Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Ha pozitivumot szeretnél, ne pörgess. 😂

    Így pont élethű. A gf politikájához igazodik: ha pozitivumot akarsz, ne lépj be... 🤪


    Nem rossz a tokaji Törley, de egyszer befürötem vele.

    Hoztam inkább Martini pezsgőt helyette...

    Megbolondítom egy szem uniqumos kockacukorral. Egyszer próbáld ki ... 😉

    Nem kell ünnepelni, ahhoz, hogy igyunk. 😉

    Itt meg aztán rég volt már bármi ünneplésre méltó. 😕


    Egészségünkre! 🍾🥂

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Szépet! :)


    Jps, elég hosszú a lista csemege uborka, káposzta saláta, répa saláta, káposztával töltött uborka, savanyított karfiol, savanyú káposzta.......


    Kalóz pontot csak másoknak gyűjtök, közepes tételben.


    Pezsgő jöhet.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Helóbeló!


    ...hát mi van itt kérem? Mi ez a felfordulás? Kopi csatajelentésekkel sokkol, Sipka meg kereket szerel ..... amúgy meg mit isznak a kalózkörben? :/ ...biztos attól áltatok be így....


    Larának hála meg dallam-beakadásom van. Az emberek körülöttem meg furán néznek, ha kicsit megfeledkezve magamról hangosan dúdolgatom, hogy "Veled akarok lenni" ^^


    Nah mindegy .... egy erős kávét kérek a többieknek meg egy kalózkört! Köszönöm!

    ...hm ...azért jó ám ez a "tolongás" ;)

  • Kopi szerintem a katonáid vittek volna neked bort :)


    Kyra jónak hangzik. De sajna nincs kertem és ilyen könnyen ha lenne sem osztanék meghívókat :D

    De ha pozitívum, tehetek bele valami olyat, hogy "Pozitív lett a covid teszted... és az Ika persze pont most nem működik" :D


    Egy kávét kérek, aztán rohanok is tovább :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Sziasztok!


    Mai pörgetés : a hírekben mást ígértek.

    Na ja,azok a fránya ígéretek....^^


    Zé, örülök,hogy tetszik - egyik kedvencem Tóth Gabitól.:)


    Egy liter kávét kérek :az éjjeles műszak csak így bírható ki.:D


    Jóccakát!

    wP24ntD.png

    Légy önmagad.

    A világ imádja az eredetit.

  • Sziasztok!

    Zé, örülök,hogy tetszik - egyik kedvencem Tóth Gabitól. :)

    Inkább a Tóth Gabi énekelje mint én! Szerintem mindenki jobban jár. :)


    Pörgettem a szerencsétlen-keréken .... Tiltás 2050-ig ...hát, nem is én lennék, ha nem ez jött volna ki. :D


    Egy dupla eszpresszót kérek! Köszönöm!

  • Jó reggelt!


    Kyra jónak hangzik. De sajna nincs kertem és ilyen könnyen ha lenne sem osztanék meghívókat :D


    El vagyunk mi panelban is - csak egy címet írj ki, a többit leszervezzük... ;)


    Kértek reggelit?

    Nekem így 3-3,5 óra vájárkodás után megjött az étvágyam...:)
    Tükörtojás lesz ma fekete erdő sonkán sütve...
    De ez csak frissen jó, így mindenkinek frissen készítem, aki kér.


    Kopi - ha még aktuális kitöltöm a kombód, a többieknek forró kávé a pulton.
    Lara - ha műszak után bevállalsz egyet, Neked is, ha van rá lehetőséged, akkor hagyd ki, és irány a lesötétített szoba és a pihe puha hívogató ágyikó... ;)


    Ma MindenTárnákFőTulaja megint alakított. Eddig "csak" nekem kellett megoldani azt is, ha az Ő tárnájában volt munkaerő hiány, most már azt a bányászt is megkapom, akit neki nem volt kedve felmenteni a vájárkodás alól... Szuper. Vagy szenvedek vele én, vagy kiteszem, akkor meg ugye ki a ...i? Hát én...
    Bár tudok az lenni, ha feltétlen megköveteli a helyzet, no de más helyett miért nekem kell?

    Mindegy - ilyen ha elvállalod a tárnák dirigálását... Egyszer :evil:, egyszer :saint: vagyok. De inkább csak dög... :D


    Szép napot Mindenkinek!


    -Z- Ne lopakodj itt mögöttem, mert megijesztesz, aztán a forró kávé nem a pulton landol... ^^
    Dupla presszó az asztalodon - egs.

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Szépet!



    Gro, sok jó ember kis helyen is elfér. ;)


    Ahogy látom a FőVájárokkal csak a baj van.....

    JpsM ismered a csalán és a farok összefüggését?! :/ Most megtapasztalhatod első kézből.....


    Kérek egy teát.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • LadyM - lehetne rosszabb is. Azt képzeld el, ha cserélnénk... :D
    Egyébként meg ismerem, de attól még nem szeretem.... :D


    Kopi - teszek ki két üveg sört, meg egy üveg rumot - ha csapolnám, akkor nem járnál jól...
    Minden jóság tovaszállna belőle, hacsak nem futsz ide gyorsan...


    Kávék és tea a pulton.

    Robogok, mert ma havi nyilvántartást kell egyeztetnem, hogy legyen guba a vájároknak... ;)

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Kopi - teszek ki két üveg sört, meg egy üveg rumot - ha csapolnám, akkor nem járnál jól...
    Minden jóság tovaszállna belőle, hacsak nem futsz ide gyorsan...


    Ó, köszönöm! :)


    Keverek Neked/Nektek egy Caffe Nérót!

    A pohár (el lesz dobva! :)) ) szélét körbe kenem barnakányával... Ja nem! Citromhéjával. (Madár-madár...) Majd a pohár szélét kristálycukorba mártom. 1/3 résznyi Galliano likőrt előmelegítve a pohárba töltök. Meggyújtom. Majd addig forgatom a poharat az égő itallal, amíg a cukor rá nem karamellizálódik a pohár szélére. Akkor beleöntök 2/3 résznyi kávét. Tejszínhab kerül rá. Azt meg megszórom kakaó porral.

    Egészségetekre! :)

  • Ezt a likőrt nem ismerem, de jól hangzik. ;)


    Vége a műszaknak, már csak a szokásos telefon ügyelet van este 10-ig.

    Bár már volt olyan bátor vájár is, aki hajnal fel3-kor hívott - pedig nem égett a ház...


    Na gyújtsd azt a likőrt, mert már kíváncsi vagyok.

    Mellé csak vizet kérek, buborék nélkül.

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Jps, mit akarsz cserélni?


    Ma délután karneváli hangulat volt a bányában 3 csapat Törpe limbózott, 3 kis tárnában én meg lejártam a lábam a 3 tárna közt. =O

    Hogy nekem is legyen kapcsolatom a csalánnal még kaptam néhány törpöt megőrzésre, nekik tanulniuk kellett. A kaneváljuk halasztódott, "érdeklődés csökkenés" okán (értsd, 20 törpéből 8 beteg).


    No lássuk azt az égő kávét.8|

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • LadyM - arra gondoltam, ha a Te Fővájárod nálam dirigálna, az én tulajom meg Nálad, akkor lenne csak igazi csalánnal verdesés.... :D


    Azzal sincsenek tisztában amit csinálnak, nemhogy azzal, amit sose csináltak.


    Kérek valami sütit a lángoló kávé mellé...

    Csajok? Sütöttetek valamit? ;)

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Szép estét!


    Hu nem győztem olvasni :)


    Igen sütöttem......mit is?..hát fánkot.Itt a farsangi szezon :D


    Kopi este ide vagy oda de az a kávés cucc igen csak felkeltette érdeklődésemet de hagyom ,h Lady kóstolja meg először.;)

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Barack lekvárral? Szalagosan? Imádom! :love:


    Itthon valami banán kenyér féleseg készült, az sem volt rossz... :thumbup:

    Egy kis kóstolót hoztam belőle, a pulton hagyom, hátha még így este rákíván valaki.


    Valami idegnyugtató teát kérek így lefekvés előtt - a legkisebb Törpe teljesen kikészít...

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Hali!


    Beugrottam, hogy nyomassak valami jó számot a zenélős topikban..... de gyerekek azoknál a Road számoknál nem tudok jobbat.... feladom. :)


    Larának egy liter kávét, a többieknek egy kalózkört, nekem meg egy pohár bort! Köszi