Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Halihó kocsma népe! :)


    Tudom nem ide tartozik de hátha feltudom így gyorsítani a folyamatot, hátha betéved ide egy jelenlegi Team tag is...^^

    4-5 napja nyitottam jegyet Supporton, nagy segítség lenne ha valaki kezelné. Persze nem ingyen, a tettes az egész hétvégén az én kontómra whiskyzhet eme remek helyen... ;)

    Manapság magyar szerveren egy módszerrel lehet jegyet nyitni sajnos.

    Szépen köszönsz és a következő sorba beírod kéred a jegyed CoMa szintre helyezését.

    Na meg nullás jegyet nyiss.

    És utána várj,majd várj és a továbbiakban várj

    Ha mázlid van 2 hét és kapsz választ.

  • A GF elég sok specszervert nyitott amit mással nem tud összevonni.

    Ne felejtsd el,hogy anyagi oldalról a GF erősen leszálló ágban van és ha csak nem dobnak valami nagyot max két év és csőd.

    Lambda is hasonló mint a Beta vagy Eriene.

    Az accountok 75-80%a tápoló multi.

    Ne a szerveren lévő statisztikát nézd,hanem az Ika search-öt.

    Az nem hazudik.

    Ez a kocsma pedig speciális jogosultságokkal rendelkezik.:thumbup:


  • Amúgy igen, vannak gondok sajnos ami miatt nem csinálják az összevonást. Sajnos ahogy a barbikkal is láttuk, a semmiből is sikerül durva hibákat kreálni a fejlesztőknek, majd hónapokig kínlódni a sikertelen javításával... :rolleyes:

    A GF-nek már évek óta nincs az Ikához fejlesztői csapata.

  • Az ExMod-ok küzül is van aki.

    Szóval jó és nyugodt hely.:)

  • Na most elgondolkoztam kinek hagyhattam annyira mély nyomot a lelkében,hogy évek múlva is nosztalgiázik az useremmel.

    Amit nem értek,hogy miért nincs még tiltva?

    Hiszen kanosszajárásom után minden olyan account tiltva volt ami Vikivitni névvel lett regizve attól függetlenül is hogy közöm semmi volt hozzájuk.

  • Csak a jobbakat hamisítják.:)

  • Kiválóan sikeres takarítás volt.

    Napokig nem találtam magam annyira takarított.

    Később derült ki,hogy a beépített szekrény melletti egyik kartondobozba tett be gyorsan,hogy ne legyek útban.

    Persze szokása szerint darabokban.

    Na mire összeraktam magam,hát ez egy évszázadnak tűnt.

    Pedig már van benne gyakorlatom,hiszen nem az első alkalom volt.

    De az első mikor ennyire alaposan csinálta.^^

  • Szépet!


    Ajaj betévedt Vikivitni :!::D


    Groov én is bepróbáltam myn és naponta nyomtam 16h-ást ,az előkelő 125. helyen végeztem,ott fel kell gyűrni az alsót.

    Máshol lazán bejutottam ;)


    Barátnőm még mindig nem tud belépni szerverére,szegénykém teljesen kétségbe van esve,de talán halad kicsit ügye.....már vakban van:thumbup:


    Egy kévét kérek és várom hátha előkerültök!:!:

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Halihóóóó!!


    Vikivitni regényét végigolvastam.....


    Zsuccu, melyik szerveren van a barátnőd?


    Én magam túl vagyok a "Magvető 1-2" táboron, amit inkább neveznék 40 éves pusztai vándorlás tábornak, annyit kutyagoltunk. Most épp próbálok magamhoz térni és rápihenni a jövő heti táborra, ahol "csak" délutános leszek és nem egész napos, mint a Magvetőben......


    Ma megleptem Anyukámat 5 pici pipivel, hogy legyen mivel lekötnie magát. A kis pelyhesek szigorú felügyelet alatt vannak, mert a bársonytapúnk (aki még életében nem látott ilyen madarat) erősen "ismerkedni" szeretne az új lakótársakkal.... ;)

    Mami annyira megörült az új lakóknak, hogy jövő szombaton vehetek még 5 kismadarat és 3 tást...... :saint:


    Kérek egy nagy kancsó limonádét......pokoli meleg lett. :thumbdown::evil:

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Kedves Vikivitni!

    ha valaki 0-s jegyet nyit, és felsőbb intézkedés szükséges, akkor nem kell 2 hetet várni, mert a 0-st fel tudom küldeni. de ha meghatározod a szervert, ami nem az enyém, annál valóban várhatsz, mert én csak széttárni tudom a karjaimat. majd ha felér x idő után Lorovushoz, akkor lesz válasz.

    Többször le lett írva (leírták ex-GO-k, leírtam én is), hogy 0-s jegyet tessék nyitni, mert hamarabb kapsz választ. Aki ennek ellenére olyan szerverre nyit jegyet, ahol nincs GO, annak bizony ki kell várnia az időt, míg a jegy felér automatán Lorovushoz


    A pushingos célzásaidra: ha nem bizonyítható, akkor nem lehet tenni semmit. Akárki akármit lát. Nekünk nem elég, hogy ki mit lát, nem elég tudni, hogy valaki csal. megvannak a feltételei mindennnek.

    Tehát nem kell az egy szem GO-t lenézni :P

  • Sztem nem néz le Ercsa hisz ő is egy volt ex team tag......csak tudod a segítség néha átok;)


    Gamma szerveren lenne ,de még semmi :(De bizakodunk.


    Akkor Lady lassan összehozol neki egy farmot :)

    Itt hajnalban vihar tombolt ,de napközben meg trópusi nyár.


    Egy hideg koktél jól jönne.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Zsuccum, gammán egy Axwor hölgy küzdött a belépéssel, most állítólag vakol.


    Nálunk a tegnapi aktuális vihar elmaradt, ahogy láttam Miskolc és környéke kapott még a tegnap előtti áztatás után még "egy kis zuhét".

    A holnap kezdődő hittanos tábor tárgya: Noé.

    (amikor megtudtam -nem kicsit- kezdtem vigyorogni.... :D )


    A minifarm lakó jól vannak. Bőszen kapirgálnak a kajás tálban. A legkisebb kopasz nyakú rendszeresen bealszik evés közben.... ^^


    Maradok a limonádénál.....

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Jajj és veszék! A gond, hogy a kedves játékosnak fogalma sincs, melyik szerver a tied, melyik van egyedül Lorovus alá rendelve.


    Egyébként sok a panasz, hogy 0-ás jegyre is várni kell. Azért szólok, mert még mindig keresnek panaszokkal. Nincs kiírva, hogy egy éve nem vagyok teamtag.


    Valamelyik nap feltévedtem Discordra, és jót derültem a miért nincs go eszmecserén. Küldjétek a jelentkezőt, emlékezetből is betanítom.


    Vikivitnivel jól járnátok, a kisujjában van a játék. Ha felveszitek, visszamegyek. Nem lesz gond, Viki betanít. Még mindig jobb döntés velünk gondolkodni, mint karokat tárni, hogy ez van, nincs ki megoldja. A játékosok szempontjából mindenképpen. :P



    A talin lehet gondolkodni, csak időben szóljatok, hogy végigtoljam a fűnyírót. :D

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Hulla fáradtan ideestem, és legalább volt mit olvasni egy egész hétvéhés nyúúúzódás után:)

    Egy jegesteát kérek ...meg egy ágyat és már alszom is...

  • Ó hát nem bántólag írtam.

    Csak egyszerűen arról van szó,hogy a GO accountból töredékét sem látod annak mi és hogyan történik,mert nem időarányos diagramként,hanem csak adatokként látod a dolgokat,ráadásul korlátozott ideig.

    Ahhoz,hogy csak egy ilyet megfogj nagyon sok logot kell időrendben végignézned.

    Ez időben és tudásban is hatalmas kihívás!

    És nem egy,hanem sok ilyen account van/volt a Bétán.

    És ugyebár ott van az a nem létező szabályzat amire egy esetleges tiltásnál hivatkozhatná.

    Sajnos amit a felhasználási feltételek nem tartalmaznak az nem büntethető.

    Így pl a pushing sem.

    EU-ban elég szigorú szabályozás van az online játékokra és manapság ez már nem csak a szerencsejátékokra vonatkozik.

    Pl nem kötelező szabályokat hozni és közzétenni,de ha vannak szabályok azokat vagy a játék felületének már tartalmaznia kell vagy a játék felületéből a játékosnak önerőből el kell tudni érnie.

    Önerő alatt értendő,hogy közvetlen elérési link és nem egy játékhoz szervesen nem kapcsolódó honlap (pl Fórum) felületén található és csak segítség igénybevételével megtalálható (GO adja a játékban a linket) szabályokról van szó.

    De ezen kívül is van olyan ami etikailag kifogásolható a GF játékainak működtetésében.

    Na sikerült annyit írnom,hogy kifogyott a tinta a pennámból.

    Ezért kérnék is egy tintapótlót unikum formájában.

  • Ha arra vársz,hogy én GO legyek és akkor gyere vissza az ítélet napon lesz.

    Emlékezz,személyemmel szemben akkora volt az ellenérzés,hogy ijedtében Loro olyanokat is kitiltott akikhez soha nem volt közöm.

    Emlékezz,hogy teljes IP tartományok lettek letiltva nehogy IRC-re menjek "kérdezni".

    Én a mumus vagyok ebből a szempontból és lényegtelen az is,hogy azok az okok amik kiváltották nemtetszésemet már régen az ikatörténelem részei csupán.

    Vagyis nem számít,hogy tudok e vagy akarok e segíteni.

    A fűnyírózáshoz meg vegyél egy nagyméretű önjárót,mert nélküle napokig tilitolizhatsz!.

  • Évek óta nem számít, ki tud és/vagy akar segíteni. A GO-k is ezért álltak fel. Aki tudott, és akart is, azzal se foglalkozott a GF.

    Egyébként azt gondolom, a teljes IP tartományok kitiltása jelenleg megoldaná a magyar Ika helyzetét. Rögtön csöndesen zúghatna a szél a kihalt városok felett. Bár jelenleg Discordon is nyugodtan kérdezhetsz. A visszhang felelne rá.


    Ami a fűnyírót illeti, jelenleg az jelenti a sportot. 2400 négyzetméteren toligálhatom. :))


    És kérek egy jeges-citromos zöld teát.

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Hú, látom itt egész nagy aktivitás volt :)

    Mostanság nemigen érek rá, húzós heteim vannak. Remélhetőleg nemsokára jó híreket hozhatok majd, meglátjuk :)


    Addig is reagálnék az itt elhangzottakra:

    Hát igen...


    :D

    Egy kávét kérek.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Nos, úgy tűnik sikerült eltévesztenem a kocsmát (pedig józan vagyok!) (tudtommal...) :D


    Úgyhogy idézném magamat! :D

    Meg akkor már egy kávét is kérnék mellé :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//