Τα Καμάκια(-69-) vs DARK-KNIGHTS (DARK)

• Τα Καμάκια(-69-) vs DARK-KNIGHTS (DARK)

ΟΡΟΙ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ:

1. Δεκτές γίνονται αναφορές άνω 350 στρατηγών και 15.000 υλικών.

2. Χρήση Κολοσσού, ποινή 10,000 στρατηγούς.

3. Κατάσταση διακοπών, κατά τη διάρκεια μάχης ποινή 10,000 στρατηγούς (με τις απαραίτητες αποδείξεις).

4. Νικηφόρες θεωρούνται οι αναφορές για κάθε πλευρά, ανεξαρτήτως χρώματος, αυτές με τις λιγότερες απώλειες.

Όροι Λήξης:

1. Διάλυση ή αλλαγή ονόματος κάποιας συμμαχίας.

2. Αποδοχή στρατιωτικής ανωτερότητας.

3.Ο πόλεμος λήγει αυτόματα μετά το πέρας 14 ημερών και νικήτρια θα είναι η συμμαχία με τις λιγότερες συνολικές απώλειες.

Υ.Γ Ο πόλεμος αρχίζει Δευτέρα 11/2 στις 19:00 (ώρα Λαμίας) και λήγει Δευτέρα 25/2 στις 19:00 (ώρα Λαμίας πάντα).

Στρατηγος,

prntscr.com/mirimj

• καλές μάχες να έχετε..... αρκεί να μη μπερδευτείτε και αντί τους Dark βαράτε τα μποτ σας :D

http://prntscr.com/mmwlaa Τι να τους κάνεις περισσότερους στρατηγούς αν κυνηγάς τα μποτ σου?

:/Μιας εβδομάδας πόλεμος 3 αναφορές μάχης φαντάζομαι τα pc έχουν πάρει φωτιά8|

Όλοι μαζί για ένα καλύτερο ικάριαμ, με περισσότερα μποτ και λιγότερα μπαν :):D

X/Η ζωή είναι μικρή για να είναι θλιβερή μωρό μου?(

• Βρε στρατηγέ της 10άρας που κηρύττεις πολέμους έτσι για πλάκα ... που είσαι?

Εσύ ξεμπούκωσες? Πέταξε ο άλλος πόλη τα χαράματα, πήρε 2,5 καραβιές υλικά και κάτι ξεχασμένους πυροβολητές και πανηγυρίζεις?

Αυτές είναι οι "καλές σας μάχες"?

Γ.Τ.Π.Κ. είστε όλοι εκεί στους -69-.

Οι "καλές" σας μάχες είναι να πετάξετε πόλεις στα πλακάκια να βρείτε κανέναν off με κάποιο υλικό που περίσσεψε ή ξεχάστηκε και μετά να γίνεις λαγός.

Να πούμε κάτι για τους χιλιάδες σπαρτιάτες που αποκτήσατε με μπαγκ?

Και μετά φέρατε 10αδες λόγαριασμούς από άλλο σέρβερ?

Παικταράδες του τίποτα είστε ρε! Πουθενάδες! Πληρώνω και κερδίζω. Κάνω μπαγκ και κερδίζω, ρουφιανεύω και κερδίζω.

Όλα έτοιμα:

Λογαριασμούς έτοιμους. Στρατηγούς έτοιμους (με σπαρτιάτες). Χρυσό έτοιμο. Λεφτά με τη σέσουλα να τα πετάτε έτσι για πλάκα (είτε για την πειρατεία είτε για λίγα υλικά).

Στα ίσια είστε λαγουδάκια. Και στη διάρκεια είστε φάρμες. Έχουμε φυλάξει κάμποσες αναφορές αν δε με πιστεύεις που σας έχουμε πάρει μπόλικα υλικά και σας έχουμε ρίξει και φάπες.

Γι αυτό πολυλογά πράσινε λαγέ, αν κάνεις κάτι εσύ του λόγου σου σε αυτόν τον πόλεμο παρωδία, να μου το πεις.

• LEWN έλα εδώ ρε αγόρι μου...μη μας τα γράφεις στην αγορά του νησιού και γελάμε μόνοι μας....εδώ έλα να τα γράψεις να γελάσει όλος ο σερβερ....

Πες την αλήθεια...μη ντρέπεστε....

Πες οτι κήρυξες ενα πόλεμο γιατί πονάς πειρατικά....σε έχουμε στην φάπα κάθε γύρο και δεν αντέχεις να μας βλέπεις να σε ξεφτιλίζουμε....:D

Πες οτι κήρυξες ενα πόλεμο και στους DARK κάνουν περισσότερες επιθέσεις οι βάρβαροι πάρα οι 69 φάρμες....:D

Πες οτι έχεις πετάξει πάνω απο 10 πόλεις σε πλακάκια μας για να πάρεις όλο κι όλο 2000 στρατηγούς στο σύνολο σε έναν offline ....θέλω να δω όταν πανηγυρίζεις για τους 2,000 στρατηγούς....^^

Πες οτι γενικά μέχρι τώρα για τους DARK έχεις σπαταλήσει πάνω απο 5000 αμβροσία για να κερδίσεις 2000 στρατηγούς σε επίσημο....:D

Πες οτι έχεις χάσει 50πλασιους στρατηγούς ανεπίσημα και μόνιμες φάπες στο πειρατικό.....έχω και αναφορές...πάρα πολλές.....φτάνει να αντέχει το στομάχι σου να τα δεις εδώ μέσα....:D

Με τόσα λεφτά που σπατάλησες αν ήθελες να αγοράσεις την νίκη θα την αγόραζες με καλύτερες διαφορές...δεν θα σε έπιαναν κορόιδο όπως τώρα...:D

LEWN σήμερα έβγαλες ενα μποτάκι πρώτο.....συγχαρητήρια....:D

Αφιερωμένο....

mLVgk7D.png