Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Üdv Kocsma népe!

    Rég jártam erre.

    Opi ne kamuzz már!

    Beta szerveren sok minden történik,de hábi az nagyon nincs.

    Van pár hozzád hasonló erőlködő és csak ennyiről szól az egész buli.

    Csak nézd meg az -E- szövit.

    Mióta csakjani apuka átadta a vezetést egy lúzernek kitört ott a multibirodalom.

    Csak a jelenlegi szövivezető account birtokol még nyolc másikat is és természetesen ki is használja tápolásra és még a közös IP sincs bejelentve.

    Ismim játszik ott és elpanaszolta mik mennek ott Opi tanítványának vezetésével.


    Na adjon valaki egy kupica páleszt,mert ebben a vírusos időben hatékonyabb gyógyír bárminél.

  • Én megvártam míg engedélyezik az orosz műholdat.

    Addig nem is regisztráltam.

    Kell a fenének a rendesen le nem tesztelt és kényszerből engedélyezett nyugati hulladék. (Pfizer 3000 klinikai,Astra 1800 klinikai,orosz 300000 éles,kínai 1 millió feletti éles teszt)

    Na meg én az orosz dolgokon nőttem fel,ki tudja milyen hatással lenne rám egy nem orosz vakcina.:P


  • Huu átrágtam magam e pár gondolatok közt ;)


    Hát mióta nem vagyok Go így van egy kis időm játszani is.Meglepődtem,h mennyire láthatókat a kis multi accok.

    Ebben igazad is van Opi,de most jön a de.......szerveren szépen látszik,h azok bizony csak kalózpontokért vagy ép nyersi miatt jöttek létre.

    Ha a kalózban nyomja a csalást akkor a GF központilag tilt--ez jó nekünk!

    De ha szépen nyomkodja és belép az összekötött accjába(akár) egymás után és ezt leadja a főaccjának ami ugye más ipn van,mert ezt csak úgy tudja megtenni akkor mire tiltanád??Szabály szerint nem vétett!De tudjuk,h ez így nem jó.

    Sok esetben ha 1 ipn van az acc akkor a rendszer maga nem engedi elindulni vagy netán visszafordítja a megkezdett ügyködést ,legyen az bármi ami az 1 ipn nem lehet.(szürke ikon,vagy kapod diplomatánál,h nana!) Ezzel semmi titkot nem árultam el,csak is azt amit láthatsz.

    Ezt értsd meg,hisz látod is,ez akkor nem csalás.

    Tudod te is meg én is ,h csalnak de nem bizonyítható, és ez a lényeg:!::!::!:


    Posira mentem nagy kedvel játszani,h na végre 1 jó szerver-nemzetközi.

    Agorába magyarul írtunk mert hát más nem is volt a szigeten.

    Kaptuk a figyelmeztetést a Gotól,h ez angol szerver csak angolul írhatunk.

    Én szépen visszaírtam,h más nincs a szigeten mi a frászért írjuk angolul?

    Csak azt hajtogatta a Go,h angol nyelven lehet és kész.

    Badidollal beszéltem,h hát ez még is nemzetközi szerver és legalább egymásközt hagy beszéljünk így.

    Na amit kaptam!Ez nem nemzetközi mert csak a játékosok kiáltották ki annak és hát a szabályok.

    Kérdeztem milyen szabály?Hol találom?

    Fórumra hivatkoztak:!:

    Na de kérdem én mi közöm van a fórumhoz, ha én oda nem teszem be a lábam csak a játékba:?:

    Itt van a kutya elásva:!:A főComa sincs a helyzet magaslatán.

    Akkor mit vártok el ,h a Go,h segítsen:?:

    Most pedig már haldoklik posi is:(Megérte nekik:?::?:

    Látod ott a legfontosabb az volt,h angol legyen az angolon.


    A magyar pedig olyan élelmes,h minden szabályt szabályosan játszik ki:D



    Na ezzel be is fejeztem,csak leiszom magam és itt se vagyok ;)

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Na végig olvasva a dolgokat reagálnék elsősorban Opi megnyilvánulásaira.

    Valami miatt nagyon nincs tisztában a dolgokkal és szabályokkal az ikariamban.

    Jelenleg nincs szabály egy sem,függetlenül attól,hogy itt a fórumon mi van kirakva mint szabály.

    Sajnálatos módon ebből egy sem vonatkozik a játékra,hiszen onnan nem érhető el.

    Az EU-s szabályozás pedig elég részletesen kitér az online játékoknál az ilyen apróságokra.

    Kizárólagosan csak a felhasználási feltételek alapján lehet most szankciókat kiróni.

    Alkalmazható pontok:

    2.4,ha az email cím nem lett visszaigazolva,bár ez sem teljesen jogos egy tiltás kiszabásánál.

    2.9,ha gyanítható,hogy a GF hozzájárulása nélkül cserélt gazdát egy azonosító. Na GO legyen a talpán aki ezt bebizonyítja.

    3.1.4 nos ez is csak egy vicc,mert igen nehezen bizonyítható.

    3.2.5 ez egy elavult rész,mert manapság már sokan VPN-hez folyamodnak saját adataik védelmében.

    4.1 nos akkor most lehet multizni vagy nem lehet multizni az ikában?Hiszen erre szabály nincs.

    Ha nem lehet multizni akkor tiltható az összes multi és nem marad csak az accountok alig 10%-a a szervereken.

    Ha lehet multizni akkor egy szerveren egy játékosnak annyi accountja lehet szabályosan amennyi férőhely van a szigeteken.

    4.2 és 4.3 na ezek azok amiket még egy mezei admin sem fog soha látni.

    5.2 és 5.3 egyértelmű és a tiltás kiszabható.

    6.3 na ezt meg ki és hogyan tudja ellenőrizni egy dinamikus IP-s világban?


    Szóval Opi hogy akarsz te GO lenni,ha játékosként egyrészt messze nem vagy tisztában a játék adta szabályos lehetőségekkel és magad is azon sokak közé tartozol akik a (nem létező) szabályokat nap mint nap megszegik némely szerveren?

  • Sziasztok!


    Hú de rég jártam erre! Hmm... Igen, a szabályokkal kapcsolatban valami nagyon nincs rendben. Ideje helyre rázni őket, de ezt nem teheti sem a GO sem a játékosok önmagukban. Először tisztáznunk kellene, hogy a szabályokat ki tartatja be. Ehhez GO kell. Go meg játékosból esz. De ha a játékos számára GO-nak lenni annyi, hogy a saját igazamat akarom bizonyítani, hogy előnyre tegyek szert a játékban, akkor felesleges a GO csapat.


    Szóval jaja, kellene ide egy erős kezű Team, amely elkötelezett játékosokból áll, és betartatja a szabályokat. Ha ez megvan, akkor megbeszélhetjük, hogy csak is a törvény adta kereteken belül, a GF által jóváhagyott szabályokat követve egységesen minden szerveren hogyan tartjuk és tartatjuk be az összes szabályt.


    Előrevetítem, a GO-nak lesz a legxarabb. Mert neki aztán példát kell mutatnia.


    Gyerekek, csináljunk egy Teamet! Álmomból felébredve betanítok bárkit, ha jogot kapok hozzá. De annak a Teamnek olyannak kell lennie, hogy egy vonal mentén együtt halad, egy cél felé. Így is lesznek elégedetlenek, de ez pont hidegen is hagyna. Nem fog segíteni senki, ha magunkon nem segítünk.


    Évek óta sírnak az Ika játékosok amiatt, hogy nincs rendes Team. Hát akkor legyen!


    Az ajánlatom kétfelé szól, egyik oldal felé már leírtam. A másik oldal ti vagytok. Ehhez kellenek kompromisszumok, szabadidőből némi áldozat, elkötelezettség. Maszkos idő lejárta után nyári összeröffenés, kerti parti. Ez utóbbi nagyon fontos. Na jó, nem a legfontosabb, de azért ideírtam.


    Ami fontos, hogy a Team mindig játékosokból állt. Aki nem az, nem fogja szívvel csinálni. Szóval jelenleg ott vagyunk, hogy gyakorlatilag a semmiből Teamet kellene varázsolni a magyar Ikariam szerverek segítésére. (Direkt nem felügyeletét írtam. Segítenünk kell.)

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Trockij, igen, ráadásul ő valóban a játékos ügyvédje volt :D (rákerestem a névre e-mail címre, és volt ilyen ügyvéd azzal az elérhetőséggel) :D


    No, ilyennel még nem volt szerencsém.. csak effektív "ügyvéddel", aki játszott is.. vagy legalábbis próbált..


    Megtenném ha fizetnének. VAGY ha lehetnék GO olyan szerveren, ahol játszom.


    Nem kapsz annyit, h ezt meg tudd csinálni, valamint nem lehetsz azon a szerveren admin, ahol játszol :) ez mindenhol így van :)

    Mápediglen má' jogfosztott is vagyok...


    Haragszom is Rád ezért :D


    Csináljatok Team-et.. kíváncsi lennék, h ki-mennyi idő után adná fel..


    Groove: a fejmosásos részhez inkább no comment.. sajnálom, h ilyen egyáltalán megtörténhetett..


    egy fájdalomcsillapítós bármit kérnék bármivel.. :)

  • Van egy jelentkeződ,ha elfogadsz.

    Veled és irányításod alatt tudom jól és becsülettel csinálni.

    Más kérdés Loro elfogad vagy sem.

    Igen kötözködő vagyok,de csak azért,mert nem látom a fényt az alagút végén.

    De legyenek hozzá a játékban elérhető szabályok,mert nélkülük csak vaktöltény....

  • Van egy jelentkeződ,ha elfogadsz.

    Veled és irányításod alatt tudom jól és becsülettel csinálni.

    Más kérdés Loro elfogad vagy sem.

    Igen kötözködő vagyok,de csak azért,mert nem látom a fényt az alagút végén.

    De legyenek hozzá a játékban elérhető szabályok,mert nélkülük csak vaktöltény....

    Ismersz, kötözködni én is tudok. :) De igen, örömmel elfogadlak. Azt hiszem, erre lenne szükség. Régi medvékre, akik ismerik a játék régi gerincét, ezért tudnak segíteni az újaknak is abban, hogyan volt és lehet újra jó ez a játék. Hogy Loro mit gondol, nem tudom. De azt igen, hogy aki erre jelentkezik, nagy fába vágja a fejszéjét, és csak együtt tudjuk megcsinálni. Viki, csináljunk Teamet! :)

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Hatalmas arc és pofátlanság, ha a kecske jelentkezik a káposztaföld őrzésére!


    Fatális véletlennek nehezen tulajdonítható, hogy az évek során sok-sok szerveren más-más néven megjelentél, és mindig olyan szövetségben, amelyik szigeteket befoglaló multitelepeket üzemeltet, ez biztos csak a balszerencsének tudható be.

    Ennyire hülyének nézni mindenkit részedről, több, mint arcpirító.

  • Érdekes... Az utolsó GO-ra, aki szeretne tenni, de nem tud, ráhúzzátok a vizes lepedőt. Ha leírom 100x, hogy hiába jelentitek a multi accot, attól nem tiltható, amíg bizonyíték nincs rá, hogy csal, 101x-re is leírjátok ugyanazt, "korrupt a GO, azért nem csinál semmit" kísérettel. Szerintem inkább ne sértegessetek, avval ti sem vagytok előrébb, és nekem is csak a maradék kedvem megy el. Hiába akarok tenni, ha nincs rá lehetőségem. amit tudok, megteszek. De bizonyíték nélkül nem lehet azt sem megtenni, amit Opi akar.


    És igen, eljutottunk a magyar mentalitáshoz: valaki, aki volt csapattag, visszajönne, ha lehetőséget kapna, erre gyorsban le kell húzni, mert valakinek nem szimpi. Csak azt nem értem, a sok jelentgető miért csak jelentget, meg utálkozik, és miért nem a tenni akarást nézi? :P

    Nyilván, mert tisztában van vele, hogy akkor őt is utálnák...


    Mondjak le én is?:) oké. de akkor ki fogja a sértés miatt panaszkodók panaszait kielégíteni? mert azon is háborognak sokan. de minek a GO, ha nem csinál semmit? Azért, mert nem látható, amit csinálok, nem vakarózok... üzenem annak, aki lekorruptazott, hogy sosem voltam, és nem is leszek... Bár mindenki magából indul ki, igaz? ;)

  • Ne. Ahogy mondtam, elégedetlenek mindig lesznek. Inkább csináljunk teamet. Ercsa, tudom, hogy nagy rajtad a nyomás. Az egy dolog, amit én megtanultam, nem kell felvenni a sorozatos hisztit. Mindenki a maga szemszögéből nézi a játékot, te meg objektíven. Nem azonos a nézőpont. Nyugalom, Ercsa. Most már azért is megyek vissza. És arcpirítóan viszek vissza rablóból lett pandúrt.

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

    Edited once, last by LanQiren ().

  • Ha Vikivitni Team tag lesz újra, akkor tuti meghal a játék.


    Egy olyan játékos, akinek szerveren ként van 600+ múltja, mondván hogy sehol nincs leírva hogy nem lehet(XDDD) lesz GO, akkor értelme nem lesz már játszani még annyi sem mint eddig.

  • Saját hitelességed rombolod le, függetlenül attól, hogy milyen társadalmi kapcsolatban vagy vele.

    Nem rablóból lett pandúr, hanem pandúrból lett rabló.

  • Ercsa!

    Nem szimpátiáról van szó, hanem tényekről, és nagyon sok régi játékos tudja a valóságot.

    Itt a fórumon is több néven szólt különböző témákhoz, különböző IP és MAC címeken, ügyelve rá, nehogy felfedje magát, de hibázott, többször is.


    Neki jogosultság kell a szerverekhez, semmi más.

    A jogosultság nem csaláshoz kell, hanem információszerzéshez.

    Hiába írjátok le, hogy azon a szerveren, ahol játékos valaki, ott nem lehet felügyelő.

    Ha valaki 100 különböző MAC és IP címet használ, annak nem gond plusz 1.

    Ha Te is pártolod, akkor nem csak az ikariam közössége lesz szembeköpve, hanem Te is és a Coma Lorovus is, és a panaszáradat nem fog megállni a Coma szintjén.

  • hmmm. azért érdekes... mindenki sír, hogy nincs go.. de bárki is lenne, az le van szólva.

    nem is értem.. a sok leszólogató, meg jelentgető miért nem jelentkezik go-nak? Opi indokát már ismerjük, leírta. na és a többiek? :P

    ja, hogy akkor nem lehetne lehurrogni a mindenkit? ez is egy szempont :)


    Kérek egy Gro féle gyógykombót...

  • Miért van olyan érzésem, hogy akik 600+ accos vádakkal dobálóznak, azoknak lenne a multibirodalma az első körben kirakva, ha lenne a szerverükön egy működőképes GO akit hagynak is dolgozni? :)


    Meg stb. :P


    Egy kávét kérek :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • hmmm. azért érdekes... mindenki sír, hogy nincs go.. de bárki is lenne, az le van szólva.

    nem is értem.. a sok leszólogató, meg jelentgető miért nem jelentkezik go-nak? Opi indokát már ismerjük, leírta. na és a többiek? :P

    ja, hogy akkor nem lehetne lehurrogni a mindenkit? ez is egy szempont :)


    Kérek egy Gro féle gyógykombót...

    Inkább ne legyen senki, de ha az egyik multibirodalom feje az lesz, akkor borul a bili

    2008 vagy 9 óta vagyok alfán, soha nem jelentettem senkit, és tiltva sem voltam

    nem lehurrogásként, de ne védd a mundér becsületét, neked szarul áll

  • Miért van olyan érzésem, hogy akik 600+ accos vádakkal dobálóznak, azoknak lenne a multibirodalma az első körben kirakva, ha lenne a szerverükön egy működőképes GO akit hagynak is dolgozni? :)


    Meg stb. :P


    Egy kávét kérek :)

    Nagyon rosszul látod, kivételesen, pedig talán a legfeddhetetlenebb tag voltál.

  • A saját hitelességemet vagy hiteltelenségemet lehetőleg olyan emberek akarják csak megmagyarázni, akik ismernek. Akik nem, de itt hisztiznek a játékért, aztán belém állnak, ha segíteni akarok, azok hidegen hagynak. Nem tudom, társadalmi kapcsolaton mit értesz.

    Eddig Teamért hisztiztetek. Ha Team még fel se állt, már hiszti van ellene. Erre kellenek a GO-k? Pofozóbabának. Azért léptem ki, mert nem tűrtem, hogy a korábbiakkal ezt művelitek. Ha jobb a jelenlegi pocsolya, szóljatok, és lubickoljatok benne. Sajnáljátok magatokat nyugodtan.


    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • kedves, nem ismersz, de sértegetsz :) tipikus magyar habitus. oké. befejeztem a fórumon bármiféle eszmecserét. Nem fogok bárki követelésére tiltani senkit, alapos indok nélkül. ne is várjátok. jó játékot!


    egy teát kérek