Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Hmmm... sipka hozzászólásában rákattintottam a support linkjére és ez jelent meg:

    Figyelmeztetés: Lehetséges biztonsági kockázat következik

    A Firefox egy lehetséges biztonsági kockázatot észlelt, és nem lépett tovább a(z) support.hu.ikariam.gameforge.com oldalra. Ha felkeresi ezt az oldalt, akkor támadók megpróbálhatják ellopni a jelszavait, e-mailjeit vagy bankkártyaadatait.

    --------------------------------------------------

    Most mi van?


    Kérek egy narancslevet.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Nos, miután a fentebb emlegetett 2 accommal nem tudtam zöld ágra vergődni nyitottam egy jegyet, báár a gépem minden böngészőjén megjelent az előző postban szereplő figyelmeztetés.=O Most várok a válaszra, a jegy történetben az szerepel, hogy a jegyet kezelte: GO....válasz még nincs.


    A fórum kinézetén sikerült javítanom. Szerencsére csak a képernyő beállításomban volt egy kis hiba a 100%-ról le kellett vennem 90%-ra a nagyítást és máris fér a fórum, ennek ellenére még mindig nem szeretem és meglehetősen vacaknak tartom...


    Kérek egy gyümölcsös limonádét.....

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Most mi van?

    Rámentek a GO-k az oldalra - oszt ellopták a jelszavukat

    Ez van - szerintem :D


    Szerintem aki belépett az ikába az ne lépjen ki - ne tegyen hirtelen mozdulatot sem...

    Akkor még van esély játszani (amíg stabil a net)


    Ambrót ne vegyetek ha nem tudja GF garantálni a biztonságot!


    Egyik társam vett - nem sikerült a tranzakció

    Tiltották az accát - mondván ambrót akart kicsalni!

    /Sejtésem szerint a bankja nem teljesítette a megbízást, mert nem megbízható a vásárlásnál használt oldal. Kártyát is tilthatnak ilyenkor a bankok, ha a rendszerük észleli, vagy feltételezheti (joggal) pl az adatlopás lehetőségét/

    Tiszta vizet a pohárba:!:

  • Nyah!


    Minden accom megvan és műkszik! :)
    Ezer hála és köszönet érte HindaVichi-nek, aki nagyon segítőkész és türelmes volt, ha erre téved a vendégem bármire. ;)

    Most többen kérdezhetik, hogy miért csak most nyitottam jegyet? hisz a lobby bevezetése óta rinyálok itt, hogy nem boldogulok ezzel a két játékkal. A válaszom egyszerű, nem én voltam az egyetlen, aki elakadt a témában. A mai napig vannak emberek akik segítséget kérnek körüzenetben, hogy egyik vagy másik accjukkal nem tudnak belépni a játékba. A legtöbbjüknek sikerült segítenem, de volt olyan is akit a teamhez irányítottam (az ő gondján csak ők tudtak segíteni).

    Szóval -mialatt szemmel tartottam a két problémás accot- kivártam, hogy lenyugodjon egy kicsit a jegyáramlás...;)


    Ambrót már ezer éve nem vettem. Viszont a supportos figyelmeztetéssel lehet nem ártana kezdeni valamit, sokakat visszatarthat a jegynyitástól (régen nem volt ilyen kiírás, ha jól dereng).


    Kérek egy limonádét...ma is kiment a föld fagya, ahogy Anyukám mondaná....

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Most mi van?

    Rámentek a GO-k az oldalra - oszt ellopták a jelszavukat

    Ez van - szerintem :D

    Úgy van, van itthon két zsák jelszavam már, abból fűzök nyakláncot. Másra nem nagyon tudom használni, mivel két szervert kivéve nem játszani vagyok ott, hanem, hogy tüzet oltsak. A maradék kettőn meg játszani nincs időm, úgyhogy ott meg az is inaktív folyton, ami van.


    Lady Sakk, szívesen, ez a dolgom!


    Mondtam, hogy szavadon foglak, Gold Tequilát kérek fahéjjal, naranccsal. :)

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Egészségedre HindaVichi. :)

    Nem hittem volna, hogy a tegnap esti levelednek már ma nagy hasznát veszem. Kb 2 órája kétségbe esetten írt rám messengeren az egyik társam: "Nem tudok belépni ikára! Segíts!!":( A srác nyaralni volt, ma próbált belépni....

    Előszedtem minden tudásom amit a lobbyról eddig begyűjtöttem és alfa kivételével minden accját életre keltettük. Az alfása épp vakban van, azért nem aggódtunk.

    Minden esetre, ahogy már fentebb is leírtam sokakat lesokkolt ez a lobby téma. Sokan nem olvasnak fórumot, olyanokról is tudok, akik nincsenek regisztrálva ide.

    Alfán a minap írta a szövetségünk titkára, hogy gyakorlatilag minden szomszédja egyszerre szürkült ki a napokban. Attól tartok többen nem kínlódtak a lobbyval.


    Kérek egy almalevet....

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Attól tartok többen nem kínlódtak a lobbyval.

    Ezt csak megerősíteni tudom - van ahol én sem kínlódtam (még)

    Erősen gondolkodom, hogy akarom-e? Mivel csak nézem ahogy társaim - sorozatban - nem.


    van itthon két zsák jelszavam már,

    Itt meg arra gondoltam - persze csak viccesen - hogy a GO-k jelszavát lopták el (valakik)



    Ennek a lobbynak amúgy van valami előnye - netán valami törvényi előírás miatt kellett ?

    Esetleg valami cél elérése érdekében kellett?

  • Ennek a lobbynak amúgy van valami előnye - netán valami törvényi előírás miatt kellett ?

    Esetleg valami cél elérése érdekében kellett?

    Fogalmam se nincs róla, hogy ennek mi lehet az oka, célja. Ha az okozatot tekintem, remélem, hogy nem ez volt a valódi cél.


    Minden esetre, ahogy már fentebb is leírtam sokakat lesokkolt ez a lobby téma. Sokan nem olvasnak fórumot, olyanokról is tudok, akik nincsenek regisztrálva ide.

    Alfán a minap írta a szövetségünk titkára, hogy gyakorlatilag minden szomszédja egyszerre szürkült ki a napokban. Attól tartok többen nem kínlódtak a lobbyval.


    Tudom, hogy nagyon sokakat érintett a probléma, rengetegen kerestek meg minket is, de sajnos én is úgy látom, még többen adták fel. :(

    van itthon két zsák jelszavam már,

    Itt meg arra gondoltam - persze csak viccesen - hogy a GO-k jelszavát lopták el (valakik)




    Semmi gond, én is nevettem rajta. Sajnos a GO-k összesen hárman vannak, és vagyok én. De most 3 go három felé nyaral, mert ők is elfáradnak, úgyhogy maradok én dolgozni meg kocsmázni. :)


    Kérek is még egy tequilát.

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Sajnos a GO-k összesen hárman vannak, és vagyok én

    Már többször agyaltam azon, hogy jelentkezem - csak (tudomásom szerint) sza... izé, nem jó a fizu.

    Öreg vagyok én már ahhoz, hogy ingyé' dolgozzam - sokat és sokszor megtettem már életemben... elég vót' :/

    Kérek is még egy tequilát.

    Ezt én fizetem:!:


    Még annyit:
    Majd HA a GF a titoktartási nyilatkozat mellé kellő számú (akár ambrós) és azzal egyenlő fajsúlyú fizut is tud adni, nos akkor lenne több Team tag - akár én is....;)


    A többi választ is köszönöm - sajna egyetértek velük.

  • Sziasztok!


    Megérkeztem,fáradtan de tele élménnyel:)


    Ladym nyugodtan kérdezz és segítünk főleg,h aki szeretne játszani bejusson.


    Opi gyere várunk közénk :D


    Kérek egy kávét és jöhet a kicsomagolás:(

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Szia Zsuccu! :)


    Örülök, hogy épségben visszatértél. :)


    Ha jól sejtem opi arra célzott, hogy lassan 2000 éve azt a bizonyos koporsót sem őrizték ingyen....szóval, valami kis anyagi vagy olyasmi szolgáltatás ellenében menne csak közétek..... ;)


    Csigusz megjelenésével eszembe jutottak a régi fórumos kis sárgák, volt Blumenak egy kedvence a puszilkodós kis sárga..... Tényleg! Hova lett Blume?



    Kérek egy limonádét......

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Nyaraló GO-k, nyaraló gyilkosok --- bár most legalább inkább valami Poirot-féle szerep jutott nekünk :)


    Üdv a kocsmánkban Csigusz! :)

    Opi gyere csak! A fizu valóban nominális, de legalább a társaság jó :)


    Valami ütős kávét kérnék holnap reggeli időzítéssel, amivel kihúzom estig. Most jöhet egy kis melatonin meg egy pohár tej.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Opi gyere várunk közénk :D

    Kicsit nézem előbb a trükköket - miként lehet mondjuk war szerveren 1-2 óra alatt csinálni 100 milla aranyat és 80 k TP-t

    Érdekes flotta mozgások kellenek hozzá... mondjuk 10 k pontos játékostól 30 milla arany átvándorlása 2,5 millió pontoshoz

    20-30 K TP átvándorlása 120 k pontos játékostól ugyanezen (2.5 M pontos) játékoshoz

    stb...


    Opi gyere csak! A fizu valóban nominális, de legalább a társaság jó :)

    Alpha, Béta, Gamma, My és War - ezek kizárva. Vagy leadom az accokat ott... mondjuk Gamma menne, My talán (nem játszom ott)

    Alpha, Béta vezér féle vagyok (bár vakban most) - war-on még reménykedem valamiféle játékban... de eléggé el vagyok keseredve: látván mik történnek ott.

    A második mondat második felével egyetértek :thumbup:


    Tisztességes munkát viszont tisztességes fizetésért szabad elvárni - még ha az játék, akkor is.

    Szerintem...


    NO

    Gin tonicot nekem - és aki szereti

    ÉS

    Sört a Népnek!

  • Nyaraló GO-k, nyaraló gyilkosok --- bár most legalább inkább valami Poirot-féle szerep jutott nekünk :)

    Én mostanában Tűzoltó Samnek érzem magam. Bár Miss Marple babérjaira is törögetek. :/

    Tisztességes munkát viszont tisztességes fizetésért szabad elvárni - még ha az játék, akkor is.

    Szerintem...

    Elvárni valóban csak azért lenne szabad. De maradt néhány ember a magyar teamben, aki élvezi, hogy törheti a fejét a megoldásokon. Nem állítom, hogy normálisak vagyunk. És mivel kihalóban lévő állatfaj vagyunk, nem tudom, mi lesz később. :)


    A gin tonic nekem is jöhet. :)

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • [...]Nem állítom, hogy normálisak vagyunk. És mivel kihalóban lévő állatfaj vagyunk, nem tudom, mi lesz később. :)

    Lehet kapunk majd jutalmul egy Darwin-díjat grátiszba :D


    és Hindusom szerintem a tűzoltásban már magasabb szintre értél, mint holmi Tűzoltó Sam valaha is fog. Én meg max. egy poroltóval bénázgatok itt :)


    Egy kávét kérnék szépen. Legyen kettő. Hosszú volt ez a nap (is) :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Hosszú volt ez a nap (is)

    Reggel is, most is fizetem a kávétokat - legyetek frissek és kitartóak a war jelentéseink kapcsán

    Hátha látjátok az összefüggéseket - amikre egyszerű játékosok fel figyelnek


    Hátha megértitek miként úsztatják egyesek az aranyukat 10.000 arany/ db :!: áron - és miként szerzik azt meg azok, akik miatt ez elindult de nem ér célba (egy egyszerű és egy hajós blokád miatt a "támadó" zsebébe vándorolván) ;)


    Ügyesen kitalálták ám már ezt mások régen - csak ha már iparszerűen és 100.000.000 arany nagyságrendben teszik ezt, akkor muszáj érte szólni

    Bízva abban, hogy tudtuk ebben is segíteni - a tiszta játékért


    Mindenki egyért - és még többen énértem mottó alapján történik mindez

    Sok kicsi egy nagyért egészen pontosan - ÁSZF szerint (is) megvalósítván az (arany) pushingot

    Edited 2 times, last by Opi ().

  • Van egy kis város - benne 1-s ker kikötő

    Nem a pushingoló szövetségéhez tartozó "baráté" - szóval támadható is

    A kis ponttal bíró 1-es ker possztal ker egyezménnyel - vagy nagyobbal a távolságtól függően - elindít vételi szándékot

    Egészen pontosan 10.000 arany/ db áron meg tudja tenni - beállítható ugyanis annyi arany vételár bármennyire is hihetetlen...

    A hajók pakolják az aranyat - kis ker kikötőnél akár napokig is tart és csak néhány ker hajót foglal le.

    A leleményes eladó (vagy annak spanja) szépen blokádolja vagy foglalja a várost - és az övé lesz (zsákmányként) az arany


    Szabály kijátszása az ilyen "vásárlás" - arany pushing a blokáddal vagy foglalással ÍGY megszerzett arany. Ez nem egy szimpla arany úsztatás!

    Normál csatákban is előfordul néha - nem ezekről beszélek (amikor a harcolók menteni akarják az aranyukat, és a támadók azt megakadályozzák, sőt övék lesz)

    Arról beszélek amikor TÖBB ilyen acc "segíti" 1-2 játékos arany tápját - amikor ezeket az accokat DIREKT erre a célra hoztál létre több mint 1 éve (van is 10-30 k össz pontjuk.. ki (melyik valós személy) játszik így és miért???)

    Arról beszélek amikor a játékosok EZT LÁTJÁK - olyan feltűnő. Amikor megnevezésre kerülnek a szereplő accok - nem első esetben történik ugyanis ez.

    Ezek a kis accok körbe veszik a nagy egyik városát - egész sziget csoportokat foglalnak így el. Pár óra alatt 100.000.000 aranyat és 80.000 TP kerül így át CSALÁSSAL...Annyi idő alatt amennyi NEM elég 7.000.000 nyersi eladására - amúgy az is látszik, nem is állt rendelkezésre ez a nyersanyag mennyiség..

    NOS

    Ez ellen szólunk - halljátok már meg a hangunkat :!:

    Ez ellen szólunk - olvassátok el a polgármester jelentéseit (amíg még meg vannak) miként kerül át az arany :?::!:

    Ez ellen szólunk - nézzétek meg a mozgásokat (ker hajókét) :!::!::!:


    Most ezen akkora a felháborodás, hogy a nagy accot szépen és folyamatosan többen támadjuk - napi 1-200 fosztást kap, ha nem többet. Leürítjük az aranyát és talán a tp-jét is. Most még áldozunk rá időt és ambrót is (mi nem csalunk, de ha kéritek és büntetlenséget adtok előre akkor lemodellezem én nektek szívesen - van annyi VALÓS barátom akitől elvihetem az aranyat akár 100.000.000-t is fél óra alatt (persze több helyről).

    Azért tesszük mert TISZTÁN szeretnénk játszani - bizonyos trükkök miatt nem szóltunk, de ez már túl megy minden határon :thumbdown:


    Hagyjuk a multizást mert a Team tagok eszközei RÉGÓTA nem elégségesek arra, hogy felderítsék ezeket (ha nincs IP egyezés amit a 8 éves kisleányom 8 módon tud kijátszani) A pushingot és a hiba szándékos kijátszását, a szabály megkerülését nézzétek meg. A sorozatos ténykedések maguk a bizonyíték - csak rendszerbe kell tenni (ha már más lehetőség nincs). Az érintettek mikor léptek fel, mit tettek stb - már látható is az összefüggés (mint egy bűnszövetkezetben).


    Tiszta vizet a pohárba (bár csak bohóckodunk itt ezzel az ital kéréssel is - nem kötelező már..)


    Kapjátok el a fő bűnösöket - nem baj, ha úgy mint Al Capónét (adócsalásért)

    ÉS

    Akkor máris a pezsgőtöket fizetem - és nem mellesleg helyre áll az igazságérzetünk is :)


    Később pedig elkezdünk mi is működtetni egy ilyen hálózatot - legalább nem kell annyi ambrót használni ezentúl. Levesszük a betárolt aranyakat, ide-oda rakjuk a tp-ket. Majd amikor lesz kedvünk akkor harcolunk - a GF meg nézheti az üres kasszáját. Csak nem szerettünk volna így játszani..

    Edited once, last by Opi ().

  • A legjobb pillanatokat tudjátok kiválasztani az összeesküvéselméletek gyártására, amikor napi 100 panasz mellett veszettül unatkozom ám. Ilyenkor mindig el is gondolkodom, minek vagyok én SGO, mikor ti olyat is tudtok, láttok, amit én nem is.

    Tisztázzuk!

    Éppen elég a káosz mostanság. Nem fogok játékosokat kitárgyalni sem itt, sem más csatornán senkivel. Ha szabályt szeg, akkor a GO és én majd elkapjuk. Ez nem a Police07 társasjáték, a magánnyomozásokat, pláne a bizonyíték nélküli tippelgetéseket fejezzétek be.

    Az, hogy szerintetek csalással történik valami, nem jelenti, hogy ti megcsinálhatjátok, amit szerintetek a másik csinál.

    Ez nem az FBI, nem a CIA. Azt lehet csinálni, amit a GameForge lehetővé tett, és nem tilt. Olyan pont nincs az ÁSZF-ben, hogy nem küldheti ki a hajóit 10.000 arannyal, nyersanyagonként, ha ezt lehetővé tették.

    Marhára nem örülök, hogy lehetséges, régen nem volt az, de ha az, így jártunk. De az, hogy ezt az eszközt használjuk, nem jelenti, hogy multizni is lehet.


    Időről időre jön egy ilyen összeesküvés elmélet, mely úgy kezdődik mindig, hogy de ő azt mondta...Aztán mire hozzánk kerül, kiderül, hogy mindenki látta, mindenki tudja, és a bizonyítékok ott vannak nálunk, csak titkoljuk. Ha ott vannak, majd eljárunk. Ha nem járunk, akkor azért nem, mert lehet, hogy ő azt mondta, de nem igaz. A "Hazudni bűn" meg nincs benne az ÁSZF-ben csak a Harry Potter 5. részében.

    Aki meg megkavarja az ellenfeleit azzal, hogy grimm meséket mesél arról, hogy ő mely varázslatosan tud csalni, azt csókoltatom, és örök hálám! Tényleg kiugrok a bőrömből örömömben, hogy van sok munkám vele. Nem volt eddig úgyse.


    Tequilát sörrel!

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/