ASİL(ASİL) İTTİFAĞININ FORCE(FORCE) İTTİFAĞINA SAVAŞ İLANIDIR.

•   ASİL ittifağı olarak oyun mizaçlarından ve karakterlerinden haz etmediğimiz FORCE ittifağı yönetimine yönelik adaletli bir savaş teklifiyle gelmek ve Yunan gazıyla hararetlenip sonra balon gibi sönen server’a yönelik ilgi ve alakanın istenilen düzeyde kalması amacını taşıyan bu başlığı açmış bulunuyoruz...

İki ittifağın da yönetimlerinin bu başlık altında alanen konuşarak anlaşacakları RODOS’SUZ ve tarafsız bir adada ve belediye binasının 18 seviye ya da daha yüksek olduğu bir şehirde, ASİL ittifağının yalnızca Lider, General, İçişleri, Diplomat ve Onursal Lideri olan 5 kişiye karşılık, 26 kişilik FORCE ittifağının tamamını savaşa davet etmekteyiz. Makul bir zaman aralığı belirlenip gerçekleştirilecek hazırlıklar sonrasında YALNIZCA ÖRS mucizesinin kullanılabileceği ve sayı eksikliğimiz nedeniyle saldıran tarafta ASİL üyelerinin olması bizim için yeterlidir.

İstedik ki bu kadar ateşli arkadaşların olduğu ve askerlerine çok önem verip bir türlü karşımıza çıkarmayan bahsi geçen ittifağın nelere kadir olduğunu kanıtlamaları için bir fırsat sunalım....

Umuyoruz bu fırsatı iyi değerlendirir ve teklifimizi kabul ederler...

• Selamun Aleyküm.

Değerli Forum Üyeleri.

Biz FORCE ittifakı olarak dürüst, güvenilir ve savaş ahlakına sahip kimseleriz.

Server başlarında ASİL ittifakının yöneticileri VATAN ittifakından sürekli saldırı aldıklarından dolayı koşup FORCE ittifakına sığındılar. İttifakı dağıtıp FORCE ittifakı ile birleşecektiler.

Ne olduysa birleşmeyi iptal edip dost kalalım teklifinde bulundular. Bizde her zaman olduğu gibi saygı ile karşıladık.

Ve dost olduğumuz süre boyunca en ufak bir saldırı yapmadık. Dostumuza güven düşmana korku verdik.

Günler geçti FORCE ittifakı olarak vatan ittifakını dağıttık ve vatan ittifak üyelerinin bazıları ban yedi bazıları ittifaktan ayrılıp ASİL ittifakına katıldı.

Bir kaç gün geçtikten sonra güçlendiğini sanan ASİL ittifakı FORCE ittifakına karşı cephe almaya başladı. Vatan ittifak üyelerinin kışkırtmaları sonucu Nerden nereye geldi. Bende bütün forum üyeleri nezdinde şu soruyu sorup dürüstçe cevaplamanızı istiyorum.

ASİL ittifakı, ittifakı dağıtıp FORCE ittifakına katılacak kadar dosltuk ilişkileri gelişmiş iken savaş ilan etmenizdeki asıl neden nedir?

Vatan üyelerine güvenip kışkırtmaları sonucu mu savaş ilan ettiniz. Yoksa başka neden mi. Lafı dolandırmadan cevap bekliyorum sizden

Ama şunu da belirtmeden duramıyacam.

ASİL İttifakının da sonu VATAN İttifakı gibi olacaktır.....

Bir ikinci husus ise savaş teklifi konusunda da:

Aynı teklifi Ben size sunuyorum.

ASİL ittifakı olarak 37 üye ile gelin biz sadece 5 oyuncu karşılık verecez.

Biz ittifak olarak geldiğimizde sizin ittifak ortadan kalkmış olacaktır.

O yüzden siz 37 üye ile gelin biz sadece 5 üye ile karşılık verecez.

Savaş tarihini de gününü de siz ayarlayın.

Bu teklifi ASİL ittifakına sunmuş bulunmaktayız. En kısa zamanda teklifimizi değerlendirip. Forumda cevaplamanızı bekliyoruz....

Saygılarımla.....

FORCE GENERALİ - KOMUTAN HATTAB

• Anlaşılan Teklifimize cevap gelmiyecek.

Ozaman ben ikinci bir teklif sunayım.

Sizin teklifinizde belirttiğiniz Lider, General, İçişleri, Diplomat ve Onursal Lideri VS. KOMUTAN HATTAB

Bütün yönetim kadromuz gelsin bende FORCE generali olarak savunacam.

Bu teklifimde gayet ciddi olup geri adım atmıyacam.

Bu teklifimin de ittifakınızda görüşülüp En geç akşam saat 22.00 a kadar geri dönüşünüzü bekliyorum....

•   Öncelikle merhabalar....

İlgili olayın gerçekleşme şekli şöyledir ki;

ASİL ittifakı olarak server başında kendimize VATAN ittifakını rakip görmüş ancak Yunanlılara karşı güç dengesini bozmamak için aramızdaki dostlarımız vasıtasıyla barış andlaşması imzalamıştık. Bu andlaşmada bir Vatan üyesinin üyemize saldırması ve ardından kesilmesi etkili olmuştur. Daha sonra FORCE ile de barış yapan VATAN ittifağı herhalde ezik görecekler ki andlaşmayı bozup yüklü seviyede mal yağmalamıştır. Bu olayı kınadık ve iki ittifağı barışa davet ettik. Mesajların da durduğu şekliyle FORCE barışı kabul ettiyse de VATAN kabul etmemiştir. Bu durum karşısında rakibimizin FORCE’u yağmalayıp gelişmesine seyirci kalmamak ve savaşa denge getirmek için FORCE’dan gelen birleşme teklifine sıcak baktıysam da daha sonra yönetim kadromuzun tavsiyeleri ve çok fazla mal yağmalatan FORCE üyeleri nedeniyle kararımdan vazgeçtim. Hattab’ın izah ettiği şeylerde gerçeklik payı bu yukarıdaki şekilde gerçekleşen olaylar karşısında bulunmamakta, kendisi kendi kurduğu hayal dünyasında Roma’yı bile yakabilmektedir. Vatan ittifağındaki banlanmaları ve bir kaç üyenin ittifak ile ters düşmesinden ötürü verdiği çıkışları kendi hünerleri sayıp bundan nemalanan bir ittifak olduğunuzu göstermektesiniz.

Gerçekleşen olayları en çıplak haliyle belirttikten sonra gelelim yürek yemiş arkadaşın savaş teklifine...

Biz teklifimizi yaptık 5vsFORCE şeklinde ve bu teklifimizin ağırlığı altında ezilmemek ve tüm ittifağı 5 kişinin keseceğini öngörüp korkmaktan ötürü karşı taraftan da sonu hüsranla sonuçlanması karine teşkil edecek bir teklif gelmiş ve durumu kurtarma çabası içerisine girilmiştir. Evet biz tüm ittifağınızı 5 kişi kesebiliriz ancak siz yalnızca hattabla bu 5’liye teklifte bulunuyorsanız bu ancak ittifağınızı bekleyen makus hadiseyi çarpıtma ve olayı başka noktalara çekme girişimidir...

• Burda hepinize cevap veremem ben.

Çok konuşmayı da sevmem.

Gün ve saat belirleyelim.

Meydana çıksın herkes.

Burda laf cambazlığı yapmanın anlamı yok.

Bu bir ittifak savaşıysa diğer üyelerimize Siz savaşmayın diyemeyiz.

Bir daha bana böyle tekliflerle gelmeyin.

Bütün İttifakınızı toplayıp gelin savaşalım.

Burda konuşarak hiç bir şeyi halledemeyiz.

Son teklifimizdir.

2 ittifak komple savaşa girecek.

Gün ve saati de belirleyelim. Herkes hazırlığını yapsın.

Bazıları gibi artistlik yapmanın anlamı yok.

Bu yazdığımı da çarpıtıp sağa sola çekmeyin.

5 vs 5 de yapardık. Ama ittifak üyelerimiz kabul etmediği için komple Bir ittifak savaşı olacak. Bu bir ittifak savaşıysa olması gereken de budur.

Arkadaşlar savaşta bile olsak kimsenin kimseye hakaret etmesine gerek yok.

Ben bir soru sordum. Sorduğum sorunun cevabını hala alamadım.

Neyse taktir forum üyelerinindir.

Birdaha o soruyu sormanın anlamı yok.

Savaş tarihi belirleyip forumda duyuralım.

Benden size tavsiye savaşta olsa bunun bir oyun olduğunun farkında olarak haraket etmemiz gerekiyor.

Savaş sonunda kaybedersek forumda bizzat sizi ben tebrik edecem. Aynı centilmenliği sizden de bekliyorum.

Saygılar sevgiler

Hayırlı akşamlar cümleten :))

• FORCE ile gerçekleştirilen görüşmelerimiz sonucu ayın 26’sı teklif edildi. Biz çok geç olduğunu ve 20’sini kabul edebileceğimizi belirttik ancak kabul edilmedi. Sağlık olsun konu kilit...

• Selamun aleyküm arkadaşlar,

ASİL ittifakı ile yapmış olduğumuz savaş görüşmeleri konusunda herhangi bir sonuca varılamamıştır.

Savaş tarihi konusunda iki ittifak anlaşma sağlıyamamıştır.

Bu yüzden karşılıklı savaş askıya alınmış durumdadır.

Hepinize saygılarımı ve sevgilerimi sunarım.

• Anlasmali savas da ne oluyor ya. Ilani yapistir sen. Savasmazlarsa gelirsin acarsin konu adamlar kaciyor diye ;)

People who touch your heart

are always with you
    Terror-Imza-03.png
  • Selamun aleyküm arkadaşlar.

ORKUN REİS adlı oyuncuya madde madde vereceğim cevaplar mevcuttur.

1-) VATAN ittifakını Siz dağıtmamışsınız demişsiniz de 300 500 asker kestiğimizi söylemişsin öncelikle şunu belirteyim. Sadece senin eski liderin SAVAŞÇILAR'ın 6K gp si mevcuttu Sıfırladık. Sadece 400 adet tüfekçisini kestik. raporları mevcuttur. Vatan ittifakının merkezinde olan herkesi kestik. Yetmedi yaveriniz Bro ittifakı geldi. Onlarda multici çıktı dostu vatan gibi.

2 gün boyunca vatanın merkezindeydik.

Orkun reisi göremedik. Mdt bi ara geldi. Gelmesiyle kaçması Bir oldu. Daha sonra biz çekilince Orkun reis gelmiş bir iki boş şehri işgal etmiş. Yüksek skordan saldırı puanlarına bakabilirsiniz. 300 400 asker kesmekle o saldırı puanı olmaz. Heralde kendi kendimizi kesmedik Ya.

2-) ittifak sadece puan olarak düşmedi VATAN ittifakı komple dağıldı. Yol geçen hanı oldu yağma raporları mevcut atabilirim gelen geçen yağma atıyor :))

3-) Bu madde de ise ne VATAN üyesinin ASİL ittifakı üyesine ne de ASİL ittifak üyesinin VATAN ittifak üyesine saldırmadığını söylemişsiniz. Hemen senin yazdığının üstünde lideriniz Necrovision ile birbirinizi yalanlıyorsunuz. Lideriniz VATAN ittifak üyesinin bizim bir üyeye saldırarak anlaşmayı bozduğunu söylüyor. Siz ise hiç kimsenin kimseye saldırmadığını söylüyorsunuz kime inanacaz biz şaşırdık kaldık.

4-) Bu madde de belirttiğiniz durumun muhatabı Siz değilsiniz. ASİL ittifakı yöneticileridir. ASİL İttifakına burdan tekrar soruyorum. 'Bizim ittifak ile birleşecek kadar dosluk ilişkilerimizin gelişmişken neden 2 3 VATAN ittifakı üyesi size geçtikten sonra bize karşı savaş ilan ettiniz' ? Sizden savaştan korktuğumuzdan değil sadece herkesin gerçeği bilsin diye sizin yaptığınız iki yüzlülüğü herkes görsün bilsin diye soruyorum.

5-) Bugüne savaş günü mü ayarladık. Geldiniz yoktuk biz. Siz bize savaş ilan ettiniz. Hazırlıklarınızı yaptınız biz ise Hazırlıklarımızı yaptığımız zaman ORKUN REİS Sizleri de meydanlara bekliyoruz. Geldiniz Kaç asker kestiniz. Savaşmaya hiç niyetim yoktu ama baktım sizin bi üye 600 hoplit ve100 kılıç almış geliyor dayanamayıp keseyim dedim

600 hoplit 100 kılıç yollamış :)) 150 hoplit kaybı ile topçularını bile kestik. Ve çekildik. Meydanı size bıraktık. Ama ansızın gelecez Siz hiç merak etmeyin.

Siz geldiniz hiç asker kesemediniz biz ise geldiğimizde çoğunuzun askerlerini kesecez

6-) Bu teklifi ittifaka saldırmadan önce yapacaktınız. 5 vs 5 ittifakımızın üyelerinin kabul edeceği Bir durum değildir. Eğer ortada bir ittifak varsa bu ittifakın savaşıdır. Ve bütün ittifak katılmak ister. Bizimkiler öyle kimsenin dışarıda kalmasını istemiyorlar herkes savaşmak istiyor. Eğer sizin ittifak üyeleri farklıysa bilemem orasını ben. Bizim ittifak üyeleri tek beden ve tek yürek halinde bir bütünlük içerisindedir. Eğer bu bütünlük sağlanmamışsa o ittifak er ya da geç yıkılır. Ben liderinize teklifimi ilettim ama savaş günü konusunda ihtilaf olduğu için hangi gün savaşacağımız konusunda mutabık kalamadık.

Bunun bir oyun olduğunun farkında olan ve her zaman bunun bilincinde olan FORCE ittifakı saygınlığından, dürüstlüğünden ve karakterinden ödün vermeden yoluna güçlenerek devam etmektedir. ASİL ittifakı gibi dostunu etten püften sebepler yüzünden sırtından vurmaz. Herkesi dürüstlüğe ve saygılı olmaya davet ediyor saygılarımı sunuyorum.

• Biz Türkler kendi aramızda anlaşamadığımız için Halen dünya ya Tam anlamıyla meydan okuyamıyoruz.

Tavsiyem 54 Yunan oyuncusunu ortadan kaldırıp, kendi aranızdaki meselelere yönelin.

lv585X.png

Beni Eskiler Tanır, Yeniler örnek alır, Tanımayanlar ise İbret Alır.

FlemaN & PURGA

• arkaşlar forceye bakmayın çok boş yapıyorlar, biz 4 5 kişi bro ittifağından dağıttık bunları, savaştan önce ahkam keserler savaşta ise kesilirler.

ilk başta formda olsaydım atardım raporları ama atmaya gerek yok vatan ittifağına da sorabilirsiniz forceye neler yaptığımızı :D

• Biz Türkler kendi aramızda anlaşamadığımız için Halen dünya ya Tam anlamıyla meydan okuyamıyoruz.

Tavsiyem 54 Yunan oyuncusunu ortadan kaldırıp, kendi aranızdaki meselelere yönelin.

Cok yerinde bir tespit

People who touch your heart

are always with you
    Terror-Imza-03.png
  •    Hattabın 3.maddesinde yazdığı andlaşma bozma hususu hayal ürünüdür. Lafı çarpıtmadır. Benim yazdığım Vatan üyesinin üyemize saldırması ardından kesmemiz ve bunun üzerine barış andlaşması yapılmasıdır. Barışın ardından bir savaş gerçekleşmemiştir. Force’a yönelik savaşma sebebimiz ise Vatanın banlanmalar ve çıkışlarla güçten düşmesi ve bundan nemalanan Force’un yeni katılımlarla bizi potansiyel rakip görmesi ayrıca Vatanın iki sağlam üyesi bize geçmiş ve daha önce Force’la düşman olmalarının da verdiği korkuyla bizi Force’a karşı kışkırtacaklarını düşünmeleri ve akıllarınca gözdağı vermek üzere merkez adamızın yan adasına kendi merkezlerini kurmaları ve belediyelerini 2 yapmadan örsü 5 lemeleridir. Biz bunu bize karşı savaş hazırlığı olarak gördük ve cezasını kestik...

İttfağınızın 5vsForce ya da 5vs5 savaşı kabul etmemesinin sebebi yenilginin kesin olmasından dolayı ittifaklarının gururunu kotarma çabasıdır. Yoksa hepiniz savaşçı olsaydınız dünki manzara yaşanmaz üyelerinizi keserken lideriniz ve generaliniz KAÇMAZDI..

Biz 7-10k gp leri basan 4 kişi bu hazırlığı 3 gün içerisinde yapmışken teklif ettiğimiz 20 Temmuz günü çok makul bir hazırlık süresi vermesine rağmen Force abartılı bir süre teklif ederek savaşmaktan kaçmıştır. Ancak TerrorTr’nin de dediği gibi Force’a savaş ilanımız bu mesajla yapılmıştır, kendilerini savaş alanında görmek isteriz. Umarız 48-39 daki merkez adalarınızı elimizden alabilirsiniz...

Cok yerinde bir tespit

Teklif, araya uygunsuz üsluplar ve boş tehditler girmeden önce yapılsaydı kabul edilebilir olurdu ancak şu aşamada Force oyunu Yunanlılardan önce bırakacaktır. ASİL ittifağı bu iki oluşumla da tek başına savaşabilecek güçtedir...

• Burası Force savaş ve yağma raporları sayfası değil gidip kendi sayfanızda paylaşın bunları.

Sizin Vatana verdiğiniz malları da unutmadık hattab.

İttifak üyelerime ben özellikle söyledim şehirlerinizde açıkta sülfür bırakın Force belki asker basıp karşımıza çıkma cesaretini gösterir diye...

• Burası Force savaş ve yağma raporları sayfası değil gidip kendi sayfanızda paylaşın bunları.

İttifak üyelerime ben özellikle söyledim şehirlerinizde açıkta sülfür bırakın Force belki asker basıp karşımıza çıkma cesaretini gösterir diye...

Öyle ölmez reis nükleer başlıklı füze at :D:D^^

Öyle ölmez reis nükleer başlıklı füze at :D:D^^

Bunlar ondan da kaçmanın bir yolunu bulur hocam :))

Öyle ölmez reis nükleer başlıklı füze at : D: D^^

Bunlar ondan da kaçmanın bir yolunu bulur hocam :))

bulur mu bulur hocam da zelosta bu arkadaşların kaçarı yok.

şimdiden Bro, Vatan ve Asil ittifağını kendilerine düşman ettiler. Bro ve Vatan kesti sıra Asil ittifağında :)) iyi eğlenceler, iyi kesimler :))