Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Szép reggelt!

    Mennem kell melózni

    Azért egy gyors kávé még belefér

    6 cukorral kérem, de ne legyen elkeverve - mert nem szeretem édesen.

  • Estét!


    Nem gondolod,h ez pazarlás???Drága a cukor :P


    Jó az idő és akkor már mindenki oda???


    Kérek egy szörpöt mert mindjárt hétfő és meló :(

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Szép estét , jó szurkolást!


    Tiszteletemet teszem és itt se vagyok.


    "A Mester"-nek 1 páleszt, Gabcsit üdvözlöm.


    Sört a népnek:P

    "EN vagyok Isten büntetése. Ha Nem követtetek Volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött Volna engem büntetésként rátok" (Dzsingisz kán)

  • Szép estét!


    Én a törpe mentes bányászkorszakot várom...... de nagyon!:S

    Sajátos helyzetemből kifolyólag nyáron is bányászom, viszont nyáron nincs törpénk a bányában. Nyugalom időszaka..... lenne.......ha a fő törpeőr is tudna lazítani (mint a régi bányámban). De ez nem tud. Kontrollmániás......:cursing:


    A szomszéd bányába járok kávét inni. Ott mindig azt mondom a hölgynek, hogy kérek egy kis kávét a 3 cukromhoz. :S


    Most kérek egy kakaót lefekvés előtt. :)

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Halihóóóó!


    Bekukk.:)

    Tudom,el vagyok tűnve....bocsika,de kb káosz a köbön van mostanában.:rolleyes:

    Azért nem feljtettelek ám el benneteket!


    Mizuka van?

    Mindenkivel minden oké remélem!<3


    Kérek egy karamellás lattét és mindenki a vendégem egy italra.


    Ő kint kóborolt az után...befogadjuk?:)


    dcBSmCj.png


    __________________________________
    láthatóvá téve, bársonytalpúnak pedig <3
    /Sipka/

    wP24ntD.png

    Légy önmagad.

    A világ imádja az eredetit.

  • Titaaaa!


    Ja ez nem is tita, hanem matka!


    Hold* is szereti...


    */Hold a kisleányom kutyája, roti és német juhász - igen szép - keveréke/

  • Naná, hogy befogadjuk. Macskás kocsma vagyunk. ;)
    Mártonom (a házi diktátor) alapvetően mindenki miatt balhézik, még akkor is képes hisztit csapni, amikor a haverjai (Matyi és Rémusz) átjönnek egy kis simizésre a szomszédból. Pedig a három srác alapvetően jó cimbi és kollektíven utálják a kutyákat. ^^


    Kérek egy limonádét...... beköszöntöt a kánikula. Én valahogy jobban szerettem az angolos időjárást.:rolleyes:

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Szép kis cicus jöhet:) a kutyusom nem fogja bántani ígérem!

    Kávét sokat és majdnem úgy mint Lady;)

    Alig bírtam aludni,jó ez az idő csak ép hirtelen.


    Alakul a házvétel, de lesz meló vele ha össze jön,nem baj meg lesz nyári programom.

    Na szünet van már a bányában??


    Megyek reggeli után nézek és iszom egy tejes kávét(kevés kávé,sok tej na meg cukor):)


    Larának ezer köszönet a nyári ruciért:love:<3

    Nagyon ne vessz el:!:


    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Még nincs.
    Én a tekercstárban válogatom a tekercseket. Bányász szezon közepén valamelyik fővájárnak eszébe jutott, hogy a komplett tekercstárat egy másik tárnába helyezzék át. A kolléganők, akik pakolták a tekercseket összekutyultak mindent mindennel és azzal is amiről azt sem tudtam, hogy van.=O

    Szóval most válogatok....... szerencsémre kellemes hűvös van a tekercstárban.


    Kérek egy hűsítő limonádét.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Szépet!


    Jó szar a játék. Beregisztráltam az új szeróra az egyik acc nevemmel. Elmentettem a jelszót, de a másik szerora nem engedett be. Probáltam beírni az 1000 éves jelszavakat erre letiltott. Sehol nem enged be majd 3 óra mulva.


    Fekete levest a népnek.

    "EN vagyok Isten büntetése. Ha Nem követtetek Volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött Volna engem büntetésként rátok" (Dzsingisz kán)

  • 1m 11s

    Sehol nem enged be majd 3 óra mulva.







    Az de durci... én lassan már nem is fogok játszani csak war-on.


    Éljen az új szerver - DE kellene a régieket össze vonni.

    Kihaltak a szigetek stb..


    szerencsémre kellemes hűvös van a tekercstárban.

    Itt meg olyan meleg van, hogy az egyik söröm megitta a másikat a hűtőben...

  • Igen, gondok vannak a belépésekkel is, közben készitgetnek ezt-azt, ahelyett hogy összevonnának, épp elrontják még a ...-t is..node kitartás, hátha ..nem lesz rosszabb :)


    jóidőt, és ahogy mondják a tíviben is, igyatok elég alkoholt a kánikulában :)


    sertet ide, egyből tucattal, jusson mindenkinek, és ha meginnák egymást is maradjon =)

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • Rég jártam erre, ezért elnézést kérek a kocsma népétől :)


    Itt meg olyan meleg van, hogy az egyik söröm megitta a másikat a hűtőben...


    Biztos a söröd is hallotta a hírekben, hogy hőségben állítólag sok alkoholt kell inni :D


    Én mondjuk maradnék a kevésbé alkoholos dolgoknál, mert ennek pont az ellenkezőjét olvastam... meg múltkor is megsértődött rám a májam, meg gyomrom mikor egy kicsit komolyabb alkoholizálást követtem el X( pedig akkor még hőség sem volt. Na sebaj.


    Bár sajna a kávé sem ideális ilyenkor. Na jó, hidegen talán igen, úgyhogy kérnék is egy jegeskávét.

    Meg beruházok pár ventilátorra, légkondira és szúnyogölő lámpára is 8)

    + kérnék pár liter hideg vizet


    Dömötör szerverről igyekszem gondoskodni, bár nem sajnálnám, ha gyorsan összevonnák a többivel :) vagy véletlenül leesne egy szakadékba, átmenne rajta az úthenger, vagy bármi hasonló -- és persze senki nem látott semmit, mindez magától vagy valami Deus Ex Machina hatására történt :saint:

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Új szerverre új egységek?

    Én nagyon el tudnék képzelni lovasságot pl.

    1. Kellene új épület - Lovarda pl --- mindenki bontana valamit, pörögne az ambró aki gyorsan akarná...

    2. Kellene újra a Műhely - több fajta egységet felnyomni aranyara ---mindenki bontana valamit, váltaná a krisit, pörögne az ambró aki gyorsan akarná...

    3. Minden fajta egységből lenne lovas is - nehéz lovasság (gőzik) vértesek (hopik) huszárok (kardosok) könnyű lovasság/dzsidások (dárdások) lovas muskétások, lovas tüzérség és pegazusok is akár...--- mindenki harcolni akarna, pörögne az ambró aki sokat..


    DE

    Elég lenne csak 2 fajta lovasság is.. ezek gyorsabbak, szigeten belül csatakörök is be lehetne vetni egy lovas rohamot. Jó nagyot tarolnának.. újfajta taktika lehetne a csatában

  • Hát, szerintem a gőzösök kb. megfeleltethetők lennének lovasságnak (vagy a kardosok - a marhanagy történelemtudásom alapján a szárnyvonalakon szerettek lenni a lovakkal, meg persze felderítőknél, néha egy nehézlovasság elöl, stb.)


    Amit írtál, az amúgy inkább a régi szervereken lenne. Az újon szerintem még kb. csak a topjátékosok jutottak el odáig, hogy egyáltalán műhelyt építsenek. Lehet még ők sem. Az új szerveren inkább az lenne érdekes, hogy a játék elején hogyan befolyásolná a játékot a lovak (nem) használata.

    Bár szerintem ha ideig óráig lenne is hatása a játékra, hosszabb távon csak annyi lenne, hogyha a ló jobb, akkor hopik/kardosok/bármi helyett azt (is) használnák, ha meg nem jobb maradnánk ott ahol most is vagyunk.



    Egy hideg energiaitalt kérnék, Opinak pedig sört.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Lehetne új nyersanyag is. Zab..... bááár az már inkább valami farmos kapálós játékba vinné el ikát.....:/


    Kérek egy naaaaaagy kancsó limonádét.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Zab helyett nem lehetne mondjuk zaba? :P

    Eddig akárhányszor találkoztam zabból készült dolgokkal, leginkább az ízetlen szó jutott róla eszembe. Kivéve persze ha a zab valamelyik fontos összetevőt helyettesítendő volt jelen, nem a "fő" ételként.


    Addig is kérek egy kis zabmentes bort, meg egy kávét:)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Erősíthetnénk a fal funkcióját is - lehetne építeni ágyútornyot, lövész állást, íjász nyílásokat, paliszádot (dárdásoknak)

    Ezekbe lehetne tenni egységeket, akik lövik, dárdákkal és nyílvesszőkkel árasztják el az ellent... jó erős fal lenne