Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Szia Zsu!


    Nem én vagyok, legjobb tudomásom szerint. Viszont jó lenne tudni ki bitorolja a nevem?! 8|


    Kérek egy teát.....


    Láttátok már a cuki kis izlandi pöfékelőt? :love: A legcukibb vulkán, amit láttam, nagy rajongó tábora van.


    Kérek egy teát.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Sziasztok!

    Én meg jegyet nyitnék - de nem megy a Támogatási rendszer (?)

    Kértem új jelszót is, azzal sem enged be - nem is értem komolyan.


    Covid elleni kombó jöhet nekem is - sikerült bekapni az oltakozási ponton (nincs is ilyen szó)

  • Sziasztok!


    Még nem tudtam kideríteni, de rajta vagyok az ügyön ;)

    Véletlen de láttam a vulkánt és tényleg szép .:thumbup:


    Próbálkozz Opi csak nyugodtan ,bár én nem nagyon bíznék benne :(

    Na most az injekciót vagy a covidot:?::?:


    Én még nem kaptam meg a szurit,mert jó melóhelyről nem engedtek el,így aztán nem tudom mikor kapom meg.:(

    Bár az astrát ígérték így nem tudom ,melyikkel jártam jól.


    Jöhet a tea

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Anyós kapta a szurit - többen meg a vírust (közöttük Ő és én is)


    Hát szomorú ha már sehová sem fordulhat az ember fia - pedig most volna időm egy több száz multis hálózatot bemutatni a jegy rendszeren keresztül


    Vissza térve a covidra: ha megússzuk ennyivel amit most érzünk (kopp-kopp-kopp) akkor legalább túl esünk rajta, mert még 1 évig kellene kb védekeznünk úgy mint eddig tettük (és mi komolyan vettük a családdal, szóval csalódott vagyok és mérges az oltás szervezésre), mire beoltanának, de addigra már kellene megint újra kezdeni: szóval olyan ez, aminek nem látszik a vége...

  • A bányám miatt én most regisztráltam. Mivel törpenevelőnek számítok "soron kívül" oltódhatok (szegény Kazinczy forog a sírjában ezektől a szavaktól =O) húsvét után.

    Kérdés, hogy mire nyit a bánya, addigra mennyire lesz védett a törpenevelő?! Mondjuk a mi bányánkban az a ritka ember vagyok, aki még nem volt beteg vagy tünetmentesen estünk át rajta. kb. 30 törpenevelőből 4-en vagyunk ilyenek......


    Kérek egy teát.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Sziasztok!

    Én meg jegyet nyitnék - de nem megy a Támogatási rendszer (?)

    Kértem új jelszót is, azzal sem enged be - nem is értem komolyan.


    Covid elleni kombó jöhet nekem is - sikerült bekapni az oltakozási ponton (nincs is ilyen szó)

    Kis karbantartás volt pont akkor... De már megyen a rendszer azóta ezerrel...

    Én egy elalvós mesélős ágybahívóst kérek, ha van!

  • Nahh kipróbáltam - nem enged be a rendszerbe, mert rosszaknak minősíti az adatokat

    E-mail is jó pedig - meg a jelszó is

    Lehet volt karbantartás - csak nem sikerült.


    Mondjuk úgy sem fogja senki érdemben kezelni szerintem a jegyeket, mert a jelentésekre sem történt semmilyen intézkedés.


    GO-nak kellene mennem - egyre inkább ezt látom. Egyik barátom felvázolt egy jó metodikát ehhez: csalás mentes (új) szervert fent tartani egy olyan játék mesterrel, akinek nem kell IP egyezést találnia, hogy megállapítson egy csalást


    Vagy elengedni ezt az egészet... a csalókat legalább lehet ütni-verni amíg csak van kedv/idő/net.


    Asszem csak kávét kérek

  • Ínye, pedigjegyrendszernekmenniekell! Most mondjam, hogy írjál jegyet, hogy nem megy a jegyrendszer? :S

    Egy tányér kőlevest kérek, kő nélkül, mielőtt megköveznek....

  • Szép kellemes húsvétot kívánok mindenkinek:!:


    Baromi nehezen engedett be engem is,próbálgasd Opi.

    De ha multit akarsz jelenteni,akkor ne erőlködj;):D


    Bár Xena kiírta naponta többször is agorába,h jelentve vagyok és kitiltanak örökre :D^^


    Lady legyen úgy ,hogy tünetmentesen estél át,az volna a legjobb mindenkinek de hát sajna nem így van :(

    Valamennyire meg csak véd az a szuri ha már adják és máshol bevált.Reménykedjünk,h ezzel lassan vége lesz ennek az őrületnek.


    Ha már nem kért Ercsa inni akkor meghívom egy italra,na meg persze a többieket is.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Haladjunk a kórral



    Nem jártam én kiskertedben,
    virágot sem szedtem.
    Karanténban írogatom
    e magányos kis versem.
    De szerencsére ilyenkor is
    nálam van a telefon
    s az illatos kölnim helyett
    meglocsollak Facebookon.

  • Ez a vers nagyon tetszett Kopi :D:thumbup:

    Jó,h azért nem hervadtunk el ,mert megoldották fiúk rutinosan.


    Ercsa jöhet az a pezsgő ,hátha látásjavító lesz;)


    Bőszen írogatok és rájövők,h vakba van akinek írok :D

    Még Xena is kért pihenőt,mert leszerelt volna :P De mit is mondok, nem így van az:!:



    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Ehe - túléltem a nyulat

    DE

    Majdnem oda lettem a vírus által és okán. Senkinek nem kívánom...

    1 hétig kardoztam vele - 3 x már majdnem mentőt kellett hívni, de féltem, hogy a kórházat már nem élném túl.


    Nahh multit akartam volna jelenteni - de majd később (lehet most sem menne, mert miért is engedne be a jegyrendszerbe bárki/bármi is?)


    Ehe - ma lettem 50. Tisztes őszes halántékkal....

    Ma mindenkinek a vendége vagyok :)

    A többieknek meg kérek egy pohár száraz Martini pezsgőt, kissé túlérett eperrel (mellé és külön)

  • Opi! Isten éltessen!


    Kivételesen jöhet a pezsgő, Opinak bármiakármi......


    Én 2 napja kaptam meg az első vakcinámat, 5 hét múlva mehetek a köviért.....A kolléganőm meg (jó eséllyel) most lett beteg....

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Isten éltessen Opi:!:

    Így utólag is és bármire vendégem vagy :)


    Én pénteken kaptam meg a magamét és szombaton kidőltem :(

    A következőt majd 12 hét múlva.

    A kezem azóta is fáj.

    Remélem mihamarabb túl leszünk most már ezen:!:


    Én még a kávémnál járok......

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara