פוליטיקה ומה שמסביב

• אם היית אומר שהם חוללו את הנכבה - היית צודק...

קומוניסטים הם בוודאי לא היו - כאז כן עתה הקומוניסטים היחידים בישראל הם חברי/ות מק"י.

חוטפי ילדים - היה בהם כנראה מיעוט שכזה - מצד שני אין שום ראיה שלא היו גם חרותניקים חוטפי ילדים.

ירו על אלטלנה - אחרי שאנשיה סירבו למסור את הנשק לצה"ל וחשבו להשתמש בו כדי להשתלט על המדינה צבאית (כמו שעשו חבריהם לדיעה בספרד).

החביאו נשק בסליקים - זה נכון לגבי כל המחתרות החמושות בזמן הכיבוש הבריטי.

כדי לעזור לקומוניסטים? הציונים הסגירו את חברינו לבריטים ומשם לנאצים. לא נשכח לא נסלח. לא להגנה ולא לאצ"ל.

1de02f17430bdfed103ab83cc63d98e8.png

• הקומוניזם אחד מן הרוצחים הגדולים בהיסטוריה של האנושות.

ממנו נקבל הטפות? חחחחחח

• אולי תלך ללמוד קצת?

• על מי? שמש העמים? המנהיג הדגול?

• בלי ברית המועצות והצבא האדום - לא היית אתה קיים - לא היתה קיימת מדינת ישראל.

גרמניה הנאצית - היתה מנצחת במלחמה. וכל היהודים (לא רק) היו מושמדים.

קצת צניעות לא תזיק לך.

קצת צניעות לא תזיק לך.

בלי ברית המועצות לא היו נרצחים כ40 מיליון איש שסטאלין ושות רצחו.

קצת צניעות לא תזיק לך.

בלי ברית המועצות לא היו נרצחים כ40 מיליון איש שסטאלין ושות רצחו.

נו נו נו... מספרים. מאיפה המספר הזה? למה לא מאות מיליונים? חחח - המספר המוגזם שאני מכירה עומד על 10 מיליון במשך 25 שנה וכולל את כל מי שנתפס בשתוף פעולה עם הנאצים. הגם שזה מספר כשלעצמו לא מבוסס ולא נכון - הוא המקסימום שמשרד החינוך הישראלי מוכן לטעון לו. - בערך ההסתה שלו.

https://lib.cet.ac.il/pages/item.asp?item=16463

המספרים המבוססים - מגיעים לאלפים רבים מאוד (וכל אחד/ת עולם ומלואו) אבל לא ממש תמצא ביסוס שמקרב אותך למיליון.

עכשיו תיזכר כמה "רק" יהודים חיסל היטלר ?

• בלת;ק - המספרים הם לא אלפים רבים אלא מליונים ואין דרך להתכחש לזה. כל מחקר הסטורי שמכבד את עצמו הגיע לכמות הזאת והזלזול הזה של "אלפים רבים וכל אחד עולם ומלואו" עושה עוול להסטוריה. שום דבר טוב לא יצא מקומוניזם ושום דבר טוב בחיים לא יצא מקומוניזם. זאת אוטופיה והזייה בו-זמנית והיא לעולם לא תעבוד, אין שום מדינה שהצליחה לממש מודל קומוניסטי ולא הרעיבה את אזרחיה. דמגוגיה זולה לשחק על כמה יהודים חיסל היטלר.

• אני מבינה שאתה לא מונה את קורבנות הרעב העכשוויים על הקפיטליזם בשליטתו הגלובאלית.

תתחיל למנות...

תיזכר בתמונות, בנתונים - בדוק כמה אנשים בעולם (הקפיטליסטי) סובלים מרעב ומתים ממנו. כמה פליטים נמלטים? ועכשיו תזכיר לי מי הרג יותר ומי הורג יותר (לרגע אני מוכנה לשכוח לצורך הדיון כבקשתך את ששת המיליונים בני עמנו).

• את באמת מגנה על ברית המועצות?

חחח כן. ממעיטה בערכו של רוצח ההמונים סטאלין ימח שמו.

והקפיטליזם הביא הרבה יותר טוב לעולם מאשר הקומוניזם האלים והחולני.

• מעולם לא הגנתי על היטלר ימח שמו.

את מגנה על סטאלין ושות ימח שמם. רוצחי המונים מתועבים שרצחו מוצר מהיטלר. סטאלין רצח כמה עשרות מיליוני בני אדם (עשרות בודדות בין 1-4) זו המציאות.

• את באמת מגנה על ברית המועצות?

חחח כן. ממעיטה בערכו של רוצח ההמונים סטאלין ימח שמו.

והקפיטליזם הביא הרבה יותר טוב לעולם מאשר הקומוניזם האלים והחולני.

קשה לומר שאני ממעיטה בערכו של סטאלין - חחח

אני ממעיטה בערכם של המספרים שאתה זורק - בלי לבדוק, בלי לחשוב ובלי ללמוד...

סופרלטיבים שאתה מדביק לא מרשימים אותי ולא הרשימו מעולם - מזכירה לך את שורת הפתיחה של המניפסט הקומוניסטי: "רוח בלהות מרחפת על אירופה - רוח הבלהות של הקומוניזם" (נכתב כבר בידי מרקס ואנגלס ב-1848) ".

ובעניין הקפיטליזם הביא הרבה יותר טוב לעולם... זה היה נכון כמובן לתקופה מסויימת. כיום הוא מכלה את משאבי כדור הארץ ואחראי למותם של מילונים ממחסור וממלחמות - כל שנה. דרך אגב כצורת משטר כלכלית חברתית עולמית ושלטת זו כנראה הצורה האלימה ביותר שההסטוריה ידעה.

• https://he.wikipedia.org/wiki/Whataboutism

אפילו לא אטרח להגיב אם זאת התגובה שלך, פספסת לגמריי

• כמובן שכל מי שלא חושב כמוך לא למד.

הקומוניזם = מוות. כך היה בסין כך בברית המועצות.

כל אדם בר דעת מעדיף לחיות במדינה קפיטליסטית מאשר במדינה קומוניסטית.

חחח אלימה? באמת?!

תקראי את הקישור ששלחת למשרד החינוך

איך לנין השליט את שלטונו?

ולגבי המספרים אוכל בקלות להפנות אותך למקורות שטוענים שסטאלין רצח הרבה יותר מהכמה אלפים שאת מתארת.

אני מניח שאת יודעת אתזה אבל במעטה צדקנות מביך את אשכרה מסלפת את המציאות .

אין עניין להתלונן על מכחישי שואה אחרי ששומעים אנשים כמוך.

את מכחישה רצח עם ענק (כמובןשהוא שונה מהשואה ) ככה שלא אתפלא לראות היום אנשים מכחישים שואה בשביל שיסתדר להם עם האגנדות

• בטווח הארוך אין ספק שיש סכנה שקפיטליזם יחריב את כדוה"א הוא מספק לאינדיבידואלים תמריץ להחריב את העולם ולזהם אותו עבור רווח בטווח הקצר על חשבון הכלל כאשר מדינות מקבלות אתנן מתאגידים.

אבל הייתי נזהר מלשים את כל התקוות שלי בכל סוג של משטר אוטופי, העולם תמיד יהיה מלא בחרא, זה טבעו, כל ניסיון להביא לחלוקה שווה של המשאבים לא באמת מחזיק מים.

בתוך החרא אנשים באמת התאהבו ותלו תקוות ברעיונות גדולים ויפים, קיפחו את החיים שלהם עבורן רק כדי לתת את השלטון על מגש של כסף לחבורה של פסיכופתים חולי כח.

לומר שמהפכות אפשר לבצע רק באמצעות כח כשהכח הוא שורש הרע זאת בדיוק הבעיה כאן.. עדיף לנסות עם חינוך.

• בטווח הארוך אין ספק שיש סכנה שקפיטליזם יחריב את כדוה"א הוא מספק לאינדיבידואלים תמריץ להחריב את העולם ולזהם אותו עבור רווח בטווח הקצר על חשבון הכלל כאשר מדינות מקבלות אתנן מתאגידים.

אבל הייתי נזהר מלשים את כל התקוות שלי בכל סוג של משטר אוטופי, העולם תמיד יהיה מלא בחרא, זה טבעו, כל ניסיון להביא לחלוקה שווה של המשאבים לא באמת מחזיק מים.

בתוך החרא אנשים באמת התאהבו ותלו תקוות ברעיונות גדולים ויפים, קיפחו את החיים שלהם עבורן רק כדי לתת את השלטון על מגש של כסף לחבורה של פסיכופתים חולי כח.

לומר שמהפכות אפשר לבצע רק באמצעות כח כשהכח הוא שורש הרע זאת בדיוק הבעיה כאן.. עדיף לנסות עם חינוך.

אתה חייב לשמור על אופטימיות רני. אין הכרח שלעולם אדם ינצל, ישעבד ויהרוג אחרים. בינתיים שיר"

אני מאמין/שאול טשרניחובסקי

שחקי שחקי על החלומות,

זו אני החולם שח.

שחקי כי באדם אאמין,

כי עודני מאמין בך.

כי עוד נפשי דרור שואפת,

לא מכרתיה לעגל פז,

כי עוד אאמין באדם,

גם ברוחו, רוח עז.

רוחו ישליך כבלי-הבל,

ירוממנו במתי-על:

לא ברעב ימות עובד,