אַרְצָה, וַיַּשְׁלִכֵהוּ אַרְצָה וַיְהִי לְנָחָשׁ; וַיָּנָס מֹשֶׁה, מִפָּנָיו.
    ד,ד וַיֹּאמֶר יְהוָה, אֶל-מֹשֶׁה, שְׁלַח יָדְךָ, וֶאֱחֹז בִּזְנָבוֹ; וַיִּשְׁלַח יָדוֹ וַיַּחֲזֶק בּוֹ, וַיְהִי לְמַטֶּה בְּכַפּוֹ.

1de02f17430bdfed103ab83cc63d98e8.png

• לא הבנתי למה הבאת פסוקים שעובדים לטובתו? או שעץ זה לא מטה? בפסוק ג' מתואר מפורשות שהמטה הופך לנחש

וסתם ככה איזה ויכוח הנושא הזה מדובר בו?