Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Mi a francra jó a játék menüjében a "Megjegyzések" rész .... már évekkel ezelőtt is feltűnt de nem foglalkoztam vele, gondoltam majd kiveszik hiszen semmi értelme, csak a helyet viszi .... és nem ... ott van és nem hagy nyugodni ... :rolleyes:


    Egy gyors észrevételt bedobhatsz oda.

    Én pl. a helyőrségik képletét tárolom ott. Meg pár apróságot.


    Mindenki a vendégem egy akármire!

    Túlzásba ne vigyétek! ;)

  • Sziasztok!


    Lecsapok egy ingyen lattéra, és futok is tovább!:S

    Z - a mosoly tökéletes!:)

    Szép napot mindenkinek!

    wP24ntD.png

    Légy önmagad.

    A világ imádja az eredetit.

  • A terroristák nem kapnak csokit. Csak én. :evil:

    Ma az egyik Törpillának 3x magyaráztam el az olvasás házi megoldó kulcsát. Attól tartok azóta is keresi........=O

    Egy ifjú Törperős a matek házin akadt el (én meg ki......) 42:6=??? Gondoltam nagy szerényen és optimistán, hogy vezessük rá. 5x6? "gyors" számolás után, megvilágosodás, 30. Yess! 6x6? ........ŐŐŐŐőő.......????? (néz rám a legény).....(én csendesen, 30+6???)....újabb "gyors számolás"....36??? Mire én totál feldobódva visszakérdeztem: 7x6?....Törperős: Őőőőő....izzééé.....(újabb súgás tőlem, 36+6?)....a legény számol, majd rávágja: 43! :rolleyes:


    Egy másik legény jön pár napja: - Mennyi 9:1???? - Őt nagyon gyorsan a helyére indítottam. :/


    Kérek egy teát.....


    A kedvenc matek példámat majd később prezentálom.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Jó reggelt!


    Zajlik az élet LadyM Nálad is, ahogy szokott... ^^ Egyik Törpétől hallottam anno, azóta családi szállóige lett: "Könnyű annak, aki tudja a szorzótáblát" Hát úgy tényleg az...


    BTW - Törpe. A LegkisebbTörpe hazajött a gyógyintézményből.... Sokkal okosabbak nem lettünk, mert csak vizsgálatok voltak, kezelés nem. A vizsgálatok eredményének felét sem értettük, de majd az itteni kezelóorvos megfejti - remélem...
    A gondok mérséklődtek, de meg nem szűntek... Mondjuk csodát nem is vártunk...


    Az egyik világomban nem néztem tétlenül, hogy valaki úgy gondolta Neki nyomogatom a kalózt, így most Nérósat játszunk... Nem, nem írunk cd-t, viszont városokat gyújtogatunk.... ^^ Legalább van egy kis mozgás... Igaz 1 vs 1 szövi (én lennék egyedül) nyomjuk, kissé esélytelen a történet, de nem adom könnyen magam.... ;) És legalább az ellenfél is tud harcolni... Respect! 8)


    Múlt héten eljutottam a MadarasTecsóba, és találtam azt a mák valamit... Vettem is egyet, akkor már az 50 fokosat, mert hát na... Nem rossz, nem rossz, de nem az én világom... Mákos tészta íze van... ^^ Maradok a Jamesonnál :thumbup:


    A csoki dobálásból kimaradok, de ha valaki ropi perecet dobálna mogyoróval, akkor jövök, sőt, repülök, mint Dumbó.


    Főzök friss kávékat, hátha valaki beugrik kávézni...
    Egyet a teraszon iszom, még rá is gyújtok mellé....
    Kell az 5 perc mielőtt belevetem magam a mai bolondok házába.

    Szép napot Mindnekinek!

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • A csoki dobálásból kimaradok, de ha valaki ropi perecet dobálna mogyoróval, akkor jövök, sőt, repülök, mint Dumbó.


    Azt ne várd, mert az nincs visszahívás alatt! :)))

    -Z- csak lusta volt visszavinni a csokikat a boltba. Meg nem eszi, inkább elosztogatja! ;)


    A tömény fertőtlenít! Kérek valamit a poharamba!

  • Remélem is, mert az avas mogyorót nem nagyon szeretem... <X


    Bár az avas csokit sem. :D


    A tömény, azt tuti fertőtlenít... Mire gondoltál? Domestos? Ipari hypó? Azt Editkétől kell kérni.... :D


    Na jó, tudom én... Egy házi sétálósra a vendégem vagy.

    Én csak még egy kávét iszom, mert bánya, meg szekér, meg ilyenek.

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Egyházi sétálós?.......:/ (Munkahelyi ártalom......)


    A fura kinézetre elfelejtettem kitérni:
    Nos, nálam sokkal karcsúbb a megjelenés. Tudom, hogy jön a nyár, meg bikini szezon......;)


    A kedvenc matekpéldám:

    Van egy gazda. Akinek vannak tehenei. A teheneknek összesen 28 lába van. Hány tehene van a gazdának?

    Ugyanennek a gazdának van birkája is. A teheneknek és a birkáknak összesen 60 lába van. Hány birkája van a gazdának?

    Természetesen egy jó gazdálkodónak csirkéje is van. Összesen 18 lába van a csirkéknek. Hány csirke van a portán?

    (Megjegyzés: Akkor még csak a 4-es szorzót tudták 40-ig. Tehát az nem opció, hogy a 60 lábat elosztom 4-el. ;) )

    (Megjegyzés 2: Volt olyan, aki szerint a csirkének 3 lába van.......)


    Hervadni már nem fogok. Ma meglocsolódtam, valami rettenet szagú lötyivel..... :S


    Kérek egy teát..........

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Jó reggelt Mindenkinek!


    Na látom régen voltam erre,volt mit olvasnom :D

    Csoki.....na ha van még jöhet nehogy kárba vesszem,bár Ladynek lehet jobban kell ;)


    Kocsmárosról én is rég hallottam,jó lenne ha előkerülne:!:


    Nem is tudom merjek e inni :P:?:Tiszta pohár ,fertőtlenítve vagy ép most kotyvasztasz valamit Jps ?

    Na egye fene jöhet egy kávé, mert még korán van.


    Mindenkinek Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Zsuccu kedves, csak bátran...
    Kopi kért töményet... :D

    Általában kávéval és sétálós pálinkával operálok ami saját készítés...
    Kotyvasztásnak nem nevezném.... 8o
    Kontyvadásznak az utóbbit esetleg... :D

    Kicsit megkésve, de készítek Neked kávét.


    Na tessék - Kopi szóba hozta - hát ezért kell a domestos.... :D

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Sziasztok!


    Ne bántsátok azokat a kis gyerekeket! ... Ők még hibázhatnak rengeteget és van még idejük tanulni.... azért járnak iskolába.

    Majd én adok nekik csokit ... annak is aki nem tudja a szorzótáblát.:saint: Meg fogja tanulni ... türelem. ;)


    Köszi Kopi a tanácsot, én is gondoltam, hogy ilyen dolgokra lehet jó az a "Megjegyzések" cucc, de nekem valahogy mindig elfelejtette a beleírt dolgokat (legalábbis régebben mikor próbáltam) ... és egy olyan Megjegyzés, ami nem jegyez meg, mire jó?... mindegy is ... lehet ezt megjavították, vagy benéztem valamit anno....


    Egyházi sétálós?....... :/

    ...esetleg a misebor a körmenet után :/


    Marádcsicsergős, mapsütéses, virágillatos, szép hétvégét és Áldott Húsvétot mindenkinek! ... ha esetleg nem találkoznánk


    Egy kávét kérek! Köszi

  • -Z- én is szoktam nekik csokit/cukrot adni. ;) Alapvetően szeretem őket. De 30 apróság (szünetben kb. 100-120) hosszabb idő után meg tudja cincálni az ember idegrendszerét. ;)


    Elhervadni sem fogok. Két kis terrormanóm meglocsolt. Azóta sem tudom lemosni magamról az illatot. :D


    Ma már élveztem a nyuszi szünetet. Ennek örömére elmentem a piacra........össze is futottam pár Törpémmel.....


    Kérek egy limonádét (lassan aktuális lesz).

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Sziasztok!🙂


    Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!🐇🥚🌷


    Egy tojáslikőrt kérek!🙂

    wP24ntD.png

    Légy önmagad.

    A világ imádja az eredetit.

  • Sziasztok! :)

    Én ezzel a képpel kívánnék boldog húsvétot.


    Lehet, hogy egy képregény


    Mindenki a vendégem egy egri bikanyúlvérre :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Szép reggelt hölgyek!


    Rózsa, rózsa, szép virágszál,

    Szálló szélben hajladozzál!

    Napsütésben nyiladozzál,

    Meglocsollak, illatozzál! :*

    Spriccelhetek? 8o :saint:


    ...a házipáleszt elfogadom, ha van.

  • Vérnyúúúúúúúll! :love:


    -Z- házi az mindig van. Ha más nem feladat..... 8)

    Köszi a locsolást! :*


    Az Urak vendégeim egy körre. A Hölgyeket hívják meg az Urak. ;)


    Kellemes Húsvétot mindenkinek! ^^

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Mivel ez matek óra nem biológia, így egy jó kis "sokismeretlenes" egyenlettel gondolom felvázolták a dolgot :D


    Akkor kárnék egy marhapörköltet (lábszárból) ... nem inkább birkát... ja nem inkább csirkét!

    Vörösbort is, természetesen :)