Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Sziasztok!

    Egy palack pincehideg száraz vörösbort kérnék, egy gusztusos öblös pohárral! Köszönöm!

    -Z- ne aggódj, biztos láttad már, hogy a "z" jel nem érhet véget.... 8o

    Ez jó! ^^


    Most komolyan fiúk -nem tetszik a rucim?

    Mindenki át akar öltöztetni? ^^

    Hogyne tetszene! ....de egy nőnek mikor kellett indok arra, hogy ruhát váltson? ... pláne egy "szabónak"! 8o ... nem az a kérdés, hogy átöltözöl-e, hanem az, hogy mikor. .... csak idő kérdése 8)


    Egyészrégetekre!

  • ... iszogatás közben olvasom a palackon a címkét ...


    " Egyszerre buja és elegáns bor....tökéletes társa komolyabb húsoknak"


    ... hát, akkor kérek még egy palackkal! ... úgy néz ki már csak egy komolyabb hús hiányzik 😉

  • Gyere Kopi! Töltök neked is!


    Mi a helyzet öreg harcos? ... hiányoztam mi? :)


    Kérek még egy üveg száraz vöröset! (....mert a Kopi bejött potyázni ... porzik a torka)


    Köszönöm!

  • Most, hogy töltöttél, annyira már nem porzik! :)))


    Elvagyunk a Beta szerveren. Csatázgatunk, csatázgatunk...

    Jöhetnél Te is! ;)


    Nem lenne ellenemre még egy pohárka! :) De nem ám üresen! És finom bor legyen benne!

  • ...tessék, már töltöttem is

    Elvagyunk a Beta szerveren. Csatázgatunk, csatázgatunk...

    Jöhetnél Te is! ;)

    Nem vagyok én jó a csatákban Kopi .... max. a szövegemmel fárasztanám az ellenfelet, meg titeket. A végén még Ti adnátok fel ,csak hagyjam már abba. :)


    Kérek még egy palackkal! Köszi

    A hölgyek a vendégeim ma. Ritkán járnak errefelé ... valamit már tenni kell! :)

  • Nem vagyok én jó a csatákban Kopi .... max. a szövegemmel fárasztanám az ellenfelet, meg titeket. A végén még Ti adnátok fel ,csak hagyjam már abba. :)


    Kérek még egy palackkal! Köszi

    A hölgyek a vendégeim ma. Ritkán járnak errefelé ... valamit már tenni kell! :)


    Köszönöm! :)
    Az egészségetekre fogyasztom!

  • Nem vagyok én jó a csatákban Kopi .... max. a szövegemmel fárasztanám az ellenfelet, meg titeket. A végén még Ti adnátok fel ,csak hagyjam már abba. :)


    Kérek még egy palackkal! Köszi

    A hölgyek a vendégeim ma. Ritkán járnak errefelé ... valamit már tenni kell! :)

    Na azt megnézném,h ha ők adnák fel ;)Szólj és megyek át a szövibe ki ne maradjak a jóból :D

    Tenni kéne bizony........találj ki valami csábítót :P


    Ha már vendég vagyok akkor valami jóféle koktélt kérek.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Sziasztok!

    Beugrottam egy kávéra ... egy duplát kérek, had pörögjön a nap!


    Tenni kéne bizony........találj ki valami csábítót :P

    ... hát akkor ezek szerint nincs más választásom, el akartam kerülni, de nem hagytok más lehetőséget...be kell vetnem a titkos szuperfegyverem ... :evil:


    Csokit kap minden hölgy az itala mellé!

    .... tudom, ez nem fair, de az élet sem az!


    Szép hétfőt mindenkinek! ^^

  • Napsütéses szép napot!:)


    Z...ajándék csoki a tavaszi diéta legközepében???

    Hát ez tényleg nem fair....X/


    Egy presszókávét kérek - a csokit,bár nehéz szívvel,de átadom másnak.?(

    wP24ntD.png

    Légy önmagad.

    A világ imádja az eredetit.

  • Jól hallottam?! Csokiiiiii?!?!?!?!?!?!!!!:love:

    Jöhet! 30 másodikos után egész raklappal.......nyugtatónak.....:saint:

    A raklapot kérem az egyik hűvös sarokba berakni.


    Kérek egy nyugtató teát.


    Ui: Csak nálam néz ki "furán" a fórum?:/

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Őszintén szólva ez a szerencsétlen fórum sosem nézett ki jól, de most megint bekaphatott vmi bacit, ha arra gondolsz lédi, hogy már a szélességét is elfelejtette és néha a színeit...hát drága sz.......nak ne nézd a fogát.

    Viszont ennél sokkal fontosabb, hogy számos meghívásról maradtam le az utóbbi hetekben :D Na majd mindet egyesével behajtom, most csak egy sörre meg egy kis házira ugrottam be. A csokit azt rátok hagyom, én nem élek cukorral, a részem a Tiétek :)

    No addig is kitartást a játékhoz (és hibáihoz) meg szép tavaszt (jöhetne már)...leülök a sarokba egy picit, a következő betérő természetesen a vendégem, rendelje meg a pultnál és csüccs, kikészítettem az üres széket =)

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • Csoki,melódia,hiányoltalak.

    Reggeli csokis málnás kv.t kikérem később elfelejtem.

    Sipka mi a manó van?

    Lesz ami lesz álláspont?

    A G.F. eddig anyagiakban korrekt volt,mi történt?

    gnPmyu1.png

    Soha nem mondd, hogy soha!

  • Nem tudom, velünk sosem volt anyagiakban korrekt :DDD Amúgy sztem kapkodnak, hátha találnak a belső köreikben valakit aki legalább kicsit ért ehhez... nem nagyon látták át, micsinálnak, most meg - úgy tesznek, mintha. De nem tudom, annyit tudunk, mint itt bárki. Ezt a borzalmat látjuk, ami nagyjából teamtől felfelé nem izgat senkit..csak itt lenn, ilyen a világ :) Itt tisztelet a mi Cománknak, és még pár gf-tagnak, akik esetleg aggódnak egy picit, hogy a játékosoknak rossz....de ennyi. Most próbálják javítani a hibákat, ahogy törlik folyamatosan az inaktivokat, törölteket stb...de valóban mintha lebegnénk csak.. addig jó, amíg hirtelen nem történik valami nagyon rossz..úgyhogy lebegünk, várunk..kitartás :)
    Csokismálnás akármid, amit kvnak nevezel kiküldettem, egészségünkre - én még a (tegnapi) ebédnél tartok, legalábbis mindjárt megfőzöm munka közben, úgyhogy állok még egy kört a kövi betérőnek =)

    még egy sört addig elkérek magamnak a munkához

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • Jó reggelt!


    Úgy látszik eljárt már felettem az idő, meg már a csoki sem a régi .... bár mingíg úgy gondoltam, hogy nem is a csoki a lényeg, hanem a möggötte lévő kedvesség.

    Így aki nem kér csokit annak csak egy kedves mosolyt tudok felajánlani az itala mellé... :) ...az még talán belefér...


    A felesleges csoki meg megy Lady-nek meg a másodikas kis terroristáknak. ;)


    Végül is, ha úgy nézzük, a célom elértem, mert megjöttek a hölgyek... :/ 8)


    Nekem nem is tűnt fel a fórum problémája. Lehet, hogy azért mert a mobilon való ikázás hozzáedzett az igénytelenséghez meg ahhoz, hogy a rutinfeladatokat is komoly trükközés árán tudjam csak megoldani.

    ...viszon ami évek óta nem hagy nyugodni....

    Mi a francra jó a játék menüjében a "Megjegyzések" rész .... már évekkel ezelőtt is feltűnt de nem foglalkoztam vele, gondoltam majd kiveszik hiszen semmi értelme, csak a helyet viszi .... és nem ... ott van és nem hagy nyugodni ... :rolleyes:


    Egy dupla presszókávét kérek! Köszi