Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • No látod! :) Az inkább!


    No meg nagyméretű csapatszállító, ami a flottával együtt harcol. És nyerés esetén egyből rohamozhatnak is a benne elhelyezett egységek. Nem kellene hídfőt foglalni a szigeten.

    Ez egyébként életszerű is. Akár a görögöket, akár később rómaiakat nézzük.

  • Én unozom a telón.......meghívjalak Kopi,szívesen elvernélek:P


    Az ötletek viszont tetszenek és mivel képzelő erőm igen erős, már láttam is lelki szemeimmel a csatákat ;)

    Lehetne írni a STOMT -ba is hátha...........


    Nagy adag lattét kérek, hátha mindenki visszatér egy kicsit kocsmába:)

    Sör hűtve:!:


    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Lehetnének rendkívüli események - pozitív és negatív hatásokkal

    A polgármester jelentené - tájfun volt

    Lerombolta a kikötőd 1-2 szintjét oda lett szállítmányod, hadi flottád egy rész - kidöntött sok fát az erdőben, partra sodort x nyersit...

    A polgármester jelentené - földrengés volt

    Leomlott a fal 1-2 része (szintje) - a bányában omlás volt és rengeteg márvány került a felszínre

    Lehetne járvány - képezz felcsereket


    Szívesen vennék upgrade lehetőséget az egységeknél - idő, arany, kén, krisi és a veteránok erősebbek lennének... kertészek kohótlan is erős sereggel védenék magukat offban. Mindez ambróért is...


    A papok a templomban imádkozással és némi ambróért cserébe rendkívüli eseményeket idézhetnének elő...

    Tovább is van, mondjam még:?:


    Gyümölcsös sört iszom - jégbe hűtve

    Kérek mindenkinek egyet

  • én gyümölcs nélkül kérem...

    és aranyosak vagytok az ötletelésekkel, csak hajrá :D

    mellesleg sosem értettem meg, sok-sok év alatt, miért flottázik valaki, azzal nem lehet fosztani, abból nem lehet megélni..azt csak társakkal lehet, és amúgyis, nekem mindig furcsa volt, bár volt pár csodás csatánk epszen, megvan a varázsa, megvolt..de sereg nélkül nekem ez ..furcsa, nem is gondoltam hgoy a többség flottázna..oktalan - perzse ha 8 accod flottás, 2 szföldön van és váltogatod az ipket :DDDD


    és jókis házit mindenkinek, sertet meg a melegre

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • Üdv!


    Csak nálam néz ki furán a fórum vagy megváltoztatták?:/

    Pl hova lett a fórumlogó?


    Ma birkabuli van a városban, a birkák bánatára 450 jószág főtt meg.....
    Városunk jellemző étele a birkapörkölt, a helyiek egy részének (a másik része még az illatát is utálja)
    birkapörköltszaft csordogál az ereiben. Magam is ezek közzé tartozom.

    Most pár napra beeeee birkáztam.8o


    Kérek egy limonádét.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Változott a kinézet jah. Mondjuk nekem egy fokkal jobban tetszik mint az eddigi. Ez valahogy jobban hasonlít a régire, de azért modernebb kinézetű. Már csak a régi smileyk kellenének és jók is lennénk. A mostaniak közül még ha vannak is jók, de némelyik viszont elég vacakul néz ki, meg olyan halványak, a teltebb színeket jobban szeretem.


    Hát szegény barik, az nekik nos... kellemetlen, a résztvevők mondjuk gondolom másképp voltak ezzel :)

    Én ma a békacombot próbáltam ki milyen. Amúgy finom volt, ízlett, csak nagyon drága és ahhoz képest kevés (bár erről a buliban részt vett békáknak szerintem más volt a véleményük) :( :)


    Hideg üdítők és légkondi előkészítve, meg a tengerpart-teraszunkra pár napernyőt is felszereltem, ami vihar esetén esernyőként funkcionálhat :D


    Én amúgy az eddigiekből okulva inkább a kocsma fejlesztésében ötletelek. Itt a megvalósuláshoz legalább csak a fantáziánkra van szükség :)

    Egy jegesteát kérnék.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Birkapöri - nyami

    Békacomb - nem nyűgözött le

    Tegnap keszeget, pisztrángot és hekket ettem - meg halászlét

    Extra nyami


    Ma grillezés lesz - pácolt husi és társai...

    Úgymint kolbi, virsli, - gomba és krumplika


    A Fórum nem tetszik így...

    Smilies kellene valóban több - és jobb

    Kávét kérek

    ÉS

    Sört a Népnek!


    Ps: War-on nekem estek sokan - hüppi, hüppi és brühüm brühüm

  • Nálunk a birkabuli nem csak a birka társadalomra jelent veszélyt, láttam pl tárcsalapon süldögélő csirkecomb filét is, valamint köleses marhát, valamint pörkölt főtt marhából, kecskéből, sertésből, kakasból (nem vegabuli.......)8o. Ezeken felül megtalálhatók voltak még különböző sajtok és mindenféle vásári kaják, hogy az italkínálatról (Borudvar) ne is beszéljek.


    A nádasban lakó énekművészek felénk biztonságban vannak........a kunok túl kicsinek találták őket anno, így nem kerültek fel az étlapra, pedig mocsár volt erre bőséggel.....amíg le nem csapolták és a Tiszát meg nem szelídítették.


    Halból csak keveset szeretek. Ha én fogom, akkor törpeharcsa jöhet sülve főve. Halászlének csak a leve. Ponty kaprosan megpárolva.


    A régi kocsmába áthoztam a Bár-kából Sandmann kristálymécseseit, elvileg a raktárban kellene lenniük, ha a költöztető munkások nem törték össze őket.
    Kellene pár szúnyogriasztó fáklya, mert ezek a nyavalyások rendesen elszaporodtak.,
    Egy nagyobb uv szűrős ponyva a terasz és a tópart fölé....ez lehetne akár színes is....:/


    Kérek egy nagy kancsó limonádét.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Szép napot!


    Ma beterveztem a strandot erre fel nem süt a nap :(

    Akkor terv módosítás ;)


    Warron lehet fosztani flottával, ha még nem próbáltad Opi,

    legalább is nekem sikerült:P


    Egy koktélt kérek és megyek a partra hátha úgy érzem majd ,h Hawain nyaralok^^

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Mármint az aranyat úsztatókat lehet flottával "fosztani" - meg is érdemlik

    Jahh tudom - néha be is jött nekem is


    Álmos vagyok - picit szundizok :sleeping:

    Kis szódát kérek!

    ÉS

    Sört a Népnek!

  • Álmosító idő van. Ma egész nap borult...de nem esett.


    Tegnap este próbáltam segíteni egy kedves ismerősnek. Mire sikerült azt hittem beleőszülök.
    A fórum nem akart működni, amit kerestem nem találtam...kész kínszenvedés volt az egész. Amit régen pár kattintással meg lehetett oldani, ahhoz most percekig keresgéltem...X(


    Kérek egy nagy kancsó limonádét.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Lesz ez még így se..

    Most erre már mit lehet mondani?


    Mi lenne ha akik sok ambrót vesznek, azok MIND írnának - mint ugye jól fizető ügyfelek - a GF-nek

    A szolgáltatás - és maga a játék - silányságát kifogásolva

    Kv-t

    ÉS

    Sört a Népnek

  • Opi , mint például AlphaHóhér:?::?:


    Lady ne aggódj én is alig igazodom ki :(


    Kérek egy forró teát mert igen csak kihűlt a szoba ,jó-jó csak azé na ,még is csak nyár lenne:!:

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Én is jobban szerettem a régi fórumot. Nehézkes így, hogy mindenkinek csak egy vacak alfórum jutott.

    De örülök, hogy legalább ennyi még van, és a kocsma ha akadozik is néha, de azért nyitva van :)


    A változatosság kedvéért hoztam zsetont a zenegépbe:



    Egy kávét kérnék. Következő betérő pedig vendégem egy italra*

    *amennyiben az ital értéke ésszerű körülmények marad :D

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Szép estét!


    Mi az mindenki nyaral:?::?:


    Én még nem,meló ezerrel :(

    De fogok még pedig Horvátba a Plitvicei-tavakhoz,már alig várom:!:


    Ki merre:?::?:


    Addig is egy drága italt Groov kontójára :D

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Szépet!


    Én a tekercstár mélyén vagyok elveszve....
    Tegnap meglátogatott a bánya igazgató és a fegyverhordozói, ők kétségbe voltak esve a tekercstárban uralkodó állapotoktól.....én nem. ^^ Én ugyanis tudom milyen állapotok uralkodtak a tekercstárban a munkálkodásom elején. ;)

    Néha elkap az alkotói válság, olyankor ülök a székemen és szugerálom a tekercseket, hogy találják már meg a helyüket és másszanak oda....


    Kérek egy limonádét!

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Azt hiszem most nyírta ki a GF ikát.:(


    A fórumot már sikeresen hazavágták.... most pl se betűformát se színt nem enged változtatni....nah, legalább ez összejött.....




    Nem tudok belépni a játékaimba. Lehet én vagyok béna. De....

    3 szerveren 3 játékom van ugyanazon a mail címen, kettőnek egyezik a jelszava a harmadiké más. Nos azt a bizonyos harmadikat sehogy sem tudom hozzáadni.


    Van pár játékom, ami más mail címen van.....


    Az igazat megvallva tegnap este már nem nagyon volt kedvem/erőm olvasgatni ezt a lobby izét... így azt hiszem most bukom a játékaim jelentős hányadát......


    Van olyan játékos, aki tegnap elköszönt. Mert nem tudta hol és hogyan módosíthatná a mai címét és a regisztrálós mailjét már nem használja.....




    Kérek egy limonádét.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


    Edited once, last by LadySakk ().