Bir Kaç Gün İçinde DELTA'da Banlanan Hesaplar Hakkında.

• KingARTHUR

Sendeki sıkıntı maalesef toplumda kabul görmeme olsa gerek...

Kabalığı ukalalikla karıştırıp durmuşsun..

Doğru söylediğin bir şey var oda bizden ders almayacagin ki ben zaten insanlığı eksik olanlara Adamlık dersi verme taraftarı değilim...

Nokta.

• Göztepeli banlanana kadar burada külhan beyi idi , bak kuzu oldu kuzu .

Böyle mi olması gerekiyordu , siz bu dilden mi anlıyorsunuz .

Umarın hesabı açılır , sizin dediğiniz gibi ise bence de haklısınız .

Bak güzel kardeşim , bugune kadar seninle birçok kez atıştık; bunların çoğu oyunla veya savaşla ilgili meselelerdi doğrumuyum. Şahıs hedef alarak konuşmadım konuşmamda, he konuştuysamda cidden konuşmam gerekmiştir. Sen 30 tane forum hesabı banlattın, yöneticilere ileri geri konuştun , sonra ittifak arkadaşların kibarlıkla yöneticilerle iletişime geçtide oyunda da ceza almaktan kurtuldun, kalkmış şimdi diyorsunki göztepeli külhanbeyiydi kuzu oldu. Bunun kuzulukla yada külhanbeyliğiyle alakası yok ben burda hakkımı savunuyorum , olmaması gereken bir ban oldu. Bunu sizler bile kabul etmişken niye böyle konuşma gereği duyuyorsunuz buna anlamakta güçlük çekiyorum. Arkadaşımın oyuncu ismini şehir ismime yazdım diye 365 gün cezamı olur? Mantıklı geliyormu size şuanda? Eğer mantıklı geliyorsa diyecek birşeyim yok , ama gelmiyorsa da bunu söylerken iğneleyici şekilde söylememenizi tavsiye ederim. Bugun bana yarın size , bu işler belli olmaz. Bir bakarsın eski hesabın AEGON TARGARYEN'in ip kayıtları, yeni aldığın _TEXASLI_ hesabında gözükür ne olduğunu anlamadan çat diye banlanıverirsin ozaman bendemi geleyim sana güleyim? Bu bakış açısından kurtulmadığımız sürece her zaman kaybetmeye mahkumuz oyuncular olarak.

Dediğin bağlantılar ..

Oyunda değilken IP nasıl takip edebilirsin ki . ispatını da sun .

MÜDDEİ İDDİASINI İSPAT İLE MÜKELLEFTİR .

Eğer dediğiniz gibi ise haklısınız diyen birisi ne yapabilir daha .

Benden daha ne istiyorsun ki .

Ama bakın sizin derdiniz derdinizi anlatmak değil , çamur atmak .

Bak arkadaşların adam değilsin bile dediler , burada kadınlara yanlış hitap etmesinler diye birşey söyledim diye .

Bana adam değil diyen kişiye cevabı fazla olucak ama secret in vermesini isterim .

Bu arada , will meselesi caspersky ...

2 Nisan tarihinde forum sayfamıza gelip ortada sana karşı bir söylem yok iken "yahu ne ekmek adamsın" gibi bir kelam ettin hemde tanımadığın birine "evlat" deme cürretinde bulundun . Sana karşı yapılan saygısızlık icin tekrar söylüyorum özur iletildi hatta senden dilemek istedi melih fakat izin vermedin , saygı duydu ama karşılıklı sataşmayı sen başlattın , gelip raporlarımızı tebrik edebilirdin neden sataşma ihtiyacı hissettin kendine ?

Bunun muhabesebesini vicdanın ile yapmanı öneririm .

BEN gidiyorum , Arma lı arkadaşlara laf atmayın .

Onlara da cevap hakkı doğmasın . Kendi meselelerinize konstantre olun ve sorununuz çözülsün .

• Herkes herkese gider yapıyor kim kime dum duma, toplu kavga gibi bir yere dönüşmüş bu konu.

GOZTEPELI benim arkadaşımdır. Ban yemesine açıkçası çok üzüldüm. Umarım olay en doğru olan netice ile sonuçlanır. FastFooD Snape ve PannaCotta Yıllardır bu platformda bulunuyorlar ve kararlarını her zaman en tarafsız şekilde vermeye çalıştıklarından eminim. Şu şehir ismi durumu oldukça sıkıntılı bir durum bu konuda ya herkes ban yiyecek ya da hiç kimseye hiç bir şey yapılmayacak bu kararı da kimsenin istemeyeceğine eminim. Zaten çözümü ancak Destek Sistemi üzerinden bulunabilir. Ne olursa olsun kati karara da herkesin saygı duyması gerekir. Delta ailesine iyi oyunlar dilerim..

• Yine mi secret :)

Bilirkişi raporuna göre evet uzunca bir süredir bayan değil KADIN doğru olan :)

Ama bunu da siz bilmiyorsunuz biz size öğretiriz gibi bir yaklaşımla söylemek te ayrıca tartışma konusu ki zaten konumuz bu değil !!

Bunu da bir eleştiri olarak kabul etmeyin çünkü değil!!

Yılların verdiği alışkanlıkla büyük bir çoğunluk hala Bayan diyor .. Doktor Rambo arkadaşımın söylediklerinde takılmanız gereken kısma değil de Bayan kelimesine takılmanız ilginç geldi :)

Sizin yanlışınız şu rakip ittifak; her şeyi sadece sizin gözünüzle ,sizin baktığınız pencereden bakma gibi bir seçeneği olamaz hiç kimsenin , herkes düşüncelerini kendince doğrusuyla yazabilir .. Siz bu yazılardan kelime seçip öyle değil böyle diyerek kendi doğrunuzu kabul ettirmeye çalışıyorsunuz sonuç böyle oluyor ...

Teşekkür ederim :)

• Herkes herkese gider yapıyor kim kime dum duma, toplu kavga gibi bir yere dönüşmüş bu konu.

GOZTEPELI benim arkadaşımdır. Ban yemesine açıkçası çok üzüldüm. Umarım olay en doğru olan netice ile sonuçlanır. FastFooD Snape ve PannaCotta Yıllardır bu platformda bulunuyorlar ve kararlarını her zaman en tarafsız şekilde vermeye çalıştıklarından eminim. Şu şehir ismi durumu oldukça sıkıntılı bir durum bu konuda ya herkes ban yiyecek ya da hiç kimseye hiç bir şey yapılmayacak bu kararı da kimsenin istemeyeceğine eminim. Zaten çözümü ancak Destek Sistemi üzerinden bulunabilir. Ne olursa olsun kati karara da herkesin saygı duyması gerekir. Delta ailesine iyi oyunlar dilerim..

Kanka öncelikle iyi dileklerin için teşekkür ederim. Umarım bu durum konusunda bir düzeltme yapılır comamız tarafından. Ana konumuz ban'lar hakkındaydı lakin öyle bir hal aldıki karşı taraf bize bir laf attı biz onlara derken resmen konuyu aldık, çooooook alakasız bir yere getirdik. Arada biride geldi iftira attı falan. Sayın comamız şuanlık sessiz lakin konuştuğu zaman ses getireceği aşikar , bakalım ilerleyen saatlerde neler olacak.

• ben deltada yokum ama okurken merak ettim. ARİ AS kelimesinden ne gibi bir küfür yada hakaret anlaşıldı. yada nasıl bi küfür ima etmişki arkadaş. çok garip.

ya ben çok safım yada ço k iyimser. kötü bişeyse bana özelden açıklayabilirmi biri.

• secret

Saygı ile...

Kabalık yaptıysak kusra bakma...

İnsan gerçekten hayret ediyor .

Ben dediğimde , - sen seviyesizsin , adam değilsin .. -

secret dediğinde -haklısın saygılarımla ... -

Bu bile senin doğrucu değil , yancı olduğunun ispatı aslında .

neyse anladıysanız , bir kişi bir kişidir . sevindirici .

iyi oyunlar

• ben deltada yokum ama okurken merak ettim. ARİ AS kelimesinden ne gibi bir küfür yada hakaret anlaşıldı. yada nasıl bi küfür ima etmişki arkadaş. çok garip.

ya ben çok safım yada ço k iyimser. kötü bişeyse bana özelden açıklayabilirmi biri.

Arıya küfür etmiş :D Verilen iki ceza da yanlıştı. İki taraf da geri adım atmıyor, hesaplar da açılmayacak yapılan açıklamaya gôre.

• Ben zaten aile sahibi bir insanım casper .

Aile sahibi olmak bazı şeyleri anlamaya yetmiyormuş , bunun en güzel örneği sensin .

Yargı dağıtmışsın vesselam hayırlı akşamlar :)

• burda yazdığımi bile anlamamissin bos muhabbete gerek yok..

Kaybolabilirsin...

• akıl tutulması mı bu doktorum

yazdığın yazı orada

• Arkadaşlar;

Kimin kiminle ne derdi varsa , gidip özelde çözsün sorununu burda biz ne anlatmaya çalışıyoruz siz ne yapıyorsunuz ya?

Kendine hakim olamayan , bordo klavyeliler çıksın burdan lütfen.. ÖZEL'inize yazın, ordan konuşun ve çözün derdinizi.