Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • kicsit drága kézmosó :D

    bár ha meggondolom, hogy van, aki 60-70 darabokat váásrolt be a kézfertőtlenítőből, mert neki nehogymár véletlen kevés legyen, másnak (veszélyeztetett munkakörben dolgozók) meg a munkahely sem biztosítja. Kiküldték mindenkinek a múlt héten, de ezen a héten már megrendelte az illetékes... kicsit visszásnak tűnik, nem? :D


    egyébként kérek páleszt. legalább belsőleg tudjak fertőtleníteni.

    meg valamit fejfájásra, mert második napja fáj annyira, hogy majd megőrülök tőle

  • Kopi vigyázok arra az alternatív kézmosósze(sz)rre, mint a szemem fényére :)


    Ercsa jobbulást! Páleszt viszem is :)


    Egy eperturmixot kérek.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Látom a karantén nem tesz jót a biznisznek :(


    Megfelelő díjazással házhozszállítást vállalunk :D

    Egy kávét kérek. Meg egy magánnyomozót aki előkerít titeket :)

    pedig az iskolások most aktívan járkálnak támadni, aki eddig hétvégén volt aktív, az már hétköznap is :D


    egy fantát, de gyorsan:P

  • Hát attól még a kocsma nem megy kevésbé csődbe, ha kifosztják a raktárat, a délután 3-as zárás után :D


    Asszem be kell ruháznom Koronás kristálycukorból egy jópár adagra, hátha az távoltarja a fosztogatókat :)


    Egy forrócsokit kérek aztán nyomás aludni :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Nekem meg totál felborult a napirendem... össze vissza munka (ugye otthonról nem megy minden.... ). Eh... jó italozást, az legalább rendbetszei a fejet :D

    Ezért kérek egy pohár tejet....

    ...legalább rímeljen :D

  • Hát nálunk is elég összevisszaság van most.

    Ismerve magamat, mire pedig kialakulna valami napirendem, karanténba kerülök és akkor meg az borítja fel a napirendemet :D


    Kávét kérek.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Hát Er, sajnos nálunk sem igazán. Bár majdnem megnyertük a hetet home office-nak, de aztán küldtek egy e-mailt, hogy akkor menjünk holnap reggel (és nem home office lesz) :D


    Hja és még egy kávét kérek, mielőtt elfelejteném.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Forró tea, lekváros fánkkal.


    Lehet, hogy lányaim ezen a tavaszon végre játszhatnak egy kicsit a hóban. Miután a télen erre nem volt lehetőségük.

    És a legkisebb végre megtudja, mi is az, amitől megőrülnek a nővérei.

  • Sziasztok!


    Kissé el voltam havazva;).......................na de most majd lesz kis időm................................sajnos:(vírus miatt:(

    Mindenki vigyázzon magára:!:


    Ercsa ha kell én is segítek.............................palacsinta csodákra képes nálam;):D


    Groov te pedig csak tanuljál szépen:!:


    Na valami fertőtlenítőt és megyek aludni,reggel meló és utána kis pihi.

    Jah hoztam zenét......nekem nagyon tetszik:



    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Gro most igyekszik túlélni a kórházi cuccokat anélkül, hogy közben összeszedné a koronavírust :D

    Azért igyekszem aktívkodni és okosodni is közben, és megtapasztaltam, hogy járványügyi szempontból a metró per pillanat biztonságosabb, mint a 4-6-os villamos :)


    Örülj neki Zsum, nekem a vírus miatt max. akkor lesz időm, ha elkapom és karanténba zárnak :D



    Mohan, pont ezt mondtam ma én is, hogy ez a hóesés eltévesztette a hónapot, hogy december helyett márciusban jött :)

    Mondjuk legalább gyönyörűszép látványt nyújtott a Margit-hídról a panoráma hóesésben :)


    Egy forrócsokit kérek és ZZZ :sleeping:

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Kopi ez nagyon jó :D


    Hát én most élvezem az otthonmaradást. A héten sikerült megfáznom, úgyhogy nyertem 2 hét önkéntes karantént :D

    Egy gyógykombót kérek, Kopinak meg valami szíverősítőt :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • jó neked Groove, hogy kis náthával 2 hét karantén .

    én arra vagyok kíváncsi, hogy négyünk közül a postán ki lesz az, aki miatt bezárják a postát :) ha csak egyikőnk is gyanús lesz, akkor a faluban volt-nincs posta :D élveznék kis pihenést


    egy forró teát kérek :)

  • Hát gyorsan elment az a 2 hét nekem,de még lesz 1 hét vagy kitudja mennyi? :(


    Mindenki vigyázzon magára:!:


    A legjobb mindenki szerint a házi pálesz úgy,h iszom is.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Szép napot!


    Én három hete online tanítok. Közben rá kellett jönnöm, mire volt jó több év teamtagság. Online simán supportolok a Discordon az online sulinkban szülőnek, tanárnak, gyereknek amellett, hogy online tanítok. Mindennek megvan az oka. Sokszor gondolkodtam évek alatt, mi a f..ért csinálom. Hát ezért orrhossz előnyben vagyok ezen a téren.


    Mivel péntek este van, kérek egy páleszt! Valami jót!

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Én egyelőre a zoom rendszernél ezt nem érzékelem, bár nekem csak belépnem kellett a videokonferenciába :)


    Sóhaj... ma megint boltba kéne mennem, hogy feltöltsem a készleteket.

    Egy dupla kávét kérek, hogy sikerüljön összekaparnom magam 12-re (addig ha minden igaz úgysem engednének be) :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • áh, a hisztéria már kezd az agyamra menni. tüsszenteni mertem egyet a faluban (ugyanis allergiás vagyok, ezért előfordul), erre az eszement hapsi rögtön elkezdett üvölteni, hogy korona vírusos... Mondom neki, hogy egy tüsszentés nem korona vírus, erre ő: minden koronavírusos ezt mondja.

    kérdem én, ha ezt ő így tudja, akkor kinek van több esélye rá, hogy beteg legyen mert én nem találkoztam beteggel, így nem tudom, mit mondanak :)


    kérek egy páeszt, meg még egyet, hogy kicsit enyhüljön a hülyeség miatt érzett csalódásom