פוליטיקה ומה שמסביב

• תבססי את האמירה המופרכת שלך עם עובדות ואז אולי נקח גם אותך ברצינות. אם את כבר זורקת דברים, אולי תגבי אותם את?

• שני שאלות

1.האם אחוז ההצבעה יהיה גבוה מהבחירות הקודמות או נמוך?

2. עוצמה תעבור?

• שני שאלות

2. עוצמה תעבור?

1. אני חושב שכן בהרבה לש"ס כמובן...כן

2. לא יודע

• שני שאלות

2. עוצמה תעבור?

כמו שזה נראה כרגע גבוהה בקצת..

עוצמה לא תעבור אולי נס חחח

הרבה אנשים חוששים ברגע האמת

• כל המחקרים כיום מלמדים שסטאלין רצח כמה עשרות (בודדות אומנם אבל עשרות) מיליוני אנשים. כמובן שגם שם החוקרים חלוקים.

לבסס את טענותי?

חח ממתי טענות מעניינות אתכם? ממתי ביסוס מעניין אותכם הקומוניסטים?

• אני לא יודעת מה זה "כל המחקרים" אבל באריתמטיקה אני לא רעה בכלל ויש נתונים דמוגרפיים די ברורים שמפריכים את הטענה שלך. אבל בוא ניראה לשיטתך, עכשיו תסביר לפי "כל המחקרים" או לפי החישוב שלך את המספרים.

לא צריך עשרה מיליון שמות - כן צריך מי ומה ואיפה - ככה מספרים גדולים שיובילו אותנו לטענתך/ם ללפחות 40 מיליון - בערך כמו מה שאנחנו יכולים לומר ביחס נגיד לששת המיליונים. ותזכור הטענה שלך היא שזה בנוסף להרוגי מלחמת העולם השנייה (שאותם דווקא אנחנו יודעים למנות) . בהצלחה.

1de02f17430bdfed103ab83cc63d98e8.png

• דמוקרטיה זה חרא רבותיי

וזה לא ניתן לחלוקה כי החוקים נקבעים לפי חרא שאנשים רוצים

צריך מנהיג אחד מלך על הארץ שהאזרחים יבחרו והוא יהיה הגון וחכם עם יועצים חכמים

הוא מחליט בפועל והם רק מציעים לו מה לעשות כמו שהיה פעם

וצריך בשביל זה אדם הגון שיש לו משהו לא אנושי מעליו לא אנושי כלומר מלך עם דת ואלוהה שמעליו

כי המלך הוא האדם ששולט אבל הוא צריך אידאלוג אמיתי כמו דת אמיתית מאחוריו

• כן בתור אחד שטוען שהוא מאמין בתנ"ך לא קראת אותו יותר מדי. אומנם היו מלכים טובים אבל רובם המוחלט לא! וזה עוד בתקופה שהקשר עם ה' הוא קליל, תחשוב לך מה היה קורה היום אם היה מלך

• רוב המלכים טענו לקשר ישיר עם אלוהיהם והתעללו בעמיהם.

:(

1de02f17430bdfed103ab83cc63d98e8.png

• ובכל זאת בכל פעם שנשאלת על הנתונים והעובדות שאת פולטת כאן התעלמת בחינניות. מעניין.

את דמגוגית טהורה ואני ממליץ לך לפנות לפקולטות להסטוריה למחקרים בנושאי שיטות ממשל ותבדקי בעצמך את הנתונים. אל תכעסי עליי כשתגלי ששיקרו לך כל חייך שסוציאליזם זה רעיון מושלם.

• ביום שתמצא דת אמיתית אפשר אולי להאמין לזה, עד אז אפשר להשען על האימפריום של האדם מוורהאמר 40 אלף. למרות שגם שם זה לא עבד יותר מידי.....

• כן בתור אחד שטוען שהוא מאמין בתנ"ך לא קראת אותו יותר מדי. אומנם היו מלכים טובים אבל רובם המוחלט לא! וזה עוד בתקופה שהקשר עם ה' הוא קליל, תחשוב לך מה היה קורה היום אם היה מלך

בתור אחד שיודע הרבה בתנ"ך תקרא על מלכים ששמרו על התורה כמו דוד המלך ובנו שלמה המלך

היה מלחמות היה הכל אבל ניצחנו כל מלחמה והיה טוב כל עוד התנהגו בטוב עם התורה

אם אתה מאמין בדרך של אחאב אני לא זה שיעצור אותך וגם הוא כיבד את התורה

וניצח במלחמות בגלל זה ובסוף חזר בתשובה

• ברגע שתוכיח שהתורה היא שקר אני אוכיח שהיא אמת סגור???? אתה צריך להיות עיוור כדי לא לראות

מה הולך היום בחוץ ילדות בנות 8 הולכות עם בוקסר וגוזייה ברחוב כאילו זה דבר תקין

הכמוייות של ה"מעשנים" שיש היום היא לא נורמלית ילדים בני 14 מהשכונה שלי עושים בנגים כל לילה

מתחת לבית שלי ומאבדים תשכל שלהם עם נזקים מוחיים כי אין להם מה לעשות בחיים אז הוא יוצאים למציאות אחרת ששם הכל ורוד ולא צריך שם כלום חוץ מלאכול ולהיות עייף

תראה את הממשלה עזוב אותך אם אני דתי או לא איזה מנהיג של מדינה בוחר איזה זרם במדינה שלו להנהיג ? העולם נדפק ואתה משלב ידיים בחיבוק

??מלמדים בגנים מיניות !!!!! ושלהיות הומו זה בסדר וזה דבר שאפשר לבחור

אם מישהו נולד הומו זה בסדר הוא לא אשם אבל שאתה מלמד ילדים בני 4-6 שלדפוק גבר בתחת זה טבעי ובסדר?! זה אנרכיה וכאוס ובעוד כמה שנים אנשים ילכו ערומים ברחוב כי חם

אם עד אז העולם לא ייחרב ממלחמת עולם שלישית

דבר איתי למה בדת אין את כל החרא הזה למה רוב הבנות בתולות עד החתונה ולא שכבו עם 30 גברים+ למה הילדים מקשיבים להורים וקוראים להם אבא ואימא ולא איציק תביא תמפתחות לרכב

למה יש לרובם יש ערכים מוסריים שתמצא אחת למיליון למי שבלי דת

תענה לי על זה תשובה בלי לברוח או מחקרים תענה לי מהעיניים שלך

למה ככה העולם החילוני נרקב מיום ליום והעולם החרדי רק הולך וגדל גם אם תכלול את "הנושרים" אה

בתור אחד שיודע הרבה בתנ"ך תקרא על מלכים ששמרו על התורה כמו דוד המלך ובנו שלמה המלך

היה מלחמות היה הכל אבל ניצחנו כל מלחמה והיה טוב כל עוד התנהגו בטוב עם התורה

אם אתה מאמין בדרך של אחאב אני לא זה שיעצור אותך וגם הוא כיבד את התורה

וניצח במלחמות בגלל זה ובסוף חזר בתשובה

אם אתה מאמין בדרך של אחאב חח אתה רציני? אני מאמין בתנ"ך בכול התנ"ך לא רק במה שנוח לי וגם הסיפורים של אחאב נכתבו כדי ללמד אותנו משהו נכון?

לכן אני חושב שהמלוכה זה לא דבר טוב במיוחד אם תראה באחוזים

בנוסף הזכרת את דוד ושלמה אז אומנם דוד היה צדיק עצום אבל גם הוא חטא והשתמש בכוחו כמלך לעשות דבר שלא יעשה

שלמה בנו היה החכם באדם ובכול זאת חטא ונפל באיסורים שה' אסר עליו בתור מלך

ואלה רק דוגמאות מועטות למה זה לא טוב מוסד המלוכה

• אני חושב שהתורה היא האמת

אבל ההשוואה המגוחכת שלך שחרדים מעשנים פחות היא פשוט לא נכונה.

אני מסכים שדתיים גודלים על יותר ערכים ומקבלים אותם יותר מוקדם אך הפער לאחר צבא כבר לא כזה גדול בעוד החרדים שאתה מהלל כל כך עם ערכיהם הגבוהים לא מוכנים לתת מעצמם לצבא או לאחר מכן רבים מהם לא הולכים לעבוד(לשמחתינו כבר הרוב עובדים והנתון רק עולה ועולה). וכל זה שאתה יורד על חילונים שאין להם ערכים. אומנם אני לא מסכים עם מה שהם עושים אבל למה שהם יעמדו בסטנדרטים שהם לא מאמינים בהם?

• אני לא אוהב להוכיח טענות של אחרים, במיוחד שלהם אין שום דרך לעמוד מאחורי הטענות. אבל שקרים בתנך? מה לגבי ענקים בגובה עשרות מטרים, עץ שהופך לנחש? עזוב, בוא נשאר רק בספר הראשון ונשאל אותך - איך נברא העולם? כמו בפרק א' או לגמריי שונה כמו בפרק ב'? האם הוא בן 5800 שנים כמו שהתנ"ך אומר(!) או שהוא בן עשרות ומליוני שנים כמו שהמדע אומר? (רמז: כנראה שלא 5800 שנים). זה שיש עדויות שנמצאו לא הופך את כולו לאמת מוחלטת, בדיוק כמו שאם אמצא בטרודנהיים קלשון לא יהפוך את המיתולוגיה הנורדית לאמת מוחלטת. התנך הוא ספר הסטורי מלא באגדות ומשלים, לקחת את כולו כאמת מוחלטת זה להיות עיוור, בדיוק כמו שאתה.

"כמויות מעשנים", לא יודע כ"כ על מה אתה מדבר, אבל בין אלכוהול למריחואנה תמיד אבחר במריחואנה, גם לילד בן 14 (לפרוטוקול - אין לו מה לחפש לא בזה ולא בזה, אבל אם כבר אז כבר). לא יודע על מה אתה מדבר לא נורמאלית, אבל זה לא משהו שהשתנה, רק מקבל יותר חשיפה. "נזקים מוחיים" יש לך מחקרים שמגבים את הטענות האלו? עד עכשיו אני מכיר הרבה יותר אנשים שנפגעו מאלכוהול מאשר ממריחואנה, אבל פופוליסטיות זה הדבר שאנשים נפגעים ממנו יותר. "אתה משלב ידיים בחיבוק" תודה שאתה מניח דברים עליי ועל מה שאני עושה בלי להכיר אותי. בהחלט מעיד הרבה עלייך. "מלמדים מיניות", ואו. נשמע נוראי שבן-אדם ילמד מה קורה בגוף שלו ויבין תחושות מוזרות שהוא מרגיש כשהוא רואה גבר\אישה אחרים. אולי אם יתחילו ללמד את זה בצורה יעילה בגילאים צעירים לא יתנו יד להטרדות מיניות בילדים, שאגב מאוד רווח בקהילות סגורות מיניות (תכתוב בגוגל, אין לי כוח שהתגובה שלי תצטרך אישור ברגע שמצרפים לינקים).

להיות הומו זה לא בסדר? אשמת אותו גבר\אישה שהם נולדו עם נטיות שונות? זה קורה בטבע בעשרות מינים, זה קורה גם לבני-אדם משחר ההסטוריה וכנראה עד קץ האנושות. לא מבין את הרציונאל בלהתכחש לזה ולדחוק לפינה קבוצות שלמות של אנשים בהתבסס על מה הם מעדיפים. מה זה עניינך בכלל ומי שמך לשופט?

"אנשים ילכו ערומים ברחוב" מה? אני אפילו לא אגיב על זה

"למה בדת אין את כל החרא הזה", צודק, רק יש סקילה והשחטת גוף התינוק בשבוע הראשון להוולדו ועוד שלל דברים גרועים אחרים. אין חרא בדת עלאק

"רוב הבנות לא בתולות", אה כי זה משנה אם אישה בתולה אבל גבר יכול להיות זיין עולם? מה אכפת לך אם אישה בתולה או לא? מה זה משנה? מה זה מעיד? מה משנה לך שמיכל מגבעתיים התחתנה לא בתולה? אתה עד כדי כך עם תסביך נחיתות שאתה חייב להתערב לאנשים בחיים? אישה יכולה לבחור לשכב עם 30+ גברים בדיוק כמו גבר וזה לא יעיד עליה כלום, ואם אתה שופט אישיות שלמה על דבר כזה כנראה שהאישיות שלך חלולה לגמריי ואתה ממלא אותה בשפיטה של אחרים. קצת עצוב, אבל מקווה שתפתור את זה.

"ילדים מקשיבים להורים" לא הצלחתי להבין את השורה הזאת והיא לא הייתה הגיונית

"למה יש לרובם ערכים מוסריים שתמצא אחת למליון למי שמבלי דת", אז אתה רוצה להגיד לי שבמדינת ישראל יש פחות משבעה אנשים מוסרים? אחד למליון, יש אוכ' דתית גדולה. אז רוב המדינה לא מוסרית? אתה מקשיב לברבורי שטויות שאתה מדבר? אתה רוצה לחפש את כל הכתבות על רבנים שהטרידו\אנסו ולהגיד לי שאלו ערכים מוסריים של עולם דתי יפה? העגלה הריקה עאלק, איזה ערימה של שטויות. חושב שהעולם החילוני נרקב בשעה שהחרדי גדל. הפוך גוטה, הפוך.

• שטויות רבות נכתבו פה במאמר אבל נביא את השניים שמדברות ממש על התנ"ך. נכון שיש עונש ששמו סקילה בתנ"ך אבל כמו שלדעתי אתה גם יודע סנהדרין אכזרית הורגת פעם ב70 שנה(תחשב זה יוצא כמו מדינת ישראל עד כה) ולכן הטענה שזה עונש שכיח לא נכונה. בנוסף דיברת על השחתת הגוף של תינוק. אז אזכיר לך דבר שגם אותו בטח ידעת שלעשות ברית מילה מוריד סיכון גבוה מאוד לסרטן(מחקרים רבים אתה יודע איפה לחפש) וכל זה השחתת הגוף רק לעזור. שמחתי לעזור לך לדעת מה שאתה כבר יודע כדי שלא תצא שקרן שעורך דברים לפי נוחיותו

• אם אתה טוען שברית מילה מוריד סיכון לסרטן ומדובר בהליך בריאותי אז אתה צריך לגבות את המידע בעובדות. אתה תמצא מחקרים לכאן ולכאן ותמיד תבדוק מי מקור המחקר.

אין הוכחות לא לכאן ולא לכאן מבחינה בריאותית (מה גם שעצם עליך ניתוח על פעוט בן שבוע הוא מסוכן אבל נעזוב את זה), אבל כן יש עניין של פגיעה בהנאה של גבר.

לקרוא לי שקרן מבלי שאתה באמת מודע להכל זה די מזלזל