Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Kérem szépen! Kérek szépen egy nyugtatót mindenkinek! És ha van kedve, felőlem ihat rá egy töményet is.

    Régen volt már ennyire késdobálós a hangulat. Szóval valami mulatóst nyomatok a zenegépbe. Mert! Ital s zene, tánc oldja a feszkót. Bunyózni hátul a kertben lehet, de itt a falak között nem illik azzal zavarni a többieket.... Bár a kocsmasporthoz az is hozzátartozik, csak a berendezés kárára megy :S

  • Tigrisünk!:love: (Hol a matrjoskám?)


    A héten csupa rég látott arc került elő. :) (Már csak ezeket a nyomi kis sárgákat kellene valahogy jobbakra kicserélni és máris csúcs lenne a fórum).


    Zsuccum a székdobálás sosem volt a műfajom, ezért is vezettük be anno a páncélautót, ha emlékszel még. ;)


    Kérek egy nagy adag fagyit, jó adag csokiöntettel és tejszínhabbal.:P


    Opi, a GO-k sok dolgot látnak és próbálnak minden jegynek utána eredni. De még ők sem tudják elkapni az összes szabálytalan játékost.

    Néha ika is olyan, mint a való élet. Kicsit bűnözöl lecsuknak, nagyot bűnözöl vállon veregetnek. (Akinek nem inge kérem ne vegye magára, mert nem lesz jó a méret...)

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Hozni akartam egy kis nasit, finomságos izlandi sós karamellás csokit. De lövésem sincs hogy kell lerakni a pultra.... =O

    Állítólag úton van az utánpótlás... az utolsó előtti táblát rágcsálom....:saint: A fagyim mellé kimondottan jólesik....


    Még szerencse, hogy nem diétázom.... :D

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Oké, miután úgy látom a páncélautó üresen kong, max. egy-két szék pattan rajta és kívülről lett kulcsra zárva. Így jobb lesz, ha a kocsma szünetel pár napig...


    Sipka, Gurat vagy bárki aki ezt látja és tud moderálni! Kérlek zárjátok pár napra, mielőtt még a székdobálásban a teljes berendezést leromboljuk, élen a kocsmárossal! Mondjuk úgy péntekig, hátha addig lenyugszanak a kedélyek, vagy legalább a kocsma előtti térre kivonulnak. Köszöntem! <3



    Nem szeretnék mindenre egyesével reagálni.

    Főleg nem az olyan vádakra amiket azért kapunk mert nem az és nem úgy lesz letiltva, ahogy azt a magukat közakaratnak kiáltó emberek elgondolják. Megsúgom, ha az elég lenne tiltási indoknak hogy "Gro szerint te csalsz", akkor lazán bannolhatnék fél, vagy akár egész szervereket... :cursing:

    ...és az esetek elég jelentős részében valószínűleg igazam is lenne... --- de engem is kötnek a szabályok, pedig egyszerűbb lenne a (szerintem) megszegett szabálypontokra hivatkozni, mint azt magyarázni, hogy nem azért van bent még a játékban az akit 1 órával ezelőtt jelentett az Ika polgárőrsége mert nekem ő bármivel is szimpatikusabb lenne.

    Lehet nyugodtan egymást jelentgetni, csalást kiáltani, de ha nem találunk olyat, ami miatt jogosan tiltást adhatunk és nem tudjuk bizonyítani hogy ez-meg-ez a szabály meg lett szegve és nem csak random a tiltás gombot nyomogattam; akkor nem fogunk tiltani. Ha sikeresen bizonyítottuk, hogy igen, ez így-meg-így megszegte a szabályt, igen akkor meg tiltunk... de akkor meg az a baj. X/

    Ha mindenképpen azt akarjátok bebizonyítani hogy XY részére hajlunk legalább nyissatok egy külön témát neki, kértem ne itt tegyétek. De azért majd amikor XY jön, hogy a ti javatokra hajlunk részre emlékeztessétek, hogy fordítva van.



    Kérek egy tripla ír kávét, Kopi pedig a vendégem egy italra, amíg még nem veri le valaki egy székkel a villogó (OPEN) táblácskát az ajtó mellett.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Őőőőő.....azt nem tudom ki zárta be kívülről a páncélautót. De örömmel venném, ha valaki kiengedne.....

    Ugyanis elfogyott a fagyim.


    Kérek egy pohár vizet.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Szuper! Jobb később mint vonat :)


    Melyik cég számlájára?

    Kávét kérek, attól függően, kinek a kontójára megy, egy sima kávét, vagy pedig a legextrábbat és abból is sokat :D


    ...na jó asszem a legextrább az aminek a készítésében macskák is részt vesznek. Úgyhogy a 2. legextrábbat szeretném kérni :D

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Az omniát támogatom :)


    Majmos kávé?? Hűha, eddig ami nem simán kávébab így-úgy megpörkölve, azon túl csak a macskás változatról hallottam. Mondjuk tény, hogy kevéssé olvastam utána ilyeneknek.

    Jobb szeretek olyan dolgokat fogyasztani amiknek az én emésztőrendszerem az első és az utolsó amivel találkoznak :D

    (végülis az utolsó nagyjából mindegy, az már nekem kevésbé lényeges)


    Opinak megy az omniából készült presszókávé. Nekem is jöhet egy omniából készült kávé. Aki meg még akar, csatlakozhat egy kávézásra, meghívom :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Halkan megjegyezném, hogy Gurat sikeresen bezárt a kocsmába.......szerencsére Editke épp a páncélautó fele téblábolt és kiengedett.....Szerencsére.

    Ha nem enged ki akkor a törpék tekercsek nélkül maradtak volna. Ami igen kellemetlen eset lenne, hisz ma megvolt a nagy bányanyitó ünnepség. Szóval kezdődik a törpéknek is az ércfejtés.....


    Kérek egy limonádét

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Bocsánat, hogy bezártalak.... Szerintem neked is és a törpöknek is jobb lett volna így :)


    Kicsit el vagyok fáradva... szóval csak egy citromos tea lesz...

  • Elefántos kávé :)

    Ez most a No.1.


    https://blackivorycoffee.com/

    Természetesen finomítva elefántok által! Ezt szebben meg sem fogalmazhatták volna :D

    Most kéne a régi fórumról a lolozós smiley :D (mondjuk a többit is szívesen látnám, az újak pár kivételtől eltekintve elég gagyik) :(


    Hát asszem maradok a jó öreg kávécserje által finomított kávé mellett. Az ráadásul forintban kerül annyiba mint ez a csoda dollárban :P

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Ne is mond Gurat, pár napja kezdtem önveszélyessé válni. Ércfejtés után elballagtam vásárolni, 2x toltam át a saját lábamon a kocsit, kb 3x rúgtam bele a kerekébe és végül itthon az ágy lábát is sikerült megtalálnom a nagylábujjammal.....X/ Szóval jobb lett volna, ha maradok a fenekemen a páncélverdában.


    Holnap viszont kezdődik a kőkemény ércfejtés, törpeőrökkel és törpékkel nehezített terepen. =O

    A nyáron sikerült elrendeznem a tekercstárat, erre a törpék tekercseivel ismét felfordulást csináltam. Amikor pénteken végignéztem az eredményt nem dicsértem meg magam. ^^


    Maradok a limonádénál..... elegem van a 35 fokból.:thumbdown:

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Az elefánt finomítása édesebbé teszi a kávét - állítólag

    A fene a gusztusukat <X

    DE

    Micsoda ötlet amúgy :!:


    Főnök , Jumbó ma reggel megette a kávé adagunkat - még meg sem őröltük...:(

    Holnap este figyeljétek a hátsóját - aztán összeszedni és majd eladjuk gyááááá


    Dupla omniát a Teamnak - megint hibát (?) véltünk felfedezni :/

    Nem hozom ide nyugi :) Jegyet nyitott rá az érintett

    Én láttam még 2 izéé tuti nem multit - de nem jelentem , majd elviszem az aranyukat meg ilyenek :evil:


    Találtam viszont egy VIP harcost - tudtunk egymásnak gratulálni is :thumbup:

    Volt adok kapok - mégsem kockultunk :sleeping:


    Meg volt a nyár búcsúztató is (tegnap este) - ez nálunk Kisze báb égetéssel, hajós-lampionos felvonulással, tűzijátékkal jár. Kb 15-20.000 ember -

    Ikás vonzata - csata bukás ^^

    Amúgy meg megy sör - mostanában ez a menő felénk (irreálisan drága pedig)

    Majd hozatok Békésszentandrásról - a közelében nyaraltam és ismertem a sörfőzdét (már nagyon fellendült az is)

    Szerintem van web oldaluk - áruházuk is lehet tuti... igazán finom kézműves sör

    Kérek mindenkinek egy csapolt Ogre-t!

  • A macskás kávé sem sokkal jobb, mint a Jumbós. :P

    Luvak (a cibetmacsekféle, ami bukik a kávéra) megcsócsizza a kávészemeket az édes gyümölcshúst megemészti a mag fermentálódik a cica emésztőrendszerében.......


    Maradok a limonádénál....

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Ladym ez az elefántos kávé nekem újdonság volt... kíváncsi leszek mikor rukkolnak elő, a helyi őslakosok által "természetesen finomított" kávéval, amivel még lehet is támogatni az őslakos törzseket ha megvesszük :D


    Nem is szabad mindenfélét meginni, de valamit azért kérj inni Kopi :D


    Persze csak olyat kérj, amit nem mindenféle állat végterméke.

    Egy kávét kérek, amiben csak a tej lehet állati eredetű. Az viszont lehetőleg legyen az :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//