Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Zsibadtka, a gombóc mindig friss....és így május 1 környékén emlékeztet valakire -egy játékos társra-, aki sok éve elment motorozni....


    Ami a szervert illeti, a legelső, ami sosem volt a béke szigete és ez nem változott az idők kezdete óta.

    Ebben a világban van egy ősi "szerelmi háromszög" X, Y és Z szövetségek közt. X és Z jóban vannak, Y nem igazán csípi a másik kettőt. ;)


    Grooveland, köszönöm a segítséget. Amikor írtam Dinnye már pár napja Lorovus válaszára várt. A tanácsomra nullás jegyet nyitott.
    Citrom maga fejtette ki egy levélben, hogy ő maga a közvetítő közeg Alma és Barack közt és tudja, hogy azért kell neki közvetítenie, mert Alma és Barack nem tud egymással kereskedni. Ezt az illatos levélkét Dinnye természetesen elmentette, le is fotózta és mellékelte a jegyben
    .;) A többi már a coma dolga.......


    Azóta kitört a béke, amiről az egyik kedves X szövetségbe tartozó szomszédomat elfelejtették értesíteni. Ezért a drága szomszéd kimászott a pálmája alól és jól betámadott tegnap....amikor a csaták mentek épp datolya termesztőben tolta...=O:D Természetesen a szerver nyugalma nem tartott sokáig.....:S

    Most pattogatott kukoricát csócsálva figyeljük mit alkot Z szövetség egy frissen indult kergetőzésben?! Kivételesen nem ellenünk, találtak másik játszótársat........8)


    Kérek egy limonádét, lassan aktuális lesz megnyitni a teraszt.......

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Huu mindenki eltűnt:?::?::?:


    Azt vártam,h majd jövők és csak olvasgatok.

    Akkor nekiállok takarítani,j a pókoktól mentesítsem a helyet.

    Már itthon is 2x megcsináltam a nagytakarítást ,erre jó volt a karantén;)

    Most meg 2 napja borult és esik :( így aztán nincs kedvem semmihez.


    Na akkor a megérdemelt málnaszörpömet kérem.

    Van már valami fejlemény Lady:?:

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Szép estét!


    Ahh... tudom Pókica! Zsuccu megkergetett egy tollseprűvel. De ,ahogy látom Te ügyesen elbújtál. Ráadásul mind a nyolc szemed kopog az éhségtől......Tessék, hoztam két szép dagi molyt. Jó étvágyat! 8)


    Zsuccum, a kergetőzés sajnos nem a baráti szövetség javára áll. Sőt! Majdnem mi is belekeveredtünk.....:S


    A fentebb felvázolt problémára nem érkezett válasz (ez nem lepett meg).


    Hogy jó hírt is mondjak úgy fest lett egy végzett, képzett Ebünk. ;)


    Ennek örömére kérnék is egy pezsgőt!

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Sziasztok :)


    Úgy tűnik a karantén (vagy a hiánya) eltüntetett mindenkit :)

    Nekem sajnos most egész sok dolgom van, így az adminisztráció labirintusában, amit felett a közeledő államvizsga lebeg hold gyanánt :D


    Zsum, felénk is lehetnél karanténban -- karantén ide vagy oda, én gyűlölöm a takarítást :saint:


    Az elmaradt választ sajnálom :( az Ebhez gratula Ladym :)

    Egy kávét kérek, és hozom is pezsgőt.



    És egy kis zene, mert már az is régen volt:


    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Sziasztok!


    A szokásos forró teámat. Némi háztartási keksz helyett, piskótatekerccsel. Az étlapon még szerepelt két torta is (egy Auchon-os oroszkrémtorta, valamint anyukám házi gyümölcstortája), de azokat most kihagytam, meghagytam a lányaimnak. (Tegnap gyereknap volt, pünkösd (bár ezt nem tartjuk), a legidősebb lányomnak pót-szülinapja (most jöttek át anyukámék), valamint a saját szülinapom.)


    És tegnap az Ikától is kaphattam volna ajándékot: szombaton úgy hagytam itt, hogy 20-on valahanyadig voltam a kalózlistán. De vasárnap kora hajnalban egy új poliszt láttam a szigetemen. (Magányos helyre költöztem, csak a pontjaimért jöhetett.) Sajnos, mire eszembe jutott, mivel is védekezhetnék, már kikapcsoltam a gépet, mennem kellett. Mire majd két órával később újra beléphettem, épp előtte vitte el a pontjaimat. ~20k/típus jutalomtól buktam...

    A nyertest megtaláltam a statisztikákban, kivéve a kalózlistán.


    Amúgy, van egy statisztika, melyen a 4. helyen állok. Igaz, ez az adományozás. Lassan lesz egy csodám (4-es a delfin), egyszer majd templomom is lesz hozzá. Kohós szigetem még nincs, legközelebb oda alapítok. (Boros sziget, a hátrahagyott bázis szigetem is ilyen, egy kolosszussal. De csak 1-es, ide még nem adakoztam.)

  • Nagy gratula az Ebnek:):!:



    Jól van tanulj Groov ,jó legyen az a vizsga:!::!:


    Kalózkodás az kalózkodás:)kalózok mindig is rosszalkodtak és fosztottak 8o

    Erő kell hozzá,tornásztasd ujjaid,h jó helyen legyél.^^


    Ha maradt még abból a pezsgőből akkor kérek.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Üdvözletem!


    Kérem a forró teám! Sürgőssen!! Alig másfél órája elkaptam a vírust. <X

    (Ezt azért tudom ilyen pontosan, mert akkor léptem be a COVID-19 nevű szövetségbe. ^^ )

  • Gyógykombó sürgősen időgéppel küldve :)


    Tényleg elkaptad a vírust, vagy poén? :huh:

    (úgy tűnik ma nem értem, mi a vicc és mi nem, bár ez lehet nem újdonság) :D

    Mindenesetre ha tényleg elkaptad, gyógyulj meg mihamarabb, ha meg csak vicc, akkor haha :)


    Nem tudom láttátok-e a csodás hírt, hogy indult egy újabb GO nélkül működő szerver (Hindus, ha még SGO lennél mostanra asszem már meglenne a 20 szervered) :D


    Egy kávét kérek.


    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Vizet kérek. Ma valahogy elfelejtettem eleget inni.


    Groove: csak poén, nem teszteltek még. Amúgy meg, tényleg beléptem egy COVID-19 nevű szövetségbe, adta magát a poén.


    A hírt nem láttam, csak a lobbyn megjelent a link, hogy lépjek be oda. Hát ennek nem láttam értelmét.

  • valóban, egy szerverrel több lett Lorovusnak :)

    szerintem is nagy szükség volt rá. pezsgőt mindenkinek :)

    Kellemes érzés lehet. Valahonnan ismerem. Hát, hajrá!



    Groove: csak poén, nem teszteltek még. Amúgy meg, tényleg beléptem egy COVID-19 nevű szövetségbe, adta magát a poén.

    Ne poénkodjunk vele. Nem poénos, mikor asztronautának öltözött emberek hangosan töprengenek az oxigénmaszkos fejed felett, hogy vajon összeomlik-e a tüdőd. Átéltem. Ne kapjátok el.


    Cola zerot kérek.

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Már azt hittem mindenki tavaszi fáradságban van és nem talál ide :(


    Van egy apró gond,barátnőm napok óta nem tud belépni gammára.

    Minden trükköt amit tudtunk kipróbált de ez a fránya lobby nem engedi be.

    Már írt jegyet most várjuk Loro segítségét.Teljesen kétségbe van esve.

    Nálunk is akadt a szöviben,h napokig nem engedte be már inaktív is lett, aztán csak gondolt egyet lobby és szabad utat adott.

    Nem értem mi lehet.:(

    Ötlet????


    Remélem az a bizonyos második hullám nem ér ide és megússzuk a koronázást:!:


    Egy erősítő koktél kéretik.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Amit meg lehet próbálni, az az email lekérése akkor is, ha 1000%-ra tudja az emailjét. Illetve bent egyszerűen újra hozzáadni az emailt. Ez egyszer nekem bejött. De igazából ez is trükközés, fene tudja, mi okozza a bugot. Szerintem már akkora a katyvasz odabent, hogy a fejlesztői se tudják, mit pakoltak bele, és hova.

    Sipi talán tud mondani bővebbet.


    Egy hársfateát kérek!

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • van egy olyan érzésem, hogy az egész játékot újra kellene írni, akkor talán (csak talán) kikeverednének belőle a bugok


    egy páleszt kérek. nagyon lehűlt a levegő

  • van egy olyan érzésem, hogy az egész játékot újra kellene írni, akkor talán (csak talán) kikeverednének belőle a bugok


    egy páleszt kérek. nagyon lehűlt a levegő

    Ahhoz Nagy Sándor kellene, mint a Gordiuszi csomóhoz. Ezt a játékot a multik beengedésével teljesen elszúrták, aztán a lobbyval ezt megpróbálták visszacsinálni, de már nem lehet. Pláne, hogy a lobbyt aztán végképp sikerült elszúrni.

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Sziasztok!


    Valami lágyat, lassan aludnom kell.


    És dicsőség: most összejött a kalóz! 26. hely, 50-valahány k összpontszám, és 5 város mellett nyertem: 27.735 nyersit/típus. És úgy, hogy senki ellen nem indítottam kalóztámadást. (30 valahány k zsákmánypont gyűlt össze.)

  • Na gratula a kalózhoz :)


    Most csekkoltam, az 50 helyhez My-n több mint 200k kellett. Nekem erre per pillanat nincs időm :D

    Majd valaki szólna, ha az 50. helyhez elég lesz a 16 órás kalózmenet?


    Egy kávét kérek :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Sajtos-tejfölös tésztát kérek, mellé teát! Ha már ebédidő.


    Most nálunk 200k zsákmányponttal második lehettél volna. Az első helyre 330.461, az 50. helyre 21.810 ponttal futott be valaki.

    Múltkor, az első helyezett 2+ millió pontot kapart össze, a második is millió felett.


    És hány 16 órás menettel lennél elégedett? Mert egy sose lesz elég!

  • Myn még pörög, én ott nem is próbálkozom. Annyi időt nem fektetek bele. Röhejes, de Omegán kemény 552 pont kellett a bejutáshoz.

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Tiszteletem a betérő Hölgyeknek és Uraknak!


    Természetesen vendégeim mindenre mit a kocsma kínálatából el lehet érni.


    Rég jártam erre és most csak olvasok és olvasok,szóval lehet sok lesz amit írok ahogy reagálok dolgokra.


    Elsőként erre.


    Mire is jó mindez?

    A GF így valószínűleg nyilván tudja tartani a telószámodat.:?:

    Hogy ez minek nekik azt passzolom,de magam részéről hanyagolom.

    Max viszik az angol posin lévő accountomat.:P

    Erről jut eszembe.

    Angol szervereken jött sárga üzi,hogy GO-kat keresnek.

    Bár vannak elég szép számmal mégis kell a frissítés és ezt nem is csodálom.

    A jelenlegi Team kb annyit ér mint egy fél zsák kölyökmacska fél órás vízben áztatás után.

    Vagyis ha jól tudsz angolul már jelentkezhetsz is,hiszen nem kell hozzá angolnak lenni.

    Csak értsd meg alapszinten amit számodra írnak.

    Magyar szerverhez kell a perfekt magyar nyelvtudás is,hiszen enélkül felét sem értené a GO egy jelentett üzenetnek vagy jegynek.

    Főleg ha egy hozzám hasonszőrű próbál valamit leírni vagy nem beszélve az olyan apróságokról amik hemzsegnek a helyesírási hibáktól.

    Magyar szervereken ha jók az infóim nem keresnek GO-kat.,hiszen vannak épp elegen.(Gondolom én,hiszen ha nem keresnek elegendő a létszám)

    Pedig jelentkeznék.

    Persze ahhoz hogy GO legyek Lorovusznak komoly engedményeket kellene tennie sokak számára nyilvánvaló és ismert ok miatt.

    Pedig tényleg kellene felügyelet,mert ahogy egy barátomtól hallottam (és megjegyzem magam is kicsit utána néztem) a Béta szerveren nagyon komoly pushing ment bizonyos szövetségek berkeiben egy úgymond háború miatt.


    Szóval Kocsmáros Úr kérnék egy unikumot mint mindig ha erre járok és míg megiszogatom olvasok tovább.