Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Igaz,hogy nem vagyok most sűrűn látott vendég,de ragaszkodó típus vagyok...

    Megszokta már a régi kocsmában a kényelmes kis bokszomat,úgyhogy a renoválás mellett szavaztam.<3


    Kívánok mindenkinek egy sokkal szebb,jobb,békességben,egészségben és szeretetben gazdag boldog új évet!<3


    Mindenkinek egy pohár pezsgőt kérek hogy koccinthassunk!


    WTZWaYB.gif)

    wP24ntD.png

    Légy önmagad.

    A világ imádja az eredetit.

  • Jó reggelt!


    BUÉK mindenkinek! 🎊💫🍾✨🎉🥂

    Hozzon az új év bugmentes ikariamot.

    Jó - jó. Tudom.

    De kívánni csak lehet - nemde? 😅


    Korai pezsgőt ha valaki velem tart. 😉

    Legyen édes, Martini.

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Sziasztok!

    A tegnapi hozzászólásom nem lett jóváhagyva (gondolom az újévi gif kép miatt...),így megírom mégegyszer. :)


    Igaz,hogy nem vagyok most sűrűn látott vendég,de ragaszkodó típus vagyok...

    Megszokta már a régi kocsmában a kényelmes kis bokszomat,úgyhogy a renoválás mellett szavaztam.<3


    Kívánok mindenkinek egy sokkal szebb,jobb,békességben,egészségben és szeretetben gazdag boldog új évet!<3


    Mindenkinek egy pohár pezsgőt kérek hogy koccinthassunk!

    wP24ntD.png

    Légy önmagad.

    A világ imádja az eredetit.

  • Boldog új évet mindenkinek! :)


    Jó újból látni téged is köreinkben Lara :)

    Engedélyeztem a postodat. Sajna ez a fránya rendszer letiltja ha kép / link van benne. Asszem bizonyos hozzászólás szám alatt. (bár ez az információ sovány vigasz). Ha letilt vmit a rendszer amit közzétennél, nyugodtan írj sipkának vagy nekem és engedélyezzük :)


    Egy újévi kávét kérek. Meg egy kis gyógykombót.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Boldogat mindenkinek!


    Lara mindig szívesen látunk ..........mint mindenkit aki betér.;)


    Gro már gyógykombó:?:Talán megártott a szilveszter:?:


    Nekem szuper volt és remélem mindenkinek jól telt:!::?:


    De most kávét kérek.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Még a karácsony ártott meg :)


    És igen, nagyon jó volt a szilveszter. Lehetne belőle több is :D


    Egy kávét kérek, meg még egy gyógykombót :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Szépet!


    Mi 2 teljes héti nem fejtettük az ércet a bányában. Reggel mégis olyan világvége hangulatban érkezett mindenki a bányába, hogy azt szánalom volt nézni.
    Ha törpéken múlna még 2 hét szünetre beneveznének........ A nevelőikkel együtt. ;)


    Kérek egy teát.......

    ------------------------------------------------------------------------


    Ezt meg csak úgy........ aki érti....:(

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Sziasztok!

    Köszi Gro!<3


    Majd kicsit frissítem a Kuckó ruhatárát,lehet oda elkel majd a segítséged.:)


    Megkezdődött nekem is a meló.. X/..úgyhogy kávét kérek!

    wP24ntD.png

    Légy önmagad.

    A világ imádja az eredetit.

  • Rendben, szólj nyugodtan ha kellünk majd vmihez :)


    Addig is a szavazás lezárult, a nép a kocsma felújítása mellett döntött (milyen jó dolog a demokrácia, én az újranyitásra szavaztam) :D majd kitalálom, ezt hogy és milyen formában valósítsam meg, hogy legyen benne köszönet :)


    Editke.: és elfelejtettem kávét kérni... úgyhogy kávét kérek, meg egy gyógykombó is jöhet még mellé :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Szép napot!

    Ha renoválunk, akkor jövök és segítek pakolászni...
    A takarítás nekem nem áll jól (gyűlölöm még a porszívó hangját is :D) így azt másra bíznám.

    A fórum ajtaját meg úgy kellett betörnöm... Nem akart a kapuőr beengedni...
    Már ez is sz@r@kodik, nem csak a játék?

    A bányában 2 hét szünet? Olyan itt nincs... 2 nap volt az (plusz még egyet hozzá csaptam ;)).
    Kicsit döcögősen indul az új év, de nem is vártam jobbat - általában az év első két hónapja csendes, de most túl nagy a csend...
    Azt meg nem szeretem ha gong a bánya...

    Bár otthon lenne csend... :D Ott épp a legkisebb Törpe akar az őrületbe kergetni - kamaszodik... De már 6 éves kora óta folyamatosan.... :D
    Egy rumos kávét kérek, mert már reggel fel tudott bosszantani indulás előtt, pedig 5 után nem sokkal már indulok...

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Köszi a segítséget a pakolásban Jps :)

    A fórumnál még nem észleltem, már a szokásos dolgokon kívül :D ha leírsz egy kifejezést valamit amit szabálytalannak, ne tegyél már @-kat az a helyett. Ha büntetni akarunk (nincs most ilyenről szó) kipontozással együtt is fogunk, és így csak borzasztó rondán néz ki :D


    Nekem kényszerszabadsággal kezdődött az új év, végülis nem baj, mert még nem vagyok tökéletesen. De ahova mentem volna dolgozni is szabotálva van a munka betegség miatt, így legalább megoldódik a tavalyi szabadságom kérdése.


    Jesszum papi! Milyen törpe az aki 5 után nem sokkal mást is csinál, mint hogy a másik oldalára fordulva alszik tovább??

    De ha ilyen rémesen korán keltél, biztosan fáradt lehetsz, vendégem vagy egy kávéra.


    Egy kávé meg a szokásos gyógykombóm jöhet nekem is.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Annyira szabadszájú nem vagyok azért, hogy tiltás járjon, legalábbis eddig még nem fordult elő. Itt legalábbis nem. ;)


    Ohhhh - hát ez részben különleges törpe. Felbosszant 5-kor, és csak utána fordul a másik oldalára.... :cursing::D


    Vége a bányának, de jöhet még egy rumos kávé... De több rum legyen benne mint kávé, mert már folytatja a reggel megkezdetteket... X(


    Legszívesebben én is asztalokat dobálnék, mint Babydoll, de inkább pakolok még a pult mögött kicsit...

    Ha jönne valaki csak kurjantson, de jobb oldalról, mert a bal szememre kicsit nagyot hallok... ;)

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Editke maga álljon Jps úr jobb, én a bal oldalára.


    Szép estéééééét!!!


    A törpék már csak ilyenek.....

    Ma reggel az egyik maffiózó hajlamú törpénk felettébb csendben ücsörgött a folyosón a a téli kabátjába burkolózva.

    Mondván ő rosszul van. <X Ajjaj! Most adták be!- gondoltuk.
    Mértünk neki tetshőt, beszélgettünk vele.........10-15 perc múlva pörgött ahogy kell....ezt nevezem gyors felépülésnek. :/


    Kérek egy teát.....

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Szépet!

    Bár elég hideg van, de eddig legalább a nap sütött...
    Holnapra meg havazást mond...

    Látom jártak erre a Hölgyek is, de összekeverték a jobb és a bal oldalt, mint én 2 éves korom óta, ha hirtelen kell mondanom... :D
    LadyM - Neked kellett volna a jobb oldalon állni... ;)
    Ohhh - ilyen "lázas" állapotokon már túl vagyunk mi is... Szinte minden héten menetrendszerint lázas és covidos - de csak ha másnap töri óra van.... :D
    Így csütörtök, péntek magasságára elmúlik még a 36,5-ös zsebláz is....

    Gro - Neked mi a gyógykombó? Kérnék én is belőle, mert lassan vége a bányának és törpe regulázás lesz megint délután...
    De addig is egy rumos kávé jöhet...
    LadyM-nek meg Gárdonyi, hogy ne mindig a füveket kortyolgassa... ;)

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Gyógykombó: Forró citromos tea + Béres-csepp + C-vitamin (opcionálisan egyes összetevők kiegészítve/kicserélve D-vitaminnal egyéb vitaminkombókkal) :D

    Meg persze kávé is, abból sosem elég, de az nem a gyógykombó hivatalos része :)


    Lassan ideje lenne felállványozni a kocsmát, mielőtt a maradék falak is bedőlnek... sóhaj... :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Gyógykombó: Forró citromos tea + Béres-csepp + C-vitamin (opcionálisan egyes összetevők kiegészítve/kicserélve D-vitaminnal egyéb vitaminkombókkal) :D

    Meg persze kávé is, abból sosem elég, de az nem a gyógykombó hivatalos része :)


    Lassan ideje lenne felállványozni a kocsmát, mielőtt a maradék falak is bedőlnek... sóhaj... :)

    Hát... Gyógykombó téren nem jár egy rugóra az agyunk az tuti.... 😅

    Javaslom az enyémet - házi ágyas meggy + barna krusowice.... Hatásosabb.


    Egy ilyet kérek.


    Állvány pakolás, építés jöhet.

    Fogd meg a másik végét és kezdjük, mert sose leszünk vele kész. 😉

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >