Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Küzdj még egy kicsit -z-!

    Azért akad annál jobb biztos. ;)


    Bár kinek a pap, kinek a paplan... :)


    Ezek szerint Lara megint éjszakában nyomja? Kitartást... Már csak 8 óra reggel 6-ig... Na jó, ez genya volt... :evil:

    Engesztelésként egy mignon a kávé mellé Larának.


    Már csak vizet.

    De abból is csak keveset!

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Jps, azt hiszem mindketten meg vagyunk áldva a BányVezetőkkel. :D


    Jha, elfelejtettem mondani, hogy a karneválozó törpék fotózása mellé megnyertem a tanuló törpék (akiknek elmaradt a buli) felügyeletét.

    Örökítsd meg a jó pillanatokat 3 tárnában+vigyázz néhány okosodó törpére a 4. -ben........8o


    Fánkot ma már ettem. Nos, nem volt jól sikerült darab. Ha hozzávágtam volna egy kutyához feljelentenek állatkínzásért. =O


    Azt a kenyérfélét megkóstolom, Jps-nek egy citromfű tea rendel.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Sziasztok!

    Keverek Neked/Nektek egy Caffe Nérót!

    A pohár (el lesz dobva! :)) ) szélét körbe kenem barnakányával... Ja nem! Citromhéjával. (Madár-madár...) Majd a pohár szélét kristálycukorba mártom. 1/3 résznyi Galliano likőrt előmelegítve a pohárba töltök. Meggyújtom. Majd addig forgatom a poharat az égő itallal, amíg a cukor rá nem karamellizálódik a pohár szélére. Akkor beleöntök 2/3 résznyi kávét. Tejszínhab kerül rá. Azt meg megszórom kakaó porral.

    Egészségetekre! :)

    Na, ez egy olyan itóka, amiben még az a kicsi is el van rontva, ami jó benne. (A cukorba mártogatott citrom. Az égetett cukor nekem nem jön be!)


    Nálunk, a játékban, áll a bál, természetesen kalóz miatt. Meglátogatott minket egy tag, akinek egyedül több tábornokija van, mint az egész szövinknek, és hozta két társát is, igaz, nekik azért nincs annyira sok. Nagy az ünnep, mert végre valódi háború van!


    Inni valami olyasmit kérek, ami nem ébreszt fel!

  • Kopi este ide vagy oda de az a kávés cucc igen csak felkeltette érdeklődésemet de hagyom ,h Lady kóstolja meg először. ;)


    Van másik! Cakk, cakk...


    Caffe Monte Cristo


    1/6 rész Cointreau, 1/6 rész Grand Marnier összeöntve egy láboskába és megmelegítés után pohárba töltve, majd meggyújtva. Miután mindenki kigyönyörködte magát a szép lángocskákban, mehet rá 2/3 rész kávé, ami eloltja a likőrök tüzét. (Likőr? :) 40%-os alkoholtartalom... :)) )

    Mehet a pohárba tejszínhab. Azt meg reszelt étcsokival jó megszórni.

  • Küzdj még egy kicsit -z-!

    Azért akad annál jobb biztos. ;)


    Bár kinek a pap, kinek a paplan... :)


    Megragadtam a Led Zeppelin, Uriah Heep, Black Sabbath, Deep Purple szintnél... :)


    Italozás közben keresgélem is a zenegépben, hátha van. De nem hiszem...

  • Na, ez egy olyan itóka, amiben még az a kicsi is el van rontva, ami jó benne. (A cukorba mártogatott citrom. Az égetett cukor nekem nem jön be!)


    Az égetett cukor - másként karamell - íze illik ahhoz a kutyulékhoz. :)

    A citrom héja meg a kicsit kesernyés ízvilágával szintén azt erősíti. No meg a nedvességtartalma kell ahhoz, hogy a cukor megtapadjon a pohár szélén. (Vízzel nem az igazi... :) )


    Olyan meg nincs, ami mindenkinek egyformán bejön! :)


    Kérek egy nekem mindegy, csak ártson itókát!

  • Sziasztok!


    Jps - egész héten éjjeles voltam...nincs bajom vele különösebben... már hozzászoktam.

    ...de a tegnap éjszaka nagyon megterhelő volt,tele szomorúsággal és könnyekkel...

    Úgyhogy elfogadom a mignont-lehet kettőt is.

    Egy kávét kérek, és a következő kört állom.

    wP24ntD.png

    Légy önmagad.

    A világ imádja az eredetit.

  • Uh.,... megviselt a nem virtuális kocsmázás, így ide csak be-be kukkantottam, de nem mertem eddig semmit kérni.

    Most is csak egy málnaszörpöt kérek. Meg némi szerencsét a kerekezéshez :)

  • Üdv!


    Kopi! Jó kis bandák azok. Jöhet pár dal tőlük, nem erölködök .....halgassuk inkább azokat. Dobok a gépbe és kérek két sört magunknak. 8)

    Egészségedre! (.....ide jönne egy sörös koccintós emoji, de itt olyan nincs... micsoda hey)

  • Kopi! Jó kis bandák azok. Jöhet pár dal tőlük, nem erölködök .....halgassuk inkább azokat. Dobok a gépbe és kérek két sört magunknak. 8)

    Egészségedre! (.....ide jönne egy sörös koccintós emoji, de itt olyan nincs... micsoda hey


    Koccintsunkcsak! :)

    Már sörrel is szabad!

  • Szép estét!


    Kopi - benned egy barrista és egy bármixer veszett el. Ezeket a hozzávalókat legalább már ismerem - ez is jól hangzik. 👍


    Lara - anno én is éjszakáztam eleget, kb kétszer 5-6 évet. De már nem bánom, hogy nem kell. Már csak munkanapokon vagyok. Volt az éjszakának is varázsa, bár nem egyforma bányában toljuk úgy vélem. Duplázom a mignonod, bár ez csak szépségtapasz egy kemény műszak után. Respect! 🍰


    -z- látod, megy ez a zene választás. 👍🎷

    Tessék Neked sörös emoji... 🍺 vagy 🍻


    Várom haza a legnagyobb Törpém, bevásároltam hazafelé: bacardi, jameson, beefeater pink ... 😉


    Péntek van, vége a hétnek.

    Egy bacardi coke jó lesz kezdetnek...

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Kopi - benned egy barrista és egy bármixer veszett el. Ezeket a hozzávalókat legalább már ismerem - ez is jól hangzik. 👍


    Kösz, de nagyon elveszett! :))

    Borzasztóan ügyetlen vagyok... :) Szívószállal iszom a pálinkát, nehogy a szám mellé töltsem! :)))

  • Kösz, de nagyon elveszett! :))

    Borzasztóan ügyetlen vagyok... :) Szívószállal iszom a pálinkát, nehogy a szám mellé töltsem! :)))

    Na erre kíváncsi lennék........meg arra is,h mikor dőlnél ki :D



    Péntek van, vége a hétnek

    Szombat van,vége a hétnek....nálam:(

    ...de a tegnap éjszaka nagyon megterhelő volt,tele szomorúsággal és könnyekkel...

    Mi a baj ?


    Az én napom sem volt túl jó........lett egy kis balesetem:(

    Kérek egy gyógyító páleszt hátha nem érzem hol is fáj.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Jó reggelt!


    Zsum, a kérdésedre írtam választ máshol...nem ide való a téma.:(

    Remélem nem nagy baleset ért és jól vagy!<3


    Jps, köszi a sütit!<3


    Kérek egy karamellás lattét ,Zsunak pedig még egy páleszt!

    wP24ntD.png

    Légy önmagad.

    A világ imádja az eredetit.

  • Amikor nem kéne mindig itt van,most keresem persze elbúúút:)

    Hát Ikán kívüli világban én összekakkantottam magam.

    Nem akarok háborút,azt szeretném ha mi magyarok beállnánk egymás mögé.

    Ígérem jó leszek,ha nem lesz.

    gnPmyu1.png

    Soha nem mondd, hogy soha!

  • Kyra! Nem lesz, mert nem szabad lennie:!:


    Jól vagyok,a lábam köszöni jól van .......csak ép ülni ne keljen :D


    Pálesz jöhet csak holnap délután melózom.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Reméljük idebent és kint a valódi világban is minden rendben lesz. Főleg tőlünk keletre...


    Lara bármi is történt, sajnálom, kitartást és enyhülést kívánok :(



    Egy kávét kérek, aztán nekiállok felturbózni a páncélautónkat, biztos ami biztos.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Kit keresel Kyra? Szólj, és megzögetjük a bokrokat, lehet csak oda bújt...
    Vagy játszik, vagy Ő is bekakkantott... ;)


    Zsuccu - egynél több gyógypálinka kell, helyi érzéstelenítés - de szigorúan belsőleg... ;)
    És akkor nem fogod érezni az ülőgumót... Jó hír, hogy csont nem tört, a többi meg begyógyul gyorsan...


    Sajnos sok olyan dolog van a világban, aminek nem szabadna megtörténni, mégis megtörténik.

    Háborút meg általában csak pár ember akar, a többség meg végrehajtja...
    Remélem hamarosan megegyeznek a felek, az lenne mindenkinek a legüdvözítőbb...

    De én azért a héten csináltatok egy útlevelet, a fiókban elfér...

    Gro - egy páncélautóval nem sokra megyünk, inkább díszítsük fel, vagy pingáljuk ki, sajnos védelmet csak itt nyújt, itt is csak korlátozottan... ;)


    Hétfői csoda hír (tegnap nem volt időm kocsmázni) hogy a .....bank működését 2 napra felfüggesztették...

    Na jöhetnek a tippek, hogy hol van a bánya számlája....:D
    Volt egy "kis" szaladgálni valóm tegnap...
    Holnap elméletileg lejár a felfüggesztés, de hát ki tudja ezt előre...


    Nyugtató... Nem, azért teát mégsem, annyira nincs nagy baj...;)

    Egy nyugtató barackot kérek így korán reggel - még a végén rászokok a kőműves actimelre....:D


    Szép napot Mindenkinek!

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >