Marklin & zezolus [U-D] vs Jaskier [G-N] - 408 408,2 wsg dla U-D

  • Bitwa pod pieczone udka
    (30.05.2026 4:59:07)
    zezolus[U-D] z miasta Kuźnia, Marklin[U-D] z miasta sum
    vs
    Jaskier[G-N] z miasta pieczone udka, wwr11, Siarkopolis, sum, Sothef, KRYSZTAŁ 1, Pstrąg, szczupak, Kuźnia

    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Strzelec Siarkowy.....................440(-0) - Strzelec Siarkowy.....................0(-139)
    Wojownik........................18754(-55599) - Wojownik............................0(-53510)
    Hoplita.........................17443(-72941) - Hoplita.............................0(-69427)
    Żyrokopter.......................1522(-14102) - Żyrokopter.......................1441(-11256)
    Balonowy Bombardier..................0(-1060) - Balonowy Bombardier...................0(-394)
    Taran.................................91(-45) - .............................................
    Moździerz...........................240(-180) - Moździerz..............................42(-0)
    Kucharz...............................210(-0) - Kucharz...............................203(-0)
    ............................................. - Mur.....................................0(-7)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Generałowie.......................-216,017,20 - Generałowie.......................-192,391,00
    Punkty ofensywy....................480,977,50 - Punkty obrony......................540,043,00
    Obrażenia.......................10,800,860,00 - Obrażenia........................9,619,550,00
    Podział obrażeń...........................52% - Podział obrażeń...........................48%
    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Zwycięzcy: Marklin[U-D]


    Przegrani: Jaskier[G-N], zezolus[U-D]

  • Gangusy zaspaly ? zadnemu sie nie chcialo ruszyc z pomoca dla Najemnika ?


    Zdrowy co z Ciebie za kolega ta walka trwała sporo czasu

    NoProblemo tez zostawila kumpla bez reakcji

    co z Wami ? jestescie odwazni tylko jak napadacie w trzech czy czterech na jednego ?

    Najemnikowi gratuluje obrony bo widac ze sie starał i dlugo bronil


    brawo UD zycze kolejnych raportow na tych przebierancach

  • najemnik za malo kont ukradl i zabraklo...


    daleko wyladowali od sojuszu co odpalal wszelkie demony by uniknac czerwonego.

    :/pewnie stad ta maskarada, bo mniejszy wstyd...

    gratki dla UD, a najemnik niech plonie na stosie

  • najemnik za malo kont ukradl i zabraklo...


    daleko wyladowali od sojuszu co odpalal wszelkie demony by uniknac czerwonego.

    :/pewnie stad ta maskarada, bo mniejszy wstyd...

    gratki dla UD, a najemnik niech plonie na stosie

    Za górami, za lasami,

    gdzie echo niesie się dolinami,

    siedział rudy dzbanek w krzaku,

    z miną smutną, bez polotu, bez smaku.


    Płakał cicho do poduszki,

    że mu DUCK dało w muszki,

    łomot wielki, kurz i pył,

    aż mu dzbanek bokiem był.


    A gdy otrząsnął się z tej biedy,

    nagle mówi: „Ja? No kiedy!

    Ja najlepszy, ja mistrz świata,

    tylko forma była starta!”


    Teraz wszystkim bajki wciska,

    że to była tylko ślizga,

    że on dobry, że on mocny,

    tylko dzień był jakiś… nocny.


    Lecz kto widział, ten pamięta,

    jak mu zgasła cała renta,

    bo choć dzbanek głośno brzęczy,

    DUCK go dalej męczy.


    Więc morał prosty, moi mili:

    niech się dzbanek tak nie sili,

    bo kto dużo sam się chwali,

    temu echo śmiechem wali

    Edited once, last by Savolla ().

  • Normalnie poeci, ku... jego mac :)
    pewnie Wam sie darmowych emerytur zachciewa :P

    ale slabe te rymy bo nawet nie doczytalem, wiec daremny Twoj trud. ale marnuj czas, marnuj :)


    co do kolosa w innej walce to niech UD sie tlumaczy. ich sprawa jakich cudakow uzywają. ja komentuje ze Wy jestescie pipy i dajecie raporty na czerwono pod tym raportem. Miód na moje oczy i tyle. A fakt ze najemnik to juz w szczegolnosci. A odpala sie i komentuje drugi z moich ulubiencow, szwagier najemnika , sam Borek Zdrowy (chociaz ja bym to zbadal)

    ale trzeba przyznac ze bardziej kolosy sa legalne w tej grze jak Wasze tureckie scrypty ktorych tak powszechnie uzywacie. wielcy wojownicy normalnie... ech :(

  • Nisko upadłeś . Sztuczna inteligencja potrzebna by ripostę Rudziutkiemu napisać. Gdzie to Wasz wojownik w różowych babskich gaciach się schowal?Najemnik vel Jaskier? A taki wyszczekany był. A tu cisza .

  • rozumiem że jest Wam przykro, że nie ma nas na 4. Zapraszamy na wojowniczy serwer nr 2 :D


    UD - trafiliśmy wasza skarbonkę z 3 mln RG. Nie trudno było znaleźć wszystkie miast, wyszpiegować i określić w którym jest czarny rynek - a był tylko w jednym mieście :P


    KOLOS to jedyne na co was stać ?!

  • Szukasz głupszych od siebie? Chciałeś walczyć ze skarbonką?

    Gratulacje, że potrafiłeś zrobić tyle czynności na raz, widać rozwijasz się w grze :P, szkoda tylko, że nie intelektualnie. <X


    Rzuciliście się w trzech na skarbonke jak te kundle ze schroniska na nowych właścicieli. Odpowiednie przywitanie. :thumbup:

  • Zwykłe FLANELE z was do wycierania brudnej podłogi .....


    a to co jest ?


    nie potraficie wejść na wsypę to znów KOLOSY......

  • Ale po co sapiesz o kolosy? Nikt wam nie kazał do nas przypływać. Chcesz popłakać to idź do mamy, a nie po forum wylewasz swoje żale. :/


    W przeciwieństwie do was używamy rzeczy, które funduje gra. A wy? Skrypty, ponad 600 kont na Leto i turecki rynek Ikariam. Dalej chcesz się licytować buraku? :D


    Ktoś was będzie żałował i współczuł? Na pewno hehe. Wróć do pisania wierszy przy czacie GPT. Lepiej ci to wychodzi. :thumbup:

  • Ale po co sapiesz o kolosy? Nikt wam nie kazał do nas przypływać. Chcesz popłakać to idź do mamy, a nie po forum wylewasz swoje żale. :/


    W przeciwieństwie do was używamy rzeczy, które funduje gra. A wy? Skrypty, ponad 600 kont na Leto i turecki rynek Ikariam. Dalej chcesz się licytować buraku? :D


    Ktoś was będzie żałował i współczuł? Na pewno hehe. Wróć do pisania wierszy przy czacie GPT. Lepiej ci to wychodzi. :thumbup:

    szkoda mi cie.... buduj domki bo tylko to wam pozostało

  • wiec sypcie marmur .... a na końcu wiece co was czeka :D

    Wiemy wiemy od samego początku,w porównaniu do kolegów umiesz tylko szczekać,wiele razy graliśmy fair-play z różnymi sojuszami bez Kolosów,plądrowania czy kasowania lotek ale wy jesteście parodią wojowników których interesuje tylko Hades surka i walka w waszych miastach mimo że jesteście stroną atakującą a nie walki,was już wszystkie sojusze rozgryzły a to czy sobie wykolosujecie walki w waszych miastach to wasza sprawa(my to wiemy:).Skrypty przemilcze!

    sygnatura.gif

  • wiec sypcie marmur .... a na końcu wiece co was czeka :D

    Wiemy wiemy od samego początku,w porównaniu do kolegów umiesz tylko szczekać,wiele razy graliśmy fair-play z różnymi sojuszami bez Kolosów,plądrowania czy kasowania lotek ale wy jesteście parodią wojowników których interesuje tylko Hades surka i walka w waszych miastach mimo że jesteście stroną atakującą a nie walki,was już wszystkie sojusze rozgryzły a to czy sobie wykolosujecie walki w waszych miastach to wasza sprawa(my to wiemy:).Skrypty przemilcze!

    tak masz racje.... zamykam się w sobie i idę płakać do pokoju.


    miłego weekendu

  • Zdrowy uspokoj sie bo chyba jakas faza weszla ze masz pretensje ze ktos gra nie po Twojemu

    chlapnales jezorem i dales do myslenia ze cos tu sie nie zgadza



    257 kont vs 13 kont :love:

    UD - trafiliśmy wasza skarbonkę z 3 mln RG. Nie trudno było znaleźć wszystkie miast, wyszpiegować i określić w którym jest czarny rynek - a był tylko w jednym mieście :P

    tez umiem wysyłac szpiegow i robic screeny patrz nie tylko Wy jestescie tacy sprytni hehe


    13 gracz


    dlaczego takie male konto z 400 punktami RO dostało fuche generała w Gangu ?

    ja sie umiem domyslic ale moze nie kazdy sie orientuje w temacie to wez nas wszystkich oswiec mistrzu intelektu

  • UD - trafiliśmy wasza skarbonkę z 3 mln RG. Nie trudno było znaleźć wszystkie miast, wyszpiegować i określić w którym jest czarny rynek - a był tylko w jednym mieście :P


    Ty szpiegować umiesz tylko idlera lub lotkę nie przypisuj sobie zasług kolegów z sojuszu,15 rund nie jesteś w stanie powalczyć w moim mieście bo strach przed 15k silniejszy,kolega Cyprian orał a ty sobie tu liczbe mnogą dopisujesz.

    sygnatura.gif