Ienākšanas process Ikariam mainīsies

• Kādu labu laiku atpakaļ nomainīju savu multu e-pastusu uz vienu e-pastu.

Piemēram:
    Galvenais konts
    Ikariam123@gmail.com
    Mults
    I.kariam123@gmail.com

Mults2

I.k.ariam123@gmail.com

Nu domu, cerams, sapratāt. Tādā veidā visi paziņojumi par kontiem tika sūtīti uz vienu, main e-pastu: Ikariam123@gmail.com

Jautājums:
    Tagad, kad būs jāielogojās ar e-pastiem, vai man vajag atcerēties katram kontam, kur bija punkts vai labāk izveidot jaunus e-pastus katram kontam?

Jautājums2: Kāpēc vispār tas tiek mainīts? Man vieglāk uzrakstīt konta lietotājvārdu ar 4 burtiem, nekā rakstīt pilnu e-pastu pie ielogošanās - kāpēc jāapgrūtina spēlētāja pieeja spēlei?

• Man vairāk interesē kā cilvēkiem slēpt savu e-pastu situācijās, kad sēž publiskā telpā?

E-pasts saglabājas pie ievadītajām vērtībām, jebkurš nākošais lietotājs ejot Ikariam varēs redzēt kāds e-pasts šeit ir ticis izmantots.

Ja es kādu dienu aiziešu uz bibliotēku un kāds ieraudzīs manu ievadīto e-pastu, tad var sākties problēmas:

*) sāks iet spams, visādi nevēlami paziņojumi / uzaicinājumi;

*) katru dienu kaitinās ar paroles atspēkošanu spēlē.

Judicator uz pirmo jautājumu varu atbildēt - jāatcerās, kur liec punktus. Bet ieteiktu izmantot kādu no internetā pieejamajiem rīkiem (sessionBox utt.), kur vari saglabāt visu kontu datus atsevišķos logos un katru reizi automātiski ieiet tajos, bez jebkādas datu vadīšanas.

45d8c899d9.png