Bir Kaç Gün İçinde DELTA'da Banlanan Hesaplar Hakkında.

• akıl tutulması mı bu doktorum

yazdığın yazı orada

kendine göre yorumlamışsın ve ekleme yapmissin nasıl bir ruh haline sahipsin tıpta çare yok tavsiyem bitki çayları dene 😉

Konu iyicene saptı sen de bakalim bu hesap kapanması işi ne olacak bide ordan anlat sayfada takılıp kalmanın amacını bi çözelim yoksa senmi şikayet ettinde burdan ayrılamıyosun ^^

• akıl tutulması mı bu doktorum

yazdığın yazı orada

kendine göre yorumlamışsın ve ekleme yapmissin nasıl bir ruh haline sahipsin tıpta çare yok tavsiyem bitki çayları dene 😉

Konu iyicene saptı sen de bakalim bu hesap kapanması işi ne olacak bide ordan anlat sayfada takılıp kalmanın amacını bi çözelim yoksa senmi şikayet ettinde burdan ayrılamıyosun ^^

Gerçekten benimle ne derdin var .

Sabahtan beri hakaretten başka birşey yok .

FastFooD bu nedir . Bu arkadaş benim yazılarıma erişemesin , istemiyorum . Eğer teknoloji bu kadar gelişti ise

Taş olsam yandım idi. Toprak oldum da dayandım.

Demiş üstad .

Ben bence çok sabırlı bir insanım.

• Arkadaşlar burada FastFooD Comanın sadece konu da bahsettiği ilgili olan şahısların olması ve tartışması gerekirken neden her kafadan bir ses çıkıyor herkes kendi tartışmalarını buraya taşıyor? Comanın istekleri de olmuş o yazıda zaten böyle bir konu pazarlık yapılabilecek bir konu değil. Şehir isimleri değişsin demiş. Sizlerde şehir isimlerini değiştirin eğer değiştirilmemiş ise tabi ki, sonrasında bu durum hasıl olduktan sonra ban yiyen hesap sahipleri ticket yolu ile problemlerini çözsünler. Hiç bir ban olayı forum platformu üzerinden çözülemez. Bu oyun Türkiye'ye geldiği ilk günden beri oynuyorum ve henüz böyle bir durum görmedim. Burada ki tartışmalar oldukça yersiz. FastFooD un paylaştığı resimde zaten bunu tescil eder nitelikte...

• King Arthur artık konu dışında bir şey yazılmasın lütfen .

Göztepelinin oynunun akıbetini merak ediyoruz ..

Sorunları oyunda özelinizde çözün ..

• Arkadaşlar burada FastFooD Comanın sadece konu da bahsettiği ilgili olan şahısların olması ve tartışması gerekirken neden her kafadan bir ses çıkıyor herkes kendi tartışmalarını buraya taşıyor? Comanın istekleri de olmuş o yazıda zaten böyle bir konu pazarlık yapılabilecek bir konu değil. Şehir isimleri değişsin demiş. Sizlerde şehir isimlerini değiştirin eğer değiştirilmemiş ise tabi ki, sonrasında bu durum hasıl olduktan sonra ban yiyen hesap sahipleri ticket yolu ile problemlerini çözsünler. Hiç bir ban olayı forum platformu üzerinden çözülemez. Bu oyun Türkiye'ye geldiği ilk günden beri oynuyorum ve henüz böyle bir durum görmedim. Burada ki tartışmalar oldukça yersiz. FastFooD un paylaştığı resimde zaten bunu tescil eder nitelikte...

Şuan banlı olan hesabım dışında, bütün ittifak arkadaşlarım şehir isimlerini normale çevirdiler. Ticket üzerinden gerekli bilgilendirmeyi sayın comamız FastFooD 'a yaptım ve tekrar savunmamı sundum. Cevap bekliyorum, fakat bu konu banlanan kişilerin fikirlerine açılmış bir konu iken, alakasız kişiler gereksiz polemikler çıkarıp konuyu amacından saptırmaktalar.

DELTA GÜCÜ AİLESİNİN HER BİR FERDİNDEN RİCAMDIR;

Karşı tarafa cevap hakkı doğacak hiçbir söylemde bulunmayın, tartışmaya girmeyin.

Bırakın herkes hakkını ticket sisteminde savunsun ve gerekli görülen işlemler yapılsın.

• Ben buraya liderim için geldim . Konunun adı Göztepeli değil , Delta da banlanan hesaplar . Ve bu bizi de ilgilendiriyor , çünkü en az sizin kadar bizden de bahsedildi .
    • Ben siz bize cevap hakkı doğacak şeyler söyleyene kadar sizinle tartışma içerisinde bulunmadım.
    • Sonrasında çıkan tartışmayı da secret ile tatlıya bağladık .
    • Ben köprü kurdukça , onursal lideriniz dahil bir çok kişi bana hakaret etti . Bunun da takipçisi olacağız .
    • Bir tek sizin için açılmadı bu konu , biz de savunmamızı yaptık , açıklama biz de bekliyoruz .
    • Biz bu beklenti içerisindeyken şahsıma türlü türlü hakaretler yapılırken benden nasıl susmamı bekleyebilirsiniz .
    • Edep yahu edep .
    • Kibirli olmayın arkadaşlar , birtek siz yaşamıyorsunuz burada .
  • aynısından iki post gitmiş nasıl gitti anlamadım .

• çekirdegi bitmiş belki cevap yazar fastfood :))

dün bunu sizlere izah etmeye calıstım ama gördügümüz üzere kimse anlayamamaış. tartışmalara devam etttiniz.

fastfood da cekirdek resmiyle herkesi hepimizi ASSAGILAMIŞ...

bu oyun hiç umurumda değil 12 senelik emeğimi tek kalemde sildim attım hiç sorun değil oyunda olmak olmamak..

ama gurur seref onur bunları kimse ayaklar altına alamaz ALDIRMAM...

herkes yerini görevini bilip bu bilincde hareket etmeli...

göztepeli hesabının akıbeti hakkında kesin kararı açıklayında bizde bilelim cekirdek citlemekden fırsatınız olursa tabii...

5687077.gif

işi bilen YAPAR az bilen AKIL verir bilmeyen ELEŞTİRİR yapamayan ÇAMUR atar

• @ seaho

Göztepelinin hesabı yaklaşık 1 Saattir açık.

Ayrıca bir resim ile aşağılayabildiysem çok büyük yetenekliyim sanırım. Kendimi takdir ettim.

Konuyu açtığımdan beri herkes bir birini boğazlıyor buna rağmen gururdan mı bahsediyorsunuz?

FFLogo.gif

Gereksiz Eleştiri, Gizli Hayranlıktır! 8o

• Yaklaşık 1 gündür durup postları inceliyorum , kendimce bir çıkarımda bulundum ve haksızlığa uğrayan oyuncunun cezasının iptali beni sevindirdi , rahatsızlık duyduğum konuya gelicek olursak liderimizinde aynı haksızlıkla yargılanması üstelik 3 sayfa sunulan bir kanıt var iken hala somut bir cevap alamamamız beni derinden üzdü .

Lütfen gereğini yapın ve liderimiz olan BlackWinterın da almış olduğu haksız cezayı kaldırın sayın coma , saygılarımla .

• Göztepeli arkadaşımıza verilen yanlış cezadan dönülmesi sevindirici fakat aynı şeyi bizim için de bekliyoruz.

Rakip oyuncular aak'nin kasıtlı, mana yüklenerek yazılmadığını bildikleri halde farklı tutum içindeler. aak'den küfür çıkarabiliyorsak as'tan da çıkarırdık.

FastFooD Beklentimiz adaletin bizim için de sağlanmasınıdır.

• Sayın FastFooD konuyu açarken yazdığınüz mesajı tekrar tekrar okudum..

Kısaca ne anladığımı açıklamak istiyorum;

"ARI AS" şehir isminde banlama sebebi olarak bu şehir isminde bulunan kısaltmayı ne amacla yazdığınızı bilemem bu sebeple kısaltmanın muhattabı olan kişilerin haklarını korumak amaçlü gerekli tedbir kurallarını uyguladım.. kuşkusuz herkesin bir açiklaması vardır deyip "OkulÇocukları" örneğini verdiniz ki çok haklı buluyorum sizi..

Hal böyleyken bir kaç gün önce Arma savas raporları sayfasında Darbeci adlı kullanicıya ait olup silinen 418. ve 438. postlarda arkadaşımıza "ISKOC" kısaltması yoluyla çok ama çok ağır bir küfür edildi ..

•moderatörleri konuya etiketlediğimizde TDK 'ya göre iskocyalılara Iskoc denir diye bir açıklama yaptı başka ne anlama gelir bilmiyorum dedi..

Snape liderime açtım bu konuyu ve haklı oldugumu ancak kişiyi sorgulayarak sonuca göre işlem yapacağını söyledi bana ki ben kararına saygı duyup sadece teşekkur etttim..

Snape liderimin niyetinden asla kuskum yok ve kararlarına saygı duyuyorum muhtemelen hala inceleme devam ediyordur ancak Sayın Coma sizin konuyu açarken vurguladığınız konu ile bu bahsi geçen konu hakkında çelişki vardır..

çelişkinin temeli şudur;

"aak" ve "ARI AS" şehir isimlerinde kişilere ne niyetle yazdığı sorulmadı ama "ISKOC" gibi bir ağır küfürde niyet yoklaması yoluna gidildi..

kuşkussuz "OKUL ÇOCUKLARİ" benzeri bir savunma gelecektir..

Tüm bu somut olaylar ortadayken bahsi geçen "aak" ve "Arı As" şehir isminden banlanan 2 hesapta açılmalı diye düşünüyorum aksi taktirde "ISKOC" yazan Darbecininde hem oyunda hem forumda ceza almasi gerektigini düsünuyorum..

iyi forumlar dilerim..

• Maç biraz yıktı ama güzel şeyler de oluyor .

Gözünüz aydın .

• millet birbirini bogazlarken çekirdekle zevkle seyretmek ne anlamdadır .

gurur konusuna hiç girmeyelim daha iyi o konu hiç bişeye benzemez çünki

herkese iyi oyunlar...

5687077.gif

işi bilen YAPAR az bilen AKIL verir bilmeyen ELEŞTİRİR yapamayan ÇAMUR atar

• 1 yıldır emek verilen ve hazırlanılan bir savaşın ortasında kendi liderimin ceza almasına ne kadar üzüldüysem rakip generalinde ceza alması beni aynı şekilde üzdü fakat adil ve temiz bir oyun için POMPA nın yazmış olduğu "200 TL" gibi çok çirkin ve iğrenç olan imanın ceza almamasına asla ve asla göz yummam , yumdurtmam .

Çok şükür intermediate seviyesinde Almanca konuşabiliyorum ve yukarda belirttiğim şahsın yazmış olduğu mesajın geri dönüşü olmaz ise şirket yetkililerine iletmekten ve peşini bırakmayacağımdan herkes emin olsun .

Ben hiçbir işimi yarım yapmam !!

• 1 yıldır emek verilen ve hazırlanılan bir savaşın ortasında kendi liderimin ceza almasına ne kadar üzüldüysem rakip generalinde ceza alması beni aynı şekilde üzdü fakat adil ve temiz bir oyun için POMPA nın yazmış olduğu "200 TL" gibi çok çirkin ve iğrenç olan imanın ceza almamasına asla ve asla göz yummam , yumdurtmam .

Çok şükür intermediate seviyesinde Almanca konuşabiliyorum ve yukarda belirttiğim şahsın yazmış olduğu mesajın geri dönüşü olmaz ise şirket yetkililerine iletmekten ve peşini bırakmayacağımdan herkes emin olsun .

Ben hiçbir işimi yarım yapmam

imzamı atarım .

hatta atıyorum .

giphy.gif

_TEXASLI_

LIDER ARMA

• @ BLaCKWiNTeR

Hesabı da açılmıştır.

Açıklama bekleyenler için söylüyorum, ben konu başında takıldığım noktaları sizlere aktardım, inanmak / uygulamak / uygumak / takdir etmek / vs vs.. hepsi size kalmış birşey.

Aslında başka açıklama yapacağım bir şey yok. Kısaca bir kaç posta cevap yazmaya çalışayım.

nasil gozunuzden kacmis isin kolayina kacmayin sayin yonetici o zaman uyari yapilir boyle bir isim konulamaz diye sonra o kisi yinede sehir ismini degistirmiyorsa o zaman banlarsiniz boyle bir sacma bir aciklama olamaz

Oyun açıldığı günden bu zamana kaç milyon hesap kayıt oldu haberiniz var mı ? Hiç bir hesaba anında kontrol uygulayamayız.

Bir kaç kişi savunma yaparken demiş ki, oyununun izin verdiği bir ismi kullanıyoruz. Oyun veri tabanında yasaklı isimler diye bir liste yok, kayıt olurken bel altı istediğiniz bir isim ile kayıt olabilirsiniz. Ancak birisi sizi şikayet ederse yada çok popüler bir oyuncuysanız biz sizi fark ederiz ve gerekli uyarıları yapar yada bir yaptırım uygularız.

Arkadaşımızın kız kardeşine edilen küfürle rakip oyuncu 1 hafta ceza aldı ,şehir ismini arı as yapan generalimiz uzun süreli ban aldı bu konuda bir yanlışlık var şahsi görüşüm tabi !!!! teşekkür ederim

Kız kardeşe küfür dediğiniz işlem forum üzerinde yapılmıştır. Oyunda olmuş olsaydı süresiz kapanırdı. Forumda uslubuna dikkat etmesi için 1 hafta oyundan uzaklaştırıldı. Arı As kelimesinin ne anlama geldiğini kimse bilmek zorunda değil. Şu oyunda o kadar üstü örtülü küfürler ediliyor ki ben şunu anlamıyorum.

Göztepeli Arı As üzerinden küfür etmiş olabilir, Bu şekilde küfür edince eline ne geçiyor?

Rakip taraf AS'yi üzerine alınıyor, neden böyle bir şey algılama gereği duyor. Böyle bir şeyin yakıştırılıp da şikayet edilmesine hiç anlam veremiyorum. Bu bir örnek sadece, bunun gibi yüzlerce bildirim geliyor. O böyle dedi de, bence şunu demek istiyorda, ben öyle anladım da.. vay vay vay :)

AS için ban mı olur, Ay Yıldız var öyle şey mi olur? Bence de olmaz. O zaman sudan sebeplerle sürekli birşeyleri bildiri olarak kullanmayın lütfen.

Bende arkadaşımın ismini kullanacam ban mı yiyeceğim? Çok saçma. İçinde AS. OÇ olmayan birşey kullanmadığın sürece sorun yok. Sonra ucu nereye gidiyor biz bilemeyiz değil mi ama?

Son olarak bazıları şirkete gitmekten yada şirkete mail atmaktan bahsediyor. Bu aba altından sopa göstermek merakı neden acaba ?

Lütfen kimse kimseyi tehdit etmesin. Uygulama yapın,sonra gelin burada sonucu açıklayın. Aldığınız cevapla da herkesi bildilendirin.

Burada ben şirketin verdiği yetkileri kullanıyorum, bunu artık anlayın lütfen.

FFLogo.gif

Gereksiz Eleştiri, Gizli Hayranlıktır! 8o

• peki merakımı giderirseniz çok sevinirim , Kerem abiye hayat kadını (kibarca) denildi .

Kısaltma olmadan , açık açık ...

Sonucunu merak ediyorum. Bugün hukukta bile kapanan bir dava üst merciiye gidebiliyorken benim şirket ile görüşmemden duyduğunuz kaygı veya rahatsızlık neden ?

Sonuç olarak benim en doğal hakkım, sizler biz var olduğumuz için ve varolduğumuz süre zarfında şirketin size verdiği yetkileri kullanmakla mükellefsiniz amacım size işinizi öğretmek değil kaldı ki haddim değil ama sizde benim kiminle konuşup hakkımı arayacağıma karışamazsınız , Saygılar