Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez



  • Na én még csak a zenénél tartok,meg nézegetem a kínai fiúkákat,nem mertem belenézni mert még nem akarok függő lenni 8o



    Khmmmm...a fent említett cselekmény felér egy kínzással (számomra) és az már válóperes indok....

    Iszom is rá egy 15 éves keresztest ami nem vipera.

  • Khmmmm...a fent említett cselekmény felér egy kínzással (számomra) és az már válóperes indok....

    Hm... Szóval Kopi ruha nélkül az smafu... ;(


    Ezért tényleg páncélba burkolódzva megyek majd a talira!

    Málnaszőrt ide!

  • Új megjelenés?


    Valamiről lemaradtam? Mondjuk most el vagyok foglalva a bacikkal amiket sikerült összeszednem. <X


    Kérek is egy gyógykombót, meg némi antibigyót.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Hajaj mi van itt :?:



    Kopi nagyon el vagy kényeztetve :D.....még a végén irigykedni fogok;)


    Akkor valami ütőset kérek

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Must? Az már majdnem olyan jó, mint a kölyökpezsgő XD Tudod mit, nekem jöhet!


    Kalandozzunk egy kicsit! Forró szakét mindenkinek ezeken a hideg őszi estéken :D

    :saint:Ne barátkozz a gonosszal!:evil:


    Guǎn tā xīxīrǎngrǎng yángguāndào, wǒ piān yào yītiáo dúmùqiáo zǒu dào hēi!

    Kit érdekel a széles, zsúfolt út? Én a saját utamat követem a keskeny pallón, amíg véget nem ér a sötétben.

  • én valami nagyon erőset és gyümölcsöset kérek (must szóba sem jöhet)...ízlésficamra még kérek pár adagot

    kitartás mindenkinek a lobbyhoz

    még egy kör sört, és a mellém leülőnek fizetek vmi finomságot pluszban, természetesen.


    s egy régi kedvencem: /a dalban elhangzó trágárságokért elnézést kérek és 300 botütést, de ez egy ilyen nap, ma nézzétek el és fogadjátok szeretettel/

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • Két szőlőszem megy a sínen.

    - Mikor jön a vonat?

    - Must.


    Ilyen mustot nem kérek. Olyan jöhet aminek még nem volt ideje megmurcisodni (és nem érintkezett a sínekkel) :D


    Na szép, trágárság a dalban? Vigyázz, nehogy egy moderátor (vagy admin) észrevegye! :*

    A must mellé kérnék egy gyógykombót meg egy kávét. Már úgy-ahogy meggyógyultam, de azért még nem tökéletes :)


    U.i.: És ha már zene, jöjjön egy igazi klasszikus:


    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Zsum! Téged ki mer kényeztetni? :) A talin a pofoneső elől a páncél sem tud megvédeni! :))

    Csak nyugodtan Kopi;)...megvédelek:D


    Ó ti gyengék:!:Nekem jöhet a must,imádom ^^ Sajnos most már ritkán jutok hozzá.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara