Kocsma az ELIT Macskájához

• Sziasztok! :)

Az új fórumon is megnyitja kapuit a Kocsma az ELIT Macskájához!

A nagy múltú My kocsma szeretettel vár minden vendéget, akár játszik My szerveren, akár csak erre járt. Alap a kedves kiszolgálás, a minőségi italok és ételek, a sok sütemény, amit a kocsmáros igyekszik rendszeresen beszerezni.

Szeretett kocsmánk jól fel van szerelve mindenféle bútorokkal, van egy szép nagy kandallónk kényelmes fotelokkal és kanapéval a téli napokra. A terasz továbbá közvetlenül a tengerparton van nyugágyakkal... és tengerrel 8)

Igény esetén napernyőket és óriásventilátort is tudunk biztosítani a vendégeknek.

A kocsma alap-bútorai biztonságosak, úgy készültek, hogy székdobálásra és sérülések okozására alkalmatlanok legyenek. Van továbbá egy páncélautónk, ahova a békés vendégek (és a kocsmáros) bemenekülhetnek, ha mindezek ellenére mégis székdobálás kezdődne :D

A kocsma bio-tartozékai között szerepel egy macsek, aki gyakran elkóborol, de szívesen látott vendég és örömmel fogad mindenféle nasit. Van továbbá a sarokban egy pókunk is, őt se tessék bántani; szorgalmasan fizeti a bérleti díjat és megszabadítja a kocsmát a legyektől és szúnyogoktól.

Valamint a kocsmának van saját WIFIje, a jelszóért érdeklődjetek a kocsmárostól egy italkérés keretében ;)

A ház specialitása:

• Gyógykombó - forró citromos tea + Béres-csepp + C-vitamin (megfázás esetén különösen ajánlott)
    • Széles választék Ikariam legjobb kávéiból
    • Sütemények végtelen választéka

Kocsmánkról még sok éve Gerappa készített egy bemutató videót:

https://www.youtube.com/watch?v=j_odBq8j2F8

A kocsma területén érvényes a fórumszabályzat. Mivel az új szabályzatból kikerült a kocsmaszabályzat, így a továbbiakban nem kötelező inni kérni. Azonban a kocsmáros akkor lesz a legboldogabb, ha minden betérő kér valamit inni (vagy enni) ;)

A felújítás még folyamatban van :)

Szeretettel várunk minden régi és új betérőt! :)

Uff! Én beszéltem! :) Köszönet a sigért/aváért Lady Drakhe! <3

d08juejk2v9tsl55ea.jpg
    Grooveland, ikariam.hu Alpha/Omega/Ares3/Boreas/Demeter GO

• Jupppii! A KOCSMA nyitva! :love:

No, akkor kérnék is egy pezsgőt a nyitás örömére.
    Macseknak egy kis nasi, Pókinak nem hoztam semmit (fogjon magának).

Sajnálattal vettem tudomásul, hogy a kis sárgák igencsak megfogyatkoztak. X(
    Nem lehetne több kis sárgát kéni?

A mai nap állom a számlát! ;)

w8FmV7o.png

ava & sig Lara love.png
    Mi magunk...

• Pöttyös bögre be :)

:P csüsze

Mizu?

Hoztam magammal théta kocsmából a sütitartómat <3 Megjárt már szegényke pár ika kocsmár...xd

Ide lepakolom a pult végébe....régi darab...kedves darab...szépen kifényeltem és megpakoltam mindenféle finomsággal

És kéremszépen a hábékásost :)

1c1ve5htus411w2nrszz.png

• Sziasztok!

Na jó pár év után visszatértem játszani és kocsmázni.8)

Még újra szokni kell a játékot is meg a kocsmát is....... :)

Limonádét kérek ha már állják a számlát..remélem a pohár is mellé jár....hiányzik pár a készletből.:)

Késöbb újra benézek persze ha addig be nem zár a kocsma...8)

Kicsi a bors , de erős !8)

• Üdvözlök minden régi, új és régi-új vendéget :)

Ladym valóban nem jó hogy a kis sárgákat lecserélték - a régi több volt, és a nagy részük jobban is nézett ki :(

De hát evvan, egyelőre félek be kell érnünk a mostani készlettel.

Sajnos a poharat nem tudom odaadni grátiszba, ennyire nem áll jól a kocsma. Kivéve persze ha tömeges részvétellel felfuttatjátok ;)

Blume sütitartót biztonságos helyre tettem a pulton, majd feltöltöm sütivel. Na meg persze haboskakaósbriósossal, lehet majd csenek belőle néha én is, ha megengeded ^^

Kérnék is egy kávét.

d08juejk2v9tsl55ea.jpg

• Sziasztok!

Már azt hittem nem lesz kocsmánk!

Na sárgák tényleg meglepően szűken vannak :(

Huu Groov honnan kapartad elő a videót:?: Rég láttam és jó volt újra megnézni:love:

Kopi gyere kocsmázni és tanítsuk egymást az új fórumra......még én is hiányos vagyok :(

Akkor Lady kontójára kérek pezsgőt :*

Blume te pedig ügyelj,h sokáig élvezzük társaságod;)

EZU1eft.png

A lehetetlen csak a fejedben létezik.... smile.png

Sig & Ava by Lara love.png

• Sziasztok :)

Na újra itt , poharat is hoztam nehogy hiány legyen a készletben 8)

Limonádét kérek ... cukor nélkül :)

Ui: Úgy látom új fórum új kocsma... még be kell járatodjon nem nagy a forgalom :!::?:

Kicsi a bors , de erős !8)

• Uff!

Kiegészíteném a kocsma leírásában a felszereltség szekciót a "FREE WIFI" résszel, ugyanis ez így 2019-ben már minden vendéglátóipari egység elengedhetetlen része. 8o

Ha benne van szabályzatban, ha kikerült belőle egy kocsmában ajánlott fogyasztani, ugyanis a se keze se lába mégis a pult mellett ülő(törzsvendég) személyek kinéznek maguknak...:evil:

Én kérek egy gyógykombót, és mellé valami habos babos sütifélét esetleg egy gyümölcs salátát.

Mindenkit meghívok egy körre ;)

ZoqM795.png

"Élni annyi, mint röhögni a Halálon, és belehalni a röhögésbe..." 8)

Sig by Lara :love:

• Hát remélem felpörög lassan a forgalom, már megijedtem, hova tűnt mindenki :)

Zsu, kis időmbe tellett mire megtaláltam azt a videót, de szerencsére a régi fórum egyik poros raktárában találtam egy Gerappa-műhelyt, ahol megvolt a videó linkje ^^

WIFI létezését mindjárt kiemelem, bár... reménykedtem, hogy így a 21. században ez már evidens hogy van :D

Akkor hát kérnék egy gyógykombót és igyunk :)

d08juejk2v9tsl55ea.jpg

• Kellemes szép hetet mindenkinek :)

A wifijelszó remélem az, hogy: kérjegyitalt, mert én azt írtam, és várok mukodjon :)

Ebben a fura időben, mindenkinek egy kis szíverősítőt és igény szerint vmi finomságot, fizetem, és jövök még, kérem a sarkom szabadon tartani ;)

hamárhiányzósárgák :beer:

"A leghatásosabb titok gyakran az igazság."

( Daniel Banulescu )

• Van aki ezt nem annyira szeretné....monster.gif

de az ' Ű baja...

Mondjuk amúgy meg jah...időnként elvetem a sulykot...és sajnos leállok olyanokkal is játszani...akik izé...hogy is mondjam...rofl.gif

Sütitartó feltölt

Kérem a hábékásost....:)

1c1ve5htus411w2nrszz.png

• Meg van még a régi poharam?

Nagyon jól esne egy kupica unikum belőle,ha már azt híresztelték új helyen,de a régi színvonalon ismét megnyílt ez a számomra oly kedves kis kocsma.<3

• Szép napot!

Vikivitniiii! Ezer éve nem jártál erre.

Megvan még a szuvenyírom?

Látom kezd alakulni a forgalom. A tavaszi napsütés behozta a vendégeket....

Ma mindenféle madarat láttam/hallottam. Hajnalban kezdte a környék idegbajos bagolykája (néha eszelős zajongásba tud kezdeni), aztán összefutottam néhány tsz csirkével (varjú), amik még tartják magukat, de lassan szedik a sátorfájukat. A bánya melletti, városi parkban, csókák is vannak szép számmal. És ma már kimondottan hangosak voltak a darvak, a városhoz közeli természetvédelmi területeken laknak és a Hortobágyra járnak át.

A kertben ezerrel virítanak a hóvirágjaim. Szóval tavaszodik..... ^^

Kérek egy teát és dobok néhány hasáb fát a tűzre, annyira azért még nincs meleg.

w8FmV7o.png

ava & sig Lara love.png
    Mi magunk...

• Jéé, rég nem látott vendégek :S

Üdv újra itt Vikivitni, ennek örömére vendégem is vagy egy keresztesre.

A bútorok és hasonlók régi színvonalon, ahogy a választék is. Sajnos még van pár apróság/hiányosság, ahol jó lenne fejleszteni a kocsmát kicsit, meglátom sikerül-e majd :)

(a wifi jelszót majd megsúgom Sipim) ;)

Ladym jó lehet közel(ebb) élni a természethez. Itt a nagyvárosban inkább a kocsik/buszok/repülők hangját hallgathatom -- annyira nem élvezem. Madarak néha csipognak, de nekik meg általában hajnali 1-kor jut eszükbe ezt tenni :D

Otthon csendesebb, de természet helyett ott is csak a galambok huhogását hallgathatom. Sajnos ők vannak legközelebb a házhoz, és általában közelebb is mint szeretnénk X/:thumbdown:

Kérek szépen egy kávét, aztán kiülök kicsit napozni 8)

d08juejk2v9tsl55ea.jpg

• Jaj nekünk ha Vikivitni itt :P

Ma fülelj Groov hátha meghallod a pacsirtát :)

Én még nem sajnos, de fülelek mert akkor jön a tavasz a néphit szerint:!:

Kepes te meg ne akarj mindent csak úgy,wifi van de csak jó pénzes fogyasztás után:P

Na dobjuk fel a kocsmát ,ma mindenki az én vendégem,én most kávét kérek mert meló lesz.

EZU1eft.png

A lehetetlen csak a fejedben létezik.... smile.png

Sig & Ava by Lara love.png

• Akkor ma benyomok, mint egy állat! :))

Ja nem... A víztől nem tudnak. Bár túl érett gyümölcstől igen! :) Ahogy mi is. Csak mi lefőzetjük! :))

Vikivitniről meg még józanul hittem azt egykoron, hogy csajszi... :)

• Zsuccum, Isten éltessen! :)

Ma a parkban bogarászó rigókat nézegettem, miközben hazafele sétáltam.
    Vidéki kisváros tartozéka a sok fa és a nagy park (ami részben templomkert) a város közepén. Rendszeresen bosszankodom amikor kivágnak egy nagy fát. A legtöbben azt mondják ilyenkor, hogy majd ültetnek a helyére másikat. Oké. De mikor lesz az a kis csemete akkora, hogy érdemben tudjon oxigént termelni vagy otthont adni egy madárcsaládnak?!

A galambok nálunk óvatosan repkednek, a környék bársonytalpúi kordában tartják őket. ;)

Kérek egy teát....

w8FmV7o.png

ava & sig Lara love.png
    Mi magunk...

• tongue.png Csüsze

Mizu?

Egy Viki már meg van...Csibeee iiiissss

A minap megkérdezték mi az a "hábéká"

Tehát:

haboskakaósosbriósos.

Kérek is egyet gyorsan. és rohanok tovább

Szép hétvégét mindenkinek smile.png