Bir Kaç Gün İçinde DELTA'da Banlanan Hesaplar Hakkında.

• :D :D :D Güzel yazmışsın uzun sürdümü bunları yazmak :D Yav hadi bak istedim diyelim öyle birşey yokta misal verelim, almışmısın hayır niye bu konuyu açıp gündemi değiştiriyorsun, masum olduğum bir konuyu savunuyorum burda oyun hesabimla ilgili sonra ayri bir konu aç orda ne istiyosan konuşalım senle :)

• sen atakana ambr alabilecek kapasitede değilsin rahat ol o çamura kimse gelmez.bense çamur atmıyorum kanıt yukarıda..bir daha söylüyorum kafan basmıyor sanırım senin.A L M A D I K !!! sadece istedi..saatlere bakarsan önce benden istemiş sonra atakan abiden istemiş.ama sonuç 0 ! almadım aldırtmamda..kişiliğini az çok tanıyordum güven duyulmazdı.duymadım da..hesabı full örslü değildi taşımak istiyordu ambr lazımdı bu yüzden yalvarıyordu !!!

• Hahaahahahahahahahahahahahahaa :D :D hesabı full örslü değildimi ? :D :D Benim hesabım 4 sabit örs 2 seyyar sömlüydü senin yanında olduğum zamanlar yani istediğim her vakit full yapabiliyordum. Sen ömer akıncıyla karıştırıyorsun sanırım şu hesap verdiğin hani benim arkadaşım olan :D :D

Sonradan 1 sabit daha örs atıp seyyarla fullemeye başladığım hesabımın tapınak kayıtları ;

Screenshot_2_13.png

Atma ziyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

• oooo hahahahah hemen yoldan çıkmaya çalışmalar falan :D

canım benim bu 2 kanıtın üstünde ekran görüntülü mesajım var ama admin onayı istediği için görünmüyor ona da photoshop diyeceksin sen kesin :D dua et de o mesajı admin onaylamasın ss li halide görünür :D yok istedim diyelim yok misal verelim vs falan olmuyor ama böyle..delikanlı gibi evet istedim de yerin dibine girme böyle.tamam hadi şimdi oyununu savunmaya devam et benden bu kadar :D

• Temizzzz Bak güzel kardesim hadi dedigin olay dogru olsun, sana simdi bi soru: hani sen demissin ya kapasite olayi haklisin bende o kapasite yoktur peki senin Atakan abinde ayda 2000 euro Ambrosia ya atiracak kapasite varmi?

soru 2: ben bu ay 1800 euroluk ambrosia aldimki bundan Muhuttinin haberi var neden benden degilde sizden ambrosia istedi? buyur cevap bekliyorum.

ayrica kapasite meselesine gelince. orasini fazla karistirma ,benim kapasitemi hesaplamaya senin tanidigin mali Müsavirin hesabi yetmez,Yetse ben yanimda 8 muhasebeci calismaz....

FiKRiMiZ NEYSE!

ZiKRiMiZ ODUR!

• Temizzzz Bak güzel kardesim hadi dedigin olay dogru olsun, sana simdi bi soru: hani sen demissin ya kapasite olayi haklisin bende o kapasite yoktur peki senin Atakan abinde ayda 2000 euro Ambrosia ya atiracak kapasite varmi?

soru 2: ben bu ay 1800 euroluk ambrosia aldimki bundan Muhuttinin haberi var neden benden degilde sizden ambrosia istedi? buyur cevap bekliyorum.

ayrica kapasite meselesine gelince. orasini fazla karistirma ,benim kapasitemi hesaplamaya senin tanidigin mali Müsavirin hesabi yetmez....

Ya abi arada bizim sirkülerde yaptığımız gibi yok işte bugun doğum günüm 1k ambro ateşle tarzı makaraları falan diyor bu arkadaş sanırım :D Başka öyle ben ciddi ciddi yazıp birşey istemedim yani :D Ayrıca benim bugune kadar bu oyunda birisinden ambro bağışı aldığım görüldümü :D Sen beni taaa de_st T-B-K zamanlarından tanıyorsun :D Konuyu saptırmaya çalıışıyor şuan sayın comamın kararını bekliyoruz biz , bu arkadaşla vakit kaybetmiyelim :)

• senin kapasiten oyuna sürekli ambr almaktan yana çalışıyorsa kapasite yarıştırmaya zaten gerek yok :)

bizim için ise, birilerinin ambr almasına ihtiyacımız yok.buradaki kapasiteyi kafan idrak edebiliyorsa cebindeki ile yarışa girmene zaten gerek kalmaz(dı).

senin verdiğin bu cevaba kendi ittifağından bile hoşnut olmayıp yadırgayanlar olacağına adım gibi eminim.önce bir edep ahlak öğren.benim kazandığım para her şeyime yetiyor.sen git yetmeyen üyenle ilgilen ona mama biberon al ;) burada şunu al bunu al diye yalvaran ben değilim.

benim işim sizleri yerin dibine sokmak konuyu saptırtmalı cümleler kurmaya zorlamak.bunu çok rahat yapabilirim(şu an yaptığınız gibi).bu kapasite hakkında konuşacak olursak eğer o cebindekiler de muhasebecilerinde seni kurtaramaz ;) burada devreye para değil kafatasının içindeki giriyor.

şu dilinize hakim olsanız buradaki başlık zaten açılmazdı.(nokta)

• Ömür bozacısı çalışanı ismet burda millete yalvarmaktan falan bahsediyor kendini kandırma maşasın ve bunun acısını başka insanlara iftira atarak çıkarmaya çalışıyorsun neyseki beni tanıyanlar bilir kimseden böyle birşeyi ciddi ciddi istemeyeceğimi :) Yani karalama kampanyan işe yaramaz dilediğin gibi yaz biz hakkımız olanı istiyoruz fazlasını değil :) Sayın comamızında bu konuda adaletli davranacağına olan inancım tamdır

• konuyla alakası olmayan bir cümle daha ömür bozası çalışanı vs vs vs..siz hep böyleydiniz böyle olmaya da devam edeceksiniz.mantık dışı ne kadar cümle var yazıp yazıp durursunuz sizin için hiç bir önemi yok.çünkü beyin idrak edebilse vicdanen rahatsızlık hissederseniz ama idrak etmiyor.yadırgamıyorum asla :) kabulleniyorum sizleri..ömür boza çalışanı değilim ama seve seve de çalışırım hiç sıkıntı yok.

iftira ?? hala iftira mı diyosun?? bunları sen yazdın ama nasıl iftira olabilir?? ben ne yazdıysan kopyaladım yapıştırdım.

neyse bu son mesajımdı ben gereken dersi gereken mesajı verdiğimi düşünüyorum.

sana da geçmiş olsun umarım akıllanırsın öyle küfürlü ince mesajlar yazmazsın bidaha..

DELTA / COFF / Nick

• Küfürlü mesaj yazdım bozacı :) Bunu comamızda biliyor , ittifak arkadaşlarımda biliyor hatta sende biliyorsun ama işine gelmiyor işte söylemek :)

• Ismet Kardesim kapasite meselesini baslatan sensin ama sen capimi merak ettiriyosan bu hafta sonu seni bi gezdireyim istersen bak arkadasin biri senin icin kankam diyo Izmir demir celikte beraber calismissiniz dogrumu? yok arkadas ben bunun cigerini bilirim abi dedi yalanmi söylüyo onun icin soruyorum.

bak işte kapasiten bu kadar :) facebookta profilime bakıp idç yazdığını görüyorsun sonra gelip buradan yok arkadaşım şöyle dedi yok arkadaşım böyle dedi :) zekanı da ölçmüş oldum böylece..böyle olmak zorunda değilsiniz.biraz daha yaratıcı cümleler biraz daha zeka dolu cümleler kurabilirsiniz zor bir şey değil.aklı parasında olandan da mantık beklemekte ne bilim..

• Artık siz diye hitap edemem çünkü sen haketmiyorsun saygıyı , ne ekersen onu biçersin senin arkadaşına hakaret edilmiş ne sorumlusu benim ne de muhattabı benim git kiminle istiyorsan onunla dalaş , ben kendi adıma rahatsızlık duyduğumu zaten belirtmişken sen neyi ispatlamaya çalışıyorsun ya da benim üzerimden kendi egonu mu tatmin ediyorsun anlamadım .Senin annende bir kadın bunu unutma !!! Kadın kelimesini duymaktan rahatsız olma saygı göster di benim anlatmaya çalıştığım ama dediğim gibi benim 5 yaşındaki oğlum anlardı bu kadarını sen anlamadın .Küfürden rahatsız olan ADAM bu kadar yazıya dökmez . Sen yazdığın mesajlarda laf ebeliğiyle baya hakaret ettin sonra ben ne ettim ??? Sen benim adıma ne diye üzülüyorsun sen kendi adına üzül bence .. Senin elinin ayarı bozulmuş küfür argo yazarak eksik egonu tatmin ediyorsun .. Forumdaki herkesten özellikle yöneticiler ve ittifakımdaki arkadaşlarımdan özür diliyorum bu mesaj bana yakışmadı farkındayım ama bu dilden anlıyorlar o yüzden bu şekilde yazmak zorunda kaldım . Bana yazdığın her hakareti aynen iade ediyorum kötü söz sahibine aittir !!!!

• Ben size insan olarak saygı duydum , kadın olarak da saygı duyarım .

-AMA BEN KADINIM BANA SAYGI DUYUN- gibi bir ibareye saygı duyamam . Çünkü kadın olduğum için utanıyorum tarzı birşey demişsiniz . Ben sizin kadın olmanızdan rahatsızlık duymadım , - kadın olduğum için utandım- söylemi neresinden bakarsan bak cinsiyetçi ibareden oluşmaktadır . Bundan rahatsızlığımı dile getirdim .

Siz hala aynı şeritten ilerliyorsunuz .

Senin de bir annen var unutma demişsin . Yok . Ama bununla ne alakası var .

Cinsiyetlerin cinsiyetlerden üstünlüğü mü var . yok .

Senin de bir baban var unutma desem , bunu mantıklı mı bulacaksın .

Bana istediğini diyebilirsin , sen ya da siz sözlerine karşı bir kompleksim yok .

HERKESİN ÖNÜNDE İFTİRA ATTIN AZ ÖNCE .

Şurda semaver yakıp çay içiyordum , durduk yere kadın düşmanı oldum .

• En başından beri belki aynı konuyu farklı dillerden anlatıyoruz birbirimize , laf ebeliğinde üstüne yok tebrik ediyorum . Ben bir kadın olarak küfür,argo muhabbetleri arasında kaldığım için rahatsızlık duydum dedim . Senin arkadaşına da ben hakaret etmedim, ben kendi sorumluluğumda kendi arkadaşlarımı uyardım sonrası onlara kalmış koskoca insanların üzerinde baskı kuramam herkes kendi tercihlerini yaşar bu hayatta .. Yanlışı yapan da cezasını göze alır . Sen bana açıkça hakaret ettin yazmak istemiyorum ve bunu kabul edeceğimi söyledin .. Sonrasında da ben ne ettim diyorsun ..Bence bu bir hakarettir ..O yüzden iftira falan geçelim bunları dön oku yazdığın mesajları sonrasında konuşalım .. O kadar rahatsızsan rica et kaldırılsın o post ben gördükçe bana yakıştırdığın sıfattan rahatsız oluyorum çünkü .. Suç bastırma konusun da da tebriği hakettin

• ilginç .. konu nerelere geldi gerçekten ilginç

biri çıkmış

yok yanimda 8 muhasebeci çalıştırıyorum

yok 1800 yuroluk fişim var

yok sen fabrikada işçisin

bunlar ne çirkin konuşmalar böyle, ne kanıtlamaya çalışıyorsun ? yazik gerçekten şu yazdıklarını okurken ben utandım

kimse kusura bakmasın ama insan sarrafı sayılırım çokta güzel niyet okurum üstte bunları yazan arkadaşın ciddi anlamda kendisinı kanıtlama ve insanlara zenginim havası verme gibi bir derdi var.. gönlün zengin olsun kardeş gönlün.. insanın fabrikada işçi olması senin dalga geçebileceğin bir konu olmamalı ve olamazda zaten.. emek ve alın teri kavramlarına bukadar uzak olmanda üzücü

gerçekten hayretler içinde okudum kabadayının postlarını..

öte yandan bir bayan arkadaşta nerden nem kaptı anlamadım kendisine hakaret edildiğini iddia ediyor hangi post acaba bilgi verirmisiniz ben görmedim ama siz postu söyleyin bende raporliyim birde modlar baksın belki sorun bendedir ben göremiyorumdur.. bu arada Allah Bağışlasın oğlunuzu sağlıklı ve uzun bir omrü olur inşallah

• Siz mükemmel algı yönetiyorsunuz , ben hiç bir şey yapmama rağmen burada çığırtkanlık yaptın .

Yazdığım metin orada , herkes gidip okuyabilir .

Cinsiyetçi bir tutum sergilemişsin, bundan rahatsız olduğumu söyledim .

Dediniz ki hakaret ettin , operatörü etiketleyip bir de öğleden beridir beklemişsin .

FastFooD sayın modum , kadın olduğunu vurgulayan bir üye sizi bekliyor . Onun bir kadın olduğunuzu hatırlayıp bütün işinizi bırakıp ilgilenmek zorundasınız çünkü . Çünkü o bir kadın .

secret yoruyorsunuz . yapmayın . Sizin 5 yaşında çocuğunuzun olması benden üstün birisi olduğunuz anlamına gelmez .

hakaret etmedim . ısrarla operatör etiketlemişsin . VAR sistemi getirilsin diyordu sizin lideriniz . Gidin arkadaşlarınla birlikte inceleyin

herkes okusun , ben kelimelerimi seçerim .

İftira atmayın , çamur atarak üzerinizdeki suçlamaları kaldıramazsınız .

• Bence konuyu daha fazla uzatmayın artık..Sonuç olarak karşınızda bir bayan var..Pozitif ayrımcılığı ister kabul edin,ister etmeyin ama günlük hayatta da bayanlara karşı daha hoşgörülü,daha nazik,daha yapıcı değil miyiz hepimiz ? Elbette bayanlar biz erkeklere göre çok daha alıngan ve de hassas olabiliyorlar..Lütfen eğer yazdığınızda yanlış birşey olmadığını düşünüyorsanız bırakın yetkiliye o baksın,zaten varsa bi olumsuz gördüğü birşey karar verir..Sizden ricam konu daha fazla uzamasın..

lQa4Nb.png

Menfaat caddesinde kurulan dostluklar, çile yokuşunda biter.

• arkadaşımıza yapılan tahriği kabul etmiyorsunuz . peki ..

söylemekte fayda görüyorum , size bizim taraftan -lezbiyen- denilse demek ki bunu tahrik olarak görmeyeceksiniz demek ki . Biraz adil olun lütfen .

Sizin arkadaşınıza benzer bir söylem yazıldığında ben kendi arkadaşımı uyardım bu yazdığıyla ilgili . Demek ki rahatsız olmuşum .. Saçmalıyorsunuz bu kelimeyi kabul edebileceğimi nerden çıkardınız da nem kaptı gibi sokak ağzıyla cevap veriyorsunuz .. Bu kadar basitmi sizce arkadaşınızın bunu kabul etmediğini tahrik olduğunu düşünüyorsunuz ama ben hakaret olduğunu düşününce siz kelime seçtiniz ben çığırtkanlık yaptım öyle mi pes diyorum gerçekten sizinle insanca konuşulmuyor . Ben sana benim çocuğum var senden üstünüm mü dedim bu yazdıklarımı ona anlatsam anlardı sen anlamadın dedim .. Bir önceki mesajımda daha yapıcı olmaya çalıştım ama ona da gerek yokmuş .. Sizin boyutunuz farklı biz sizinle zaten anlaşamayız .. Sizler her şeyi söyleyip sonra süslü kelimelerle kılıf uyduruyorsunuz . Haklıyım diyorsunuz iftira diyorsunuz Allah sizi ıslah etsin .. Kimseye çamur atmam ben benim suçlu olduğum hiç bir şey yok .. Siz kendi fikrinizi yansıtıyorsunuz ben kendi fikrimi ..

• orada -se , -sa eki olarak bildiğimiz 5. sınıf TÜRKÇE derslerinde öğretilen dilek-ŞART kipidir .

SİZE NEREDE HAKARET VAR .

GERÇEKTEN ben sizinle anlaşamam , buraya kadar sabrettim cevap verdim ama siz beni anlıyorsunuz . Nereyi lehime çevirsem diye uğraşıyorsun .

Mr.Lucky arkadaşım haklısın . Daha yazmayacağım , hanımefendi beni Müge Anlı ya bile şikayet edebilir .

Cevap vermeyeceğim , yanlışım hakaretim varsa orada mesaj incelenmeli . Gereği de yapılmalı .

• Göztepeliye bizden amb dileniyo diyen onlar, Atakan a amb alicak kapasite yok diyen onlar. kafalarindan 4-5 satir mesaj yazip birilerini dilenciymis gibi gösteren onlar biz zenginlik havasi yapiyomusuz hahaha :):):)

@Tutesta dostum param yok, malim yok, mülküm yok, zenginmisin dersen hepinizden zenginim ama para yönünden degil dost yönünden sadece burada ika dünyalarinda Almanya ve Türkiye serverlerinde 100 bin de fazla arkadasim vardir 1800 -2000 euro amb ise bi amacimiz varki aliyoruz dagitiyoruz bize zarari olmuyo anlican 8 muasebeci ise evet 8 muasebeci arkadas calisiyo yanimda tekrar söyliyim yanimda calisiyo yani altimda degil veya iscim degil

zenginlik havasina hic girmedim girmeme gerekte yok hayat benim hayatim ister zengin yasarim ister gariban ama kimseyi benden para dilaniyo amb dileniyo diye asalamam...

FiKRiMiZ NEYSE!

ZiKRiMiZ ODUR!