Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Látom a bográcsozással nem leszek egyedül... 😉


    Szarvaspörkölt? Nem rossz. Nálam szalámi készült belőle. Este harcsát sütöttem, azzal tudok szolgálni.


    Gin tonicot iszom itt is, ha már az csúszott eddig is... A NagyTörpém azt szereti, én meg nem ellenkezem... 😅

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Itthon a mai ebéd elképzelés disznótoros volt. De a hurkanepper az előbb telefonált, hogy legyőzte a nátha.

    Így "saaaaajnálatos módon" ma is szarvast vagyunk "kénytelenek" ebédelni.^^


    Kérek egy teát, ronda egy idő van........nem szeretem a ködöt. X/

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Na vagyok már ,bár még kissé náthásan :(

    Így jöhet a forralt bor még hozzá eper , mert teljesen váratlanul sikerült vennem és még hozzá csatos üvegben ;)

    Nálam a vacsi töltött káposzta lesz ,mert ki kell ennem a fagyót -már semmi nem fér be-!


    Süti??Barátnőmet megfűztem és holnapra süt nekem kókusz kockát...imádom ,nem tudom mennyi az elég belőle:D

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Citromfű teát!


    Második napja "boldogítom" a kis törpéket, ők meg engem..... ma vagyunk féltávon, pénteken színházba mennek.=O


    Mai matek feladvány:

    Egy orangután 35 évig él, a gorilla 9 évvel többet. Hány évet él a gorilla?


    No a törpe levezette:

    35-9=89


    Egy másik:
    35-9=44


    No ez vajon hogy a búbánatban jött ki?! :/

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Sem.......


    Feladat: a dolgozatok eredményeit táblázatba szedni.

    Tapasztalat: nem minden dogán volt rajta a "szerző" neve.

    Következtetés: attól, hogy 100%-os matekdogát tud valaki alkotni, az nem biztos, hogy a nevét is le tudja írni. X/


    Citromfű tea jöhet......

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Szép jó reggelt,


    Friss kávé az asztalon gőzölög...

    A péksütéért szalasztottam a parit, majd meglátjuk mivel lep meg...

    Lehet azzal, hogy nem hoz semmit... :/:D

    Amíg várok, elkortyolom a kávém csendesen...

    Egy másik:
    35-9=44


    Nem is tudom ezzel mi a gondod LadyM. Csak egy gyufaszálat kell hozzáadni, és máris jó az egyenlet...

    Csak feladványt készített Neked a Törpe. :D



    さけ - kérnék.. :)


    Trockijnak egy sakés lazacot így reggel éhgyomorra, és megtoldom egy tál wasabival...

    Csak hogy beinduljon a bélműködés rendesen... Javaslok mellé egy kávét még a frissből... :D


    Jó hír - a várbirtok összes ablakában új nyílászárók tündökölnek... :)
    Nem csak mutatósak, de a hathatósak is - a meleget bent, a kutyaugatást és a hideget kint tartják...
    Megérte... És hosszú idő után az első mesterek, akikkel eleddig teljesen elégedett vagyok.
    Gyors, és szép munkát csináltak... Ugye a harmadikat így nem tudtam választani (olcsó) :D


    Rossz hír - a legkisebb Törpe fogságba esett...
    A szobája rabja már vasárnap óta, ledöntötte ez a nyavalya...

    Csak tegnap óta "hivatalos" így most még 7 nap fogság...
    Szerintem a végére Aranyhajról fog példát venni - borzasztóan unatkozik...

    Megyek, vár a tárna mélye, de hangosabb kurjantásra felbukkanok... ;)
    Szép napot mindenkinek!

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • A lényeg,h semmi baja ne legyen ettől a nyavalyától,ki lehet bírni azt a pár nap rabságot.

    Gyógyulást Neki!


    Engem a nátha döntőt le de nagyon.Tegnap 6kor kidőltem és most ébredtem.

    Nézem a jó oldalát.........kialudtam magam :)

    Megyek beszerezni papír zsebkendőt mert a készlet kifogyott.


    Na megiszom a habos lattemat ....ami most vérré válik bennem

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Citromfű teát.............nyugtatót ...............takarót..........csendeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeettt! :cursing:


    Jha, már hazaértem.....:saint:

    4 nap

    33 törpe

    néhány ezer dezertált idegsejt.......


    Jól vagyok! Azt hiszem.....:sleeping:


    Holnapra 15 törpe, 1 órás megőrzés az udvaron.


    Jps. Mázlid van.
    A bányában a téli bányaszünet elején cserélték a tárnámon az ajtót. Már nem lehet rendesen bezárni és kisebb huzat esetén magától kinyílik. Azt hiszem nem ezt nevezik tökéletes kivitelezésnek. :/


    A betegeknek jobbulást.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • megtoldom egy tál wasabival

    Imádom a wasabit :D

    Csak tegnap óta "hivatalos" így most még 7 nap fogság...

    öhm.. nem.. :) január 15-től él:

    "Ha már 5 nap elteltével úgy érzed, hogy meggyógyultál, akkor végeztethetsz antigén (Ag) gyorstesztet, hogy hamarabb szabadulhass. Ha az eredmény negatív, akkor az elkülönítésnek vége, de ha pozitív, meg kell várnod az első tünetektől számított hetedik napot."


    https://koronavirus-kisokos.eu/protokoll/


    egy gyógykombót, h ne fertőzzőn JPS :P

  • Jó reggelt!

    Igen, változtak a szabályok, de szerintem nem akar így se, úgy se suliba menni, szóval a két nappal hamarabbi szabadulás szerintem nem fogja érdekelni, inkább majd az, hogy ha már szerda, az majdnem csütörtök, ami meg KisPéntek, pénteken meg már minek is bemenni.... :D


    A gyógykombót igyad csak serényen, egyet helyettem is küldj le, én most nem iszom ilyet.
    A normális verziót nem lehet (bányanap) Gro kombójától meg csak a hideg rázna... :P

    Maradok a kávémnál, az serkenti a...
    Elfelejtettem.... :D

    Szép napot!

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Szépet!


    A bánya egyik tárnájában lehet válogatni, hogy ki mit szeretne hazavinni?!

    A kínálat a következő:

    - sima nátha

    - covid

    - hányós-hasmenős

    - bárányhimlő


    Nekem a nát........ha..ha...ha...happpccciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! Jutott......=O a napközisek mellé, akiknél helyettesítem a törpeőrt.


    Vannak munkacsoportok, ahol családias hangulatban (10-12 törpe+ 1 őr) telnek a napok.


    Látom a gf meglep minket valamiféle "kárpótlással"......8) én a városaim szeretném végre a helyükre rakni... de ez hiú ábrándnak néz ki.......


    Kérek egy Laudest és egy aspirin komplex forró italt.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Még én is a náthával küzdök.......de nyerésre állok ;)

    Méz és tea a kúrám.


    A GF bénázik a szokásos módon :(

    Nem várom,h oly hamar megoldaná........de legyünk bizakodok vagy ép adjunk ultimátumot:!:


    Edéd utáni kávé jól esne.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Sziasztok!


    Egy kávét szeretnék kérni, köszönöm!


    ...nosztalgiázgattam kicsit és gondoltam benézek ide, hogy mi van az ikariam világával. Mi van a régi motorosokkal? :)

    Hihetetlen, hogy még mindig megy a játék és a fórum...


    Elismerésem a kitartóknak! ;)

  • Szép jó reggelt!

    Jobbulást a betegeknek!
    LadyM - a fentiekből ha mindenképpen kellett választani, azt hiszem jól döntöttél... :D
    Nekem is sikerült ki....om magammal... Vagyis a szomszéd is segített benne...

    Kimelegedtem a favágásban, és fújt is a szél, amivel önmagában nem lett volna gond, de a szomszéd kölcsön kérte a fűrészem.

    15 percig kérte... :D Ennyi idő pont elég volt arra, hogy megfújjon a szél, így most lábon hordott kis dögrováson vagyok.

    Saját kombóval kúrálom, mert Gro-ét továbbra sem tudom lenyelni...

    Fokhagyma, cseresznye paprika, barackpálinka. Minden náthát legyűr - csak nem bánya barát, így az alkalmazására csak délutánonként kerül sor.


    A GF kárpótlásról inkább... <X
    Szőlőprés----az ám a kemény cucc.... :thumbdown:


    -Z-nek és magamnak készítek friss kávét, és kicsit megpihenek a kandalló előtt.

    Jól esik a meleg, és megnyugtat a fa ropogása.

    (kandalló tv live) :D

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Szép estét!


    Köszi a kávét JPS!

    ...úgy látom a régi motorosok másfelé motoroznak, vagy betegek. Sebaj! Egyszer csak összefutok itt valakivel. :)


    A betegséget legjobb megelőzni. Mozogni kell folyamatosan, vagy bebújni a meleg ágyba...... vagy mindkettőt egyszerre....


    Nah ... kicsit megnéztem a gamet, mi változott.

    ... hát ... semmi

    A feljesző csapatot valami csoportos baleset érhette és helyettük marketingeseket vettek fel...

    Csodára nem számítottam, de azért az még engem is meglepett, hogy mobilos alkalmazás nincs. ....mármint működő...a mai világban. Érted... végül is kinek van manapság mobilja?


    Amúgy, ha nincs most annyi szerver a sok összevonás miatt, akkor minek a fórumon még mindig feltüntetni őket? .... csak összezavarják a szerencsétlen embereket akik erre kóricálnak.


    Kopit láttam, hogy még most is nyomja mint a gép..... komoly


    Három sört kérek! Egyet neked JPS, egyet Kopinak hátha..., egyet magamnak ....egyelőre ennyi... köszi


    Egs!


    ...huh... de fura érzés újra itt.

  • Szia -z-! :)

    Meg persze többiek is sziasztok :D


    Elnézve a szerverösszevonást, amit most elkövettek, szerintem lassan az is siker, hogy böngészőn keresztül használható még az Ika :D

    A szervereket igyekszünk eltüntetni, bár sajnos (vagy szerencsére... egy fenét! sajnos...) :D voltak ennél fontosabb és sürgetőbb teendőink is.


    És a betegséget el kell kerülni igen. Főleg ezt a omikron nevűt. Állítólag nagy divat mostanság. Úgy tűnik senki nem világosította fel őket róla, hogy az omikron szerver olyan 2014-ben bezárt :D


    Egy kávét kérek, meg a covid megszűnését :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//