Gemilerin hedefe varış süresi

• 2 Aydan fazladır nakliye gimlerinin hedefe gidiş dönüş süresi görünmüyor aynı sıkıntı korsandada var admine ticket açtım dediklerini yaptım aynı sorun gameforgeden kaynaklanıyor arkadaşıma sordum aynı sorunu oda yaşıyormuş gameforge bu sorunu 2 aydır neden düzeltmiyor anlayamıyorum doğrusu:?::?::?::?::?:

• Problem bazı internet tarayıcılarında oluşuyor, java veya flash player sürümleri ile alakalı, kullandığın tarayıcıyı silip tekrar yüklersen büyük ihtimal ile sorun çözülecektir. Çözülmezse de format a kadar yolu var fakat kestirip atma, flash player ı falan güncelle, deneme yanılma ile sonuca ulaşabilirsin. Ne çok konuştum be ?(

8aa1gW.png

• bilmiyorum telefondan girdim 4,5g den deneme için aynı izmirdeyim başka şehirdeki arkadaşım oktay agbeye sordum gemiler ve korsan bir görünüyor bir görünmüyor ayrıca zamanında limana gelmesi gereken nakliye gemilerim gelmiyor iyice soğudum gameforgenin oyunlarından silecem hesapları sonunda bir dahada bu şirketin hiç bir şeyini kullanmıcam hep sorun sorun