Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Szép jó estét mindenkinek! :)


    Asszem megint felcseréltem az am-et meg pm-et, fene a munkával :D

    [...]

    Na megint van egy rendes zöldikénk!

    [...]

    Nahát Tigris, az adminok már nem elég zöldek? :P

    Bár én jobban szeretem a vörös színt ha már kék nincs :D


    Wei Wuxian, csak óvatosan. Ne feledd a Lan szabályok tiltják mind az alkohol behozatalát, mind a megivását :D de talán Shufu ezúttal megbocsájtja neked, mert a Császár Mosolya tényleg jó :D

    Wendégem wagy egy üvegre.


    Én egy kis propofolt kérek :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Wei Wuxian, csak óvatosan. Ne feledd a Lan szabályok tiltják mind az alkohol behozatalát, mind a megivását :D de talán Shufu ezúttal megbocsájtja neked, mert a Császár Mosolya tényleg jó :D

    Wendégem wagy egy üvegre.

    Természetesen elnézem, mivel én is kapok. A sötétkék, felhőmintás teáskészletben kérem! A Lan színt csak kivételesen fogom használni a fórumon, mert kiégeti a szememet, de most kipróbáltam, így marad.

    Kérek még két üveg Császár mosolyát, gyorsan fogy! És Sipit is szeretném meghívni egyre!

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Az nem tudom mitől mosolyog a Császár. De a taknyos Sárkány egy Laudest kér.....


    Ha....ha...happpciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.......:rolleyes:


    Hupsz! Bocsánat...nem akartam leégetni a kocsmát (tűz sárkány).....:rolleyes:

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


    Edited once, last by LadySakk ().

  • Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Igazán köszönöm, Shufu! *csendesen kezd iszogatni, és még csak bele se pirul...*


    LadySakk, ezzel a sorozattal csak óvatosan!


    Addig is hallgassunk jó zenét, és fogyjon a Császár Mosolya! Mindenki vendégem egy körre!


    :saint:Ne barátkozz a gonosszal!:evil:


    Guǎn tā xīxīrǎngrǎng yángguāndào, wǒ piān yào yītiáo dúmùqiáo zǒu dào hēi!

    Kit érdekel a széles, zsúfolt út? Én a saját utamat követem a keskeny pallón, amíg véget nem ér a sötétben.

  • Na gyorsan bekukkantok így kora este lepucolni a pultot alvás előtt :)


    Ladym a sorozatot én is tudom ajánlani, bár eléggé függőséget tud okozni :D


    És mindenkit kérek... könyörgök, hordjátok a maszkot, ha nem is mindenhol is (még), de tömegközlekedésen, zárt tereken, ilyesmi helyeken mindenképp! Ma is fogtunk pár covidost.......... reméljük nem kaptam el attól akivel nekem volt dolgom (nem covidosként jött), nincs kedvem betegeskedni :)


    Császár mosolyát kérek, meg egy FFP2 maszkot :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Gro, mégis, FFP2-es maszkban hogy iszod meg a Császár mosolyát?


    Szívószálat kérek mindenkinek! Papírszívószálat, a környezettudatosság jegyében.

    :saint:Ne barátkozz a gonosszal!:evil:


    Guǎn tā xīxīrǎngrǎng yángguāndào, wǒ piān yào yītiáo dúmùqiáo zǒu dào hēi!

    Kit érdekel a széles, zsúfolt út? Én a saját utamat követem a keskeny pallón, amíg véget nem ér a sötétben.

  • Én a tömegközlekedést is igyekszem elkerülni. Inkább gyalog járok (autóval kevésbé szeretek) még dolgozni is. csak 6 km... oda-vissza napi 12... de jólesik egy kis túra minden nap :)

    Johnnie Walker legyen akkor mindenki poharában, mert az fertőtlenít!

  • Nem is tudom, melyik piához nyúljak gyorsan, annyiféle sorakozik így hirtelen előttem a pulton! Ahogy nézem, ebből kevert lesz... Aztán tényleg nem lehet majd látni, mert becsúszok a pult alá! Miközben azt sem tudom, hol vagyok, mert a Macskában a Team az Ex, vagy az Ex a Team, vagy mi is van? Csoda, hogy ide találtam!

    Azé' valami ruci csak van rajtam! Pucéran mégiscsak furin néznék már ki!

  • Én napi szinten a jó öreg drótszamaramat nyúzom, nálunk a tömeg többnyire azzal közlekedik.

    Ami a sok embert illeti.....nos, minden nap kb. 100 törpével vagyok egy épületben. Igyekszem a tekercstáramba visszavonulni és élvezni az áldott csendet. :saint:


    Erre a sorozatra lehet rákeresek.......:/


    Maradok a Laudesemnél, még mindig taknyos Sárkány üzemmódban tolom....

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Haaa naagyon szigorúan vennénk a szabályzatot, most néhány embernek a kedvenc törpe idegelő elfoglaltságomat kellene űznie......ami a másolás.... :evil:


    Nincs valahol nem kínai és feliratos?


    Maradok a Laudesnél.......


    Jha, ma a mini törpe központunkban (óvoda) horogra akadt néhány királyi fejék. :( Szerencsére én oda nem járok. Sőt! Ha lehet még az ott szolgálatban lévőket is kerülöm.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • bocsi, kínai és feliratos :)

    de találtam valahol angol felirattal is, de az sajnos nekem már mindegym hogy angolul, vagy kínaiul beszél :)


    egy teát kérek :)

  • A hang csak kínai :D Belépő szintű, HSK1-es nyelvvizsgám van azóta. A magyar felirat meg egészen jó :D

    Hidd el, az első három rész után már nem fog zavarni XD


    És igen, a rendszer úgy gondolja, hogy túl sok zöldséget beszéltem mostanában, úgyhogy bezöldített.


    Negyedik nagybácsi házi főzésű nemtommilyen, de brutál ütős piájából mindenkinek! Aztán ürüljenek a poharak! :D

    :saint:Ne barátkozz a gonosszal!:evil:


    Guǎn tā xīxīrǎngrǎng yángguāndào, wǒ piān yào yītiáo dúmùqiáo zǒu dào hēi!

    Kit érdekel a széles, zsúfolt út? Én a saját utamat követem a keskeny pallón, amíg véget nem ér a sötétben.

  • ...hát bizony kínai ez..de magyar felirattal, és mókás...s valóban függőséget okoz.

    Volt itt minimum egy 'meghívásom' császár mosolyára /köszöntem főnök/, amit többször is elolvasok, hátha többet kapok :D szeretettel fogadtam.

    Volt itt pár érdekes gondolat és van pár keresetlen szó, de hagyjuk őket, hátha rájuk találnak mégis....


    Más: én is kérnék mindenkit, vigyázzatok egymásra, magatokra, ránk is... de tudom, hogy most ez a legnehezebb, mert mindenkinek vannak elvei, gondolatai vagy ...hallotta...és meghal ha oltják, ha maszkot vesz, vagy csak ha nem 5ezer embert köpköd le egy perc alatt...kemény az élet, igen.


    Ja a zöldre: sajnos a fórum elsődlegesnek tekinti több posztnál a fórumost, sajnáljuk és nem is tudunk ellene tenni, bár nagyon szeretnénk...mindenesetre a lényeg az, hogy mi a játékért vagyunk..ide csak szórakozni járunk :D


    no, még akartam pár dolgot, de majd :) jó itt látni Titeket, egy körre mindenki a vendégem /Kopi ruhában vagy ruha nélkül is ihat egyet, ezegyszer...nem félünk attól, hogy ez bármilyen erre tévedő óvodást rossz útra térít :D akkor se ha csillámpónin érkezik :D /


    no vmi zenét nézzek gyorsangyorsan, mert Ti sose hoztok...legyen lil g


    na még egy sört ide, finom gyümölccsel (nem, nem egybe!), s egyet annak aki mellém ül - és mindenkinek egy kört

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • Arra nem gondoltatok, hogy dobtok egy sárgát? No nem a piálkálástól! :)) Hanem üziben a "Népnek"! Hogy itten van egy remek Fórum! Aki még játszik picinykét, nézzen be ide, vagy oda. Esetleg egy konkrét irányított helyre. Ott mondja el óhaját, sóhaját! (Az most mellékes, hogy nem lesz belőle semmi...) Akkor esetleg kiderül(het), hogy egyáltalán még felkelthető-e az érdeklődés az Ika Fórum iránt.


    Igyunk egy picinykét!

  • Három rééész? A hatodiknál tartok......:/


    Kínai nyelvet azt hiszem kihagyom. Noha mostanság úgy érzem, hogy számtalan nyelven mondom a magamét. Kivéve a magyar. Ugyanis a törpék egyre értetlenebbek.

    Komolyan mondom. Itthon a macskának mondom, hogy: - Marci, ülj le a hátsódra és várj egy kicsit. Kapod a nasit.

    A macsek leül a popójára és les rám, hogy akkor hol az a kaja?!

    A törpéknek bezzeg hiába mondom, hogy: Ülj le, fogd be a szád és a feladatodra figyelj.

    Ebből csak egy valósul meg (talán)........leül.....:rolleyes:


    Ami a vírust illeti. Az egyik kolléganő kb. harmadjára kapta el. Úgy, hogy oltva van.


    Kérek egy Laudest......

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Szépet!


    Kopi...ruha nélkül ;)..könnyebb dolgom lesz :D


    Ladym nem azt mondták,h az oltott nem kapja el,hanem,h az tuti nem kerül kórházba,könnyebben elviseli ezt a nyavalyát:!:Remélem így van.



    Na én még csak a zenénél tartok,meg nézegetem a kínai fiúkákat,nem mertem belenézni mert még nem akarok függő lenni 8o


    Egy gyors altató itókát kérek

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara