Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Viszont..egy dolog felmerült bennem munka közben. Mivel itt vagytok páran, sőt igazából csak itt vagyunk már a fórumon, ráadásul, intelligens emberek vannak itt (nagy mázli), kérdeznék valamit, csakúgy:

    mit tudnánk a fórumon úgy segiteni, hogy plusz témák, beszélgetések, hogy többen használják? A rendszerén nem változtathatunk, csak irhatunk egyes helyekre. és sajnos a játékon se változtathatunk, ezért nem ezt kérdeztem....lenne ötlet bizony :)

    Tehát a jelenlegi rendszerrel...bárkinek van ötlete, hogy legalább az a pár maradék játékos jobban érezze itt magát? Mit segíthetnénk?


    S persze igyekszünk a játékban segíteni azzal is, hogy a csalókat eltüntetjük...akár azokat, akik minden szerveren rontják a játékélményetek, akár csak 1-2n. Szóljatok miben segíthetünk még, a lehetőségeken belül, ezért vagyunk (egyébként biztosan feltűnt páratoknak, hogy azokat is ki tudtuk tenni, akiket eddig nem...úgyhogy rosszvilág a csalóknak, de mondjátok, még mit tehetünk? Nem játékötlet, mit javitani, mit fejleszteni...azt el kell engedni.)


    egy kört mindenkinek, én kérem a szokásos söröcském a helyemre, a sarokba /szabad szék mindig marad/ =)

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • Ma hajnalban olyan fél2 körül vizsgálat közben szóbakerült az alkoholfogyasztás. Aki mikor mondtam, hogy én mennyi ilyet szoktam inni közölte, hogy nem iszok elég alkoholt és igyak többet :D


    De én ilyen makacs vagyok és nem hallgatok másokra úgyhogy csak a kávémat kérem :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Megjöttem.......akarom mondani olvastam és jó darabig nem tudtam írni,mert hát ....elképzeltem Kopit mint aki páncélban ,felvértezve vár ^^:D

    Na ha tali lesz végre-mert addig húzod az időt,h megint záróra lesz :(-akkor csak abba jöhetsz:!:


    Ladym el is felejtettem,h tavaly pár napot Debrecenben voltunk.Egyik szövi taggal taliztunk is.

    Na majd veled is hátha.


    Gurat ne csábítsad innen az ivó bandát,mert még eltévednek:P


    Kaptam egy kis barackot úgy,h nem keverném ,jöhet a következő pohár.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Kocsmatúra kilőve, kövi ötlet? (Amúgy majd meglátjuk...végsőmegoldásnak használhatjuk)


    Ja a kövi hullámot is megoldjuk, maszkban megfelelő távolságról is értjük egymás szavát <3


    Kopinak töltöm a pohárkáját, és mindenkinek egy kört.

    S persze barackot még zsunak is, nekünk is.

    Gro még gyerek, ő kávézzon, egy körre vendégem :D

    Többieknek is amit kívánnak..na nézek még egy ripítet...amúgy meg él a kérdés továbbra is, egyéb ötlet segíteni ikát és leginkább a játékosokat?

    Ez vót mán a milliószoros ripítek közt?

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • ...jah meg kérem a jogaimat is! Végre újra csoprtos -, akarom mondani csapatos-kodhatok együtt veletek :)

    Még egy pohárral a legfrissebb vízből!

  • spam!


    sörtide

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • Nos, kedves Gurat! Üdv nálunk!


    Azért örömmel vettük volna, ha ránk írsz, jelentkezel, miegymás..... nemcsak közvetve értesülünk....tudom hülyeség, de van egy TM, vannak adminok.....

    Várunk szeretettel a cseten és minden hivatalos fórumon.


    ser már van, pálinkát izibe :)

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • ...jah meg kérem a jogaimat is! Végre újra csoprtos -, akarom mondani csapatos-kodhatok együtt veletek :)

    Még egy pohárral a legfrissebb vízből!

    Na megint van egy rendes zöldikénk!

    Erre egy nagy kupica junájkumot töltök magamnak.

    Flaskát és poharakat pulton hagytam,aki betér vendégem belőle.

  • Gurat gratula :)


    Persze ,h örül Vikivitni mert félt egyedül ;):P


    Forralt bor:?:Már azt megiszom ugyan, de azt inkább a karácsonyi vásárba.

    Viszont az eperbor az jóóóó:)




    Vártam Kopit,h reagál de hát megint szellem:(

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Érdekes dolgok történnek manapság a kocsmában. Tudom, fontos társadalmi hely, de ide én inni járok. Egy sört kérek.

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • szaladok is egy plusz serrel, meg még egy tartalékba


    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • A kocsmában lehet összeszedni a legjobb információkat és pletykákat, ezt mindenki tudja. Beülök én is szórakozni.


    Két üveg császár mosolyát kérek. Az egyiket Lan Qiren mesternek!

    :saint:Ne barátkozz a gonosszal!:evil:


    Guǎn tā xīxīrǎngrǎng yángguāndào, wǒ piān yào yītiáo dúmùqiáo zǒu dào hēi!

    Kit érdekel a széles, zsúfolt út? Én a saját utamat követem a keskeny pallón, amíg véget nem ér a sötétben.

  • Na megint kimaradok a császár mosolyából..sebaj, kérek vmi erőset, meg egy sert mellé


    S szabad a szék mellettem, fizetek is egy kört a betérőnek. S egy kis mjúzikot kérek:

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )