[KIBESZÉLŐ] Új verzió

• Szerintem nincs. És két böngészővel is próbálta. Közben telón beszéltünk. Nem írom le, mit mondott... :)

:DDD

Kopi, ne írd le, el tudom képzelni, én is sok mindent mondok itt az éterbe, ami nem tűr írott formát. A lányom az imént kérdezte, miért nem törlöm magam arról az oldalról, ha ennyire ideges vagyok tőle. Próbálom kiötölni a megoldást, de tartok tőle, kevés vagyok hozzá.

Ami a kalózkodást illeti, ismerem a vonzását, engem is sokszor elkapott a gépszíj. Ami a még a játékos által átlátható kalózacc mennyiséget illeti, nincs is vele vajom. Ha megkötöd az IP megosztást, természetesen. Ez még a stratégiai játékban elfogadható stratégiai kategória szerintem. Ami ennél több, az viszont szúrja a szememet, ez nem titok. :)

i3xx2ua6jzwa9wo56all.jpg

• 3 fő játékom van, amiket a Theta, a Ny és a Rho szerveren hoztam létre. :) 6 apró, amikkel összevonáskor helyet foglaltam magamnak, de a társaimnak is sokat segítettem velük. És egyet meg egy nagyon kedves barátosnémtól átvettem, mert elment babázni. (Titokban tartom, melyik az, amelyiket átvettem, de Te természetesen meg tudod nézni! :) ) Ezzel meg is van a 10, ami engedélyezett. Keresztül-kasul össze vannak kötve! :) Egy perc alatt végigkattintom az összeset. És ennyi!

A vejem, Guggoloteve is játszott. Saját IP-ről. Az unokám érkezésekor átadta a játékait. Így a nete ott van szabadon. Használhatnám. :) Bevallom, volt is egy kis kísértés, hogy csinálok valami huncutságot. ;) De aztán úgy gondoltam, hogy nem. Maradok annál a 10 piszkos játéknál, amit a GF tisztának enged! :)

OK, azt értem, hogy összevonáskor a GF nem nagyon tehetett mást, minthogy megengedte a több acc-ot. De azt nem értem, és azzal nem tudok egyetérteni, hogy az utána nyitott szervereken miért engedte! Semmi nem indokolta!

Persze, összevonás előtt is sokan kijátszották a szabályokat, és több játékkal is nyomultak egy-egy szerveren. Szóval igazából védelem sincs ellene.

• Azért engedte, mert a szerverek egy sémára nyílnak.Ráadásul a szerverek között is átmozgathatóak az accok ambróért. Ha azok, akik régi játékot vittek át a másik mellé, vagy ambróval mozgatták át, használhatnak több accot, a többiekkel szemben nem lenne igazságos, hogy ők nem. Mondjuk az újabb szervereken én is szívesen tiltanám. A waron meg még inkább. De nem mi kezeljük a Gf pénztárcáját, tanácsot sem kérnek, és nem is fogadnak el tőlünk. :) Pedig az utolsó jó játékokat az összevonás előtt vívtuk. Akkor is volt IP megosztás, de legalább meg kellett magyarázni mindet.

i3xx2ua6jzwa9wo56all.jpg

• Látványosan megnőtt a 60 pontos játékosok száma a Ny és a Lambda szerveren. (Gondolom, máshol is...) Ők lehetnek azok, akik a játékuk helyett új játékot kaptak az e-mail címükre és a jelszavukra.

• Látványosan megnőtt a 60 pontos játékosok száma a Ny és a Lambda szerveren. (Gondolom, máshol is...) Ők lehetnek azok, akik a játékuk helyett új játékot kaptak az e-mail címükre és a jelszavukra.

Meg akik újra regisztrálták az elveszített huszonszáz kalózaccjukat, melyeknek nem emlékeztek az email címére. :)

i3xx2ua6jzwa9wo56all.jpg

• Kedves HindaVichi!

Köszönöm a Jegyre adott válaszaidat!

Ott nem köszönöm meg, mert azzal egy újabb viszontválaszt is generálok... :)

• Sziasztok,

azt tudja valaki, hogy hogyan lehet accountot átadni-átvenni?

A régi módszer nem működik, email cím birtokában sem tudom csatolni a lobbyhoz.

• HindaVichi!

Erre esetleg valami észrevétel, vagy akármi?

[KIBESZÉLŐ] Új verzió

Szia Lütyő!

Semmi érdemleges. Gyakorlatilag ugyanott tartunk, mint egy héttel ezelőtt. Reménykedünk.

Sziasztok,

azt tudja valaki, hogy hogyan lehet accountot átadni-átvenni?

A régi módszer nem működik, email cím birtokában sem tudom csatolni a lobbyhoz.

Sajnos sehogy. Jelenleg az account átvétele akkor megoldható, ha:

1. Az összeset átadod-átveszed,

2. Külön lobbyt nyitottál minden accodnak külön email címmel, és egyenként lobbystul adod át.

A Gameforge eddig sem támogatta az accountok átadását, most nem is eszi lehetővé. Reménykedjünk, hogy fejlesztenek majd.

i3xx2ua6jzwa9wo56all.jpg

• HindaVichi köszönöm a választ.

Újabb kérdés jutott eszembe. Úgy látom, hogy lobbyn belül nem lehetséges újabb accountot létrehozni egy olyan szerveren, ahol már játszom.

Jól látom, vagy elkerülte valami a figyelmem?

• HindaVichi köszönöm a választ.

Újabb kérdés jutott eszembe. Úgy látom, hogy lobbyn belül nem lehetséges újabb accountot létrehozni egy olyan szerveren, ahol már játszom.

Jól látom, vagy elkerülte valami a figyelmem?

Egy módon tudom elképzelni, ha külön lobbyt regisztrálsz az új accnak más böngészőről. A meglevő accokon kívül ugyanarra a szerverre valóban nem enged több accot berakni a rendszer.

i3xx2ua6jzwa9wo56all.jpg

• Akkor ez a megoldás - és nem szabályok kijátszása ?

"Egy módon tudom elképzelni, ha külön lobbyt regisztrálsz az új accnak más böngészőről. A meglevő accokon kívül ugyanarra a szerverre valóban nem enged több accot berakni a rendszer. "

Nem mintha akarnám... csak néha van ismerős aki venne át accot - sokszor csak kis ideig játszana vele...

Az csak jó mindenkinek ha többen vagyunk - és VALÓS személyek

• Igen, ez megoldás, és használhatjátok - természetesen a 10nél több ne legyen és összekötés is kötelező, de igen...egyelőre itt tartunk. Bátran.

"A leghatásosabb titok gyakran az igazság."

( Daniel Banulescu )

• Gondolom, ha a belépési problémák megoldására van valami új infó, akkor itt közzéteszitek. :)

Több társam sem tud belépni, és az eddigi infók nem segítettek.

• Gondolom, ha a belépési problémák megoldására van valami új infó, akkor itt közzéteszitek. :)

Több társam sem tud belépni, és az eddigi infók nem segítettek.

Őszinte leszek.Azt tudom, amit leszűrtem a jegyeitekből, és amit Sipkával át tudunk beszélni. Egyéb infot továbbra sem kaptam.

Sajnos sokan azért nem jutnak vissza az accjaikba, mert valaha szabálytalanul rengeteg acc lett átadva, átvéve. Nem váltottak emailt, jelszót. Ezek most a mizériával korábbi lobbykhoz csatlakoztak. Vagy ha az átvevő szemfülesebb volt, és hamarabb használta az emailt, vitte a korábbi átadó többi accját. Na ezekkel nem tudok mit kezdeni, mivel szabálytalanságok eredménye, de ha szemet hunyok, se tudom a lobbykba épült accokat visszajuttatni a tulajnak, mert nem lehet őket leválasztani.

Csak reménykedni tudok, hogy kiáltozásom meghallgattatásra talál végre felsőbb berkekben, és a fejlesztők tesznek valamit az érdekünkben.

i3xx2ua6jzwa9wo56all.jpg