[KIBESZÉLŐ] Új verzió

• Kedves Játékosok/Fórumozók!

Ebben a témában beszélhetitek ki az új verzió módosításait, tapasztalatait.

A párosért köszönet Lara-nak :love:

dCG45by.png

A jó jelmezben annak érzed magad, akit el kell játszanod.

John Boyne

• Stomt: Egy visszajelző oldal. A gombra kattintva egy külön oldalra visz, ahol közzétehetitek mit szeretnétek a játékban, mit akartok. Ha valaki írt már egy olyan bejegyzést ami tetszik, azt lehet kedvelni, hogy nagyobb támogatást kapjon a javaslat.

És aki még a magyart is töri kissé, az kenje a nemlétező hajára... :)

€dit by Detty:
    Áthelyeztem

• Végre egy ilyenünk is van. Nem tudtam mi hiányzik.

DE

Most már közzé is tehetem.

MÁS:

Én beszélni kicsit magyar.

Kicsit amerikaiul is.

Meg svábul is.

• Detty!

Köszönöm az áthelyezést! :)

Lehet róla szó, hogy nyittok egy olyan totyikot, ahol a Support linkjét feltüntetitek?

Esetleg a régi Fórumét is, amíg elérhető...

Opi!

Akkor majd én nyomom a javaslatokat, amiket Te jól félreértesz, és lefordítasz! Az lesz a szép világ, ha megvalósulnak... ;)

• nos, most néhány hónap után sikerült átírni a gf-nek a fórumra vezető hivatkozást a játékban, most már várom a szerverösszevonást, amit már néhány éve szükségesnek vélek:/:(8):P....elég demotiváló, hogy fosztani sem, harcolni, háborúzni sem éri meg a sok órás utak miatt, amikor sok üres sziget van a saját mellett..

• örüljetek, hogy van javaslat terv...úgyse vezetik be :P /a többiben meg még ne is reménykedjünk..majd ha mégis, örülünk, addig együtt szidhatjuk egymást :D /

node szeritnem csináljuk úgy, hogy én fordítom félre, és kaptok szép világot ;)

és mi vagyunk a support, megvan a link... a többi pedig:

https://forum.ikariam.gameforge.com - újcsoda

https://board.hu.ikariam.gameforge.com - régi csoda, amíg él

nem tudom, mi a support, de felsorolok párat:

IRC /Mibbittel és magyarul/: http://widget00.mibbit.com/?se…%3F%3F&charset=ISO-8859-2

jegyrendszer: http://support.hu.ikariam.gameforge.com/

többi variáció: emailek és szépszó itt :D

u.i.: aki törte a magyart jóval felettünk áll, úgyhogy finoman és köszönjük ;)

"A leghatásosabb titok gyakran az igazság."

( Daniel Banulescu )

• Nem gond ám ha valaki töri a magyart - sokan szeretnénk ennyire "törve" beszélni külföldiül...;)

Másrészt a legtöbb ember által beszélt nyelv a... NEM, nem a kínai!

A tört angol ^^

Várjatok, mi is ez a totyik? Írok olyant is, hogy ne legyen spam.

Valójában szerintem ez nem igazán új verzió. Bár van benne egy tó amiben egy felirat elvezet egy nem túl hasznos és nemigen használható helyre, ahol lehet javaslatokat tenni. Pl kellene több hajó, több ingyen ambró ilyenek ha jól emlékszem amikor gyors olvasással átfutottam. És ezeket lehet lájkolni is - a GF meg issza a szavainkat, és komoly fejlesztési meetingeket hívnak össze, ahol ezeket megvitatják :/

VAGY NEM :D:D

ÉS

Szerintem is nyomathatnának 1-2 szerver összevonást.

• Ha nem mondjátok a tavat, én bizony soha nem találom meg a "gombot"! :) A fejlécben kerestem, a többi lehetőség mellett.

A linkeket köszönöm! :) Elsősorban a jegyrendszer közvetlen elérését hiányolom. Ott lenne a helye a játékban... :)

• Elsősorban a jegyrendszer közvetlen elérését hiányolom. Ott lenne a helye a játékban... :)

Nahh majd erre kapunk egy új "verziót" - csak legyen mellé még 2 hiba amit kijavítanak.

Mondjuk a kalóz tanya tornyában lehetne egy zászló - azon lenne a link :/

• Egyem meg az igényes lelketek :D
    Mellesleg sokaknál nem a tóban van, azoknak ajánlott baloldalon a fűben keresgélni. :D

A leírás tökéletes Opitól, lájkolások és isszák minden szavunk :D

A többit mindenki fantáziájára és tapasztalatára bízzuk.

Amúgy nincs spam, amíg nem szólok, de öröm mindig információt olvasni :D

Kitartás fiatalok, és jaja, várjuk a szent összevonást, addig meg, hát :) szóljatok ha vmilyen link kell :D

jegyrendszerét külön leírom mégegyszer:

http://support.hu.ikariam.gameforge.com

hátha vki fórumos kérdést ír, mindig örömmel látom, bár él az emailem is és fórumon is a privát, de nah :)

( Daniel Banulescu )

• Nem!

Mert nem ez a fontos - hanem a tóban lévő

ÉS

Az ambró hegyek...

Egyébként igaza van az előttem szólónak - a játékba lenne jó beilleszteni. Súgó/segítség? Hmm? :/

Gondolom "nagyon" bonyolult lenne megoldani, pénzt nem hoz szóval majd eccer..;)

• A játékba semmilyen lehetőségünk sincs se kérni, se remélni, bármit beilleszteni..ahogy a súgó elrontott részeit vagy a hiányzó linkelést se kaphattuk vissza..és ahogy a fórum hivatkozása se jött össze ennyi idő alatt nekik.

Azonban fórumra készítünk egy ilyet, igazatok van, legalább ennyit, pár linkkel, ami bővíthető lesz, ha ez hasznotokra válik, természetes.

( Daniel Banulescu )

• minden tiszteletünk a Tiétek

és hogy a biztit is kiverjem abban, akinek ez gond - sert mindenkinek ;)

( Daniel Banulescu )

• Várjá' má' Sipka! A Ti tiszteletetek a miénk? :) Mikor mi csak játszunk ezzel a vacakkal, Ti meg önként dolgoztok vele? Ne má'! Ez így nem kerek! :))

• Bizony, képzeld milyen felesleges és ennél is frusztrálóbb lenne ezzel t...szórakozni, ha nem lennétek :D és hát, kell azért kellő bolondság (csak jó értelemben;) ), nosztalgia és sok más, hogy még ikázzatok...és hát , ikaworld valóban nem kerek, de jó Veletek =) sert, azéis a melegbe =)

( Daniel Banulescu )