Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

• Na most több dolog is furcsa számomra.

Írsz valamit hasból és lesznek akik első olvasatra el is hiszik ez valóban így is van.

Mint a facebookon.:(

Belegondoltál abba amit írtál ?

Mert megint hasból és gondolkodás nélkül írtál.

Kalózkodó programokat a GF igen keményen figyeli és gondolkodás nélkül tilt is érte.

Az a tiltás végleges!

És hidd el nem igazán élnek sokáig azok az accountok amik így kalózkodnak.

Jó esetben 1 hetet,ha a GF illetékesei nem figyelnek.

Nem figyelem a magyar szervereken történő dolgokat,de hidd el tudnék arról ha a magyar waron lett volna tiltás ilyen miatt.

És soha senkit nem üldöztem el egy szerverről sem.

Sem magyar sem más nációhoz tartozóról sem.

De voltak olyan játékosok akik önként feladták,mert simán csak nem bírtak velem és ezt képtelek voltak bevallani maguknak.

Voltak szövetségek amik állítólag miattam szűntek meg,de mint később kiderült belső feszültségek vagy vezetői nem megfelelő hozzáállás miatt történt.

Ilyen volt anno az alfán a DEL vagy a Zetán a VVV például.

Közöm nem volt a megszűnésükhöz,de simán rám lett fogva.

Én csak játszottam ellenük és szabályosan.

De kellett egy bűnbak és ki lehetne más mint az a lenézett nagypofájú senki aki én vagyok.

Nem én tettem ezzel elhíresülté magam,hanem mások akik képtelenek voltak elfogadni lehet jól és ügyesen is játszani csalás nélkül.

Persze ezt nehéz elfogadni és könnyebb azt írni azért mert csalt.

Nekem nincs szükségem arra,hogy csaljak és ennek több oka is van.

Az átlagnál sokkal többet tudok az ikáról és ezt szabályosan ki is használom a játékomban.

De ez nem csalás.

Ha ennyire tenni akarsz a magyar szerverek tisztaságáért akkor a Team-ben a helyed és nem a fórumon kell vélt dolgokat puffogtatni.

Jelentkezz GO-nak és ez a játékodra és szemléletedre is hatással lesz.

Pozitív hatással.

Mert ha jól csinálod a dolgod meg fogod ismerni milyen az amikor valaki valóban csalva játszik.:thumbup:

Meg sajnos azt is mennyire tehetetlen vagy ezzel szemben.:(

• Az örök vita, amin sajnos a GO csapat sem fog tudni segíteni. Az Ikariam stratégiai játék. Jó logikával annyi minden kihozható belőle csalás nélkül! Én kezdettől ezt szerettem benne. Igen, miattam is szűntek meg szövetségek. Mi tízen voltunk, ők százan. Teljes szerver ellenünk. Mégis ők mentek el.

Annyira át voltam világítva, hogy azt is kiszúrják, ha szemölcs nő a bal bütykömön. De nem csináltam semmi szabálytalant.

GO-ként mindig mosolyogva néztem, ha egy szerver jelentette mindig ugyanazt a szövetséget/játékost csalásért. Csak játszott.

Tudhatsz sakkozni, de, hogy megverj egy nagymestert, ahhoz sajnos az nem elég. A nagymester mégsem csal. Egyébként a csalók általában nem játszanak hosszan egy szerveren, mert hosszú távon egy helyen nem lehet csalni.

Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

• Egyébként a csalók általában nem játszanak hosszan egy szerveren, mert hosszú távon egy helyen nem lehet csalni.

Fél év egy átlagos GO-nál.

2 hónap ha Groov a GO.:D

Na igyunk valamit.

Házi tyütyükés szilva jöhet?

Azért tyütyükés mert két deci után már csak azt tudod mondogatni tyhhűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű

• Fél év egy átlagos GO-nál.

2 hónap ha Groov a GO.:D

Na igyunk valamit.

Házi tyütyükés szilva jöhet?

Azért tyütyükés mert két deci után már csak azt tudod mondogatni tyhhűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű

Igen, Groov gyorsaságát mnidig imádtam. Ez is logika! :D

Jöjjön az a szilva! Rám fér!

• Hmm...mintha ma kezdtem volna el játszani. De azért köszi a kioktatást :)

Igen, rengeteg minden kihozható a játékból legálisan. De vannak határok. Mint ahogy a sakk nagymesterek sem tudnak versenyezni az MI kel.

Uhm, ugyan kérlek. Hisz te magad állítottad Viki, hogy a szerver békéért kénytelen vagy feloszlatatni szöviket.

Én már beadtam a jelentkezésemet GO-nak. Hogy fel vesznek-e vagy sem az már más kérdés. De tényleg unom, hogy azt kell nézni minden egyes szerveren, hogy egyre kevesebb a valódi játékos, az account szám viszont nem csökken (de nem is nő), mert egyre többen és egyre kevésbé legálisan élnak a multi lehetőségével.

Szomorú, hogy ide jutott ez a játék. Éveken át játszottam ezzel, lényegében e mellett, vagy ezzel együtt nőttem fel, de mára már halványan sem emlékeztet a régi ikára.

• Sziasztok,

Azért én hozzáfűznék, ehhez a kalózosdi témához egy keveset. Ez egy kicsit, erős túlzás h ha valaki egy programmal, automatizált bot-al.

Rengeteg kis kalózaccounttal végig csalja a kalózkodást és hamar büntetik? Na, mondjuk én nem igazán ezt vettem észre. A szerveren, ahol játszok ugyan 1,5 milla kalózponttal megjelenik az adott játékos, még se tiltják le. Természetesen, az adott csaló játékos sem ostoba és okosan csinálja a dolgokat, átírja a nevét, napról napra, hogy a jelentés ugyan semmit se érjen.

Régen, amikor játszottam nemvolt kalóz számomra új, mondhatni izgalmakat rejtett amíg egy háttérben futó program kinem vágott, mert egyik nap kiszedtem ~46k pontot script gyanújával 28 napra eltiltott. Úgy, hogy semmit nem használtam rá magam nyomkodtam a küldiket... :)

Na és visszatérve, az alap témához ez a bizonyos játékos meglepő módon, 40k pontot szed ki a kis fiókokkal/nap. Tehát, tud a háttérben futó én úgy neveztem el, hogy korlátozó program, hiszen egy tisztességes játékost is kidob. Tehát, csak korlátozza a játékot.

Érdekes módon, rá nem hat a program a fejlesztőknek is csak egy hatalmas taps vihart tudok küldeni, mert nem egy rendes szűrőt írtak a játék alá, csak lekorlátozták... Biztos így kell ezt, így van ez jól.

A szerveren játszóktól megtudakoltam, hogy ez a bizonyos figura a tesokájával a két nagy Odaát rajongó, a legtöbb szerveren ezt csinálja..

Biztos, már beleesett a csapdába, így beállította kénye kedve szerint, hogy maximálisan kihasználhasson egy 200-700 pontos kis kalóz fiókot.

Na de kérdem én, ha annyira elterjed ez a testvérpáros más szervereken is, miért olyan nehéz kizáratni a szerverről?

Nekem, pont az ellentkezője jött le az idők során. Nagy ívben tojik, már mindenki erre a játékra felsőbb körökből is.

Az a bizonyos, szerver összevonás multi engedélyezése tönkretette a játékot. Nekem is van multim, bányát etetek vele. Minden szabályt betartva, IP Megosztással. Hiszen idővel rájöttem, hogy így a játékban gyakorlatilag nélküle már esélyed sincs ebben az "új" ikariamban.

Az elején, én kis naív minden fámat szórtam a bányába.. de minek... :)

Kicsit szomorúnak tartom, hová fajult ez a játék az évek során.

Én nem tudom, pontosan ki kicsoda honnan jött és mi volt stb. Persze olvasgatom, egy ideje a fórumot és amit itt írogattok és figyelek, képbe vagyok.

Ismerni, nem ismerek személyesen senkit sem így véleményt nem tudok alkotni róla.

Elég sok okosságot írtatok, ezen sem vagyok meglepődve, hogy egy adott játékost aki nem csal csak jól játszik többször, többen is jelentik.

Hiszen, a magyar embereknek az egyik legnagyobb közös tulajdonsága, az irigység.

Nem a nehezebb utat választja, hogy őis elérhesse azt a bizonyos célt, amire irigy szemmel tekint rá, inkább csak hőbörög. Másrészről, hogy minden kloppul menne a GO systembe, sajnos ezt vitatnám. Nagyon könnyen átjátszák. Én mindenesetre, támogatom a csapatotok megalakulását, hátha kicsit gyorsabb lesz a support rendszer, mert sajnos ez a 2 hetes jegyre várás, ami még eredményt sem hoz sajnos, nemtudom kifejezni magam máshogyan, hogy szánalmas.

Itt nem arra gondolok, hogy Lorovussal, illetve gondolom Ercsa is GO. Hogy velük lenne, a probléma, hanem hogy kevesen vannak és rengeteg szervert cipelnek egymaguk a hátukon. Annak idején, amikor játszottam egy jelentés után, aznapra, de legkésőbb másnapra volt reakció. Igaz, akkor még a multi is tilos volt és sokkal, de sokkalta többen játszottak, felkapottabb volt ez a játék. Beleértve a fórum is, ami ugyanúgy kivan halva mára már, sajnos.

Én, mint random emberke támogatom a csapatotok megalakulását. Ugyan, a mi szerverünkön ezen a fószeren és a ~90 multi fiókján kívül, nincs különösebb progléma, de amit Opi sorolt fel hosszasan, oda elkéne igazán a segítség és megtalálni, azt a bizonyos seprűt. :)

Én egy jéghideg Jagert kérnék, ha már kocsmában vagyunk.

• Örömmel olvasom, Havas Jon! Na lássuk akkor, hányan vannak még, akik nem csak sírni tudnak, hanem tenni is szeretnének!

• Szeretettel várok minden segítő kezet :)

Bár, amit ti szeretnétek, majd rájöttök, hogy nem is olyan könnyű, mint ahogy leírjátok :)

• Szeretettel várok minden segítő kezet :)

Bár, amit ti szeretnétek, majd rájöttök, hogy nem is olyan könnyű, mint ahogy leírjátok :)

A nem könnyű nem egyenlő a lehetetlennel.

És elhiheted sokan a régiek közül nagyon is jól tudják mire vállalkoznak.

Számomra például nagyon motiváló két dolog is.

Az egyik,hogy ismét úgy érezhetem majd (ha Loro is rábólint) van kihívás még az ikában.

Ezt nagyon régen nem éreztem és mondhatni felvillanyoz.

A másik is csoda számomra.

Talán lesz egy olyan magyar ika Team amelyik valóban tud is tenni a játékosokért,de semmiképp sem a játékosok ellen!!!!

Na igyunk valamit,bár a kocsmárost már megint nem találom.

Nicsak mi van a sarokban!

Nem egér és nem pókháló.

Régi ismerősöm.:)

Pár éve hagytam teli szilvapálesszel még a régi fórum kocsmájában.

Nem volt lehetőségem onnan kimenteni,de a kocsmáros megtette helyettem.

És ahogy látom nem párolgott belőle azóta,így most megkóstolom megmaradt e a zamata.

Ha megfelelő az első öt betérő vendégem rá.

Sajna csak ennyi a tartalma mennyiségileg.:(

• Örömmel olvasom, Havas Jon! Na lássuk akkor, hányan vannak még, akik nem csak sírni tudnak, hanem tenni is szeretnének!

Hm, a régi csapattal én is szívesen visszamennék. 8)

3W7KJrl.png

Köszönöm Lara :love:

hu.gif

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Nosza! Kezdünk gyűlni. Viki, megkínálhatsz azzal a szilvóriummal!

Amúgy a leendő teamtagok körét én fizetem!

• És a benneteket visszaváróét? :)

egy páleszt kérek:) mindegy milyen, csak üssön 8o

Természetesen a jelenlegi Teamtag dupla páleszre a vendégem. :D

Jöhet még egy nekem is!

• Tigris, vagyisizé Vikivitni: a kocsmáros figyel itt csendben és reagál is max. egyelőre nem nyilvánosan ;)

Pálesz meg keserű meg kinek mi, én egy gyógykombót kérek most :)

Uff! Én beszéltem! :)

🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺

"Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

"A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

Merániai János, esztergomi érsek (1213)

//John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

• "

Bárhol ahol játszom bármikor átengedem akár a kalózelsőséget is bárkinek aki kéri.

Lehet ez a játékos akár ellenfél szövetség tagja is."

Egyik posztodban bizonygatod, hogy nem multizol, meg nem csalsz, másikban pedig a kalózelsőséget engeded át, amelyet tisztességes, csalás nélküli játékkal nem lehet elérni.

Attól, hogy itt szépen, kulturáltan fogalmazva mosdatod magad, attól még sáros maradsz.

Félted a multiszigeteket a támadástól, fosztástól, kalóztámadástól, ezért akarsz team tag lenni, hogy lásd, ha gyűlik a közeledben valami erő.

Tisztában vagy azzal, hogy jogod tiltani úgysem lesz, de felügyelőként is nézelődhetsz azokon a szervereken, ahol játszol, mert magabiztos vagy abban, hogy soha nem lesz bizonyíték erre, mivel soha senki nem fog címegyezést találni.

Azért itt hagyok egy mondást:

" hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát"

Nosza! Kezdünk gyűlni. Viki, megkínálhatsz azzal a szilvóriummal!

Amúgy a leendő teamtagok körét én fizetem!

Hetekig ment itt a hiszti részedről, amikor kikerültél a teamből, (burkoltan) szidtad a Lorovust is, most meg visszakönyörögnéd magad...ilyen az, amikor hátsó-alsó testrészt csinál az ember a szájából.

A német gf vezető elérhetőségét kereső hozzászólásaid is megvannak még, amellyel valakit be akartál sározni?

• "

Bárhol ahol játszom bármikor átengedem akár a kalózelsőséget is bárkinek aki kéri.

Lehet ez a játékos akár ellenfél szövetség tagja is."

Egyik posztodban bizonygatod, hogy nem multizol, meg nem csalsz, másikban pedig a kalózelsőséget engeded át, amelyet tisztességes, csalás nélküli játékkal nem lehet elérni.

Attól, hogy itt szépen, kulturáltan fogalmazva mosdatod magad, attól még sáros maradsz.

Félted a multiszigeteket a támadástól, fosztástól, kalóztámadástól, ezért akarsz team tag lenni, hogy lásd, ha gyűlik a közeledben valami erő.

Tisztában vagy azzal, hogy jogod tiltani úgysem lesz, de felügyelőként is nézelődhetsz azokon a szervereken, ahol játszol, mert magabiztos vagy abban, hogy soha nem lesz bizonyíték erre, mivel soha senki nem fog címegyezést találni.

Azért itt hagyok egy mondást:

" hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát"

• Én is itt hagyok egy mondást.

"A sértő megnyilvánulásokra ne reagálj, fordíts hátat!"

A Gusu Lan klán 23. szabálya

Kérek egy erős kávét! Hosszú napom van.

• Hú most ehhez úgy hozzászólnék (vagyisizé idetrollkodnék vmit) :D

De a Gusu Lan Klán szabályai szentek, bár tény, hogy néha kicsit túl sok van belőlük :)

Egy kávét kérek. Kettőt is. Hindusét is fizetem. Nekem is hosszú napom volt :)

Uff! Én beszéltem! :)

🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺

"Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

"A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

Merániai János, esztergomi érsek (1213)

//John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

• Félted a multiszigeteket a támadástól, fosztástól, kalóztámadástól, ezért akarsz team tag lenni, hogy lásd, ha gyűlik a közeledben valami erő.

Tisztában vagy azzal, hogy jogod tiltani úgysem lesz, de felügyelőként is nézelődhetsz azokon a szervereken, ahol játszol (???? vajon itt a költő mire alapozza ezt az állítását?), mert magabiztos vagy abban, hogy soha nem lesz bizonyíték erre, mivel soha senki nem fog címegyezést találni.

Az emberi butaság végtelen...

Hindus és Gro következő körünket én állom! ^^

3W7KJrl.png

Köszönöm Lara :love:

hu.gif

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.