Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Nahh akkor úgy látom keményen ki kell mondani - ne kerülgessük itt a forró kását.


    Ez nem összeesküvés elmélet - valóság

    Ezek szerint szabályozatlanul szabályos is - bárki csinálhatja ezentúl saját maga arany és ezáltal TP ellátását war szerveren (ahol van arany fosztás)


    A 10.000 arannyal való arany úsztatást SEM tudta a team - nem hogy a vele való visszaélést

    Csatolva a képek - a bizonyítékok a statból, az ika searchból is kiolvashatóak ám. Nektek ettől többet kellene látni.


    A helyzet pedig nem az, hogy ezt a GF nem tiltja vagy lehetővé tette - hanem ez egy hiba, amit jelenteni KÖTELES minden tisztességes játékos

    MERT

    A GF leszabályozta a kereskedelmet - min és max árral

    A 10.000 arany áron való kereskedés megindítása SZÁNDÉKOS hiba kihasználás tehát. Sorozatban csinálva pláne. Így lehet igen rövid idő alatt 100.000.000 aranyhoz jutni. Nem kell sem ambró sem nyersi eladás - nem is mozog nyersi főleg mert ehhez 7 milliót kellene eladni. ami igen csak idő igényes. Csak egy kis CSALÁS kell :)


    Ezt a hibát pedig RENDSZER szerűen (erre kialakított raktár MULTI accokkal, melyek egy év alatt 10 k pontot értek el DE 35-50 millió aranyat adnak át NAGYOBB pontú játékosnak) csinálnu - nos az meg pushing. Mert kicsi acc aranya megy át nagy accba - ezek a kicsi accok vagy multik, vagy nem, egyre megy

    Multik is - csak a GO nem látja. Ezért mondjuk sajnálom őket.

    Jahh nem multi - véletlen kerültek egy szigetcsoportba a világ végén - és véletlen van ott EGY nagy játékosnak EGY városa. Rengeteg 1-es kikötővel stb.. Jól van hagyjuk - ezek szerint ez rendben van. Majd szólok a társaimnak: nyugodtan csinálják ők is. Mittomén: Xéna kijön vakációból - és elkérem a 250 milla aranyát, hogy csatázhassak 100 k tp- vel. Ehhez egyetlen törővel fogom blokádolni.



    Szóval MI jelentünk egy hibát - rámutatva KI használja ki ezt (sokak kárára) és mely pontokat sérti ezzel. Nem a VALÓS társaitól kérve segítséget - ami maga lenne a JÁTÉK, hanem tucatnyi kis accot tart erre a célra fent (letojom amúgy, hogy ő, a spanja, a spanja multijai - ott vannak és kész)


    Nem minket kell vegzálni - szedd össze magad Hinda és a Csapatodat is!

    És tegyétek meg amit kell - vagy ha nem lehet, akkor azt mondjátok : Nem látjátok, nincs eszközötök hozzá, nem tehetitek meg mert végül is nem tiltott .

    Oszt akkó' elhallgatunk...

    DE
    Ne minket dehonesztáljatok Herrikóklerrel - amikor Ti vagytok olyanok ebben az ügyben mint akiket Imperius átokkal sújtottak

  • Opi, ismétlem, semmit nem fogok a fórumon kitárgyalni. A megfelelő helyen még mindig várom a bizonyítékokat, ha ti láttok valamit, amit én nem, ami azért érdekes lenne. Az, hogy sok az aranya, nem bizonyíték. Itt ebben az ügyben utoljára szólaltam meg.

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Számunkra is érdekes volt - TAGADTAD a 10 k arany/nyersi vétel indítás lehetőségét is

    Sőt azt is, hogy a blokáddal vagy foglalással hadizsákmányként ez a foglalóhoz kerül.

    Alap tények bizonyításánál tartunk még csak felétek - ezért mondtam én már régebben is, a törpöm fog hibákat jelenteni, el sem hiszitek ami megtörténik, sőt elő idézhető SŐT van aki erre szakosíttatta a spanjait nahh. Tucatnyi kép ment már meglehet...


    Mondjuk így legalább van ellenfél - nem kell tiltatni szegény illetőt (aki amúgy a szerver ura). Elverjük így, csak kicsit macerásabb - legalább nem punnyaduk el ezen a szerveren is


    Alig pár óra alatt NEM lehet eladni 7.000.000 = HÉTMILLIÓ nyersit. Mert annyi kell 100 milla aranyhoz szabályosan

    Hát nézzétek meg mit tettek ezek az accok - azért vagytok játék felügyelők.

    MÁR ha látni engedte a GF nektek. Baromira sajnálom, hogy így vagytok - de minket is meg kell értenetek. Eljátszunk mi a multisereg tápolta accal - már csak 15 milla az aranya mert 200 feletti fosztással csak kipakoljuk már) DE neki meg majd lesz megint 100 millája 3 kattintással


    Nahh van a szigetemen kis játékos - megúsztattatom az aranyát. 1 törővel blokádolom majd - enyém lesz az aranya. Szabad mert nem tiltotta meg a GF: ugye érzitek kedves kocsmába látogatók, mennyire sántít ez. Nem multi mert nincs IP-s bizonyíték rá,,, oksa, hagyjuk


    Akkor most csinálunk - kellünk hozzá páran (mind valós játékosok) - pár fotót még

    Arról amit a GO-nak látnia kellene - nézzetek rá a játékára és kész. Nekünk bizonyos helyzeteket kell elő idéznünk és azt lefotózni.

    DE meg lesz.

    Edited once, last by Opi ().

  • Még annyit - azért vergődünk itt mert a társaim képtelenek kivédeni egy ilyen acc éjjeli támadásait. Ezzel a 100 milla arannyal és 80 k tp-vel őket nyomja le (3 kattintással kb) a tápolt acc

    Miattunk küzdünk itt is, jegyekben is, meg az ikában is

  • Opi... Hindus leírta, Te is tudod jól, hogy itt aztán biztosan nem fogunk megosztani semmiféle infót ilyenekkel kapcsolatban.

    Ha valamit jelentetek, kivizsgáljuk; ha tudunk valamit tenni teszünk, ha nem, nem. Ennyi.


    Viszont kérlek ha minden áron a fórumra akarsz citálni ilyen témákat, azt NE ebben a kocsmában tedd meg legalább!

    Ha idejövök olvasni, irkálni, kikapcsolódni szeretnék, vagy ha valami problémát megoldani kell, akkor legalább olyan legyen, ami nem a másik kitiltásáról szól, függetlenül attól, hogy az szabályos/megalapozott-e vagy sem.


    A csalások bejelentésére és a másik kitiltása / nem kitiltása miatt való reklamációra rendelkezésre áll jópár felület.

    A My kocsma nem közéjük tartozik.


    Köszönöm!



    Töményet! A legdrágábbat és abból is sokat!

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Drága Opi tudom mi bántja a csőrödet de........

    Gondolj bele ha elmész a bíróságra és azt mondod,hogy te ezt és ezt láttad.

    Mi az első amit kérnek?Bizonyítsd be bármit is állítasz!

    Nos ez a mi dolgunk is,be kell bizonyítani,hogy nem tartottátok be a szabályokat.

    Természetesen utána nézünk és mit Groov írta tesszük amit tennünk kell.


    Gyere közénk és akkor tudni fogod,hogy mi mindent megteszünk azért,hogy tisztességes legyen a játék,

    de addig nem hisztek nekünk míg meg nem próbáljátok.


    Nos részemről is ennyi lenne.


    Kérek igen is 1 koktélt mert megfájdult a fejem.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Szép estét!

    [...]Nem állítom, hogy normálisak vagyunk. És mivel kihalóban lévő állatfaj vagyunk, nem tudom, mi lesz később. :)


    és Hindusom szerintem a tűzoltásban már magasabb szintre értél, mint holmi Tűzoltó Sam valaha is fog. Én meg max. egy poroltóval bénázgatok itt :)

    Groov szerintem nem kell szerénykedned,mert nyugodtam állíthatom a legjobb GO vagy.


    Opi!


    A kerposzton való vásárlásnál nem hiba az ha akár 10000 aranyért is tudsz az ajánlatra reagálni.

    Amit a GF leszabályozott,hogy nem tudsz eladásra ajánlatot tenni csak maximum 15 aranyra.

    Ha ez hiba lenne és a játékosok részéről hibakihasználás szerintem már te is tiltva lennél a War szerveren.

    Ha hiba lenne az,hogy egy kis account úsztatott aranyát blokáddal vagy megszállással meg lehet szerezni akkor már szinte az összes játékos tiltva lenne a Top 50-ből.

    Régen is voltak War szerverek és éppúgy működtek mint a mostani.

    Ott sem tiltottak ezért senkit.



    Sipka szavaival élve:

    Van szabálytalan játék és van szabályos,de nem etikus játék.

    Jelentkezz szerintem is GO-nak,mert érthetőbb lesz minden számodra.


    Na igyunk erre valamit.

    Minden betérő vendégem a kedvenc italára.

  • Bocsika ha ebben a kocsmában csapkodom az asztalt - itt van az ELIT és azért...


    Nem az úsztatás szabályosságáról beszélek - azt, hogy mire használják ki és miként

    Értitek de nem akarjátok mégsem - én meg értem miért.

    Rendben van - játszunk akkor mi is így. Van ugyanis ellenszere az etikátlanságnak is.


    Bizonyítsd be mikor úsztattam én! Mert nem szokásom - de ezentúl meg fogom tenni.

    Miként az úsztatott arany elzsákmányolását is


    80 100 koordin prémium helyen lévő városát elvitte majd vissza rakta a társam - persze közben tele rakta TP-vel ami így bekerült a tűzvonalba.

    Ehhez páran 2 napig tp-t gyártottak stb - számolható mennyi ambró és elment...

    NOS

    Még nem olvastam el mindent de TUDOM mi történt - az ambrós városból környékén a KK szövetség arany raktár accai vakoltak.

    Gyakorlatilag az egész KK szövetség vakolt éjjel

    Nem multi - mondjátok majd. Tuti pont feljöttek mind igaz?

    HA megnézitek azt fogjátok látni, hogy belépés - vakolás. Pár másodperc után: belépés - vakolás és így tovább....

    Valaki szépen sorban vakba tette az accokat - mondom EGY valaki szépen sorban. Maga az, ahogyan tette a bizonyíték erre. Majd kb így jönnek vissza is - és ez nem az első alkalom.

    ÉN

    HA

    GO

    lennék - ezt simán látnám, és az adatokat sorba rendezve CSAK erre a következtetésre jutván díjjaznám az esetet. Bizony - közvetett és közvetlen bizonyítékok alapján is lehetne ítélkezni....


    Ti itt nem bírák vagytok - Dred bírók inkább.

    A hatalmi ág mindhárom tisztét egyesítette a GF nálatok. Csak a nyomozatival nem éltek...

    Bizonyítsd be! - dörögne rá Dred bíró (megszakítva zsebre tett kézzel való sétáját) a megtépázott polgárokra - Bizonyítsd be, hogy kiraboltak, csalás áldozata lettél. Ez a szitu...

    NO

    Akkor amit lehet még össze szedünk - ezen kicsit gondolkodjatok. Mi akkor lenyugszunk - a következőkre is meg van már a taktikánk. Akik emiatt abba hagyják a játékot (mármint az etikátlan támadások miatt) azok szellem acca majd benneteket kísért: Én mosom kezeim...


    Igyatok bármit - a szabályosan fosztott (a fő etikátlantól hordtam egész nap) aranyból fizetek bármit sőt a hétvégén mindent.

    Mi is elgondolkodunk pár dolgon - én a team jelentkezésemen...

  • Ott sem tiltottak ezért senkit.

    Régen volt egy olyan hiba. amikor megszálltál a seregeddel egy várost - majd visszanyíllal visszavontad (asszem így kellett, én nem csináltam)

    Ezeket nem tiltotta a GF - le volt ez szépen szabályozva, csak volt egy hiba...

    Eredménye: a seregnek nem volt ezek után dupla fent tartási költsége... Hiba kihasználásnak lett nyilvánítva MIUTÁN már mindenki nyíltan csinálta.

    Szóval 10.000-t sem lehetne ker aktust indítani - mert a GF ezt szabályozni óhajtotta 5-15 közé. Ha véletlen a séfeknek nem lenne min ára, akkor azt mondanátok, hogy a GF így szabályozta? Lehet 1 séfet adni-venni 1 milláért? Ugyan már..



    Az utcánkban 30-as tábla van - betépetek mégis mint az állat.Szomszéd bácsi elém áll.

    Mennyivel száguldott fiam?

    Várjon báttya - majd ha elül a por az aszfalt úton. De nem sokkal, mert ez le van szabályozva - amúgy is bizonyítsa be.

    Hát 30 a megengedett! Ehh egg ez a por, a szememet is bántja, a torkomat is kaparja. Elég egyértelmű a szabályszegésed.

    Jó én 100 km/h-val szoktam , de ezért nem fognak megbüntetni

    ? ? ?

    Magyarországon az SI mértékegység van bevezetve. A tábla jelentése 30 a megengedett legnagyobb sebesség. A sebesség SI mértékegysége m/s, 30 m/s pedig 108 km/h. Szóval lehet etikátlanul vezettem de szabályosan. A por meg majd elszáll...



    Annyira nem zavar ám, ki miként csal - HA egyforma a megítélés majd mindenkinél

    Majd azt én eldöntöm, hogy leszek-e etikátlan ezentúl - ha ezek a cselekedetek csak így lesznek megítélve (és nem kockáztat SENKI büntit) ezentúl

    Mivel mi látjuk melyik accot mire használják és meg is akasztjuk (pl szabályos fosztásokkal) ezen tevékenységüket időről időre (ezt is nézhetitek amúgy, miként "játszanak" ezekkel az acokkal)

    Amíg vannak az arany raktárak addig majd fosztjuk a fő használókat oszt csá... ÉS ha akarjuk majd blokádolhatunk (fentiek szerint ez jött le nekem) a 10.000-es arany úsztatásokból is - szigorúan egymás között és persze hogy nem multi, le is veszem az IP megosztást ezek után, most már :cursing:

  • Drága Opi tudom mi bántja a csőrödet de........

    Gondolj bele ha elmész a bíróságra és azt mondod,hogy te ezt és ezt láttad.

    Az a helyzet, hogy én nem vádló vagyok - sőt nem az ügyész akinek valamit bizonyítani kell

    Ezek lehetőségek, ugyanis nálatok vannak - a nyomozati hatás és jogkör is

    Én megmutatom a jelenséget, fényképekkel kéritek azt is bizonyítani (mikor elvileg térfigyelő kamra rendszeretek volna az ikában) - megtesszük, és hosszan megy a polamizálás. Ááá ezt a GF biztos engedni akarta...hát ha meg lehet csinálni akkor az szabályos.


    Én az - egyik - áldozat vagyok. Aki mindhárom hatalmi ág segítségét kéri - ez viszont egy szervezetbe van beintegrálva: a Team a szervezet neve. Még a jogorvoslat is nálatok van. Az a baj, nyomozni nem szerettek (vagy nem tudtok, vagy nem akartok) . A közvetett bizonyítékok olyan láncát felfűzni ami megdönthetetlen bizonyíték lenne egyes ténykedések - végső soron - szabálytalan módjára.


    DE

    Felőlem kimondhatjuk azt is - had menjen, max etikátlan Csak akkor mindenki így tudja ezt - ezért kocsmázom ki amit csak lehet


    VISZONT

    Kiírtam magamból - megint elvitt a hév... nem kéne. JÁTÉK


    Kérek egy kv-t

    ÉS

    Sört a Népnek!

  • Szerintem sem az - mivel sokadjára van ez

    Vissza is mindig egyszerre jöttek - bár most majd Viki szól ezért, kinézve előtte pár ASZF pontot amit nem sért az ilyen: és nem így lesz:)


    Ez nem gyanú tehát, ez egy tendencia - a 122 képet ami erről készült viszont MÁR nem küldöm el

    Felesleges

    Bár ez nem egy franci étterem, hanem a régi My kocsma - mégis lenyeljük ezt a békát.


    Majd mennek a jegyek - itt csak igyunk

    Szóval igyunk erre - meg igyunk arra is.

  • Hurrá! Azt hiszem, kezdhetünk megnyugodni, lassan a lobby kerékvágásában újraindul az ika, és ha valami nem a játékosok ínye szerint történik, mehet a GO-k szidása, sértegetése. Opi, ha holnap téged vádol valaki bizonyíték nélkül, akkor is azt fogod mondani, hogy mivel a játékos oldalakat ír nekem, tiltsalak ki?

    A GF alkotott egy játékot, így alkotta. Nem kérdezett sem téged, sem engem. Nincs jogom bárkit kizárni a játékból, csak mert a másik játékosnak nem tetszik a játékstílusa. A GF pontosan lefektette, ki tiltható, tiltandó ki. Ettől eltérni majd akkor tudok, ha valaki rám íratja a GF birodalmat.

    De azért ebben ne reménykedjünk.


    Kávét, sokat!

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Régen füst vagy fényjelekkel kommunikáltak egymással az emberek.

    De az ausztrál őslakók rendelkeztek egy másik eszközzel is ami akár ködben is működött.

    Egy fura bot amit egy darab indára kötöttek és megforgattak ezáltal furcsa hangot hallatott.

    Hátrányai,hogy a hatótávolságuk elég csekély.

    Manapság van telefon és más,pl webes felület ahol gyorsabb és pontosabb az információ áramlás,nem beszélve a hatótávolságról.


    Elég furcsa látni egy képet olyan felületről ami adathalász és semmi köze a GF-hez.

    Régi szép békeidőkben az ilyet a moderátor eltávolította a Fórumról figyelmeztetés kiosztásával.

    Bár az ÁSzF is érdekesen fogalmaz ebben az ügyben.


    Egy kávét kérek,mert most ébredtem és még kissé lassú vagyok.

    Ja kérem vasárnap van,kérem ezen nem csodálkozni!.

  • Védjétek a csalókat! Ne engem akarjatok fenyegetni hogy mi lenne HA...

    Én nem csalok csajok! Nézzétek csak meg bátran. Akik igen, azokról meg világosan és egyértelműen tudtok - CSAK meg akarjátok magyarázni...Azt meg senki nem mondta, hogy tiltani kell - ki kell(ene) vizsgálni a hibát is, amire használják azt is, ahogyan és akik használják azt is. Volt már olyan hiba az ikában amit akkor ismertek el amikor már majd mindenki használta. Lehet ez is ilyen lesz - majd meglátjuk


    Jajj Viki azt a telefont NEM hívásra, hanem az accok ki be léptetésére használják. Adat halász oldal meg minden... ilyeneket látni véltek ami meg a szemeteket kiszúrja azt nem mi? Mondom- belépés 1 accba vak. Be a másikba - vak Be a harmadikba-vak. Be a negyedikbe - vak. Egymás után - nem egyszerre be. Amíg egyik nem vakolt addig a másik nem lépett be. Nézzétek meg így van?. Nyilván a vebes felületen ezt is megbeszélhették- vagy telón


    Ne idegesítsetek már fel, hogy addig agyaltok míg kitaláljátok, hogy a jelenséget amire világosan rámutattunk kimagyarázzátok - főleg mikor az első válaszokban megtörténtének lehetőségét is tagadtátok.

    Inkább akkor hallgassatok el

    BÁR

    Vétkesek cinkos aki néma !


    Mi most szétszedjük ezt a bandát - simán ikás fosztásokkal sorozatban. A ti lelketeken száradnak viszont azok a terrorizált játékosok törlődései akiket viszont az ika itt hagyására kényszerítettek a tápolt fosztások. Azért nem bírják mert mi többen vagyunk valós személyek - senki nem bír nagy számú accal sokáig folyamatosan játszani (főleg mert most már óvatosabban is kell kezelnie)


    Megtudtunk egy fontos dolgot - mi is tehetünk ilyent (majd ha lesz hozzá gyomrunk vagy nagyon rászorulunk).

    Tényleg befejeztem <X

  • Na most volt elég!


    24 napja mást se csinálok, mint a játékosokért dolgozom ingyen, nehogy elveszítsék a drágalátos accountjaikat. Azzal kelek, azzal fekszem, hogy hogy oldjam meg a problémáitokat! Lehet, még nem tűnt fel nektek, de a GO-kon kívül a kutyát nem érdekli, ki törlődik innen. Az Ikariam csak nektek a világ közepe, van ám élet a magyar Ikán kívül is még a GF-ben is.

    Egyszer nem úgy történik valami, ahogy elképzeltétek, mert az ellenfelet legegyszerűbb tiltással elintéztetni, akkor mi vagyunk a szarok. Ezért nincs már GO, mert elege van a magyar játékosok köpködéseiből. Lassan egy se lesz, aztán tépjétek egymást nélkülünk.


    Nem, nem játszom Waron, mert bár akartam, de kellett oda is SGO. Az meg nem játszhat. Ezt a műsort meg eddig senki nem jelentette, nem nehezményezte, más sem tájékoztatott, mert minek azt a hülyét tájékoztatni, aki ingyér itt kepeszt. Mellesleg most, hogy tudok róla, utánanéztem, kiderült, hogy 10 játékosból 9 csinálja. Mindet tiltsam? Vagy csak akit megrendeltek?


    Hogyne Opi, védjük a csalókat, mivel nyáron unatkozunk, és nincs elég problémánk a lobbyval. Sőt, azt is mi találtuk ki, mert rég volt már sok-sok játékos, aki megmondta pontosan mit csináljunk orálisan édes jó anyánkkal. Az van, hogy az ellenfeleitek a rokonom, ősöm, ismerősöm. Az ellenfeleiteknek is üzenem, hogy ti a mi rokonaink, őseink, ismerőseink vagytok. Ezért aztán kétfelé részre hajlunk mint állat unalmunkban.


    Minek néztek ti minket? A saját barátaim sem kaptak tőlem kedvezményt soha Ikán, mióta Teamtag vagyok. Aki megkísérelte, az is repült innen. Ja, most ő meséli hogy a többiek korruptak, a dal meg száll völgyön és hegyen.


    Könnyű vádaskodni, ha a játékosra nem jön be, vádoljuk a GO-kat, mert miattuk nem jön be. Ki fenyegetett? Olvass már vissza, és próbáld értelmezni.


    Neked gyomrod? Az enyém fordul fel már hónapok óta. Most értem a tetőpontra. Tán fejezzük is be, mielőtt ideterítek.


    Egy páleszt, erőset!

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Védjétek a csalókat! Ne engem akarjatok fenyegetni hogy mi lenne HA...

    Opi most nagyon nem volt igazad,mert Hinda lenne az utolsó aki bárkit is védne ha nem megfelelően játszana. és Grooveland lenne az első aki a szabálytalant szó nélkül tiltaná,de elhiheted a többiek sem tennének másképpen.

    Hőbörögsz,de messze nem vagy tisztában mennyire nem egyszerű az a munka amit ingyen a szabadidejükből lecsípve tesznek érted és minden magyar ikásért.

    Míg neked ez szórakozás ha akarod,nekik kötelességük eltűrni az olyan játékosok vádaskodást akik nem tudják mi alapján és hogyan kell tevékenykedniük,de szidni őket nagyon is megy ha valami nem tetszik.

    És ha már szóba hoztad a szabályos játékot áruld el nekem mely pontja alapján lehetne tiltani,de megkérlek a linket is add hozzá,hogy saját szememmel is olvashassam!

    Olyan linket amit a játékos akár regisztrációkor akár később belépéskor elfogad az ÁSzF szerint mert ez fontos.

    És ha megtaláltad olvasd el alaposan.


    Egy kád hideg vizet kérek Opinak,hogy hűvös fejjel gondolja ezt át!

  • Opi! Ne kelljen Benned csalódnom!
    Be vagy rágva. Megértem! De kérlek, hogy ne azokon vezesd le a mérged, akik semmiről sem tehetnek!


    Mindig vannak trükkök, kiskapuk, amikre mások még nem jöttek rá. Valaki felfedezi, (ki)használja. Másoknak ez nem tetszik. De attól még nem feltétlenül csalás!


    A kalózkodásban nagyon zavart, hogy az ellenfelünk mindig tudta, hogy kik vannak tőlünk az első tízben a kalózszakasz alatt. És már mindenkit meggyanúsítottunk, hogy szövetkezett vele, és köpi a listákat. De mivel csak az első 10-et vegzálta, gondolkodni kezdtünk. És nagy nehezen rájöttünk, hogy aki regel egy játékot, az az első kalózerőd építésnél nem a nullás listát látja, hanem az első 10-et. Aki csinálta, több játékkal is rendelkezett. És volt vagy 30-40 frissen regelt apró játéka is, mert mindegyiket csak egyszer lehetett használni. Addig a Statisztikában szerepeltek, amíg nem törlődtek. Egyszer használatosak voltak.. Felhívtuk a GO-k figyelmét a jelenségre. A válasz az volt, hogy információt nem adhatnak ki, ha szabálytalanságot látnak, akkor tiltanak. Tiltás nem volt. Ebből kiderült számunkra, hogy nem volt szabálytalanság. Nyilvánvaló, hogy ellenfelünk több IP-t kezelt. Azzal meg nem lehet mit kezdeni. Kértük, hogy jelezzék a GF felé ezt a - szerintünk - visszás lehetőséget. Nem tudom, hogy megtették-e. De a lobby előtti időkben működött. Másik szerveren, mint ahol játszom, néha én is létrehoztam pár új játékot, mivel összesen 10 lehet. És segítettem az ottani barátaimnak. A lehetőség akkor sem tetszett! De ha nem tilos, akkor nem voltam szabálytalan.


    Az idők során több olyan dologra jöttem rá, amire mások addig nem. Amikor úgy "közlekedtem" a szerveren, ahogy mások nem, még az akkor éppen aktuális szerver GO rá is kérdezett a játékon belül a játékban lévő megfigyelő acc. segítségével, hogy mit csinálok. Elmondtam, és rákérdeztem, hogy talán szabálytalan. A válasz az volt, hogy nem. Aztán kiderült, hogy jelentettek! :) (Ez még a szerverösszevonás előtti időben volt.) Mert rám írt a jelentő. És ragaszkodott ahhoz, hogy én GO vagyok valamelyik másik szerveren, és azért nem tiltanak! :)) A közelmúltban ismét előállt olyan elmélettel, hogy engem azért nem tiltottak, mert nálunk GO játszik. Mert ő levelezett egy GO-val, akinek az e-mail címének a kukac előtti része megegyezett az egyik társunk nick nevével. Az, hogy az a társunk srác, a GO meg lány, nem győzte meg. Nem hitte el. Másik társunkat is meggyanúsították, hogy GO. Szóval összeesküvés elméletek léteznek! De azoknak csak ritkán van valóságalapjuk.


    A lényeg: a GO-k nem mondhatnak el semmit! Azt sem, ha valaki szabályos eszközökkel másként játszik, mint a többiek. A szabályos trükkök lehetnek mások számára gusztustalanok. De attól még nem tilosak. Aki rájön a mikéntjére, vagy alkalmazza saját maga is, vagy szájhúzással együtt él vele. De a GO ezekről nem tehet! A GF hagyja meg a kiskapukat, mert sokadrangú programozói annyit sem értenek az informatikához, mint kiskutya az ugatáshoz. Azzal meg a GF sem tud mit kezdeni, hogy már a hűtőszekrények is saját IP-vel rendelkeznek. Akár 50-60 féle módon is jelen lehet lenni egy-egy szerveren. Nem lehet ezzel mit kezdeni.

  • Kicsit kiszellőztettem a fejem és higgadtabb vagyok :)


    Kedves Kopi de rég láttalak erre hála,h előkerültél:D

    Már kezdem megszokni,h mi vagyunk a rosszak,kapjuk is rendesen az ívet,

    de már lepörög mert sokszor lett volna az,h elég volt befejeztem.

    De akkor kapok egy löketet egy játékostól,h de jó,h vagyok .


    Na megyek is csak még Ladyt kirángatom a sarokból mert úgy látom elbujdosott.

    Megvettem a 3. cappuccino gépet most már mind a 3 fajtát tudom főzni^^

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara