Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Ehh

    Bétán már szerver hábi van lassan

    Létrejött valami kóla vagy koala vagy védelmi koalíció vagy mifene

    OSZT

    Sorban támadnak :D- eddig 4 vs 1 szövi :thumbup:

    Há' me' volt egyszer egy kalózunk tavaly október-november ? Nem tudom...

    Tényleg 2-3 kalózunk megírta a nem BE-seknek, hogy egy etapban kipróbálják magukat

    Ezek nagy accok... nem kis sunyik. Szemtől szemben kalózkodtak - nem is voltak verhetetlenek amúgy


    Volt nagy felzúdulás a karosszékből kalózkodók között - mondtuk: egyéni játék, lehet a kalózokat fosztani is akár

    Ti: mi lefosztjuk a kalózokat - lehet a mieinket is 1 vs 1

    Csak többen jöttek nahh - most meg már lángol a fél szerver


    Mi építkezni fogunk - mármint a fosztott nyersiből

    Ezek a multiaccok 1,5-2,5 millások - letesznek 2-4 csoda rontó mobilt

    Én meg farmoltatom a nagy városaikat :evil:


    Most asszem jön az 5. szövetség is - bár az eddigi 4 sem fogadta el a háborús felkérést és kiírást sem

    Oda már az ika régi becsülete... csak a piszkoskodó multis trükkök: az megy:/

  • A háborús felkérés alatt a játékbelit érted, igaz Opi? (mondjuk kicsit hülyeség, hogy háború mint egyezmény) :D


    Fórumra ettől függetlenül simán kiírhatjátok. Azt nem kell elfogadniuk.


    Kávét kérek. Opinak sört.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Célegyenesbe fordult a tali! :) Hétfőn fixálom a létszámot!


    Február 22. 14h-kor találkozzunk a budapesti Fanyűvő étteremben! :)

    Budapest, XIII. Vúci út - Dózsa György út sarok közvetlen közelében.


    Egyik klubtársunk szakmabeli (szakács). Ő javasolta, hogy ha lehet, az étlapról előre válasszunk. Felgyorsíthatja a rendelésleadást. Valószínűleg a viszonylag nagy létszám miatt így is kicsit várni kell majd. Nem tudják egyszerre felszolgálni, amit rendeltünk.


    http://fanyuvo.hu/


    HindaVichi

    Zsuccu2 +1

    Grooveland

    Opi +1

    Kopi (+ remélhetőleg 8 szövitárs)

  • Nos én a pontosságomról vagyok híres :PBarátnőm mindig mondja én legyek a halála mert mindig kések:)

    De reménykedj mert Hindáért megyünk és hátha oda noszogat időben!

    Kopi ,teló számod még az?

    Én majd várok akkor a kajára mert ez hangulatom és éhségem függő...................egyszerű eset vagyok ám :D

    Majd addig szóval tartom a társaságot;)^^

    Sipka? Nekem azt mondta jön csak szóljak rá......majd naponta írogatok neki;)


    Kávét és megyek meló.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Igen Zsuccu! :) Még az a számom! És nyugodtan megoszthatod a többiekkel is! (Ide értelemszerűen inkább nem írom ki... :) )


    Sipkát is szeretettel várjuk! :) Na jó, lesz sör is! ;)


    Most csak egy nem hűtött narancslevet szeretnék kérni! :)

  • Juhú, remélem szombatra letudom a hetet is, és jöhet a felhőtlen szórakozás - hangsúly: felhőtlen :D


    Ergo ha borús idő/eső lesz, beperelem az időjárást :P


    Igyekszem majd nézegetni az étlapot, azért Kopi kérlek dobj majd ide egy emlékeztetőt, sok - majdhogynem életfontosságú - dolgom van ezen a héten, félek magamtól elfelejteném.


    Egy kávét kérek, Kopi vendégem a narancslére, aztán rohanok is.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Szuper, már várom :)

    Lesz mit megbeszélnünk meg mire meghívnunk egymást :D


    Én most mindenesetre egy gyógykombót kérnék (igen forró citromos tea, Béres-csepp, C-vitamin). Jöhet mellé egy adag paracetamol is.

    Sikerült megfáznom :(

    Remélem olyan hirtelen el is múlik, ahogyan jött (délután még semmi bajom nem volt és egyik pillanatról a másikra elkezdtem köhögni).

    De majd a neocitran helyretesz remélem :)


    Még 1 gyógykombót és holnap találkozunk.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Igen Zsuccu! :) Még az a számom! És nyugodtan megoszthatod a többiekkel is! (Ide értelemszerűen inkább nem írom ki... :) )


    Sipkát is szeretettel várjuk! :) Na jó, lesz sör is! ;)


    Most csak egy nem hűtött narancslevet szeretnék kérni! :)

    Azt csiripelték a madarak,hogy az egyik legnagyobb tudású ikajátékos vagy.

    Szóval én megyek,mert valaki ódákat zengett rólad és ki nem hagynám ezt a lehetőséget! (Már benne vagyok a létszámban)


    Na dobjuk egy kis szíverősítő pálinkát.(mostanában ég a gyomrom a kommersz szeszektől,mint pl az junájkummmmm)

    Most megyek és véleményezem a többi GF játékot,mert van mit.:thumbdown:

  • Ó, Vikivitni! Ezek a Jómadárkák mindenféle butaságot csiripelgetnek... ;) Tény, hogy a több mint 10 év alatt - főleg az elején, mikor több mint harminc játékos folyamatos nyomása alatt álltam vagy egy hónapon át - született néhány egyedi megoldásom és taktikai húzásom, amit aztán mások részben továbbfejlesztettek, de azért ez a megállapítás téves! :)


    Annak örülök, hogy személyesen is megismerhetlek! :)


    Holnap szeszmentes napom lesz, mert vezetek. :) Ha le nem robbanok, mert ma döglődött a gépezet! :)) De most igyunk valami finomat! Grooveland egészségére is! :)

  • Mi a izé van már megint - újra kellett regiznem

    Baj van - nem nagy, de nem tudok menni

    Pedig már 2 napja alig eszem...

    Én is beteg voltam kissé - de erős a szervezetem, meg a pálesz is amit mézzel és gyömbérrel tunningolva esténként leküldtem

    A + 1 fő viszont KO - tegnap már sehová, ma meg már fel sem akar/tud kellni

    Rám marad a háztartás - és a gyerek is...


    Szóval sajna nem tudunk menni - tényleg sajnálom

    Akartam veletek beszélni acc átadások meg ilyenek dolgában is

  • Opi jobbulást nektek is :)

    Mi van itt, mindenki beteg lesz? =O

    Na akkor asszem az időjárás helyett (a szép napos időért jár a pirospont) :) a bacik és vírusok ellen élek panasszal!


    Gyógykombót kérek, délután meg találkozunk :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Remekül éreztem magamat, úgy láttam, nem csak én. Köszönjük a szervezést, Kopi! Lehetne ilyen többször is. :)



    Egy levezető fahéjteát kérek!

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Köszönöm, hogy eljöttetek a talira!

    Remélem, senki nem bánta meg! :)

    Nem tudom mi a megfelelő szó a megbánás ellentétére, de leginkább az :)

    Nagyon jó volt ez a találkozó, még jó sok ilyet! :)


    Egy kávét kérek, Kopinak meg, ahogy ígértem, a legdrágábbat és abból is sokat :D

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Rajtam nem múlik! :)) Szervezhetünk ilyesmit máskor is! Akár szabadtéri piknikezőst is! De akkor valaki kénytelen lesz megsütni a pecsenyémet, mert én nem tudom! :))


    Gro, kösz! :) Akkor leiszom magam a sárga narancsléig! :)

  • Sziasztok! :)


    Na haza is találtam a buliról. ^^

    Jól éreztem magam és örülök, hogy megismerhettem azokat akikkel még eddig nem találkoztam. :)


    Egy sört vagy valami tudatmódosítót mindenkinek! ^^