Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Én 2 kávét kérek mert még alszom!


    Hoztam bemutatni az új rucimat és ezer köszönet Larának<3


    Hát Lady változik a világ csak ép nem az előnyére,sajnos:(

    Most az érvényesül aki mindenkin és mindenen átgázol.

    Megyek alszom még egy kicsit.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • A belépéses gondról ha írtok, reagálok..de örülök, hogy idetalált mindenki :)

    MOST az érvényesül aki mindenkin átgázol? burokban éltél eddig zsum? :) /illetve aki szt ez újkeletű/


    páleszt ide és egy kört mindenkinek :) meg még egy sert :)


    és egy ezeréves ripít, hogy sose feledjétek mi a fontos:

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • Hát kissé abban éltem Sipka ;)


    Kihasználtam ezt a szép időt és ma napoztam is !


    Egy koktél azért most jól esne :D

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Szépet!


    Sehol senki?!

    Tavaszi shoppingolás letudva, én magam hullafáradt......

    Csütörtökön még úgy volt, hogy a Fővárosba utazom a vaskígyóval.....ember tervez....ma pont az ellenkező irányba a pulyka kakasos városba utaztam....


    Kérek egy limonádét.......

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Marhapöri - bográcsban

    Sörözés a kisleányommal - neki "gyerek sör" járt

    Utána cuki - sütikék...

    Közben adok-kapok hábisszerón

    Kóláznék most...

  • Napot!


    Álmos,fáradt................nyilván ez a tavaszi fáradtság nálam:( és tetőfokon!


    Hát az tényleg ellenkező irány Lady ,de jó neked ,h mindegy merre mész;) de ott is tudtál shoppingolni?


    Opi én irigykedem....bográcsos?sörözés? hmmmmm... de jó lenne !


    Kávét hátha még kicsit ébren tart.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Naná, hogy tudtam shoppingolni. ;)
    Nem tudtam mindent beszerezni amit szerettem volna...... de ahogy az utazás irány váltása a beszerzés változás sem aggasztott. :)


    Kérek egy teát..... annyira még nincs meleg.:/

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Meleg alakul ,bár vasárnap csak kicsit hagyott napozni,de lesz ez még jobb is :thumbup:

    Most menj Lady glamour napok lesznek :!::!:


    Opi én már olyan rég kerti munkáztam,h szívesen csinálom ha adódik alkalom:)

    Főleg virágoskertet.


    Egy kávét mert mindjárt meló......................pedig az a napocska igen csak erőlködik!

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Zsuccum, a glamur napok nem hoznak lázba. A vásárlás célja 2 pár cipő beszerzése volt. Az egyik egy túracipő a másik egy gyalogló cipő lett volna. De a közeli sportáruházban épp nincs gyalogló részleg, így kénytelen voltam beérni 2 pár túracipővel. :saint:
    Elpanaszoltam "bánatomat" gyerekkori barátnémnak aki (épp kis hazánkban tartózkodik, egy ideje a Jeges szigeten él) bekukkantott egy fővárosi sportáruházba és megtalálta az áhított gyaloglócipőt és megkaptam tőle ajándékba. 8)


    Kérek egy teát......

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Hihihi

    Tudom ám mi a Glamur - kellett olyan újságot keresnem amiben van kupon füzet


    ÉS

    Zsucu! A bográcsozás közben 2 sor virágot ültettünk (át) a kisleányommal. Kb egy házgyári terasz nagyságú virágos kertje lett a spontán a fűben nőtt virágokból. Nem szerettem volna fűnyíróval levágni.

  • Opi, nálunk az egész udvar tele van ibolyával és lassan terjed a fű közt a százszor szép is. :)

    A gyöngyvirágaim teljesen megkergültek az idén, azt hiszem azokat át kell telepíteni valahova, mert lassan kinövik a helyüket.


    Kérek egy teát, ma kimondottan kellemetlen volt az idő. Viszont az esőre hatalmas szükség van.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Elöl nálunk is volt ibolya, meg egy két másfajta virágocska... de hátul? Sosem

    Most meg egész kis bokrokban nőttek - ásóval föld kockával vettem ki őket és szépen sorba telepítettük

    Volt egy lila is... a kisleányom kedvenc színe

    A papa küldte nekem a többi közé - mondta: 10 éve meghalt nagyapjára gondolva akit sosem láthatott, lévén ő nyolc éves


    Szóval

    Van valami levegőben...

    Én gyógynövényes forró italt kérek - azt iszogatom ebben a hidegben

  • Javaslom a Laudest.... én magam is készítek egyet, a minap rettenetes tüsszögésbe kezdtem és folyt az orrom....?(


    Nálam ibolyában leginkább a lila és a fehér szín dominál, de az utcán, a szemközti árokban láttam nagy virágú halványlilát sötétebb lila középpel.
    Néhány vadárvácskám is előmerészkedett már és az udvaron valóságos illatorgia van az orgona és a gyöngyvirág miatt.
    Opi, a lánykádnak bejött volna a kertünk a sok lila kis virággal. Ma jött a szomszéd és lenyírta a füvet, vele együtt az ibolyákat is. Szerencsére az ibolya és a százszor szép az a két virág, ami elviseli, ha levágják fűnyíróval.;)

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • A szomszédommal együtt nőttünk fel (a srác zsenge korában folyton a mi fáinkra menekült, ha otthon rossz fát tett a tűzre, néha többet volt a fán, mint a földön....... :D ) és tavaly óta ő nyírja füvet az udvarunkon. Kissé túl van pörögve néha és unalmában rendbe teszi a mi udvarunkon is a füvet..... van mit.


    Kérek egy málnaszörpöt.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Szeretem ezt a tavaszi időszakot. Éled a természet, hosszabbodnak a nappalok, nyílnak a virágok; minden szép, él és romanti... ***hapci!*** szóval jön a... ***hapci!*** az allergia :D


    Na mielőtt teljesen lerombolnám az élményt és én is fűnyíróval támadnék a természetre (mondjuk amikor a füvet kaszálják, akkor igazán jó fűallergiásnak lenni) :D kérem a kávémat és egy antihisztamint.

    Nézzük a jó oldalát, legalább nem megfázás. Ha meg az lenne, rá tudnám fogni, hogy allergia :P


    Viccet félretéve, egyébként tényleg szeretem a tavaszt. Csak kár, hogy az immunrendszerem úgy gondolja, a fél növényzet veszélyes rám nézve :)


    Az pedig mindig jó, ha van egy jó barát, aki segít rendbehozni a kertet.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Lady!

    Kérek egy ilyen szomszédot!


    Grooveland!

    Részvétem... xar lehet az allergia. Hála Istennek, én semmire nem vok az - néha egy-két kozmetikum, mosószer amitől szoktam krákogni.

    Amúgy - lekopogom - semmire.. Ilyen csúz vagy herpesz mifene sem hat rám - ihatok bárki poharából ;)

    Nahh erre inni kell - meg arra is :D

  • Groove örülj a tüsszögésnek az viszonylag elviselhető.

    Mifelénk a fürge róka (hasmenős-hányós) vírus vagy mifene a menő. Törpét felnőttet egyaránt letarol.<X


    Opi, nem adom a szomszédot. 8o


    Kérek egy limonádét.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Huha előkerültetek :)


    Nekem csak muskátlim van , az már virágzik,de Anyumnál van gyöngyvirág és isteni illata van.

    Most vettem virág magokat hétvégén ültetjük el,remélem ki is kel.


    Groov kúráljad magad ,én "csak" porra prüszkölök :(


    Opi bográcsos és ültetés is jöhet;)


    Lady azt a bizonyosat már egyszer elkaptam,úgy látszik visszatérő nyavalya :(............................ügyelj magadra!!


    Szörpöt.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara