imperator- vs Ф Л О К И[D-F] steta:3570.2/1292.4

• Ostavis mu sve na izvolte i on se zakuca ^^^^^^

Поморска битка поред sombor 15

(18.06.2019 3:39:58)

imperator- из VelikaBrezovica

vs

Ф Л О К И[D-F] из Maja moja -

---------------------------------------------------------------------------------------------

Брод ован..............................0(-56) - Брод ован............................541(-30)

............................................. - Пламени брод........................789(-112)

Брод минобацач.........................0(-48) - Брод минобацач........................316(-0)

Парни ован.............................0(-50) - Парни ован............................362(-0)

............................................. - Ракетни Брод.........................149(-16)

Подморница.............................0(-35) - Подморница............................252(-0)

Баги-педалина..........................75(-0) - Баги-педалина.........................308(-0)

Носач Балона...........................1(-11) - Носач Балона..........................125(-0)

Тендер..................................5(-0) - Тендер................................182(-0)

---------------------------------------------------------------------------------------------

Генерали..............................-3570.2 - Генерали..............................-1292.4

Нападачки поени..........................3231 - Одбрамбени поени.......................8925.5

Претрпљена штета.......................178510 - Претрпљена штета........................64620

Штета у процентима........................73% - Штета у процентима........................27%

Победници: Ф Л О К И[D-F]

Губитници: imperator-

• :evil:

Hahah, vi ste bas nesto zakuvali, bas mi je drago sto ima desavanja i na Delti .

Cestitam

Ne pune mi ego tudja tapsanja, priznanja, majka kaze da sam kralj pa se nikome ne klanjam ! :!:

:D

KAD TE POSETI TNT, ZNAJ DA JE TVOJE VREME ISTEKLO

• :evil:

Hahah, vi ste bas nesto zakuvali, bas mi je drago sto ima desavanja i na Delti .

Cestitam

pa eto floki zivi pored kompa , zao mi ga pa da se ne igra sam , ali nikako da sedogovrimo oko stila igranja . a ovo stvarno sam se zakucao , nisam ocekivao da je u ovom gradu poslao napad i otisao da spavam nisam lud da ostanem celu noc budan . tako da cestitam na pobedi floki

Bravo bravo udri to kad je glup

ti i neznas sta znaci rec glup

• Druze brate, ako vec pricas nesto,nauci kako da sklonis vojsku i kako treba da je drzis ili bolje idi igraj ne ljuti se covece

Ne pune mi ego tudja tapsanja, priznanja, majka kaze da sam kralj pa se nikome ne klanjam ! :!:

• druze brate igram ikariam zbog svog cefa a ne zbog vas , izgubio vojsku pa sta , napravim novu pa igram dalje .ja ne blejim pored kompa ceo dan imam preca posla . da li znas kada sam uzivao , pre neki dan , 4 borbe u istom vremenu na dva ostrva , tada nije bitna ni pobeda ni ta vasa steta , sama akcija , neizvesnost , resavanja situacija , taj osecaj , ali dzabe ja to tebi pricam ti to ne razumes .

• Hahaha, jao brate kad gubis imas pravo da se ljutis, ova igra trazi vremena i strpljenje, ne bijes se svakog dana, ne možes da me ubedis u nesto kad nisi u pravu.. Samo mozes da places kao sto i radis, ti da to je sve ovo nebitno kao sto kazes ne bi se po forumu pravdao.. Tako necu ni ja tebi vise, zato sto me ne zanimas i nebitan si mi totalno.. Ja samo ne volim tako da prozivas ljude koji su te posteno razbili po steti, a to sto si ga ti pobedio u jednoj bici, a u ostale 6 izgubio, on mozda nije dobio tu bitku, ali ti je mnogo vecu stetu napravio, njemu je veca vojska ostala, vratio bi se i razbucao bi te dok trepnes, jedna pobedjena bitla ne cini kraj.. U to budi ubedjen, videces i saž da sam u pravu, vremenom.. Veliki pozdrav i tebi.. Najviše mi je drago što ima desavanja na serveru..

• Hahaha, jao brate kad gubis imas pravo da se ljutis, ova igra trazi vremena i strpljenje, ne bijes se svakog dana, ne možes da me ubedis u nesto kad nisi u pravu.. Samo mozes da places kao sto i radis, ti da to je sve ovo nebitno kao sto kazes ne bi se po forumu pravdao.. Tako necu ni ja tebi vise, zato sto me ne zanimas i nebitan si mi totalno.. Ja samo ne volim tako da prozivas ljude koji su te posteno razbili po steti, a to sto si ga ti pobedio u jednoj bici, a u ostale 6 izgubio, on mozda nije dobio tu bitku, ali ti je mnogo vecu stetu napravio, njemu je veca vojska ostala, vratio bi se i razbucao bi te dok trepnes, jedna pobedjena bitla ne cini kraj.. U to budi ubedjen, videces i saž da sam u pravu, vremenom.. Veliki pozdrav i tebi.. Najviše mi je drago što ima desavanja na serveru..

klinac molim te nemoj vise da procenjujes ljude mnogo si los u tome , a prestani i prestanite da svoje osobine projektujete na mene . floki je prosecan flotas , on je veoma aktivan u vremenu kada ikariam zamire pa se cini da je odlican flotas , ne kazem da je los ali nije ni odlican , on je prosecan . jedino sto je mnogo aktivan i zivi pored kompa to ga izvlaci. zasto se upustam u raspravu sa vama , zato sto ste nevaspitani klinci koji nemaju postovanja prema protivniku . putujete vojskom po mapi i posto vecina igraca igra pasivno , nalazite pasivnu vojsku i kacite borbe predtavljajuci to kao veliki podvig pritom izkazujete nepostovanje prema protivniku , prozivate , pljujete . i onda se pojavim ja , koji ne prihvata vas nacin igranja ikariam i to vas mnogo nervira . ikariam igra ima mnogo veliku slobodu u izboru nacina igranja . i shvatice igraci da vas nacin igranja nije jedini i pogotovo nije ispravan . vi svu vasu energiju usmeravate da me ubedite da pobeda na stetu jedino ispravna . kada shvatite i prihvatite da pobeda na stetu nije jedini nacin bice vam mnogo lakse . kada ti bude bitnija sama borba od pobede onda ces odrasti .

• To ti je kad kazes bitno je ucestvovati, ti ucestvuj, a mi cemo da pobedjujemo.. Tim mentalitetom neces odrasti, nego neces uspeti ni ovde, a ni u privatnom životu.. A to sto sam mozda mladji od tebe i sto pricas da sam te pljuvao, a nisam.. Samo sam ti rekao surovu istinu, svidela se tebi ili ne, ali istina boli, a ja da cutim necu, Floki kakav je takav je, bolji je igrac od tebe, klasa je za tebe, to je pokazao, a ti sto si nedokazan i imas svoju pricu, i to mi jee okej, ali nemoj ti da oaudjes ko zna, a ko ne zna da igra, to ce da vide svi ovde, zadrzi svoje misijenje za sebe matori.. Nemoj da pricas ko je kakav i kako ce da zivi, to pokazuje kakav si covek, prvo pogledaj sebe, pa onda pricaj o drugima, toliko od mene..

• to vi mislite da pobedjujete , zanimljiva teorija da u igri gde postoji borbeni izvestaj i gde pise ime pobednika vi izmiljate svoja pravila . a ovaj drugi deo tvoga teksta gde ti zabranjujes nesto , tako su i nacisti pocinjali , kada im se nisu svidjali drugacija misljenja .

• Izvini zar nisi malopre rekao da je bitno ucestvovati? Haha, jao brate bolje cuti nema sta vise da pricamo..

• klinac molim te nemoj vise da procenjujes ljude mnogo si los u tome

=O

;(

:thumbup:

cestitke imperatoru na pobedi ...:thumbdown:

a ovo stvarno sam se zakucao

ma jok ...pobedio si ...samo ovi to ovde na forumu ne vide ...:thumbdown:

to vi mislite da pobedjujete

Sa bre ...??

Ostavis mu sve na izvolte i on se zakuca ^^^^^^

Izgoreo je ...kasno mu bilo da se povlaci ...;(

Zaboravio je da salje ispod praga ....;)

Jel on zna uopste sta je prag ...pa recite coveku da je to ono sto je pored otiraca....:)

Opeglani ...izuvaca ...<3

• hahaahaha kakav fijasko, posaljite mu bsrem pravila foruma, ako procita mozda shvati

igram po pravilima ikarima a ne foruma , tako molim te kopiraj mi ovde pravila foruma

Prvo pravilo uzmi najvecu kasiku, onda uzmi tanjir te se upiti do svoje septicke jame, baci kasiku, razbi tanjir i baci se u jamu.. Budi tamo par dana, po mogucnosti dok ne crknes ;)))

Lp i ziv bio

d4hqab4-59fcf09a-6c00-4b0c-b597-1ef2333b940c.jpg

• sama akcija , neizvesnost ,

Генерали..............................-3570.2 - Генерали..............................-1292.4

imperator- из VelikaBrezovica

vs

Ф Л О К И[D-F] из Maja moja -

floki je prosecan flotas

Znas li ti da Floki ne zna da pliva ...??

nalazite pasivnu vojsku i kacite borbe predtavljajuci to kao veliki podvig pritom izkazujete nepostovanje prema protivniku , prozivate , pljujete

Cek bre ..ko je ovde u napadu ...????

Aha ...nisi odavde ...:love:

i onda se pojavim ja

Da ....i sta si uradio ....???

Amatersko zakucavanje ...!!!!

kada shvatite i prihvatite da pobeda na stetu nije jedini nacin bice vam mnogo lakse .

Nesto nas nisi ubedio da ti je taktika igre na pobedu bas toliko ispravna .Pokusaj barem jedan sekund da igras na stetu i shvatices koliko je to teze ...jer ces tada doci do saznanja koliko si tanak sa znanjem ...!!!

ps

Ljubite me , grlite me , ja sam vas idol ...:love:

Opeglani ...izuvaca ...<3

• Hahaha, brate ali su mu odg svaka cast ..ali sve to dzaba kad je on ogranicen...ali ooet ako si mu odg 😂😂😂

• covek prizna poraz , cestita pobedniku ali dzaba , ljudi puni sebe i zlobe , ako nekog ne pljunu ili uvrede ne mogu ziveti , gavra to sto si izvlacio moje reci iz teksta i sastavlja neki tekst gde bi me ismevao , mnogo lose govori o tebi . ali sta ces u zivotu nazalost postoje takvi ljudi zluradosni

• ovaj bata imperator je prejak lik em sto vise troluje ovog flokija od mene nego jos trola celu ika zajednicu :D:D8)

Samo tako legendo nece oni tebi govoriti kako da gledas izvestaj <3

ceo život idem glavom kroz zid trava koka i spid:!:

7JC7Fze.gif