Nagradna Igra Odgovori i osvoji

• Odgovor na drugo pitanje: Nakon izlaska iz saveza koliko vremena treba proći da bi ste se mogli priključiti novom savezu?

Odgovor je: .Nakon izlaska ne moze se pristupiti novom savezu narednih 24 sata.

Na to pitanje je prvi odgovorio Gavra, ali je pogriješio i time ostao bez bodova, a sljedeći poslije njega koji je točno odgovorio je Zoom_GALY te tako dobio i bonus za prvi točan odgovor i osvojio je 1.5 boda.

Extreme je također odgovorio točno i dobio 1 bod, Aleksandar, zalosna sova su također odgovorili pogrešno i ostali bez bodova.

(pretpostavljam da ste računali i vrijeme napuštanja saveza, ali pitanje je nakon izlaska iz saveza).

1 2 3 4 5 6 sum
    gavra-desibre 1.5 0 1.5 1.5 1 1 6.5
    Zoom_GALY
    1.5 1.5
    ExtremeBoys 1 1 1 0 1.5 1.5 6
    Aleksandar 0 0 1 1
    Zalosna Sova 0 1 0 1 1 3

uqhz02y.gif

• na 3 pitanje

Atenin hram- Šta dobijemo aktivacijom ovog čuda/ spomenika? - Određeni postotak sigurnih resursa od pljačke u našim skladištima.

svi ste odgovorili točno (gavra, aleksandar, zalosna sova i extreme) , gavra je odgovorio prvi i dobio bonus pola boda.

. Tablica će biti ažurirana za koj minut.

uqhz02y.gif

• na pitanje broj 5

Navedi barem četiri špijunske misije? -Provjera stanja skladišta ,Špijuniranje garnizona , Promatrajte flote i pokrete trupa, Špijunirajte nivo istraživanja ,Online status. Promatrajte komunikaciju,Opozovite špijune,Špijuniraj vojnu proizvodnju. Špijuniraj saveznu poziciju, Špijuniraj oblik vladavine, Špijuniraj izume, Špijuniraj kolonije.

svi ste odgovorili točno ovim redom, te je extreme osvojio bonus jer je prvi odgovorio.

ExtremeBoys

gavra-desibre

Zalosna Sova

uqhz02y.gif

• Kako očito i igrate samo još vas tri , a ostali ne mogu promjeniti rezultat ni da se sada priključe, evo odmah i rezultat za 6 pitanje.

Kako se zove barbarski kralj na lvl barbara 10-19? -Mattis

I svi ste odgovorili točno i opet extreme prvi , pa gavra ,potom žalosna sova.

edit:

Ovo je bilo tjesno :)

Gavra je pobjedio ,molim te gavra javi se privatnom porukom na forumu radi uručenja nagrade.

Čestitam svima.

uqhz02y.gif

• Da za anarhiju :)

Prvo sam se zamislila otkuda takav kiks i onda sam skužila da si gledao brzi server :D

Al svakako je bilo napeto, već sam počela smišljati i o onom sedmom pitanju, u jednom momentu mi se učinilo da bi mogli bit jednaki po bodovima. :D

Ovaj smajlić mi je bio puno ljepši na starom forumu,ovdje mi izgleda kao nekakav zločesti :D

uqhz02y.gif