פוליטיקה ומה שמסביב

• משום מה הציטוט לא עובד לי

ראיתי הרבה אנשים שלא מצליחים להתמודד עם טענות של אחרים, אך הפעם באמת יצאת מזה יפה וכמעט הצלחת לגרום לי לחשוב שיש לך תשובה. שאפו

קודם כל תודה, אני אומן בדיבורים

דבר שני כן ישלי תשובה אבל התשובה קיימת גם בפייסבוק או בכל חור באינטרנט, 5 דקות חיפוש ואתה תמצא אותה.. מבטיח! בהצלחה בחיפושיך

פייגלין אמנם אומר שהוא מתנגד לכפייה דתית אך בפועל הוא פועל לפי ההפך הגמור

ראיתי הרבה אנשים שלא מצליחים להתמודד עם טענות של אחרים, אך הפעם באמת יצאת מזה יפה וכמעט הצלחת לגרום לי לחשוב שיש לך תשובה. שאפו

דבר שני כן ישלי תשובה אבל התשובה קיימת גם בפייסבוק או בכל חור באינטרנט, 5 דקות חיפוש ואתה תמצא אותה.. מבטיח! בהצלחה בחיפושיך

באיזה אופנים כפיה דתית מתבטאת במצע?

https://www.facebook.com/MFeig…=%7B%22tn%22%3A%22R%22%7D

• מה אתה אתאיסט?? הייתי כמעט בטוח שכן

אבל זה כואב לי מאוד לשמוע את זה בכל זאת

• עכשיו הרסת הכל

אחד קבל משהו יפה

לא קיללתי אותך מפגר זה מאחר ראה מילון ערך מפגר

שניים

אם אתה לא אוהב ניבולי פה[שלא היה פה] זה לא אומר שאתה "לא עונה" זה אומר שאתה לא מקלל

אז בלי שטויות

• פששששששששששש אתה רק חופר לעצמך בור יותר עמוק

בקשר לדרעי אני לא הולך לדבר מהסיבה שהתקשורת היא זו שמחקה אותו ולא התיק והכלא

לא מחייב שביבי היה ראש הממשלה וזה היה בתקופה אחרת שביבי רק התחיל

כולם מושחתים פי 1000 רק שמדרעי עשו סיפור שוב תקשורת

מה אתה אומר שדתיים/מוסדות דתיים לא משלמים מיסים ?? פשש יש לך הוכחה לזה?? כי לי יש שכן משלמים ומי שלא משלם למה??? כי המשכורת שלו לא חייבת במיסים כי היא בערך 2000 שקל

זה לא נכון בכלל כי כל הנטל עלינו

• מה היא שחיתות שלטונית בעיניכם?

וגם אם זה קשור לחרדים

התורה לא קשורה לזה אין דבר שתוכלי לומר לי שהתורה פוסקת שהוא לא מוסבר בענינים שלי בן אדם לחברו

• אני לא יודע מי ההזוי שאמר שדתיים לא משלמים מיסים

נדבר על כך שגם חרדים יש אחוז לא נמוך שכן עובדים וזה ללא החשבה של הנשים בציבור החרדי שעובדות ומשלמות מיסים

הציבור הדתי בכלל אין מה לדבר כי גם שם עובדים ומשלמים מיסים

וכל זה ללא לדבר בכלל על מע"מ שכמובן שכולם משלמים ובזה חרדים משלמים יותר בגלל כמות הילדים המרובה הם צורכים יותר ובכך משלמים גם מיסים למדינה

אז לפני שאתה מתלונן על חרדים ודתיים תלמד את החומר ולא מה שמכניסים לך כמו הסרטון של ליברמן האחרון שמלא בשטויות

• לשם שינוי אתן התחיסות קצרה לנושא שעלה פה כרגע

אין בשום קהילה\ עדה\ זרם מקום להכללות

הרוב המוחלט של החרדים הם עובדים, משלמי מיסים ואוהבי צה"ל.

כמובן שבתוך החרדים יש קומץ קיצוני מאוד שמתכחש לקיום של מדינת ישראל ומשם מגיע העניין של הסטיגמה עליהם.

הקומץ הזה מורכב ממספר קהילות של " נטורי קרתא" "תולדות אהרון" ועוד מעט קהילות קטנות.

הנושא של הכללות כמו שציינתי תופס לכולם, הרוב המוחלט של הערבים מעדיף את שלטון ישראל.

הדבר שערביי ישראל הכי פוחדים ממנו זה שישראל תתייאש מהם ותמסור אותם לשלטון אבו-מאזן לחיות בתת תנאים

הקומץ ששונא יהודים ועושה פיגועים הוא קטן מאוד יחסית לכל העם הערבי, לצערנו ולצערם בגלל שלעולם לא נדע מי אויב ומי חבר אנחנו נאצלים להתייחס לכולם בחשד או יותר נכון- " כבדהו וחשדהו" .

מי יתן והמצב הזה ישתנה

-Eden-

GO|Smod

since 2009

-With great power comes great responsibility-

[âIMG]

• קלעת בול בקשר להכל

TheSpartan

מה שאמרתי התורה זה כבדהו וחשדהו

• לא יודע עד כמה זה משנה לנושא אבל אני לא אתאיסט אני אפאתאיסט

• איזה בור לחפור בנאדם הורשע וישב בבית סוהר.

בדיוק החרדים מכניסים לקופת המדינה הרבה פחות ממגזרים אחרים מרצןנם

• לא נכון

חלק ענק מהאוכלוסייה החרדית לא מתגייס ועד לשנים האחרונות רובה. ב2014 חולקו 18,000 פטורים גיוס לחרדים. כמה התגייסו? 2,300

הערבים זה סיפור אחר לגמרי

• אני לא יודע מי ההזוי שאמר שדתיים לא משלמים מיסים

נדבר על כך שגם חרדים יש אחוז לא נמוך שכן עובדים וזה ללא החשבה של הנשים בציבור החרדי שעובדות ומשלמות מיסים

הציבור הדתי בכלל אין מה לדבר כי גם שם עובדים ומשלמים מיסים

וכל זה ללא לדבר בכלל על מע"מ שכמובן שכולם משלמים ובזה חרדים משלמים יותר בגלל כמות הילדים המרובה הם צורכים יותר ובכך משלמים גם מיסים למדינה

אז לפני שאתה מתלונן על חרדים ודתיים תלמד את החומר ולא מה שמכניסים לך כמו הסרטון של ליברמן האחרון שמלא בשטויות

חחחחחח לא אמרתי שלא משלמים אמרתי שמשלמים פחות

לא רואה סרטונים של ליברמן ולדעתי הוא צבוע ובחיים לא הייתי בוחר בו אבל שוב זה סיפור אחר

יותר גברים חרדים עובדים מנשים חרדיות סתם לידע כללי (הלמ"ס)

נושא תעסוקת החרדים השתפר בצורה מטורפת בשנים האחרונות אך יש עוד מקום לכך (עלייה של 10% ב10 השנים האחרונות אבל עדיין אחוז התעסוקה שלהם נמוך ב20%