Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • A mentol-eukaliptusz jól hangzik. Nekem egy bajom van vele, hogy az ilyen cukorkák elég gyakran hashajtó hatásúak :)


    Tiltásokat pedig kéretik nem itt kibeszélni, kommentálni. Az adminok ajtaja nyitva áll, örömmel kitiltanak ööö... megbeszélnek mindenkivel mindent, ha erre szükség van :)

    Gurat te pedig távozz tőlem, ha meg vagy veszve! És kérek oltási könyvet, különben nem adok igazolást :P :D

    Ennek örömére egy kávét kérek, meg a járványok végét.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Kopi drága a neve:eucalyptus &menthol.

    Nekem nagyon bevált,nem fáj tőle a gyomrom és totál kapok levegőt nem kell az orrcsöpp se és még a torkom is tisztítja :D

    Jah és nem mellesleg horror áron :!:


    Kösz Zsuccu! :)


    Töltöm a HP-t! :)

    Koccintsunkcsak!

  • A mentol-eukaliptusz jól hangzik. Nekem egy bajom van vele, hogy az ilyen cukorkák elég gyakran hashajtó hatásúak :)


    Tiltásokat pedig kéretik nem itt kibeszélni, kommentálni. Az adminok ajtaja nyitva áll, örömmel kitiltanak ööö... megbeszélnek mindenkivel mindent, ha erre szükség van :)

    Gurat te pedig távozz tőlem, ha meg vagy veszve! És kérek oltási könyvet, különben nem adok igazolást :P :D

    Ennek örömére egy kávét kérek, meg a járványok végét.

    Távozok sántán!

    Egy KV-t kérek...elvitelre :)

  • Ígérem többet nem fogok tiltást beszélni ;)....bár igen jót nevettünk a kisebb nagyobb vagy nem is nagyobb kisebb adok kapok-on :D

    Jah tiltani:?:Jó ,akkor lesz pihenőm:P


    Távozok sántán!

    Egy KV-t kérek...elvitelre :)

    Miért? Elvert?


    Csináltam jó erős kávét ,de nekem hab is kell bele.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Kérek egy nem tudom mit....... de azt sokat.


    Egész héten én voltam a Fővájár jobb és bal keze.....8| az "eredetit" kiütötte valami kórság, ami rémes köhögéssel és lázzal jár. X/


    Ma délután meg lesokkoltak a törpeőr képzőben, 5 tétel kidolgozva március 23-ra. Kicsit sem lettem rosszul. :rolleyes:


    A holnapi fejtágításomra meg kaptam házit (no nem pálinkát, azzal jobban járok, úgy is, hogy nem antialkesz vagyok) feladat lapon az alábbi feladvány:

    "Családtagjával, munkatársával folytasson néhány perces beszélgetést a pedagógiai munka (tanárok helyzete, óraszámok, fakultáció, szakkörök) témában. Figyelje meg milyen nonverbális jelekkel kommunikálnak beszélgetésük során. Írja, le milyen jeleket használtak a szóbeli kommunikáció során."


    Azt hiszem a bányában (bánya = iskola, 13 éve) sem, és itthon sem szeretném ezt a kérdést feszegetni. :D

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Szemmel verés tipikus esete. Sok "boszi" van a közelemben, így néha megesik a dolog :D

    Kérek is egy bájitalt, már ha van az is a kocsmában :D

  • Gurat, a kocsmában minden is van. ;)

    A boszik jók, kedvesek, aranyosaik...... is tudnak lenni, amíg fel nem bosszantják őket. :saint::evil:


    Kérek egy habos kakaót. Szigorúan laktózmenteset.:|

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png