Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Krémes!!! :love: Köszi! :)


    Jelenleg egy gyönyörűséges macskának nevezett törpezsarnokom van. Aki szintén nagy kandalló fan.

    Ráadásul igazi sznob orosz kék keverék a szentem. Amikor hazatelefonálok Édesanyámnak, rendszeresen beledorombol a beszélgetésbe. :love:


    Van még néhány macska szolga a kocsma vendégei közt. ;)


    Mohan, köszönöm!


    Nálunk az ovis törpék kezdték, majd a legnagyobbak folytatták és most a harmadikosok vannak otthon........

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Huu de régen volt sütiii:!:

    Gro én ebből kérek...ha lehet.
    Tessék magad kialudni mert különben kidőlsz ,és még bekerülsz a munkahelyedre.

    Már nem aggódom a 3 szervert simán bírni fogjátok;)


    Nocsak nocsak.....még is csak beadja a derekát a GF:?::?: Fél a perektől?

    Belátással sose volt a játékosokra,de akkor mégis csak nem néz hülyének minket....Bár várjuk ki a végét.


    Szeretném én azt a sárkány kitörést látni Lady :D

    Én élvezettel olvasom,h nálatok mindig történik valami érdekesség.De csak a vidámabb kiadást.


    Akkor legyen sarok és meleg a kocsmába és beülök kicsit gondolkodni egy kávé mellé.

    Még nem tudom törlök vagy megyek szerver,egyenlőre megutáltatták velem a játékot :(


    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Én úgy gondolom, megyek valamelyikre. De hogy melyikre...
    Jelenleg az Eunomián vagyok, egy szövetség vezetőjeként. Aminek én vagyok az egyetlen tagja. És ahol a 2,4 milliós összpontszámommal még viszonylag nagynak is számítok (21. vagyok, a 169-ből). Úgyhogy, nincs sok megkötésem arra, hogy melyik szerverre menjek! Nagyobb baj, hogy itt kaptunk +25%-ot a bányák termelésére, ez most úszni fog. De, mert lesz elég kultúr, vélhetően nem fog problémát okozni a bortermelés visszaesése.

    Nagyobb baj, hogyan fogok jó helyet keresni az új szerveren? És melyiket javasoljátok?

    Egy kis mézes süti, csak fel kell vágni. Sajnos, egy ilyen tábla nálunk nem tart ki két napnál tovább...

    20151222_190509-e1451212080815.jpg

  • ))

    Lady Sakk, sajnálom, részvétem nektek is és különösen a családjának :(


    Kopi, igen jól látod... nos az élet így alakult............

    Vendégeim vagytok mindannyian egy-egy töményre, asszem mindenkiben elfér az elmúlt napok-hetek eseményei után :)

    sziasztok a szerver összavonásal kapcsolatba bétan nincs accom ott milyen az élet mert oda is kell költöznöm szerintem

  • Bundás kenyeret teával! Így reggeli időben!


    Ez a szervervonogatósdi milyen életet kreált a fórumra is :D Más megérte! Legalább van mozgolódás!

  • Jelenleg egy gyönyörűséges macskának nevezett törpezsarnokom van. Aki szintén nagy kandalló fan.

    Ráadásul igazi sznob orosz kék keverék a szentem. Amikor hazatelefonálok Édesanyámnak, rendszeresen beledorombol a beszélgetésbe. :love:


    Az oroszok már mindenütt ott vannak :D

    Anyum macskája célzottan az én ágyamat nézi állandó fekvőhelynek.. s nem igazán rajong értem, amikor hazamegyek és kitúrom onnan :D


    Van még néhány macska szolga a kocsma vendégei közt. ;)


    Elsőre úgy olvastam, h "van még néhány macska a kocsma vendégei között.." khm.. :P


    Nálunk az ovis törpék kezdték, majd a legnagyobbak folytatták és most a harmadikosok vannak otthon........


    Lassan körbeér.. Neked bent kell lenni mindettől függetlenül?


    maradok a mentás forró csokinál :)

  • Szerencsére nem követeli meg, hogy oroszul beszéljünk hozzá....ha akar remekül ért magyarul és itt az akar-on van a hangsúly. :D

    Ha itthon vagyok, akkor Anyum a fekvőhely. Mert ő a fő személyzet és félti tőlem...... :S


    Lehet, hogy vannak macskák is.... vagyis régen voltak. :/


    Ohh, mindig csak 1 csapat van karanténban a többiek ugyanúgy adnak munkát. ;)


    Tavaszi történet: A tavaszi online oktatás megkezdése előtti utolsó pénteken öt kollégával álltunk a tanáriban és épp azon örvendeztünk, hogy az egyik kolléganő sikeresen átesett a minősítésen.

    6 emberből 5 koronás lett. Tippelj ki nem lett az......


    Kérek egy..........őőőő....pohár vizet (most laktam jól...)

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Az első hullámban idehaza, távol az iskolától lettem koronás. Megismerkedtem a lélegeztetővel. Izgalmas napok voltak, a kórteremben nem mindenki élte túl.

    Most éppen a csoportjaim kétharmada karanténban. Oktatok online is meg nem online is.

    De én most negatív vagyok, szóval vidáman a csatasorban.


    És jahm, itt is van két macskaállat. Wen Qing cica mostanában minden éjjel ragaszkodik hozzá, hogy megmossa a homlokomat, és közelről doromboljon a fejembe.


    Kérek egy mézes málnát!

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Sütit mindig, mindenkitől örömmel fogadunk. Köszi Mohan :)


    Lady Sakk a 6 emberből az az egy jár ide a kocsmába? :)

    Elsőre úgy olvastam, h "van még néhány macska a kocsma vendégei között.." khm.. :P

    Ki mondta, hogy nincs? :)


    There’s A Cat Pub In The UK You Need To Visit Right Meow


    Egysenki, sajnos nem tudom. Általában az emberek inkább szubjektív, mint objektív okokból szeretik vagy utálják egyik-másik szervert. Én személy szerint nem szerettem GO-ként bétán lenni, de Sipkának meg béta a kedvence :D


    Kérem a szokásos kávémat :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Szerencsére nem követeli meg, hogy oroszul beszéljünk hozzá....ha akar remekül ért magyarul és itt az akar-on van a hangsúly. :D

    Ha itthon vagyok, akkor Anyum a fekvőhely. Mert ő a fő személyzet és félti tőlem...... :S


    Macska.. evidens, h majd ő eldönti, h mit akar- és mit nem :D

    Ismerős ez az "Anyum a fekvőhely".. :D rajtam egyszer feküdt, amikor célzottan nem akart kimenni éjszakára és úgy gondolta, h akkor így megoldja.. tévedett :D azóta tudja, h ezzel felesleges próbálkoznia :)

    6 emberből 5 koronás lett. Tippelj ki nem lett az......


    Hát.. nálunk ez 5-ből 4-es arány úgy, h ez a 4 ember vesz körbe kb 4 oldalról.. :) átérzem a helyzetedet.. bár szerintem mindketten elkaptuk, csak a hihetetlenül jó immun-rendszerünk kivédte.. :)

    Ki mondta, hogy nincs? :)


    azt gondolom, h nem egy generációba tartozunk.. nekem a "macska a vendégek" között részről nem konkrétan Anyum macskája jut eszembe.. ugyanígy néz ki, max 2-3 kg-val több :D

  • Nos a kocsma anno a szerveren használt szövetségi név miatt kapta ,mert különben a régi tulaj kutya barát inkább :D


    Jut eszembe Gro........a kocsmánk megmarad :?::?:


    Ladym áruld el mi a titkod,h te nem lettél az ?


    Mohan én kérek abból a sütiből.


    Jöhet egy kis barack és legyen pálesz mert ezt lassan nem lehet másképp kibírni.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Szeretem én a macskákat is.

    Kint a házból,de inkább a portán kívül:!:


    Na igyunk valamit erre a nagy ijedtségre.

  • Mivel a kocsma nem a játékfelület része, így nem látom okát, ami miatt ne maradna meg :)

    Az utcatáblát nyilván le fogjuk cserélni, de nagyjából ennyi :)


    Jöhet még egy kávé.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Aki arra tippelt, hogy én úsztam meg, az nyert. A miként úsztam meg kérdésre a válasz: Nem tudom......akkor még oltva sem voltam.


    Mester, a cicák dorombolással gyógyítanak (is) Wen Qing gyógyító volt.....talán van valami összefüggés. ;)


    Az a gyanúm, hogy Trockij nem a 4 lábú macskákra gondolt.......:saint:


    Van még abból a francia krémesből?


    Azért azzal az utcatáblával óvatosan. Attól tartok nekem már a szerverek megtalálása is gondot fog okozni. Anno a lobbytól is a frász tört ki......=O

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • A munkatársaim szerint kissé....hmmm...hogy is mondjam?! Troll vagyok. Néha nehezen veszi be a fejük a gondolataimat. :S

    De azt nem tudják, hogy az ismerőseim közt kispályásnak számítok. ;)


    Nanáá, hogy fizetem. Amint megtalálom a kincstár kulcsát....^^


    Köszönöm a teát...:saint:

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Mivel a kocsma nem a játékfelület része, így nem látom okát, ami miatt ne maradna meg :)

    Az utcatáblát nyilván le fogjuk cserélni, de nagyjából ennyi :)


    Jöhet még egy kávé.

    Gondoltam,de hát már semmiben nem lehetek biztos ;)

    Utcatáblát:?:Erre mit is gondoltál? Nekem pont megfelel és ha másra gondoltál akkor eljön itt is a búcsúideje:(

    Sipka félreértettél de mint tudjuk a sorozatos félreértésekből van az ami most van,fátylat rá és azt mondotok a hátam mögött amit csak akartok,túl vagyok rajta,így igyunk valami jó erős felejtőset.


    Ladym kicsit elvesztettem a fonalat....de próbállak benneteket követni :D

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara