Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Nem jó. A kávét nem lehet intravénásan :D

    Ne beszélj az energiaitalról. A végén még én is iszok egyet (itt áll az asztalomon), és nem kéne :D


    Még egy kávé jöhet :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Hajajj, én is visszatértem hivatalosan. 8)


    Egy mentás jéghideg limonádét kérnék.


    A zenegépbe is dobok be valamit, mert nagy a csönd:


    3W7KJrl.png

    Köszönöm Lara :love:

    hu.gif

    Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

  • Jaja. Feltörünk, mint a talajvíz! Csak ne ásson senki árkot :D




    Gro alig kaptam levegőt...meg akarsz ölni:?::D:D

    De gratulálok mindenkinek,h így feltört :love:


    Jéé és tényleg pirosan vagyok ;)


    Energiaital? Na abból én nem kérek,még a szagát se bírom:(


    Akkor csinálok magamnak egy kávét sok cukorral és habbal.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Sziasztok!


    Beköszönök már én is, mert úgy illik, millió dolog között is. Jövök majd szépen sorban, ahogy kell és ahogy illék.


    Addig is sert és jóegészséget mindenkinek....s természetesen örömteli és szabálykövető játékot kívánok!

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • Zsum miből gondolod hogy meg akarnálak ölni? Ha valaki árkot ás max. elfolyik benne az a talajvíz de élni fog vígan tovább :)


    Sipim, gyere gyakrabban <3

    Egy kávét kérek. Sipinek sert :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Hú hogy elcsendesedett mindenki!

    Remélem ez valami vihar előtti csend :evil:


    Vagy csak mindenki ilyen keményen dolgozik? :)

    Be ne csődöljön a kocsma! Gyertek, már véget ért a COVID zárlat! (azért oltást, maszkot érdemes használni a zárt tereken belül továbbra is) :)

    Én egy kávét kérek.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Nagyon helyes, tessék csak dógozni! Addig jöhet a szokásos ír kávém, de csak ha kiülhetek a teraszra.

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Persze, terasz nyitva, tengerpart, óriásventilátor minden elérhető. Nyugágy is.

    Már jó idő van :)

    De védettségi igazolvány nélkül csak a törzsvendégek jöhetnek (meg aki elég borravalót fizet) :D


    Még egy kávé jöhet.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • akkor viszem az igazolványom :D bár még csak 1 oltásom van, de az nincs ráírva :D


    egy kávét és egy hideg limonádét kérek, a hp-hoz már meleg van :)

  • Tisztelt aktív Team tagok!

    Megtaláltak egy kérdéssel, amit közvetítek. (bár utálok postás lenni)

    Szóval a játékon belüli jelentések működnek? Van az az agorás baromság, ahol egymást szokták a zemberek méregetni, arról lenne szó, meg a profilokban elhelyezett irományok.

  • Tisztelt aktív Team tagok!

    Megtaláltak egy kérdéssel, amit közvetítek. (bár utálok postás lenni)

    Szóval a játékon belüli jelentések működnek? Van az az agorás baromság, ahol egymást szokták a zemberek méregetni, arról lenne szó, meg a profilokban elhelyezett irományok.

    A Team most állt fel, még nézi át a dolgokat, de igen, a jelentések már működnek. Ha toltok hozzá egy nullás jegyet, akkor tán gyorsabban észrevesszük, marha sok a szerver. De igyekszünk minden formában gyorsak lenni.


    Kérek egy limonádét!

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Basszus ki akartam egészíteni aztán rájöttem, hogy mindent leírtál amivel kiegészítettem volna :D


    És igen, érdemes azért írni egy jegyet ha játékost, különösen agorát jelentetek, hátha véletlenül elkerüli a figyelmünket. Sajnos ahogy LanQiren is írta, több szerver van, mint ami egészséges lenne :D


    Lütyőnek egy víz (ha az nem jó, alkoholos víz) rendel :)

    Nekem is jöhet egy limonádé.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Köszönöm a választ, továbbítom.

    Néha valóban azt érezzük, hogy GF már lemondott a játékról, illetve fejlesztésekről.

    Agora: néha tényleg elég tré a hangvétel ott.

    Még össze-vissza vonás előtt nekem is volt ott probléma, ott jelentettem, nem volt látható (usernek) eredménye, ezért jeleztem jegyben, ahol meg kaptam a buksimra. Ez kettős jelentés, aminek tényleg nem sok értelme. Anno agora egyébként is szabadabbra lett eresztve.

    Team: csodálom, hogy egyáltalán még van, aki bevállalja ezt munkát.

    Azt még meackulpa, elfeledkeztem a kocsma alapvető szabályáról, ezért kérek így estére egy kis (vagy akár kicsit több) birs páleszt.

    Mindenki más meg azt kér, amit szeretne :)

  • A kocsmaszabályzatot sajnos az új fórum megölte, úgyhogy már csak íratlan szabályként létezik és egyben bocsánatos dolog a megszegése. A kocsmáros azért nem lelkesedik érte, ha nem fogyasztanak a vendégek ;)

    Az agora sajnos mindig picit mostohagyerek volt. Ha valami gond van szóljatok, lehetőleg mihamarabb. Nyilván mértékkel jelentgessétek a népet, de ha egy szabályszegés miatt egy azaz 1 db jegyet nyittok, akkor megígérhetem, hogy senkinek nem szedjük le a fejét érte (szóban sem) :D


    Esetleg ha jelentitek játékban várhattok olyan 1 napot hogy hátha addig észrevesszük és akkor elég csak abban az esetben külön jegyet nyitni, ha nem láttok érdemi reakciót.



    Hát részben kicsit nosztalgiából újra összegyűltünk. Meglátjuk meddig tart ki. Ha úgy érezzük, hogy van még értelme és/vagy élvezzük a közös GOnoszkodást, akkor sokáig, ha nem akkor mérsékelten sokáig :D


    Mára elég volt a kávéból. Jöhet még egy limonádé.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Ha úgy érzitek, sürgős, a jegy a leggyorsabb módja, hogy megtaláljatok minket. De amellett ne felejtsetek jelenteni a megfelelő gombbal is.

    Minden esetre türelmet kérek. Akik vállalták ezt a munkát, teszik a dolgukat, de kevesen vannak sok szerverre. Ez itt a reklám helye. Kellően csapatszellemű, ikariamszerető csapattagok jelentkezését várjuk.


    Várakozás közben iszom egy mojitot.

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Tudod néha mindenki azt érzi már lemondott erről a játékról a GF.

    Ennek oka lehet leginkább,hogy matuzsálemnek számít már az online játékok között.:)

    De akik hosszú éveket toltak le vele azok szeretik és szeretnék még a továbbiakban is.

    És itt is mint az életben csak egy dolog állandó.

    A változás.:D

    Team.

    Nos a jelenlegi Magyar Team minden tagját személyesen is ismerem (Ercsa kivételével,de remélem ez nem sokáig marad így) és garantálhatom mindent megtesznek,hogy a magyar ikás játékosok ismét úgy érezzék van még miért játszaniuk ezzel a szép játékkal.

    Addig is szabály vagy nem szabály,de bizony én most mindenkit meghívok valami finom és egyben alkoholos itókára.

    Mai ajánlatom saját főzetésű ágyas szilva pálinka:thumbup:.

  • De ha szépen nyomkodja és belép az összekötött accjába(akár) egymás után és ezt leadja a főaccjának ami ugye más ipn van,mert ezt csak úgy tudja megtenni akkor mire tiltanád??Szabály szerint nem vétett!De tudjuk,h ez így nem jó.

    Sok esetben ha 1 ipn van az acc akkor a rendszer maga nem engedi elindulni vagy netán visszafordítja a megkezdett ügyködést ,legyen az bármi ami az 1 ipn nem lehet.(szürke ikon,vagy kapod diplomatánál,h nana!) Ezzel semmi titkot nem árultam el,csak is azt amit láthatsz.

    Ezt értsd meg,hisz látod is,ez akkor nem csalás.

    Tudod te is meg én is ,h csalnak de nem bizonyítható, és ez a lényeg

    Ez a szabályok kijátszása amiért tiltás járna - szerintem

    Hiba kihasználás is egyben - mármint a (z ellenőrzési) rendszer hibájának kihasználása.

    Az maga a csalás, hogy ezt kihasználják sokan - és baleknak van nézve a GO, mert egyszer valamelyik ezt kezdte mondani: ehhh ez nem bizonyíték

    Mármint a sorozatosan ismétlődő ki-be lépések, a multik semmilyen más játéka, minthogy kiszolgálják a fő acc érdekeit és sorolhatnám...

    Ezt pedig mostanság már nem csak a saját gyarapodásukra, hanem mások eredményeinek rontására használják fel egyes CSALÓK, amit elnéztek és ez felháborító:!:

    Pl kolosszust is szépen kiprovokáltuk sorban a multiktól - a fő acc ott csatázott a városaikban és nyomatta a kolikat sorban. Éppen csak átlépett a multikba majd vissza - ezt pl látja egy GO

    Aztán mit tenne vagy tudna tenni egy ilyen nyomi csaló ha tiltanátok? Semmit sem ... írna egy jegyet és kb ennyi :thumbdown:

    Mi (becsületes játékosok) meg már írtunk 100-t - és semmi sem történt :cursing:


    Nahh kérek egy kis vért a pucába - lehet már csak az kellene - és sört a Népnek :D

    Mert látjuk, tudjuk, de mégsem bizonyíték amit látunk meg amit tudunk. A saját szemeteknek azért lehetne hinni nem:?:

    Azért engedtessék meg nekünk, hogy hallassuk a hangunkat és jelentsük a csalásokat - mi nem csak látjuk, tapasztaljuk is ezeket

  • Kellően csapatszellemű, ikariamszerető csapattagok jelentkezését várjuk.

    Én jelentkezem - HA kapok fizetést

    Mert ez egy munka...

    Akár ambróban is jó - pedig az nem pénz.


    ÉS

    HA

    Lesz jogköröm és lehetőségem közvetlen bizonyítékok sorozatára alapozva kitakarítani 1-2 szervert a csalóktól

  • Szóval Opi hogy akarsz te GO lenni,ha játékosként egyrészt messze nem vagy tisztában a játék adta szabályos lehetőségekkel és magad is azon sokak közé tartozol akik a (nem létező) szabályokat nap mint nap megszegik némely szerveren?

    Régóta ismerem ezt a csűrés csavarást... Posin nem jött be a GO-knák az erre és az ÁSZF-re való hivatkozás, ott másként gondol a Team a játék szabályokra

    Felesleges az a Team amely szerint nincsen szabály és az ÁSZF alapján akar ítélkezni de nem tud

    Nekem Team tag sosem azt írta, hogy az ÁSZF-et nem sérti az 1000 multi és stb... látják és tudják a csalást de bizonyítani nem tudják - kb ezek voltak a válaszok


    Amúgy nem releváns a véleményed a játékra vonatkozóan - csak a csalóknak ad kéretlen tanácsokat - mert ez a Te értelmezésed és biztosan nem a GF célját és szándékát fejezi ki.

    Neked egy keserű vizet kérek - és sört a Népnek

  • Opi.

    Ez társadalmi munka.

    Önkéntes és ingyenes.

    A fizetség sokszor az,hogy veled mint "hatalommal" egyet nem értő játékos elküld szebb tájakra.

    Olyan ez mint egy tűz eloltása,de mielőtt eloltanád már tudnod kell hol keletkezett és hogyan tudod lokalizálni.

    Ha a Team tagjaként csak egyetlen játékosnak tudsz segíteni,már az is hasznos és ha az a játékos ezt még meg is köszöni....na az az igazi fizetség.<3