YANIP KÜL OLANLAR

• - Herkese merhaba

-Bu Savaş raporlarını normalde asmıyacak idim ama Efsane Lord ve iyonya ben yok iken kendilerini ne olduklarını unutmuşlar

-Rapor alamazsın dediler :) Varsa gel asl dediler her zamanki gibi kendileri çok övdüler ama halbuki kendileri Balon bi iğneye bakıyorlar havalarının sönmesi :)

- Bende dolayısıyla bu bu sayfayı açtım

• Ardın bu kadar rapor verdikten sonra bu arkadaşlar Mecburen kaçmak zorunda kaldılar çünkü 2 kişi benimle baş edemediler

Size ısmarladığım Tatil inşallah size yaramıştır Çünkü daha yeni başlıyoruz :)

- Öyle Alpha genel tartışma bölümünde atıp tutmak ile olmaz

- Sizin ile uğraşmak için ne maşa lazım ne multi ateşin kendisiyim

- Ateşimi söndürecek idiniz Yanıp kül oldular :D

-Atalarımızın bir sözü vardır

-Büyük lokma ye büyük konuşma

• Tebrikler.

Bunlar seni bahçede gördü bahçıvan sandı :)

Bizimkiler de bunların yalanlarına itibar etmese sonuna kadar yanınızdaydım.

Sanıyorlar ki 2 yağma yemekten çekineceğiz.Azdan az çoktan çok gider bugüne kadar kimden çekinmişiz.

RENK KÖRÜ BİRİNE GÖKKUŞAĞINI ANLATAMAZSIN!

p5moLz.jpg

• -Burada Efsane Lord ve iyonya amatörlüğünü görüyorsunuz

- İki kişiler ama bana yetişemediler Devam etmekte olan savaşta 7 raund alev kesimi :)

VQgXLn.png

GZp25Z.png

-Yazık :)

- Efsane lordun devam etmekte olan savaşta alev aksiyonu yapmaya çalışması koskocaman 3 raund boyunca alevlerini çatır çatır kesiyorum :)

1p2DDj.png

bvgMMb.png

Ateş ile oyun olmaz :)

Kusura bakmayın buda arada kalmış :)

2 saatlik yolladığım gemileri görmelerine rağmen alevlerini kaçıramadılar

Banada kesmek düşer :)

dLWZkD.png

• Hacı dademin vurduğun Rodoslu raporları da kazandım diye asarsan şaşmam he :D

Senin heryerin ateş olsa yaktığım sigarayı bile yakaman :D

Sonuç şimdiden belli bekleyip göreceğiz ya Rodos ya tatil başka kaçış yolun yok :D

Yarın sabah buraya Rodos vurduğun 2 raporu atacağım bakalım kim kimden ne kesmiş :D

• aAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

NEREYE KAÇTIN SUR EFENDİİ

DAHA BU SABAH ŞEHİR ADIMI RODOS YAKLAŞIYO yaptım

Bak biz bu lafları çok gördük çok duyduk

siz bizim kim olduğumuzu bilmiyosunuz, size oyun oynatmayacaz falan

bunu her diyen tokatı yedi gitti

3-5 aleve seviniyosan yarın ki raporlara iyi bak tamam mı

devam eden savaşta ki kesim farklarına iyi bak

bu arada karaborsan da savaş yoktu neden gemi satamadın ki :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

• İşte böyle ergenlere veriyorlar GP leri heba oluyor :D

164 alev kesmiş 164 k alev kesmiş gibi övünmüyor mu bitiriyor beni :D

Adam yukarıda tatile aldık diye neler yazmış bugün hem Rodos vurup hem tatile aldı :D Hadi onları da geçtim yav adam heryerde fazladan kesilmiş şimdi çıkıp en çok ben kesiliyorum siz kesilmeyi beceremiyonuz diye övünürse hiç şaşmam :D :D

Adam oyunu bilmiyor oyun kurallarını bilmiyor neyin ne işe yaradığını bilmiyor aksiyon atmayı bilmiyor savaşları takip etmiyor ve hala ahkam kesiyor çünkü o bir klavye delikanlısı :D O trübüne oynuyor biz skora oynuyoruz aramızdaki fark bu :D

• Evet arkadaşlar hazırladığım raporları asayım...Arkadaşın hayal ederek yazdıkları ama Gerçekte işlerin olmadığı sizlerde görmüş olun :D

Bu rapor ben tatile almadan önce aldığımız rapor....Tüfek kesimine başlamıştık kaçtı...

">

Şimdiki 2 tane raporumuz RODOS vurduğu raporlar....

">

">

Şimdi atacağım raporlarda AÇIK ARA FAZLA KESİLDİĞİ RAPORLAR...

71:37 THOR KIRBACI ŞEHRİ...

">

71:37 MASTERBOY'UN ŞEHRİ

">

71:37 RODOSYAKLAŞIYOR ŞEHRİ

">

Buda arkadaşın son hali

">

Normalde paylaşmazdım bu resmi ama biz tatile alınca arkadaş o gazla yazmış çizmiş buralara birşeyler :)

ve son olarak SUR efensiye ;
    Taşıma suyla değirmen dönmez beyefendi :) Seni ezer geçerim demiştim ve hala da sözümün arkasındayım :) Senin ne general puanın ne de altının yeter anca boş boş Reklam yapmaya çalışırsın :) Gidip önce oyunu öğren ondan sonra gel savaşalım Adam ticaret yapmayı bilmiyor ateşim yakarım diyor :D Dört gözle bekliyorum dönmeni :)

İŞLERİN ARASINDA AZ Bİ VAKİTTE HAZIRLADIM RAPORLAR ÇİFT ÇİFT ÇIKMIŞ KUSURA BAKMAYIN :D

• cakoyada seni tarlam yapacam demis cako karalari baglamis dusunuyor ne yapacamki diye😀

• Bu TRQ'lu arkadaşları ben bir türlü anlayamadım. Sayfayı ilk gördüğümde thordaki dostlarıma sordum, dedim reisler böyle birşeyler paylaşıldı falan az bir zaman sonra tekrar bak o sayfaya ve olacaklara dediler , şimdi görüyorumki laftan başka bir icraatları yokmuş :) Tebrikler Efsane Lord :)

• Daha bu başlangıç :D 72 37 bütün limanlar bizde her limanda 20 şer gemi bırakırım onları kesip paylaşır artık burada kesiyorum diye :D

Daha çok eğleneceğiz bu ergen arkadaşla :)

• Bu TRQ'lu arkadaşları ben bir türlü anlayamadım. Sayfayı ilk gördüğümde thordaki dostlarıma sordum, dedim reisler böyle birşeyler paylaşıldı falan az bir zaman sonra tekrar bak o sayfaya ve olacaklara dediler , şimdi görüyorumki laftan başka bir icraatları yokmuş :) Tebrikler [user='6238']Efsane Lord[/userY

Yaw seni deltada tarla diye sürmüyorlarmı ? :D

• Bu TRQ'lu arkadaşları ben bir türlü anlayamadım. Sayfayı ilk gördüğümde thordaki dostlarıma sordum, dedim reisler böyle birşeyler paylaşıldı falan az bir zaman sonra tekrar bak o sayfaya ve olacaklara dediler , şimdi görüyorumki laftan başka bir icraatları yokmuş :) Tebrikler [user='6238']Efsane Lord[/userY

Puahhahahahahahahahahahahahhahaahah sen nekadar komiksin yaaaaaa :D :D

Değil arma, TRQ 'yu yanına kat gel sizden bir halt olmaz be kardeş. 1e3 kestiğim adamlar beni nasıl tarla yapıyormuş merak ettim anlatsana biraz :D

Puahhahahahahahahahahahahahhahaahah sen nekadar komiksin yaaaaaa :D :D

Değil arma, TRQ 'yu yanına kat gel sizden bir halt olmaz be kardeş. 1e3 kestiğim adamlar beni nasıl tarla yapıyormuş merak ettim anlatsana biraz :D

Yav bu adam kesilse bile kesiyorum diyor fazla kaale almayın :D 7 round alev kestiği raporu öve öve atan adam 7 rounddur alev kestiriyor :)

Üzülerek söylüyorum Gördüğüm en beceriksiz ikariam oyuncularından biri :D İşi gücü atıp tutmak aşırı hayalperest :D:D

• Çokta kaale almamak lazım diyorsun yanii :/ Anlıyorum üstadım değerli bilgilerin için teşekkür ederim :saint: Benim hakkımda hiçbir bilgisi olmayan çocuklar atıp tutuyor ya en çok güldüğüm konu bu maalesef bilgisi yok fikri var :) Sayfalarında yalakalık yaptığın armalılara sor bakalım genç SUR :)