Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Maradok a teánál. Jut eszembe, ma vettem egy doboz friss laudest, a múltkori náthám idején kissé megfogyatkozott a készletem.


    köszönöm a tippet :) rákerestem a teára, azt hiszem, h már tudom, h mit kérek Karácsonyra.. :D


    Trockij, a hóangyalt és a hógolyót megoldják ők. Hidd el, roppant tehetségesek. :evil: Minden egyes lehullott hópehely hógolyóként végzi.......többször is. Majd jeges hógolyó lesz....amiből sérülés....amiből bőgés..... =O


    ez így szokott lenni :D majd halkan megsúgom nekik, h aki eltalál, annak nem kell a tárnában dolgoznia, felmentem a munka alól.. :P

  • Nagyon hatékony tea, nem véletlen van álladóan készleten itthon. Ráadásul az íze sem rémes.


    Egyszer, a régi bányámban direkt beálltam céltáblának. Nem sikerült eltalálniuk. :evil:


    Kérhetek abból a perecből?

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • hm.. akkor átugrom holnap este.. kapok belőle? :P


    nem? ejj.. ilyen ifjak és ennyire rossz a célzóképességük? ( ilyen fiatalon..? :( )

    no, legyen jó és teszteljük az idősebbeket.. :P

  • Attól függ milyen nagyot tudsz ugrani...


    Azt nem mondom, hogy nem léptem odébb, ha necces volt a helyzet. ;)


    Kérek szépen még egy perecet, Trockijnak meg egy citromfű teát, ha már elfelejtett inni az előbb.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • ohh, én bármekkorát.. főleg, ha egy sárkány van a közelemben.. :P


    jaa.. úgy könnyű.. :P


    nem, azt nem.. gyömbéreset kóstoltatott az egyik ápolt.. :) jó, h szólsz, raknom kell oda teát.. :)

    s máris csinálok egyet Neked.. :)

  • Gyömbéres tea is jöhet.


    Nanáá, majd hagyom magam eltalálni. Főleg, hogy valóban beállok táblának. ;)

    Épp elég a "kóbor" labda vagy egyéb repülő tárgy, ami eltalálhat véletlenül...... Egyszer a ritkán hordott szemüvegem kapták telibe labdával. No akkor csúnyán néztem.


    Tavaly napköziztettem egy csapatot, a másik napközis kollegina rádumált, hogy álljak be focizni. Természetesen csak kapus szerepet vállaltam. Az egyik srác mindenáron gólt akart lőni. A nagy akarásnak ronda vereség lett a vége, nem az én csapatomnak. :D

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • zsuccu2 honnan bányásztad elő ezt a 100 éves videót? :D Köszi szépen, már szebbé tetted a napomat!

    De rég volt!!!


    Kávét neked és mindenki másnak!

  • Gyömbéres tea is jöhet.


    Hozom.. viszem.. szóval csinálom :)


    Nanáá, majd hagyom magam eltalálni. Főleg, hogy valóban beállok táblának. ;)

    Épp elég a "kóbor" labda vagy egyéb repülő tárgy, ami eltalálhat véletlenül...... Egyszer a ritkán hordott szemüvegem kapták telibe labdával. No akkor csúnyán néztem.


    Repülő csészealj pl? :)

    Miért csak ritkán hordod? :)


    Tavaly napköziztettem egy csapatot, a másik napközis kollegina rádumált, hogy álljak be focizni. Természetesen csak kapus szerepet vállaltam. Az egyik srác mindenáron gólt akart lőni. A nagy akarásnak ronda vereség lett a vége, nem az én csapatomnak. :D


    Ki akarna kikezdeni Veled? :P csúnyán nézel rá, kényszermunkával fenyegeted, stb.. :(

  • Tea jöhet..... köszönöm.


    Repülő csészealj még nem volt. De alma, labda többféle is (kicsi, gumi, kosár, foci), papír repülő.....
    Szerencsére látok nélküle. Lassan másik kellene, az olvasáshoz. A szemem ugyan jó, csak a karom rövid és sokáig tart, amíg megtalálom a megfelelő látótávolságot. :D


    Azt a kis csibészt a taki néni fogta kényszermelóra. Én csak nem engedtem gólt lőni. :S

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • rendben, máris főzöm :)

    nem is mondtad, h mivel iszod..


    hm.. jó tudni, h mikkel találnak el.. vagy be.. :P

    ha a Napot látod nagy bajod nem lehet :)


    a taki néni is a Te embered? =O

    Attól függ milyen nagyot tudsz ugrani...


    azt gondolom, h tudom, h mekkorát kell ugranom ;)

  • Ha a bányában vagyok, akkor kockacukor.

    Ha nem vagyok lusta elballagni a sarokra, akkor mézzel.

    Ha nincs méz, akkor cukorral.


    Naná, hogy a taki néni is az én emberem. Kölcsönösen segítünk egymásnak. ;)


    Köszönöm a teát.....

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Ásó van, meszet találunk, udvar nagy.....mehetünk... :saint:


    Ohh,megiszom az utolsó kortyot és szerintem lassan ballagok az ágy irányába. Korán lesz hajnal 5. Még megvárom a parittyást a levéllel.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Gerappa Nézz be OGame fórumra is ;)

    Ott is meghívlak egy fagyira! Mert annak van itt az ideje!

  • Szépet!


    Fotel, párna, takaró.......:sleeping:


    Ma újabb adag nyolcadikos törpe esett át az aktuális vizsgálatokon. A múlt héthez képest néggyel kevesebb törpe fél órával kevesebb idő...

    Délután a harmadikosoknak volt hangosolvasás verseny, a negyedikeseknek egészség délután örömére gyümisali készítés.....


    Kérem a szokásos teámat....

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png