Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Sziasztok, de rég jártam itt.


    Mindenki a vendégem egy baracklekváros fánkra (pont az készül) és egy pohár vörösborra.

    Kérem, kérem... Huh de jól esne.

    De csak egy nagy bögre hosszú kávét sikerült szereznem :S


    Valahogy kibírom ebédig. Gyertek ti is! Fizetem ki mit kér ;)

  • Utcatáblát:?:Erre mit is gondoltál? Nekem pont megfelel és ha másra gondoltál akkor eljön itt is a búcsúideje:( [...]

    Utcatábla alatt azt értem, hogy mivel My várhatóan megszűnik, így értelemszerűen a fórumrészleget sem lenne ildomos fenntartani. Úgyhogy valószínűleg valahova máshova lesz fórumon áthelyezve a kocsma. Átnevezni (vagy bármi egyéb változtatást) nem szándékozom, ha ettől félnél :)

    Úgyhogy a kocsma címe My utca 1. helyett valószínűleg valami más lesz. Ha átnevezik a My utcát :)


    Kávét kérek.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • A munkatársaim szerint kissé....hmmm...hogy is mondjam?! Troll vagyok. Néha nehezen veszi be a fejük a gondolataimat. :S

    De azt nem tudják, hogy az ismerőseim közt kispályásnak számítok. ;)


    Troll? hm.. a trollokat kedveljük.. ;) az egyedi gondolkodásmóddal válik a másik még érdekesebbé és ez teszi őt különlegessé.. ;)


    Köszönöm a teát... :saint:

    bármikor :)


    egy kávét kérnék, köszönöm :)

  • Van aki kedveli a trollokat és az egyedi gondolkodásmódot és van akit nagyon zavar. Sajnos az utóbbiak vannak többen (legalábbis így érzem).


    Ha már trollok! Nincs valakinél dugiban, némi izlandi sós karamellás tejcsoki?:/

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Van aki kedveli a trollokat és az egyedi gondolkodásmódot és van akit nagyon zavar. Sajnos az utóbbiak vannak többen (legalábbis így érzem).


    Ha már trollok! Nincs valakinél dugiban, némi izlandi sós karamellás tejcsoki?:/


    azokkal nem szabad foglalkozni, aki nem kedvel.. hiszen nem tudhatja, h mit veszít ;) a tudatlanokat meg kell hagyni a saját világukban.. :)


    s ha esetleg van..? mit kaphatunk cserébe? ( úton vagyok Izlandra.. )

  • Őőőő....írhatom az izlandos kívánság listámat? :/


    Nem kell félni, most rövidke. Lundás bögre........ Az még nincs. :saint:

    Van plüss lundám - majdnem akkora, mint az igazi.

    Lundás képeslapom - szülinapomra kaptam.

    Lundás kulcstartóm - ami most a bányában a monitorom előtt ücsörög.


    Mit fogsz csinálni trollföldén?


    Cserébe? Naaagy köszönöm:!: megteszi?


    A közel múltban voltak embereke, akik nem kedveltek. Aztán rájöttek, hogy mennyire rossz mozit néznek. :S


    Kérek egy teát......

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png



  • Na nosztalgiáztam kicsit :)

    Emlékszel rá Gerappa ??



    Utcatáblát:?:Erre mit is gondoltál? Nekem pont megfelel és ha másra gondoltál akkor eljön itt is a búcsúideje:( [...]

    Utcatábla alatt azt értem, hogy mivel My várhatóan megszűnik, így értelemszerűen a fórumrészleget sem lenne ildomos fenntartani. Úgyhogy valószínűleg valahova máshova lesz fórumon áthelyezve a kocsma. Átnevezni (vagy bármi egyéb változtatást) nem szándékozom, ha ettől félnél :)

    Úgyhogy a kocsma címe My utca 1. helyett valószínűleg valami más lesz. Ha átnevezik a My utcát :)


    Kávét kérek.

    Erre gondoltam de már nem voltam elég bátor.

    De úgy Grom tökéletes lesz;)




    A közel múltban voltak embereke, akik nem kedveltek. Aztán rájöttek, hogy mennyire rossz mozit néznek. :S



    Én ezt nem hiszem el :!:Hát mi rosszat csináltál :?:vagy mit néztek be :?:^^




    Még mindig erősítőt kérnék.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Felületesen ismertek és nem is fektettek energiát arra, hogy megismerjenek. Noha évek óta egy bányában felügyeljük a törpéket.

    Majd valahogy egy tárnába kerültünk és kezdtek megvilágosodni.....


    Kérek még egy kis teát.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • én valami erőset és sokat kérek , köszöntem...ja egy körre vendégem mindenki, meg a cicavendégek duplán


    cicaszolgák is, de abból vagyunk páran, ők csak egykörre <3

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • Őőőő....írhatom az izlandos kívánság listámat? :/

    Persze :)


    Mit fogsz csinálni trollföldén?

    Elhozom amire szükséged van ;)


    Cserébe? Naaagy köszönöm :!: megteszi?

    Egyelőre :)


    Kérek egy teát......

    Ide egy kép jött volna, de azt csak moderátor hagyhatta volna jóvá.. szóval kép nélkül viszem..


    Felületesen ismertek és nem is fektettek energiát arra, hogy megismerjenek. Noha évek óta egy bányában felügyeljük a törpéket.

    Majd valahogy egy tárnába kerültünk és kezdtek megvilágosodni.....

    Hm.. pedig a felületesen nem igazán lehet senkit sem megítélni.. de legalább volt a megvilágosodásra..



    valamilyen nyugtató italt kérnék, köszi :)


    [mod='Sipka'] Jóváhagyta, csak megelőzted és törölted.... - a link miatt szükséges még engedélyezni a hozzászólást, és ez mindenkinek szól, figyeljetek rá, az első pár /jópár/ poszt nem kerül ki automatikusan...kitesszük vagy szóljatok, de ezért néha más a sorrend, ne lepődjetek meg :) [/mod]

  • Trockij, szerencséd van. A listám igencsak rövidke. Nemrég kaptam egy halom meglepit sok-sok megszólalással ezelőtt írtam, hogy kedvenc barátném "hazaugrott" Reykjavík -ból. Ő már sok éve trollföldén él.


    A teát kép nélkül is köszönöm!


    No igen, ha van megvilágosodás, az igencsak örvendetes. De ők sokáig az előítéletek és az ismeretlen fogságában voltak. Ami részben az én hibám is...sokáig nem mutattam meg az igazi sárkányvarázst, valahogy nem éreztem magam otthonosan ebben a bányában és nem volt "kedvem" "varázsolni". :(


    Neked egy citromfű (nyugtató) tea megteszi?


    Jha, kint már lehullott a hó. Nagyon szép képet láttam a behavazott fővárosról pár napja. :love:

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • hm.. akkor már egyszerűbb, ha Téged juttatlak ki Izlandra ;)

    még nem volt időm elkezdeni- és átolvasni az egész korcsmai történetet, de tervben van :)


    No igen, ha van megvilágosodás, az igencsak örvendetes. De ők sokáig az előítéletek és az ismeretlen fogságában voltak. Ami részben az én hibám is...sokáig nem mutattam meg az igazi sárkányvarázst, valahogy nem éreztem magam otthonosan ebben a bányában és nem volt "kedvem" "varázsolni". :(

    Ismerős érzés, sajnos.. nálunk nem tárna van, hanem elmegyógyintézet.. :D s olykor nem tudom, h ápoló vagyok vagy ápolt.. :D

    olykor az se segít, ha megmutatjuk a varázserőnket.. sajnos, sok így is a hitetlen..


    Neked egy citromfű (nyugtató) tea megteszi?

    igen, köszönöm :)


    Jha, kint már lehullott a hó. Nagyon szép képet láttam a behavazott fővárosról pár napja. :love:

    van egy olyan érzésem, h a téli időt szereted :)


    kellemes napot és egy forró csokit mindenkinek :)

  • Mégis, melyik szeróra menjek? Mert azt megtehetem, hogy holnap regisztrálok oda egy accot, szétnézni a térképen, merre keressek magamnak megfelelő helyet. Aztán törölném is.


    Frissen készült, még meleg perecek. Van sima, sós, magvas, sajtos, sajtos-magvas.


    b662ce61a84ee690bb33092133694f88.jpg

  • Trockij, 55. oldal 1099. post......az az Izlandos. ;)

    Szeretem a telet. De van 3 dolog, amit nagyon nem.

    1; Ónos eső, csúszós út.

    2; A lehullott havat nem divat eltakarítani....

    3; Mióta törpeőr vagyok a hógolyótól idegbajt tudok kapni. :cursing:


    Mai bánya sztori:

    Tízórai szünetben. Ülök a tekercstáramban, csendesen olvasgatom a telefonomon az aktuális "kínai mesémet" a mennyei hivatalnokról és csendben röhögök rajta. Miközben már ott sorakoztak a dekorációhoz szánt hópihék és kivágásra vártak. Amikor betoppan két pasas. Nézek rá nagy szemekkel, hogy mégis mit akarhatnak, túl nagyok a törpékhez képest. :/

    A főnöknek látszó szépen elmondta, hogy kicsoda és mit is akarnak:

    - Jöttünk felmérni a helyet, hétfőn jönnek a srácok és gipszkartonoznak, falat kaparnak, laminált padlót cserélnek.

    Én csak lestem bambán a fejemből, majd miután magamhoz tértem a meglepiből feltettem pár egyszerű kérdést:

    - Melyik hétfő? (Jövő hét)

    - Hova teszem azt a 8000, de inkább 9000 könyvet a polcokról?

    - Hova teszek 14 db 2 méter magas salgó polcot? Amelyek -nem mellesleg- a falhoz vannak rögzítve....

    - Ki a fene fog kipakolni ennyi idő alatt?

    - Ki fog visszapakolni? A legutóbbi költözésre csak a nyári szünetem ment rá.

    A főnöknek látszó mintha megfutamodott volna és hirtelen annyit mondott, hogy: - Ááááááhh, eeez csak tájékozódás volt. Még nincs semmi eldöntve.

    Majd elhúzták a csíkot.


    Amikor távoztak, hívtam a közvetlen felettesem. Akit szintén meglepetésként ért a látogatás híre. Elmondtam neki is a kérdéseimet. Elsőre volt egy javaslata, amit gyorsan el is vetett.......

    Majd közölte, hogy amint visszatér a Fővájár megkonzultálják a dolgot......

    Ha minden jól megy, majd csak a nyári szünetben kell kipakolnom.


    Ahogy látom Reykjavíkban nincs valami rózsás idő. Meglehetősen fúj a szél, esik valami szutyok....eső és 7-8 fok van....


    Kérek egy teát.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Frissen készült, még meleg perecek. Van sima, sós, magvas, sajtos, sajtos-magvas.


    jól néznek ki :)



    Trockij, 55. oldal 1099. post......az az Izlandos. ;)

    Szeretem a telet. De van 3 dolog, amit nagyon nem.

    1; Ónos eső, csúszós út.

    2; A lehullott havat nem divat eltakarítani....

    3; Mióta törpeőr vagyok a hógolyótól idegbajt tudok kapni. :cursing:


    áhh, nem.. az elejétől kezdem el olvasni, úgy lesz összefüggés a dolgok között.. remélem :D

    de köszönöm az útmutatást ;)


    s akkor nem is csinálsz a törpöknek hótörpangyalkát? :o s nem is hógolyózol velük? :(


    jó kis történet volt :D még ilyet ;)


    parancsoljon Hölgyem, csak vigyázzon, mert még forró.. :)

    ( nem rakok linket, mert megint előkerül Sipka, h belekontárkodjon az üzenetembe :P )

  • Fogorvos?! Uhh....az kellemetlen. :( Jobbulást!


    Hókuszpók?! Hm....szerintem ugyanúgy kicsilnálnák, mint a valódi sztoriban. :S


    Trockij, a hóangyalt és a hógolyót megoldják ők. Hidd el, roppant tehetségesek. :evil: Minden egyes lehullott hópehely hógolyóként végzi.......többször is. Majd jeges hógolyó lesz....amiből sérülés....amiből bőgés.....=O


    Köszönöm a teát. ;)

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png