DarkKill דור נחשף!

• תפסיקו להזניח! גם ככה הרגו לנו את כל המשחק ועוד המשיכו להרוג את הפורום תדאגו שהפוסט יחיה

איזה באסה שגיימפורג סתומים אה?

• תפסיקו להזניח! גם ככה הרגו לנו את כל המשחק ועוד המשיכו להרוג את הפורום תדאגו שהפוסט יחיה

אתה רוצה פה חיים? תפתח דיונים חח

• סתם רציתי לאזכר את האירוויזיון...מה דעתכם על השיר שייצג אותנו? (גם אם יש למישהו משהו להגיד שישמור את זה לפוסט שאני יפתח בנפרד)י

לא רוצה לשמור את מה שאני רוצה להגיד לפוסט החדש שתפתח בנפרד ! עכשיו תקשיב אחי, השיר שייצג אותנו זה השיר הכי גרוע ששמעתי כל החיים שלי! גם אם אני הייתי מייצג אותנו באירווזיון היינו לוקחים מקום 20 לפחות, הגרוע הזה עשה אותנו מקום 23 מתוך 26 מקומות חחחחחח הוא גרוע רצח ! אני הייתי בטוח ש"איטליה" יקחו מקום 1 אבל הם לקחו מקום 2 גם מכובד מאוד, שמע את השיר שלהם שיר ממש יפה ..אני אישית אהבתי אותו ..

אתה רוצה פה חיים? תפתח דיונים חח

סתם רציתי לאזכר את האירוויזיון...מה דעתכם על השיר שייצג אותנו? (גם אם יש למישהו משהו להגיד שישמור את זה לפוסט שאני יפתח בנפרד)י

לא רוצה לשמור את מה שאני רוצה להגיד לפוסט החדש שתפתח בנפרד ! עכשיו תקשיב אחי, השיר שייצג אותנו זה השיר הכי גרוע ששמעתי כל החיים שלי! גם אם אני הייתי מייצג אותנו באירווזיון היינו לוקחים מקום 20 לפחות, הגרוע הזה עשה אותנו מקום 23 מתוך 26 מקומות חחחחחח הוא גרוע רצח ! אני הייתי בטוח ש"איטליה" יקחו מקום 1 אבל הם לקחו מקום 2 גם מכובד מאוד, שמע את השיר שלהם שיר ממש יפה ..אני אישית אהבתי אותו ..

• lol.gifלא האמנתי שמישהו אשכרה יגיב תגובה שהיא לא הקפצה

חחחחח צודק אחי פעם הבאה אני לא יגיב...חחח

• ????איך התפוז שרד את הנפילה מהעץ

!!!!הוא נפל על מקפצה של הפוסט

[תפוז=דור]

• שלום ברצוני לומר כמה מילים על הפורום החדש, אני בשונה מכולם פה שמתלוננים על הפורום לא מתכוון לומר עליו דברים רעים

אז ככה:

יִתְגַּדַּל וְיִתְקַדַּשׁ שְׁמֵיהּ רַבָּא.

בְּעָלְמָא דִּי בְרָא, כִרְעוּתֵהּ. וְיַמְלִיךְ מַלְכוּתֵהּ, וְיַצְמַח פֻּרְקָנֵה, וִיקָרֵב מְשִׁיחֵהּ.

בְּחַיֵּיכוֹן וּבְיוֹמֵיכוֹן וּבְחַיֵּי דְכָל-בֵּית יִשְׂרָאֵל, בַּעֲגָלָא וּבִזְמַן קָרִיב, וְאִמְרוּ אָמֵן.

• שלום ברצוני לומר כמה מילים על הפורום החדש, אני בשונה מכולם פה שמתלוננים על הפורום לא מתכוון לומר עליו דברים רעים

אז ככה:

בְּעָלְמָא דִּי בְרָא, כִרְעוּתֵהּ. וְיַמְלִיךְ מַלְכוּתֵהּ, וְיַצְמַח פֻּרְקָנֵה, וִיקָרֵב מְשִׁיחֵהּ.

בְּחַיֵּיכוֹן וּבְיוֹמֵיכוֹן וּבְחַיֵּי דְכָל-בֵּית יִשְׂרָאֵל, בַּעֲגָלָא וּבִזְמַן קָרִיב, וְאִמְרוּ אָמֵן.אתה

אתה משובש אחי

אז ככה:

בְּחַיֵּיכוֹן וּבְיוֹמֵיכוֹן וּבְחַיֵּי דְכָל-בֵּית יִשְׂרָאֵל, בַּעֲגָלָא וּבִזְמַן קָרִיב, וְאִמְרוּ אָמֵן.אתה

אתה משובש אחי

מי אתה שתדבר ככה לדור? תחזק סיסמא ליוזר ידידי

• ? לא הבנתי אחי ? למה לחזק את הסיסמא ביוזר

• חחחחחחחחחחחח הוא מאיים לפרוץ לך חחחח

אדיר אין סיכוי שתצליח אני חותם לך

הוא לא משתף סיסמאות כמוכם

• ואדיר תחפור למישהו אחר העיקר שתקפיץ

למה בנתיים בלאק בירד עושה עבודה יותר טובה ממך ידרקט