[KIBESZÉLŐ] Új verzió

• Köszönöm a válaszod!

Amon nem átvett játékokba nem jut be. Az a 4, aminek vakoltatását kértem - és ezúton köszönöm! -, belépésnél azt írja be, hogy hiba. A képernyőképet el is küldte Nektek.

Pár játékába meg csak egy trükkel tud belépni. Amit nem is értek, hogy működhet egyáltalán. (Tudtommal azt is leírta, hogy mit csinál, hogy bejusson.)

Sajnos most dühében bevakolt. És a totális abbahagyást fontolgatja.

• Nagyon sajnálom, sajnos nem ő az egyetlen. Azt sem állítom, hogy én a rózsás jövőmön gondolkodom SGO-ként. :(

Nem mondom, hogy ez az egyetlen oka a be nem jutásoknak, csak az egyik. Az elfelejtett jelszó funkcióval komoly gondok vannak. A lobbyba be tud juttatni, az accodba nem, bár a lobbyba se minden esetben, akik használták, sok esetben végképp nem jutnak be akkor sem, ha az emailkérdés megoldódik. Ne használjátok és nagyon vigyázzatok a jelszavaitokra.

"- Jöjjenek gyorsan ég a házam!!!!

- Lelocsolta már vízzel?

- Igen, de még mindig ég!!

- Sajnálom, mást mi sem tudunk tenni."

• Van rá bármi esély, hogy a mobil app-ot, amit összefaragott néhány gyors,-és gépkocsirakodó, belátható időn belül (8-12 év) helyrepofozzák?

Ha épp programozót keres a GF, ismerek pár 5 éves kislányt, akik különbet csinálnának, mint ez a halom trágya...

Többen egyáltalán nem tudnak belépni sem, ha mégis, akkor szervert nem lehet választani.

A T. TEAM-nek úgy-e hiába, akkor kinek kell írnom?

Azt majd kitalálom, hogy mit, legfeljebb letiltanak minden GF játékról...ha szerencsém van...

• Van rá bármi esély, hogy a mobil app-ot, amit összefaragott néhány gyors,-és gépkocsirakodó, belátható időn belül (8-12 év) helyrepofozzák?

Ha épp programozót keres a GF, ismerek pár 5 éves kislányt, akik különbet csinálnának, mint ez a halom trágya...

Többen egyáltalán nem tudnak belépni sem, ha mégis, akkor szervert nem lehet választani.

A T. TEAM-nek úgy-e hiába, akkor kinek kell írnom?

Azt majd kitalálom, hogy mit, legfeljebb letiltanak minden GF játékról...ha szerencsém van...

Kedves Maat!

Ilyen fórumot nem tudok ajánlani, de ha találsz valakit, aki rövidebb intervallumon belül érdeklődést tanúsít a téma iránt, add meg nekem is az elérhetőségét. Nekem is lenne mondanivalóm.

Az appot jó ideje nem fejlesztik, a legkevesebb esélye annak van, hogy azt megoldják a közeljövőben. Bár egyelőre a többi kérdésre is választ várok. Illetve vár az a maradék játékos csoport, aki nem adta fel.

- Lelocsolta már vízzel?

• "Ilyen fórumot nem tudok ajánlani..."

Sejtettem. :)

"Az appot jó ideje nem fejlesztik..."

Még csak az hiányozna!

Hagyták volna eddig is békén, utoljára vagy 4 éve volt úgy-ahogy használható.

Sőt, bedobnám az ötletládába, a böngészős verzióhoz se nyúljanak soha többé, még van olyan része, amit el lehet barmolni...bár azt már keresni kell...nagyon.

De ötletem még van...

Majd nem ide, a nagy közösbe írok, szép hosszan.

Szövegkörnyezettől függetlenül, minden mondatban lesz 2-3 kinek az anyja, hová menjen, mire költse a bevételt...Ja, a legfontosabb szó, ki ne maradjon! AMBRÓZIA

Előbb, mint utóbb lesz, aki észreveszi, hogy írtam valamit.

Ha törlik, letiltanak, van rá mód, hogy visszajárjak kísérteni. :)

Ettől ugyan itt minden marad a régi, de én sokkal jobban fogom magam érezni.

Ha meg unatkozom, ott van százával a konkurencia, valóban működő játéka.

• Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a sok-sok segítséget, de végül sikerült visszakapnom a My szerveren lévő accom.

Sokat segített, hogy lépésről lépésre leírtad amit csinálnom kellet, de sikerült és ez a lényeg.

Köszönöm szépen Csöre:thumbup:

• Nagyon szívesen! Nagyon örülök, hogy a tied is meglett!

Reméljük, mindenkinek rendeződik majd lassanként! :)

- Lelocsolta már vízzel?

• Van valakinek esetleg tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy mi történik a lobby ablakkal, ha esetleg böngészőt, netalántán számítógépet vált? Vagy máshonnan - barát, rokon... - lép be?

• Aki egyszer belépett az ki ne lépjen - gépet se kapcsolja ki, szünetmentest viszont be

Extra stabil net dettó - akkor tudsz játszani.

Oda nekem is 1 accom...

Másik szerveren is oda lehet - nem is lépek inkább be.

Viszlát My!

Béta-n is van 2 accom. HA egyik oda lesz, onnan is búcsúzom majd. Oszlik egy szövetség is akkor.. Sajnálom, de vakáció után (meló, majd nyaralás miatt 3-4 heteket vakoltam) nehezen kutliválom, hogy nem tudok kikapcsolódni csak idegeskedek.

War-ra vissza jutottam de sok idő és fura volt... ott is az asztalra csaptam mert felhúzott nahh. Ide katt, oda katt mire sikerült (harmadszorra)

Egyik társam idős bácsi - nem tud végig menni az új rendszeren. Oda egy játékos - oda egy társ - oda egy barát

Sorban fogom nézni ahogyan a nyár miatt vakációba ment társak nem tudnak belépni stb

Már van aki visszajött és kiakadva írta: majdnem feladta mérgében az egészet.

Tudom, hogy nem Ti tehettek róla, de elmondom - elkeseredtem kicsit

Na jó, nem is kicsit.

ÉS

Már játszom más játékkal is

NEM GF-es... 2 kattintással indul - a mobil app 1 :)

PEDIG

Régi motoros vok - ismertek talán. Nyomnám még egy ideig ..

Tucatjával fog veszíteni hozzám hasonlókat a GF - ezt azért jelezzétek felé pls

A párom rám szól már - ne idegeskedjek! Majd Ő megoldja...

Informatikus - mégis kiakadt az ikán...

Azt mondta, játsszak inkább mást - amivel igazán ki tudok kapcsolódni

Ja. és szoktam venni AMBRÓT - de már azt nem fogok

Szülinapomra is kaptam már többször egyik ismerősömtől - simán vettem bele egy kutat és termelődött egész évben

NO

Ez sem lesz már - majd az új játéknak adom meg a linkjét jövő tavasszal, és oda kapom az ajándékot

• Azt hiszem, most senki nem a Team tagjainak ment neki hőbörgő írásaival. És ezt remélem, Ők is tudják! :) Csak el kell mondani. Mert ez a lobby a GF sok bar... baklövése közül talán a legnagyobb! Döbbenet, hogy a GO-k sem tudnak/tudhatnak semmit. Akik mindent "láthatnak", és mindenről tudniuk kellene. Nem tudom, hogy más nemzeteknél is így van-e, de gondolom, hogy igen. Nem beszélek más nyelveken, így meg sem próbáltam körbenézni.

• Én tudok svábul meg amerikaiul is - de meg nem nézem mert tuti ugyanaz van mindenhol

War-on az egyik szövetség vezetője nem tud belépni amióta új rendszer van - mondhatni kilobbizták...

A Titkár berágott - kilépett

Most oszlatják a szövetséget, újjá alakulnak - ilyenkor elveszik 1-2 ember még (mert berág)

A vakosok majd pilláznak amikor vissza térnek stb...

Meg micsoda macera megint - szövi oldal, egyezmények stb.

Aki nem tudja csak a nevet meg a jelszavát de az e-mailt már nem - csinált egyet a játék miatt de már nem emlékszik mi volt - annak valami lehetőség belépni vagy nyisson jegyet vagy mi a megoldás? (Nem bánom ha súgva kapom meg PM, de ha lehet nyilvánosan is, kérnék egy választ....)

• HindaVichi már leírta ide. :)

Ika nyílik - Jön a reg és a belépés ablak - katt a belépésre - azon belül van olyan, hogy elfelejtett e-mail cím. Ott lehet megadni a játékosnevet és a jelszót. Szerencsés esetben nem hibaüzenet lesz a válasz...

• Igen, mindig az elfelejtett email címmel próbálkozzatok, még akkor is, ha úgy érzitek, ti nem felejtettétek el, de a rendszer hibát jelez. Lehet, hogy olyan email címet találsz, amire álmodban se gondoltál, mert 8-9 éve nem használod. Oda se neki, ha a rendszer szerint az a jó, add hozzá a lobbyhoz!

Ha a szövetség vezetője inaktív, könyörgök, NE oszlassátok a szövetségeket, írjatok nekem, vezetőségi tag megkaphatja a vezetői rangot.

Ha meg semmi nem működik, akkor kérjétek, hogy tegyük vakba az accokat ideiglenesen.

Annyi jó hírem van, hogy dolgoznak a problémán. Ez, kiderül, mit is jelent.

És Kopi, tudjuk. :) Szerintem nem írtok ti le olyat ide, ami nem szaladt ki mostanában az én számon is.

Ami a többi országot illeti, jahm, a probléma globálisnak tűnik. :)

- Lelocsolta már vízzel?

• Köszi a választ Kopi és Hinda Vichi!

Az alábbi sor lehetett a problémája a társamnak

Lehet, hogy olyan email címet találsz, amire álmodban se gondoltál, mert 8-9 éve nem használod.

• Köszi a választ Kopi és Hinda Vichi!

Az alábbi sor lehetett a problémája a társamnak

Lehet, hogy olyan email címet találsz, amire álmodban se gondoltál, mert 8-9 éve nem használod.

Igen, ez sokak problémája. Reméljük, ő is sikerrel jár.

- Lelocsolta már vízzel?

• Gondolkoztatok már azon mennyi olyan nem GF játék van ami korrektül működik?

Mert korrektül működő GF játék már nem igazán.

Na de egy kicsit térjünk el ettől és legyen a téma az ika meg a lobby.

Próbálom mindenki számára érthetően leírni mik is tűntek fel amióta ezt a könnyítőnek nevezett rusnyaságot ránk erőltette a GF.( A GF egy rövidítés,első betűje egy nagyságrendet jelent a második pedig egy végterméket...)

1: Minden új regis játékos bukik 72 kereskedelmi hajót hosszútávon,mert nem működik a barátok meghívása opció.

2: A lobby jelenleg óránként simán kidob és újból be kell jelentkezni.

3: A játékos kidobása szövetségből nem a szokásos 24 óra,hanem van ahol már négy napja megy a kilépés.

Brazil waron a 8 óra helyett már 6 napja...

4: Az új regis accounokat nem lehet egy lobby alá összevonni,ha azok azonos szerveren vannak.

Hozzáadod,jelzi minden nagyon fasza,de amúgy meg egy szép nagy középső ujj feltartva...

Ha van egy lobby fiókod és már egy létező regid egy szerveren fel sem adja azt a szervert hogy másikkal is regizhess.

Miért is jó a GF-nek ha egy lobby fiók helyett 800-at csinálok egy szerveren?

Mert eddig és most sem tiltja semmi hogy 800 legyen...

5: Miért nem adott a GF pontos és korrekt tájékoztatást arról hogyan fog a lobby működni miután bevezetik?

Nemhogy a játékosok,de még a szervereket felügyelő Team-ek sem kaptak semmit erről.

Mondhatni alulról konvergál a nullához az amit előzetesen kaptunk.

Merem állítani a magyar ika Coma is csak pislog a mai napig mi a túró van.

6: És egybe a leglényegesebb.

Feltűnt már valakinek mit is fogad el egy játékos amikor belép a lobbyba vagy regizik?

ÁSzF !!!!!

Javaslom elolvasni ha még valaki nem tette volna meg,de erősen és finoman szólva is kritizálható pár pontja.

• Sosem hittem volna - Viki posztját lájkolnom kellett ;)

3-at is nyomtam volna rá ha lehetne ...

Adok hozzá még hármat.

Vikivitni, teljesen összefoglaltad a lényeget.

Egyetlen problémát nem említettél, mert mi is csak mostanában vettük észre. A sok lobbyt nem mindig kezeli megfelelően a rendszer egy IP-ről. Több esetben összeakadnak, és eltüntetik a hozzáférést az accokhoz. Így újabb accot adni egy szerverhez rizikós, mert veszélyezteti a korábbi accot/accokat.

Ami az ÁSZF-et illeti, igen, nekem ez tűnt fel legelőször, első nap. Az egy szerveren több account lehetőségét a Játékszabályzat tartalmazza, de azt már nem fogadtatja el a rendszer. Csak az ÁSZF-et, amely azonban tiltja a multikat.

Leszögezem, nem kaptunk olyan tájékoztatást, hogy tilos, így jelenleg a korábbi szabályok megtartása mellett senkit nem fogunk multiért tiltani. De újabb multikat regisztrálni nem lesz biztonságos, és segíteni nem tudunk.

A barátok meghívásának elvétele is ezt erősíti, nem tudsz magadnak multi accountot hívni ott sem.

És nem tudunk accountot átvenni és átadni. Tehát így sem lehet újabb accot szerezni.

- Lelocsolta már vízzel?