Melyik könyvet olvastad utoljára?

  • az érzékelés ajtajainak


    Ezek egy kábítószer-kivizsgálás történetei vagy emlékei, a szerző ezeket magában teszteli, és minden adaggal leírja az összes tapasztalatát, elvben a könyv érdekes, bár adok nekem egy 8-at, a könyvet elnevezhetnék egy haga kábítószer-kutató történeteinek.


    És nem tudom, mit mondhatnék még, hogy elkerüljék a könyv kényszerítését, és ha el akarják olvasni, akkor a szerző Aldous Huxley :/


    pistachobul

  • T Grey - A szürke ötven árnyalata Christian szerint

    Szerző:E. L. James

    E. L. James újraírta az elmúlt idők legsikeresebb bestsellerét. Eljött a várva várt pillanat, amikor a Szürke-rajongók végre a titokzatos és izgató Christian gondolatai közé férkőzhetnek. Christian Grey szavain, gondolatain és álmain keresztül végre megtudjuk a titkot, mit gondolt a férfi az Anastasiával folytatott szenvedélyes kapcsolatáról. A férfi gyönyörű, okos és a hatalom megszállottja. Világa rendezett, szigorú szabályok szerint működik, de fájdalmasan üres, mindaddig, amíg Anastasia Steele be nem lép az életébe. Miért nem képes ellenállni Ana csendes szépségének?

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • A Hobbit.


    J.R.R. Tolkien.


    Szeretem a Tolkien álltal létrehozott világot. Elősször a Szilmarilokat olvastam, majd következett a Befejezetlen regék Numenorról és középföldéről, és most a fentebb említett.

    :)