Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Szép jó reggelt!

    Kopi - a szerencsekerék Gro fejlesztése.... Szó se róla, jobban működik, mint a GF összes fejlesztése.... :D
    Nagyon csini szerencsekerék, csak se Gajdos, se Dórika nincs, viszont ki tudod pörgetni magadnak, hogy most épp mivel szívat a GF.
    És mivel új szívások vannak, ezért kellett újragondolni a kerék kiosztását, hogy az új "nyeremények" is felkerülhessenek rá.


    Vasárnap reggel - a reggeli kínálat hideg.

    Szarvas szalámi, különféle sajtok (birka, kecske), és friss foszlós kenyér.
    Alma és cseresznyepaprika a pulton, aki kérne hozzá.


    Főzök le egy adag kávét, és közben fújom...
    Nem, nem a kávét. A vitorlákat - mert sehogy nem haladok a mobilokkal, és így elég tré kalózkodni...


    Pihentető, gyöngyöző húzlevessel és napsütéssel gazdagon takrított vasárnapot Mindenkinek!

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Kösz JPS! :)


    Akkor azt már láttam, csak valahogy most nem nyílik meg...


    Szuper a kínálat! Le is csüccsenek reggelizni! Köszönöm!

    Bocsika! Egy feles nincs előtte véletlenül?

  • Egy feles?

    Egy feles nem feles, két feles fél feles, négy feles egy feles. ;)

    Legyen akkor 2-2 nekünk.

    Van jó barackom is, ma ez van kínálatban.

    Nem terveztem ma menni sehova, úgyhogy jöhet a szíverősítő így reggel.

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Csata a(z) luisland4 városért

    (20.02.2022 9:09:27)

    isten_ostora[-LK-] innen: Hahahaha, luisland4

    vs

    luis[-SZO-] innen: luisland4



    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    ............................................. - Dárdás................................470(-0)

    Kardforgató..........................1200(-0) - Kardforgató............................38(-0)

    Hoplita.............................1405(-95) - Hoplita.............................769(-183)

    Gyrokopter...........................320(-40) - Gyrokopter...........................15(-158)

    Ágyú...................................30(-0) - Ágyú...................................6(-24)

    Séf....................................30(-0) - Séf....................................20(-0)

    ............................................. - Fal.....................................0(-7)

    Kén Karabélyos........................168(-0) - .............................................

    Ballonos-Bombázó.......................0(-48) - .............................................

    Faltörő Kos............................30(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Tábornokok.............................-511.4 - Tábornokok............................-1395.2

    Támadó pontok............................3488 - Védelmi pontok.........................1278.5

    Elszenvedett sérülés....................25570 - Elszenvedett sérülés....................69760

    Sérülés százalék..........................26% - Sérülés százalék..........................74%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------



    Nyertesek: isten_ostora[-LK-]



    Vesztesek: luis[-SZO-]

  • Szép vasárnapot!


    Jövök reggelizni. Valami olyan savanyúság nincs, amit én is meg tudok enni? Segítek, nem paprika és nem csíp. :/

    Hoztam némi szőlőt a sajtokhoz.


    Jps, kitartást a fújkáláshoz. De lehet jobb lenne, ha evezőt nyomnál a matrózok kezébe. ;)


    Kérek egy teát.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • LadySakk - az almapaprika csak csípős, de hoztam kovászos uborkát a nagylányom eldugott készletéből (egy üveg / ebéd a huzata) 😉

    Evező? Ez nem gálya... Itt csak a szélben bízhatunk - bízhattunk volna, de keddig nincs remény...


    Kopi - a cr szép, de biztos ide? 😉


    Kérek még egy kávét.

    Elég vacakul aludtam, és már 5-kor fent voltam.

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Jó reggelt!


    A kis telhetetlenek,szőke,barna,vörös...na meg fekete?:P


    A játék átállította magát arab nyelvűre-na én ezt pörgettem :D


    Tegnap nagy vagányan beállítottam delfint meg a csökkentőt ,h megyek kalózkodok már és kiírta,h 45p és ott termek.

    Na erre amikor elindítom 2h 23p lenne.Hurrá de jó nekem ,addigra nem lesz pont :(

    Kalóz feladva,pedig nyomta bele ambit is :(


    Kellene a játékba,h evezőt vegyünk vagy a szelet turbózzuk fel,h haladjunk. ambiért,erre tuti vevő lenne a GF :D

    Ezen már csak nevetni lehet :!:


    Csípős paprika jöhet ,mert még mindig fáj a torkom.

    Páleszt kérek ,minden házi recept jöhet hátha jó lesz.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • A kis telhetetlenek,szőke,barna,vörös...na meg fekete? :P


    Tegyük hozzá, hogy nekem mér a kopasz is jó!

    Legfeljebb iszom még egy keveset...

    Majd adsz rá parókát :P:D


    Sztem már sok volt itóka,mert cr is idetalált :D

    Jah vagy menjek hozzád és legyen közös cr:?::?:


    Akkor még 2 barack.

    Ebédre töltött káposzta lesz, igényli az alapozást. 😉

    Maradt még káposzta?..mert akkor futok:!:

    Barack az jó én is kérnék.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Kerék javítva, a kocsmában még ez sem úgy működik :D de bátran pörgessétek, már jó.


    Én meg kérem mostmár a sarokba a söröcském a barackkal =)

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • Jó reggelt!


    Töltött káposztából nem lehet keveset készíteni, és annál jobb, minél többször melegítjük, szóval egy pár napra el van vetve a vacsora gondja.

    A savanyúság nem kell hozzá, de legközelebbre elárulhatod LadyM, hogy mi a kedvenced... ;)


    Lara - akár mit is csinál a gf, kalóz kört nem hagyunk ki. :D
    Mióta bevezették, azt hiszem egyet sem offoltam... ;)


    Bánya nap van, barack nincs (max annak, aki igazoltan otthon van).


    A lattéhoz és Larához csatlakozom.

    Hagy induljon jól a nap.


    Szépet!

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Én az első 1 vagy 2 kalózkör után az összeset :D

    Úgyhogy nekem azt nem nagy bünti kipörgetnem. A "Letiltott a Gro" már érdekesebb lehet :D


    Iszok is erre egy kávét :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Gro tehetnél bele valami pozitívumot is,mondjuk Sipka fizeti a következő kört vagy hivatalos vagy Gro kertipartijára .

    Nincs ugyan okunk ünnepelni,de megelőlegezem a bizalmat.

    Egy édes Tokaji Törleyt kérek vagy 3 at?8o

    Sokan vagyunk.:)

    gnPmyu1.png

    Soha nem mondd, hogy soha!